Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (192 összesen)
  1. #26
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Sajnálattal jelentem, hogy olyan mint gumi fizika ebben a játékban nem létezik. Eddig is gyanús volt, hogy bármit csinál az ember, egyformán kopik a gumi, most hogy Monzában 45 perc alatt kímélő üzemmódban is ugyan úgy elkopik 95%-ra az mindennek a teteje (és a programozás legalja). Valószínű nyílegyenes úton is ez lenne a helyzet. Mondhatjuk rá: kamu az egész, innentől kezdve az olyan gyarlóságok, mint spórolás a gumival, teljesen értelmetlenek.
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2016. 03. 13. 09:45.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálattal jelentem, hogy olyan mint gumi fizika ebben a játékban nem létezik. Eddig is gyanús volt, hogy bármit csinál az ember, egyformán kopik a gumi, most hogy Monzában 45 perc alatt kímélő üzemmódban is ugyan úgy elkopik 95%-ra az mindennek a teteje (és a programozás legalja). Valószínű nyílegyenes úton is ez lenne a helyzet. Mondhatjuk rá: kamu az egész, innentől kezdve az olyan gyarlóságok, mint spórolás a gumival, teljesen értelmetlenek.
    Akkor ugy tunik, kutba esett a mestertervem

  3. #28
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    én azt vettem észre, hogy az egyenes végére nagyon hasonlóak lesznek a végsebességek. lambo, nissan, merci, audi, bmw is 275-280at tud
    de a kigyorsításon és az egyenes 3/4ig hatalmasak a különbségek. ott még mindig a nissan a nyerő a lamboval szorosan a nyomában
    nem a sebességekkel van baj vagyis nem csak azzal,mert 4-5km/h nem számít annyit,sőt sztem közel a legjobb aeros kocsi a bömbölő és a z mc és ezt a hátrányt bőven ledolgozzná a kanyarokban volt is már erre példa nem 1,hanem azzal hogy a vetőkön úgy mész át mintha ott se lennének,ha én rámegyek a hurkára vagy csak épp érintem az jobbik esetben+2tized rosszabbikban sóder vagy fal mert akkorát lök a kocsin,megjegyzem ua-on,fogalmam sincs hogy csinálod de hogy itt is elfosta magát a nagy fizika az is biztos
    imolában is ez volt kaptunk szimpla 1mp-et,itt is ez a helyzet sikán sikán hátán
    nodemajd ha személyesen találkozunk mert van rá esély lesz majd 1db kérdésemha esetleg elfelejteném megkérdezni,majd nagyon ne erőltesd:PPP

    50 alá betenni már nagyon nagy kihívás,sőt nekem nem is megy meden,max softon

    félelmetes ez a percizitás a kormányzásodkor ezekkel a beállításokkal,ez néha akkora előny mással szemben hogy nem is értem miért van erre lehetőség hogy fogjuk és átírjuk az irányítást pár csuszkával
    egyébként nagyjából most rájöttem hogy ez miért is előny
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #29
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A három testőr Tedisz,Csongisz ,Zelfisz.Avagy amikor már nem jönnek az idők akkor szórakozunk egy kicsit.Természetesen senkit nem zavarva.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #30
    Csupor Csongor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 11.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    34
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A három testőr Tedisz,Csongisz ,Zelfisz.Avagy amikor már nem jönnek az idők akkor szórakozunk egy kicsit.Természetesen senkit nem zavarva.

  6. #31

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A három testőr Tedisz,Csongisz ,Zelfisz.Avagy amikor már nem jönnek az idők akkor szórakozunk egy kicsit.Természetesen senkit nem zavarva.


  7. #32
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem a sebességekkel van baj vagyis nem csak azzal,mert 4-5km/h nem számít annyit,sőt sztem közel a legjobb aeros kocsi a bömbölő és a z mc és ezt a hátrányt bőven ledolgozzná a kanyarokban volt is már erre példa nem 1,hanem azzal hogy a vetőkön úgy mész át mintha ott se lennének,ha én rámegyek a hurkára vagy csak épp érintem az jobbik esetben+2tized rosszabbikban sóder vagy fal mert akkorát lök a kocsin,megjegyzem ua-on,fogalmam sincs hogy csinálod de hogy itt is elfosta magát a nagy fizika az is biztos
    imolában is ez volt kaptunk szimpla 1mp-et,itt is ez a helyzet sikán sikán hátán
    nodemajd ha személyesen találkozunk mert van rá esély lesz majd 1db kérdésemha esetleg elfelejteném megkérdezni,majd nagyon ne erőltesd:PPP

    50 alá betenni már nagyon nagy kihívás,sőt nekem nem is megy meden,max softon

    félelmetes ez a percizitás a kormányzásodkor ezekkel a beállításokkal,ez néha akkora előny mással szemben hogy nem is értem miért van erre lehetőség hogy fogjuk és átírjuk az irányítást pár csuszkával
    egyébként nagyjából most rájöttem hogy ez miért is előny
    Most is kerdezhetsz, szivesen valaszolok ra

  8. #33
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Mintha hiányozna néhány hozzászólás innen, pl az Ákosra tett gumizabálós megjegyzésem, és a gumira vonatkozó egyéb informatív észrevételek. Nem anyáztam és nem sértettem meg senkit. Nem tudom miért kell a hozzászólásokkal variálni?

  9. #34
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    De ezt tényleg hooogy? A roggiában ha így rámegyek a hurkára azonnal két kerékre állok. Úgy kell kicentiznem , hogy még véletlenül se érjek hozzá.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha hiányozna néhány hozzászólás innen, pl az Ákosra tett gumizabálós megjegyzésem, és a gumira vonatkozó egyéb informatív észrevételek. Nem anyáztam és nem sértettem meg senkit. Nem tudom miért kell a hozzászólásokkal variálni?
    Áttettem őket a megfelelő topikba: Assetto Corsa vs RaceRoom

  11. #36
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    De ezt tényleg hooogy? A roggiában ha így rámegyek a hurkára azonnal két kerékre állok. Úgy kell kicentiznem , hogy még véletlenül se érjek hozzá.
    Más is át tud így menni a hurkákon,vagy csak Ákosnak működik így a Lambója?Én úgy elszálnék mint a huzat.

  12. #37
    Csupor Csongor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 11.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    34
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Más is át tud így menni a hurkákon,vagy csak Ákosnak működik így a Lambója?Én úgy elszálnék mint a huzat.
    Át tudunk menni de némi időveszteséggel jár!

  13. #38
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Más is át tud így menni a hurkákon,vagy csak Ákosnak működik így a Lambója?Én úgy elszálnék mint a huzat.
    Küldj egy setupot es megnezem mi a helyzet vele

  14. #39
    Csupor Csongor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 11.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    34
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Küldj egy setupot es megnezem mi a helyzet vele
    Nagy baj lenne ha én is küldenék? Ilyen rosszal még úgysem volt soha dolgod.

  15. #40
    Idézet Eredetileg Csupor Csongor írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy baj lenne ha én is küldenék? Ilyen rosszal még úgysem volt soha dolgod.
    Nyugodtan

  16. #41
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Hazajövök három napnyi alkoholizálás után és rémisztő +1,5mp. Ákos nem erről volt szó, azt mondtad még pár tized és talán meglehet a 49 vége is
    Any Given Sunday!

  17. #42
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Más is át tud így menni a hurkákon,vagy csak Ákosnak működik így a Lambója?Én úgy elszálnék mint a huzat.
    Engem BMW-vel a jobb oldalon lévő hurka minimum tizedekkel lelassít, de jellemzőbb volt, hogy inkább dobott a bal oldali sóderágyba.

    Más - a célegyenes környéki szolárkúra nálam is idegesítő. Azt az Exposure beállítást hol találom, amivel sikerült megszüntetni? Így hirtelen se jobb oldalt, se a Settings menüben nem találtam.

  18. #43
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Hazajövök három napnyi alkoholizálás után és rémisztő +1,5mp. Ákos nem erről volt szó, azt mondtad még pár tized és talán meglehet a 49 vége is
    azt 1 nap után mondtam, és 1 nap után mindig baromságot mondok de mostmár tényleg csak 2 tized van benne és az egy hibátlan kör

  19. #44
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálattal jelentem, hogy olyan mint gumi fizika ebben a játékban nem létezik. Eddig is gyanús volt, hogy bármit csinál az ember, egyformán kopik a gumi, most hogy Monzában 45 perc alatt kímélő üzemmódban is ugyan úgy elkopik 95%-ra az mindennek a teteje (és a programozás legalja). Valószínű nyílegyenes úton is ez lenne a helyzet. Mondhatjuk rá: kamu az egész, innentől kezdve az olyan gyarlóságok, mint spórolás a gumival, teljesen értelmetlenek.
    Ez korábban is ilyen volt, vagy az újabb peccsek óta? akkor magyarul km alapú a kopás és nem terhelés alapú?
    Azért vicces hogy a gumikopás modellezése már egy 15 éves szimulátorban is hibátlanul működött, most meg 2016-ban nem megy.
    Vagyis menne, de jól mondta már sokkal-sokkal korábban Sinka Dani, ez is a pénzről szól, és a konzolos eladás felé tendálnak a készítők oda meg ez nem kell, áhh mineka'
    Any Given Sunday!

  20. #45
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ez korábban is ilyen volt, vagy az újabb peccsek óta? akkor magyarul km alapú a kopás és nem terhelés alapú?
    Bizisten rászánok holnap egy órát, és tetű módban megyek 30 kört Monzában, hogy a végére járjak.

  21. #46
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Engem BMW-vel a jobb oldalon lévő hurka minimum tizedekkel lelassít, de jellemzőbb volt, hogy inkább dobott a bal oldali sóderágyba.

    Más - a célegyenes környéki szolárkúra nálam is idegesítő. Azt az Exposure beállítást hol találom, amivel sikerült megszüntetni? Így hirtelen se jobb oldalt, se a Settings menüben nem találtam.
    Page Down/Page Up

  22. #47
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Megcsináltam a csigatempós gumitesztet, 1:57 környéki köridőkkel és az alábbiakat lehet levonni belőle:
    Most 45 perc helyett 50 perc alatt fogyott le 95-96% -ra, ami kicsit több mint 2 környi spórolást jelent, de a versenytempóhoz képest 5 mp-el rosszabb köridő árán 27 körön keresztül.
    Vagyis (szerintem) a játék jelen állapotában a gumikopás 95%-át a megtett kilométer adja, és csak a többi 5-öt a vezetési stílus.

  23. #48
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Megcsináltam a csigatempós gumitesztet, 1:57 környéki köridőkkel és az alábbiakat lehet levonni belőle:
    Most 45 perc helyett 50 perc alatt fogyott le 95-96% -ra, ami kicsit több mint 2 környi spórolást jelent, de a versenytempóhoz képest 5 mp-el rosszabb köridő árán 27 körön keresztül.
    Vagyis (szerintem) a játék jelen állapotában a gumikopás 95%-át a megtett kilométer adja, és csak a többi 5-öt a vezetési stílus.
    baaasszus... köszi hogy vetted a fáradtságot, mert ez az eddig leghasznosabb teszt.
    ezzel kapcsolatban nekem is volt egy hasonló sejtésem sajnos 2.futam óta.
    ami még talán további tényező az a hőmérséklet, szerintem arra még valamilyen szinten reagál a cucc, kb ilyen 5%-os mértékben
    Any Given Sunday!

  24. #49
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    baaasszus... köszi hogy vetted a fáradtságot, mert ez az eddig leghasznosabb teszt.
    ezzel kapcsolatban nekem is volt egy hasonló sejtésem sajnos 2.futam óta.
    ami még talán további tényező az a hőmérséklet, szerintem arra még valamilyen szinten reagál a cucc, kb ilyen 5%-os mértékben
    Sajnos ez az eredmény várható volt.
    Azért látjuk Ákos milyen stílusba megy ,de mégsem fogynak jobban a gumiaji,szóval ezt a gumi spórolást nyugodtan el lehet felejteni egyenlőre.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el

  25. #50
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Megcsináltam a csigatempós gumitesztet, 1:57 környéki köridőkkel és az alábbiakat lehet levonni belőle:
    Most 45 perc helyett 50 perc alatt fogyott le 95-96% -ra, ami kicsit több mint 2 környi spórolást jelent, de a versenytempóhoz képest 5 mp-el rosszabb köridő árán 27 körön keresztül.
    Vagyis (szerintem) a játék jelen állapotában a gumikopás 95%-át a megtett kilométer adja, és csak a többi 5-öt a vezetési stílus.
    én arra lennék kíváncsi h mi van akkor ha ISI játékok stílusában mész...az én teóriám az h itt AC -ban a gyors körhöz nem párosul olyan alapból gumigyilkos vezetés...én úgy vettem észre korábban ha R3e féle driftelős kanyarvétellel megy az ember akkor jobban kopik... csak itt hülye lenne úgy menni az ember , mert eleve lassabb a gumigyilkolós technika...
    itt eleve a simább vezetés a kifizetődő , ehhez képest meg valóban hülyeség még spórolgatni pluszban, mert nem hoz olyan sokat...

    na meg persze 1-2 hét és és megint új gumi lesz valószínűleg és változhatnak az arányok
    de gyökeresen akkor se hiszem, mert itt sose kellett driftelve menni...

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •