Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (90 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem: az új AC 1.0 RC Update szerver oldalon a BMW M3 E30-as számára nem teszi lehetővé a szerveren az ABS és TC használatát!!
    A futam ~40 perc hosszú lesz, illetve az új gumi modellnek köszönhetően az abroncsok szemcsésednek, hólyagosodnak és kockásra fékezhetőt, ezért érdemes a fékezésekre minderre nagyon figyelni, különösen ha vannak előttünk féktávon! Viszont ami jó hí, hogy már működik a BOX, érdemes futam előtt kipróbálni!

  2. #27
    Szabi én nem az abs miatt kérném a prequal resetet, hanem a köridők változása miatt, most tök mind1, hogy lassabb vagy gyorsabb, de az biztos, hogy más. Így érdemes lenne újra megkérni mindenkit, hogy fusson pár kört. Aztán ha ez bonyolult, akkor mind1.

    A ma esti futamot lehet ki is hagyom, mivel még egyetlen kört sem mentem se a régi, se az új verzióval. Még meglátom.

    Arról nem is beszélve, hogy tegnap kétszer lefagyott a játék, amit eddig soha.
    Aztán most megint jött vmi javítás... Szóval nekem közeli ez a futam, 0 teszt idővel.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  3. #28
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Én csak bookingal fogok tudni nevezni . A masters app továbra sem jelenik meg nálam az appok között Kint a menüben ki van pipálva de a játékban már nem szerepel

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Elindítottam kézzel a #E1-es szervert, pickup-os, lehet csatlakozni
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 16. 23:28.

  5. #30
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Sorry Srácok mind a 2 esetet benéztem, bár az elsőnél nem is láttam hogy van mellettem valaki, és sajnos hangja sem volt.....

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Nekem meg megint óriási lagom volt végig, fogalmam sincs mitől lehet, de f...sz kivan már....

  7. #32
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry Srácok mind a 2 esetet benéztem, bár az elsőnél nem is láttam hogy van mellettem valaki, és sajnos hangja sem volt.....

    Én voltam akit elértél oldalról ,semmi problem nincs belőle, aztán Kiss Szabi olyat laggolt elöttem hogy szétesett a bömbi eleje, vissza a boxba, mezőny után eredtem és behoztam 11-re, lényegében ennyi amúgy nem volt rossz verseny

    Amúgy grat a dobogósoknak!!

  8. #33
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114

    Futam végi állapotok



    simraceseries.com

  9. #34
    Gadfly


    És miylen sérüléstől lettél ilyen ramaty?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  10. #35
    Ez jó volt annak ellenére, hogy kb végig egyedül mentem! Végre éreztem az autót meg minden. A végére még Cipur tempóját is tudtam tartani

  11. #36
    Jó kis csata volt ez Kiss Ati-val és Keszthelyi Ákossal köszi fiuk Szép volt de a rajtom az borzalmas volt pont mint Imolába de azért grat mindenkinek...:heyjoe67_

  12. #37
    Futam végeredménye?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  13. #38

    Végeredmény

    Végeredményt bemásoltam a Raplayek közé remélem nem baj majd mondjátok hogy hova kell ha nincs jó helyen

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam kézzel a #E1-es szervert, pickup-os, lehet csatlakozni
    Ezen a szerveren indult végül vki? Csori, lefutottátok a távot?

  15. #40
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    A mostani gumik ABS nélkül kibírták kerékcsere nélkül a 18 kört?

    Esetleg tud valaki leírást, hogy mikor milyen a gumi? Miből lehet tudni, hogy szemcsésedett, vagy kockásra kopott? Ez miben változtatja a vezetést? Láttam már sárgától pirosig színeket, de nem tudom, hogy pontosan mit jelentenek.

  16. #41
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Gadfly
    És miylen sérüléstől lettél ilyen ramaty?
    Hát igazából kaptam minden oldalról. A rajtnál T3-ban ha jól emlékszem Kiss Attila durrant belém hátulról (egyből be is pirosodott az autó hátsó fele), ill. ez után páran még arrébb raktak ill. elfordultak rajtam. A futam közepe és vége felé Szantai Zoltánnal voltak fizikai kontaktjaim, 1x ki is forgatott (ha egy bevárás nem is, de egy sry jól esett volna), ennek következtében jelentősen leszakadtam Somogyi Péterről és Kiss Attiláról, ami mint végül kiderült kár volt, mert a futam végére fel tudtam zárkózni, csak már nem volt több kör.

    Mondjuk én is hibáztam többször is, szokni kell ezt az új vezetési élményt, mert nekem teljesen más volt az autó mint a korábbi futamokon. Itt nem az ABS hiányára gondolok, mert megmondom őszintén nagyon észre sem vettem, hogy ki volt kapcsolva (gumik is teljesen jók voltak még a futam végén is), hanem úgy az egész autó feelingje változott (sztm pozitív irányba, csak még szokni kell).
    Bár nem sok időm lesz, de majd megpróbálok többet gyúrni a vasárnapi futamra, mert most csak annyi időm volt, hogy futam előtt mentem pár kört.

    Én is köszönöm a csatákat, még ha nem is mindig úgy sült el ahogy kellett volna, én jól éreztem magam!
    simraceseries.com

  17. #42
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    #E0

    Nem lett volna rossz végül is a verseny, de az autóm eléggé megtört már az elején, mikor kaptam egy "kellemes" lökést hátulról és megforogtam. Mindenki elment mellettem, utolsó helyről evickéltem aztán a 15 hely környékére (potyogtak ki páran). Hát ezen a megrepedt szélvédőn keresztül élmény volt a versenyzés, baromira zavart .

    A végére már olyan zajok jöttek az autóból hogy hihetetlen, a gumikat is rendesen kockásra fékeztem. Ami azt illeti ennek a szimulálása nem rossz, éreztem a kormányon is a kis rezgéseket (a hangokról már ne is beszéljünk). Az autó viszont másképp viselkedik az update óta, ezt még kicsit szokni kell.

  18. #43
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen a szerveren indult végül vki? Csori, lefutottátok a távot?
    Hárman voltunk a szerveren, Csori, még valaki, akinek elfelejtettem a nevét (sorry) és én. Az időmérőt böcsülettel lenyomtuk, legalábbis én végig kint voltam, aztán el is rajtoltunk, de kb 6-8 kört mentünk de elkoptunk. Az első pár körön még együtt voltunk. aztán én egyszer kimentem a boxba egy "nagygenerálra" jó sokáig is tartott, de utána már nem volt együtt menés, pedig végig akartam menni, ha másért nem, hogy szokjam az új feelinget. Nem jött össze! majd legközelebb.

  19. #44
    Tegnap csináltam streamet az időmérőről, futamról. 22. perctől kezdődik a rajt. Első 3 kör izgalmas volt (előzgetés, csúszkálás), utána viszont egyedül mentem.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Hárman voltunk a szerveren, Csori, még valaki, akinek elfelejtettem a nevét (sorry) és én. Az időmérőt böcsülettel lenyomtuk, legalábbis én végig kint voltam, aztán el is rajtoltunk, de kb 6-8 kört mentünk de elkoptunk. Az első pár körön még együtt voltunk. aztán én egyszer kimentem a boxba egy "nagygenerálra" jó sokáig is tartott, de utána már nem volt együtt menés, pedig végig akartam menni, ha másért nem, hogy szokjam az új feelinget. Nem jött össze! majd legközelebb.
    De lenyomtátok, vagy meddig jutottatok? Replay-t tudsz felölteni?

  21. #46
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De lenyomtátok, vagy meddig jutottatok? Replay-t tudsz felölteni?
    Nem nem nyomtuk le kiléptünk, és replay-t ....... kérdezzük meg erről Csorit inkább!

  22. #47
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Sajnos Szabi lagolása következtében - gyorsulással a hátsó sorokat lehagyta, majd előre hátra ugrálva 50-100 métereket, ott termett, majd hátul és azonnal elől termett, keresztben, majd mellettünk ugrott a legváratlanabb helyekről elő és tünt el- ( a rajtnál 294 volt a pingje, nekem 14 ) lesodródtam, ugrált, koppantam valamibe, az autó hátulja megsérült, a szélvédő betört, alig láttam valamit, a kocsi nehezen irányítható lett a hátsó sérülés miatt, lelassult és valóban rettenetes hangok jöttek, fóleg gázadáskor, mindez az első körben. Így mentem végig, lehet ki kellett volna menni a boxba, mint KTMNorbi, de én így húztam, szépen lemaradozva.

  23. #48
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De lenyomtátok, vagy meddig jutottatok? Replay-t tudsz felölteni?
    Én kb 8 kör után kiléptem. 3-an körözgetni nem nagy élmény. Annyit mentem hogy tanuljam a box kiállást, +leteszteltem minden gumit. A kockára való fékezést érzni a kormin, a szemcsésedésre még nem jöttem rá. Gondolom egy túlmelegedés tudja majd azt okozni. Hisz igy lenne reális, de majd a profik megmondják.

  24. #49
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap csináltam streamet az időmérőről, futamról. 22. perctől kezdődik a rajt. Első 3 kör izgalmas volt (előzgetés, csúszkálás), utána viszont egyedül mentem.
    Na ezt jó volt látni! Tényleg Kiss Attila jött nekem a T3-ban, viszont így a videóról nézve ez nem volt semmi. Belülről viszont sokkal drasztikusabb volt és ráadásul az oldal irányi koctól a hátsó lökhárítóm a felugró ábrán piros, az első meg sárga lett és az ábra is ott maradt már végig. Ezen a törés "izén" kell még faragni...
    simraceseries.com

  25. #50
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Én kb 8 kör után kiléptem. 3-an körözgetni nem nagy élmény. Annyit mentem hogy tanuljam a box kiállást, +leteszteltem minden gumit. A kockára való fékezést érzni a kormin, a szemcsésedésre még nem jöttem rá. Gondolom egy túlmelegedés tudja majd azt okozni. Hisz igy lenne reális, de majd a profik megmondják.
    Volt szemcsésedés. Legalábbis én azt éreztem, hogy a verseny fele körül visszalassultam, majd egyszercsak a verseny utolsó 3-4 körén sikerült 0,5-1 mp-el jobb időt mennem az előző körökhöz képest.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •