Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 71 (71 összesen)

Téma: HGTLM7 - Hungaroring

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, elmehetsz te a pi..ba....
    Hu bazz meg... abszolút nem láttam hogy jössz, de valahogy éreztem hogy van ott vmi körülöttem...mondtam is magamban, na most nem kéne picit se lecsúszni az ívről... erre hát nem?! ..pafff!

    Egyébként érdekes eset lenne döntés szempontjából, hiszen alig voltál mellettem fedésben, picit csúsztam csak le, helyed is volt bőven ...szóval érzem én, hogy bűnös vagyok, csak nem felelősségre vonható

  2. #52
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Tán még soha nem untam így futamot, és akartam hogy vége legyen már a harmadától... Áhh... már az elejétől.
    Team pontokért óriási meccs lesz Spa-ba.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #53
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Zsolti mégegyszer a mansell kanyar előtt belassult mindenki, bele is fékeztem, aztán a kijáraton is még lassú volt a tempó. Hirtelen nem tudtam mivan....sajnálom
    Nincsen gond, amúgy is azt terveztem, hogy ez lesz az eldobós versenyem. Ahhoz képest túl jól is végeztem.

    Amúgy az incidensünk után szépen mentem felfelé, viszont a box-ra semmilyen koncepcióm nem volt. Láttam, hogy Dani nagyon hamar megy ki, gondoltam ez még kerékcserének korai. Lehet, hogy S&G.
    Szabit figyeltem, ő nem ment ki, így maradtam én is. Azután a 19. körben éreztem, hogy ez így nem lesz jó, ezért bementem tankolni és cserélni. Sikerült jól túltankolni a verdát, de gondoltam, hogy ennek már úgy is mindegy.

    Azután feltűntek előttem egy páran, és úgy döntöttem, hogy egy kis játék többet ér, mint pár kredit, így egy hajmeresztő előzéssel megelőztem Nagy Lacit és Szabit egyszerre.

    Mondjuk ehhez kellett az, hogy nálam jobban csak Szabi taktikázta el ezt a versenyt.

    Szóval nem volt ez így se rossz.

  4. #54
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Nincsen gond, amúgy is azt terveztem, hogy ez lesz az eldobós versenyem. Ahhoz képest túl jól is végeztem.

    Szóval nem volt ez így se rossz.
    Azért egy bocsánatkéréssel én is tartozom. A vége felé a célegyenes végén szépen kivezettelek a palánkra/kavicsosra. Nem gondoltam, hogy kívülről meg akarsz előzni és mire megláttalak a tükrömben, már késő volt... 1000BOCCSSSSS!!!

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lupert írta Hozzászólás megtekintése
    basszameg basszameg basszameg! kifigyott a benya a cel elott 100 meterre. 5. lehettem volna. hogy lehetek ilyen pancser?!
    Hát Csabi, azt hittem az én versenyem volt bődületesen szar, egész eddig eléggé magam alatt voltam.... de most hogy nézem a befutód ... Te győztél!

    Ahogy én látom az a 100 méter inkább 10...


    (azt le sem merem írni, hogy lefordultam a székről a röhögéstől... már nem rajtad, hanem a szituáción)

  6. #56
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    De jó volt.... Boccs Lacca a forgatásért..
    Végre mentem volna egy viszonylag jó közepes tempót, erre a boxban -hiába vettem ki a lakatolást, mégis 2 percig csépelték, aztán még nem is tankoltak. Kössz srácok, hogy rohadnátok meg , ki vagytok rúgva,- csak az van jól megcsinálva, amit maga csinál az ember.Remélem GTL2-ben már lesz manuális tankolás-szimuláció...
    Pedig jót mentél most Miki.
    Laca megforgásánál megelőztél és alig bírtalak utólérni.
    Érdekes lehetett volna, ha nem állsz ki a boxba.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  7. #57
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg feherszabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Máté, Elnézést kérek a box-ból visszajövetelemért.
    Addigra teljesen szétcsúsztam, nem figyeltem. A kormányom folyton elmozdult, az első pár kört a célegyenesben kormány nélkül, a csavarokat húzogatva tettem meg, majd a boxban megigazítottam, de aztán elfelejtettem bekapcsolni újra a limitert.
    Épp a képernyő tetején lévő S&G feliratot olvasgattam mikor jöttél Te.
    Még1x bocs!!
    A verseny után olvastam ezt a kommented és nem értettem, hogy mire gondolsz.
    Visszanéztem a replayt és akkor láttam, hogy pont téged broadside-oltalak körbe a külső íven. Egyébként már akkor sokalóban volt a gép segge, mikor még ki se fordultál. Ugyanis későn kezdtem fékezni és a hirtelen lassulás miatt kitört a TWR hátulja és csak így tudtam megfogni.
    Szóval nem te voltál a hibás. Mondjuk érdekes lehetett volna, ha nem cseszem el a féktávot és az íven tudok maradni, de így mindenki jól járt.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  8. #58
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    azt hittem Machwerk lesz az év mélypontja számomra de Hungaroringen még az ott elkövetett bénázáson is túltettem
    Chat-stop-ot még életemben nem szegtem meg, bocs a qual-on a visszaköszönésért, vhogy nem voltam ott még fejben (persze később sem jöttem meg)
    Rajtnál vki bereagadt, éppen sikerült kikerülni de hátranéztem egy pillanatra, hogy nem löktem-e meg, mire előrenézek Fehér Szabolcs pont előttem sodródik balra, teljes sebességgel eltaláltam az autó elejét lebontva. Bocs ez legalább annyira az én hibám is volt.
    Utána a szokásos hibát hibára halmozás, S&GO, 2 perces box, verseny utolsó körét már régen vártam ennyire

  9. #59
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Az időmérőn nem tudtam kiautózni rendesen a Jaguárt. Maradt benne még vagy 3 tized, de valamit mindig elcsesztem. Azután meg hagytam a répába, mert úgy sem nyertem volna vele sokat.

    A rajtnál nagyon figyeltem, hogy nehogy valami történjen az első 3-4 kanyarban. A Mansell kanyarután a dombon, valaki megforgott előttem, így fékeznem kellett, hogy ki tudjam kerülni. Csaba el is húzott mellettem. A kör végén a célegyenesben megfogtam, de elnéztem a féktávot és olyan Senna - Piquet előzési kísérlet belőle, szóval Csaba vissza előzött. Igazából jóval gyorsabb volt nálam.

    Pár kör múlva utolért Sziszka a kis 26R-l, majd a síkánban elbarmoltam az ívet, így Sziszka is elhúzott.

    Ezután igazából nem is történt semmi - rohadt unalmas volt. Szabi csinált valamit, mert feltünt a színen.

    Féltávnál kimentem tankolni, meg kereket is cseréltem, mert mögöttem bőven messze voltak, előttem meg szintén 8 secre volt Szabi.

    Üres helyre jöttem vissza. Előztem párat, de nem volt nagy kunszt, mert új gumikon voltam, és ment szépen minden. Orsós Jani annyira udvariasan engedett el (nem számítottam rá), hogy majdnem kicsúsztam. Biztos nézett is mi a répát csinálok. Köszi Jani.

    Szabi tünt fel ismét, nagy porfelleget verve. Gondoltam nem cserélt kereket, majd most én villogom le, de Ő is kiment a boxba. Ha jól emlékszem így a 9. helyen gurultam.

    Sziszka és Máté igen tetemes előnyét szépen lefaragtam 10-11 secre a végére, de ez már annyira mindegy volt.

    A célegyenesben látom áll valaki, meg egy kipufogó cső és dob kering a pályán. Csaba volt - üres tankkal, így 8. lettem.

  10. #60
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig jót mentél most Miki.
    Laca megforgásánál megelőztél és alig bírtalak utólérni.
    Érdekes lehetett volna, ha nem állsz ki a boxba.
    Biztos a krézi tréin adott erőt
    Viszont Lacca akkori pörgésétől elhatárolódom, az pont nem én voltam..

  11. #61
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Időmérő

    Megint sikerült egy olyan beállítást összehozni, ami 4-5 gyors körre jónak bizonyult.
    Bár Cola tegnap TS-en megjegyezte, hogy elég lett volna 100 liter benya helyett csak 50-60-al menni és akkor még talán befigyel fél sec. De én így is elégedett voltam, mert Matyi és Kozma Csabi előtt sikerült végezni a 6. helyen.

    Futam

    A rajtot magamhoz képest jól kaptam el, ez éppen arra volt elég hogy ne maradjak el a Cobráktól. Szabi már a T1 után megtalálta Dávidot és el kezdték csinálni előttem a műsort. Az agresszív beszúrások lelassították Dávidot és a leejtőnél nem tudott lendületet venni. Szabi ellépett és a Mansell-hez már fej-fej mellett érkeztünk Dawe-vel. Nem akartam, hogy lepattanjon rólam, mert akkor valószínű a kavicságyban végezte volna, ezért idő előtt fékeztem. Zsolti szépen lereagálta ezt mögöttem, de Matyi már nem tudta és kilökte Jankó Urat.
    Ezután kellett volna jönni a monoton körözgetésnek, de most szerencsére elmaradt és jutott nekem is az akcióból.
    Először Szabi csúszott ki a T1-ben, így egy helyet máris feljebb léptem.
    Utána Nibi és Dávid kezdett meccselni előttem, amitől egy kicsit belassultak és pár kör alatt utólértem őket. A célegyenesben megelőztem Dawe-et, de a kanyargós részeken nem tudtam lerázni, Nibi pedig kezdett távolodni előttünk. Jobbnak láttam, ha hagyom Dávidot előre menni. Izmozzon Ő Nibivel, még jól is járhatok ha kiütik egymást.
    Szóval visszaengedtem a kis Elant és vártam, hogy törje előttem az utat.
    Eltelt pár kör, mire összejött az előzés. Terv szerint én következtem volna és téphettem volna Dávid után. De ekorra már 10-es kopáson voltak a gumik és éreztem hogy lassulok.
    Dawe szép lassal elhúzott, Nibit pedig nem tudtam megközelíteni.
    Mind ezek után még Matyit is megkaptam a nyakamra. Pár kör elment védekezéssel, aztán elkönnyült a gépem hátulja, ahogy fogyni kezdett a benzin és kezelhetetlen lett a TVR. Az egyik kigyorsításnál megcsúsztam és korrigálni kellett gázzal. Emiatt túl gyorsan érkeztem a következő kanyarhoz és kicsúsztam a sóderágyba. Matyi megelőzött.

    Kinlódtam még 1-2 kört, aztán jobbnak láttam kiállni a boxba.
    A szükségesnél többet tankoltam, hogy a végére is maradjon hátul elég súly. Kerekeket nem cseréltem, mert a táv felénél jártam és 13-as kopáson voltak.

    Laca és Sziszka mögé érkeztem vissza. Pont sikerült végignézni az előzést. Éppen azon agyaltam, hogy melyik kanyarban előzzem meg Lacát, mikor a T1-ben keresztbe fordult, én meg jobbnak láttam külső íven kikerülni. Sikerült is, de a mögöttem érkező Miki jobban helyezkedett és belső íven elém került. Tehát sikerült úgy előznöm, hogy nem kerültem előrébb. Kezdhettem újra, csak most Mikivel. Közben Sziszka már messze járt előttünk.
    Kimaradt az előzés, mert Mikka kiállt a boxba.
    A T1-hez érve megint történt valami, Szabi és Sziszka várt keresztben letámasztott verdákkal. Integettem nekik és kárörvendő vigyorral a pofámon megelőztem őket.

    Próbáltam felvenni egy gyors tempót, de nem igazán jött össze. 6 sec. előnyöm volt Sziszka előtt, ami szépen fogyott minden körben. Ugyan azt eljátszottam vele is, mint Matyival. Védekezés, hibázás, sóderágy, pozíció vesztés.

    A futam elején még a 4. helyen is jártam, az utolsó körökben pedig a 8. helyen vánszorogtam. Az utolsó két körben egy kis drifteléssel szórakoztattam magam, Szabi 16 sec.-re volt mögöttem, szóval nyugisan csapattam a célig.
    A cél egyenesben összefutottam Kozma Csabival, aki idő előtt leparkolta a verdáját.
    Szegény jól megszívta, de az Ő vesztesége nekem nyereség lett és így Dawe győzelme nem lett akora minusz számomra.

    Gratulálok a dobogósoknak!
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  12. #62
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát Csabi, azt hittem az én versenyem volt bődületesen szar, egész eddig eléggé magam alatt voltam.... de most hogy nézem a befutód ... Te győztél!

    Ahogy én látom az a 100 méter inkább 10...


    (azt le sem merem írni, hogy lefordultam a székről a röhögéstől... már nem rajtad, hanem a szituáción)
    Időmérő: nem tudtam menni egy hibátlan kört sem, így lettem 8. talán.

    Verseny: a boxkiállásig igen dekoncentrált voltam, próbáltam Matyiékat utólérni, de nagyon arra kellett figyelnem hogy úton maradjak. Majd tankoltam. 1 körrel többre mint hittem hogy kell, aztán mikor kijöttem a boxból valami megváltozott a fejemben és visszatért a koncentráció, úgyhogy Nibi nyomába eredtem és az utolsó kör előtt sikerült is megelőznöm. Viszont amire nem figyeltem az az, ha átnyomom a tűzfalon a pedált akkor jóval többet fogyaszt a kis dög és az utolsó körben a mansell kanyarnál láttam, hogy ez baromira nemlesz jó. Próbáltam én akkor már spórolni, de basszameg má késő volt. Lassan gurultam a célvonal fele hátszélért imádkozva, de csak Jani jött (bocsánat érte, de nemtudtam már gondolkozni ekkor)

    Verseny után már viccesnek tartottam énis, de elégedett voltam azért, mert ha nem is látszik az eredményen, de azért nem volt rossz futam ez.
    Utoljára módosította: Lupert; 2012. 01. 13. 11:24.

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Aki nem cserélt Cobrán kereket, annak mennyi volt a végére a kopás?

    Nálam:

    BE: 16 JE: 10
    BH: 35 JH: 30

  14. #64
    Idézet Eredetileg Lupert írta Hozzászólás megtekintése
    Időmérő: nem tudtam menni egy hibátlan kört sem, így lettem 8. talán.

    Verseny: a boxkiállásig igen dekoncentrált voltam, próbáltam Matyiékat utólérni, de nagyon arra kellett figyelnem hogy úton maradjak. Majd tankoltam. 1 körrel többre mint hittem hogy kell, aztán mikor kijöttem a boxból valami megváltozott a fejemben és visszatért a koncentráció, úgyhogy Nibi nyomába eredtem és az utolsó kör előtt sikerült is megelőznöm. Viszont amire nem figyeltem az az, ha átnyomom a tűzfalon a pedált akkor jóval többet fogyaszt a kis dög és az utolsó körben a mansell kanyarnál láttam, hogy ez baromira nemlesz jó. Próbáltam én akkor már spórolni, de basszameg má késő volt. Lassan gurultam a célvonal fele hátszélért imádkozva, de csak Jani jött (bocsánat érte, de nemtudtam már gondolkozni ekkor

    Verseny után már viccesnek tartottam énis, de elégedett voltam azért, mert ha nem is látszik az eredményen, de azért nem volt rossz futam ez.
    Erre jól emlékszem cél ellőt elkezdett enyhén ficánkolni alattam a kis vas, sikerült is egyenesbe hozni.Csabi Cél ellőtt enyhén kitért balra de nem értetem miért hisz nincs ellőttünk senki, csak a cél után páran.Hirtelen felbukkant ellőttem egy fekete autó majd eltűnt majd újra felbukkant és csak annyi időm volt hogy jobbra elrántsam a kormányt de igy is eltrafáltam.

  15. #65
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aki nem cserélt Cobrán kereket, annak mennyi volt a végére a kopás?

    Nálam:

    BE: 16 JE: 10
    BH: 35 JH: 30
    Pontos adatom nincs, későn mentettem, de szerintem nekem nem ment 30 fölé. Elejére biztos jól emlékszel? Ölég kevésnek tűnik, mert az is volt vagy 25-ön nálam.
    Viszont szerintem cserével jobb lett volna. Akkor se vagyok előrébb, de vezetni jobb lett volna.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Pontos adatom nincs, későn mentettem, de szerintem nekem nem ment 30 fölé. Elejére biztos jól emlékszel? Ölég kevésnek tűnik, mert az is volt vagy 25-ön nálam.
    Viszont szerintem cserével jobb lett volna. Akkor se vagyok előrébb, de vezetni jobb lett volna.
    Lehet hogy az elsőkre +5-öt rá lehet dobni, de arra konkrétan emlékszem, hogy a jobb első nagyon jó állapotban volt. Amikor előttem mentél, akkor pont azt néztem, hogy az első ívbelső kereked neked sem nagyon érte a földet...

    Többieknek sem ment 30 fölé hátul?

  17. #67
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy az elsőkre +5-öt rá lehet dobni, de arra konkrétan emlékszem, hogy a jobb első nagyon jó állapotban volt. Amikor előttem mentél, akkor pont azt néztem, hogy az első ívbelső kereked neked sem nagyon érte a földet...

    Többieknek sem ment 30 fölé hátul?
    Igaz, azt nagyon emelgette. Idő és kedv hiányában letojtam az ilyen apróságot, csak toltam.
    Elvileg így kopott:
    23-14
    28-28

    Az eleje azért lehet több nálam mert inkább a stabilitásra mentem és az első anti-roll-t emeltem.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 01. 13. 18:02.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #68
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aki nem cserélt Cobrán kereket, annak mennyi volt a végére a kopás?

    Nálam:

    BE: 16 JE: 10
    BH: 35 JH: 30
    Imolába jóval 30 főlé koptattam a hátsó gumikat pedig az a pálya kevésbé terheli meg őket.
    Abból a futamból tanulva most gumit cseréltem és ez bejött, Colától kiállás előtti 6 mpről 34 mpre nőtt az előnyöm a futam végére.
    Dávidot nem tudtam elkapni, pedig próbáltam előrehozni pár körrel a gumicserét, hogy kevesebb időt kelljen mennem kopott gumikon a kiállásáig, de nem volt akkora előnyöm, hogy a pályán előtte maradjak.

  19. #69
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Imolába jóval 30 főlé koptattam a hátsó gumikat pedig az a pálya kevésbé terheli meg őket.
    Abból a futamból tanulva most gumit cseréltem és ez bejött, Colától kiállás előtti 6 mpről 34 mpre nőtt az előnyöm a futam végére.
    Dávidot nem tudtam elkapni, pedig próbáltam előrehozni pár körrel a gumicserét, hogy kevesebb időt kelljen mennem kopott gumikon a kiállásáig, de nem volt akkora előnyöm, hogy a pályán előtte maradjak.
    Akkor jól sejtettem hogy a cserével jobban jártam volna. Csak hát annyira lassú voltam, gondoltam nagy különbség nem lesz. Időben bőven eldobtam annyit, viszont helyezésben nem hiszem hogy előrébb lettem volna.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #70
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    A gumi kopáson igazábol nem lepödtem meg, hisz ha bele gondolok körönként majd 1-et kopott hátul,de túl belassult tőle a cobra amire nem számítottam,pedig nem toltam maxon inkább picit én is a tutira rendezkedtem be mint a Nibi,Dani ismét elérhetetlen volt Q&R-en is,taktikailag is felül múlt szóval van még mit ellesni

    Q!3 volt egy nagyon jó probálkozásom mikor -0.3 ról indultam a T1-után de elcsesztem a sikánt,aztán szinte mindig kifogott rajtam mikor meg sikerült akkor meg máshol csúszott be apró hiba.

    R!3 A rajtot jól kaptam el de nem láttam hol jön Dani tudtam hogy melettem lehet valahol igy inkább picit szélesen fordultam,dawe-t ott hagytuk bár tudtam hogy erős lesz az elannal a későbbiekben,ami beis igazolódott,hagytam had menjen a csapattárs nagyon bíztam benne hogy Dani előtt végez ami beis jött
    Mikor kiment Dani a 14. körben aszem,láttam a boxban töltött idejéből hogy cserélt gumit, akkor felvetődött bennem hogy menjek-e én is de maradtam hátha beszorul valahova reménykedtem én:Pszóval maradt a szenvedés nekünk ez jutott:P
    Box rendben volt,végére megkaptam Matyit aki gyorsabb volt nálam,szegény hát ígyjárt gondoltam magamban bekell neki állni a sorbasajna nem tudtam már gyorsabban menni,meg nagyon kellett a 3. hely,picit megtolt a t1-után mitől kiforogtam,de a végén a célegyenesben vissza engedett,thx
    Grat dawe ügyike voltál,szoros a csapatbajnokság,nagy csata várható Spa-ban,készüljetek Dombóvár
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #71
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Azért egy bocsánatkéréssel én is tartozom. A vége felé a célegyenes végén szépen kivezettelek a palánkra/kavicsosra. Nem gondoltam, hogy kívülről meg akarsz előzni és mire megláttalak a tükrömben, már késő volt... 1000BOCCSSSSS!!!
    Akkor azt gondoltam, hogy ez volt a megszopatjuk a versenybírót manőver.

    Tapasztalja csak meg, hogy nem olyan könnyű vigyázni az előtte váratlan dolgot művelőre. Ha nem húzom a sóderágyba akkor telibe verlek hátulról és akkor kaphatom a büntit, mert a hátulról jövőé a balhé.

    Azután a replay-n néztem, hogy ott már körhátrányod volt, így kicsit más lett volna a felállás.

    Amúgy fátylat rá, utána szépen elengedtél.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •