Oldal: 112 / 117 ElsőElső ||| 12 62 102 108 109 110 111 112 113 114 115 116 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 2.776 - 2.800 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2776
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A RUFom most eláshatom és behinthetem sóval, mert már csak a 911es fog futni helyette? Nincs valami trade-in, mert ugyanazért* az autóért nem fain teljes árat fizetni.

    Btw bejelöltem néhányotokat, de Tóbiás elbújt a rendszerben őtet nem találtam.
    Én megtaláltam magamat most, érdekes. Mindenesetre bejelöltelek

    Nem lesz jövőre RUF sorozat vagy mire érted? Elvileg jövőre a Porsche is bekerül a Blancplain-ba talán, legalábbis volt valami ilyesmi információ morzsa.

    Tudtommal csak olyan kedvezmény szokott lenni, hogy ha egy kocsiból kijön egy újabb verzió és a régit megvetted, akkor az újat olcsóbban megveheted. Amúgy meg csak költsd a pénzt

    Én legutóbb 2 hete versenyeztem mert nyaralni voltam, elvonási tüneteim vannak. Ráadásul most költöztem új albérletbe így még a netet se szerelték be. Jó lenne ha sietnének, nem csak azért mert már nyomnám neki, hanem mert 1.7 az SR-em és lassan vége a szezonnak

  2. #2777
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én megtaláltam magamat most, érdekes. Mindenesetre bejelöltelek

    Nem lesz jövőre RUF sorozat vagy mire érted? Elvileg jövőre a Porsche is bekerül a Blancplain-ba talán, legalábbis volt valami ilyesmi információ morzsa.

    Tudtommal csak olyan kedvezmény szokott lenni, hogy ha egy kocsiból kijön egy újabb verzió és a régit megvetted, akkor az újat olcsóbban megveheted. Amúgy meg csak költsd a pénzt

    Én legutóbb 2 hete versenyeztem mert nyaralni voltam, elvonási tüneteim vannak. Ráadásul most költöztem új albérletbe így még a netet se szerelték be. Jó lenne ha sietnének, nem csak azért mert már nyomnám neki, hanem mert 1.7 az SR-em és lassan vége a szezonnak
    Naigen, a jólismert iracing kényszer. Nem játszol, esik a rankod...
    Offline meg hajadra kenheted, el sem indul.

    De egy idevágó videó, hogy pozitívat/negatívat is halljatok.

  3. #2778
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Naigen, a jólismert iracing kényszer. Nem játszol, esik a rankod...
    Offline meg hajadra kenheted, el sem indul.
    Szerintem teljesen normális hogy esik, nekem nem a nem versenyzésből fakad az esés, simán csak béna voltam (vagy más) mostanság

    Offline amúgy sincs sok értelme, szerintem azért sem indul el úgy, mert még az Assetto-ban is jobb az offline rész kidolgozottsága (bajnokság, stb)

  4. #2779

  5. #2780
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    "Nem játszol, esik a rankod..."
    ezt mire érted?
    Ha nem versenyzel nem esik semmi se iR se SR .

  6. #2781
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Akit érdekel, összedobtam egy széria elrejtő szkriptet. Lehet hogy javítok még rajta, de attól már elérhető. Csak Chrome-al megy, kell hozzá a Tampermonkey kiegészítő. A széria ID-t nézi így új lekérdezés esetén is tökéletesen működik.


    1. https://chrome.google.com/webstore/d...mpobfkfo?hl=hu
    2. https://openuserjs.org/scripts/krisz...ng_hide_series




    (az mondjuk jogos kérdés, hogy ha nekem 2 óra volt jquery-s trükközéssel, akkor alapból ők miért nem képesek rá)
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 09. 12. 23:19.

  7. #2782
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    (az mondjuk jogos kérdés, hogy ha nekem 2 óra volt jquery-s trükközéssel, akkor alapból ők miért nem képesek rá)
    Én már átálltam az appra, úgyis idővel elhagyjuk ezt a böngészős megoldást
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #2783
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Én már átálltam az appra, úgyis idővel elhagyjuk ezt a böngészős megoldást
    Én úgy tudom, hogy a kettő együtt fog menni. Az app nálam még bugos, inkább maradok a böngészőnél még egy darabig

  9. #2784
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Utolsó update, így már látni mit csuktál össze:

  10. #2785
    Hello, kíváncsi lennék milyen ez az iracing, annyi jót olvastam róla hogy mostmár igazán érdekelne . Láttam hogy van ilyen lehetőség, hogy 3 hónapot ki lehet próbálni újoncoknak, szeretném kérdezni, ilyet lehet még valahogy kapni? Előre is köszönöm!

  11. #2786
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Donmartino24 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello, kíváncsi lennék milyen ez az iracing, annyi jót olvastam róla hogy mostmár igazán érdekelne . Láttam hogy van ilyen lehetőség, hogy 3 hónapot ki lehet próbálni újoncoknak, szeretném kérdezni, ilyet lehet még valahogy kapni? Előre is köszönöm!
    Szia megnézem van e még kód

  12. #2787
    Ha valakit érdekel, a CrewChief legújabb verziójába bekerült az iRacing támogatás bétája. Még nem volt alkalmam kipróbálni, de a testreszabhatósága miatt szerintem jó alternatíva lehet.

    Link

  13. #2788
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia megnézem van e még kód
    Oké, köszi

  14. #2789
    Legközelebb megyek én is

  15. #2790
    Most nézem... 41 induló? És elfértünk volna 62-en is?
    Jó lenne végre felnőnöm a feladathoz, mindig valami alap hibán csúszok el, mindegy két hét múlva újra megpróbálom.
    Köszi a szervezést, azért remélem nem csak a pénzdíj miatt vagyunk ennyien, vagy de? Én a sejthető előzetes névsor miatt próbálom megtanulni ezt az autót, sokan eljöttek, de ez csak a fele annak mint amire én számítottam. Remélem a következő versenyen már kihasználjuk a teljes rajtrácsot
    iRacing

  16. #2791
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Emailben jött promóció:
    Cyber Monday 2017
    PR17CYBER1127 - Recharge your account for $75 and receive $100 in credits (The $75 you purchased plus $25 in bonus credits)
    Én befizettem és ez is történt, azaz 75 iracing $ és 25$ credit ment a számlára. Iracing dollárból kell adózni, kreditből viszont nem. Ha a végeredményt nézzük 25 + 75/1,27 = 84$ lesz az elkölthető összeg szóval még így is megéri.

  17. #2792
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Emailben jött promóció:


    Én befizettem és ez is történt, azaz 75 iracing $ és 25$ credit ment a számlára. Iracing dollárból kell adózni, kreditből viszont nem. Ha a végeredményt nézzük 25 + 75/1,27 = 84$ lesz az elkölthető összeg szóval még így is megéri.
    Paysafecard és akkor nem kell adóval foglalkoznod
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #2793
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Paysafecard és akkor nem kell adóval foglalkoznod
    Sajna nem. Iracing dollárt kapsz 75öt és 25$ért kupont. Iracing dollárnál muszáj adózni miután elköltöd, nem pedig előtte. Viszont így is jobban jössz ki mintha áfamentesen vennéd trükközve.

  19. #2794
    Most már kb 2 hete szenvedek ezzel... Invalid session ID miatt nem tudok regelni bizonyos futamokon. Ha megyek máshol, utána tudok regelni, de 1-2 verseny és megint invalid session ID. Amiket olvastam fórumokon mindent próbáltam. Töröltem előzményeket, semmi. Chrome ujretelepít, semmi. Mozilla, Opera, IE ugyanígy invalid session id. Mindig ujraindítottam. Utána se jó. Most már nagyon kezd a tököm tele lenni vele. Tud valaki ajánlani valami megoldást? A "szokásos" módszerek nem jöttek be...

  20. #2795
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Most már kb 2 hete szenvedek ezzel... Invalid session ID miatt nem tudok regelni bizonyos futamokon. Ha megyek máshol, utána tudok regelni, de 1-2 verseny és megint invalid session ID. Amiket olvastam fórumokon mindent próbáltam. Töröltem előzményeket, semmi. Chrome ujretelepít, semmi. Mozilla, Opera, IE ugyanígy invalid session id. Mindig ujraindítottam. Utána se jó. Most már nagyon kezd a tököm tele lenni vele. Tud valaki ajánlani valami megoldást? A "szokásos" módszerek nem jöttek be...
    nekem akkor írja ki ezt , ha túl hamar akarok nevezni az eseményre ( még megy az előző verseny tulajdonképpen ezért a kövi futamnak még nincs session _ID-je)

  21. #2796
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nekem akkor írja ki ezt , ha túl hamar akarok nevezni az eseményre ( még megy az előző verseny tulajdonképpen ezért a kövi futamnak még nincs session _ID-je)
    10 perccel a futam előtt is ezt írja. Kijelentkezés-bejelentkezés sem segít.

  22. #2797
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    10 perccel a futam előtt is ezt írja. Kijelentkezés-bejelentkezés sem segít.
    mondjuk lehet azért nem tapasztaltam iilyet mostanában , mert én rászoktam , h nem böngészőből indítom , hanem az asztali ikonnal az új UI-t... azzal ilyenbe még nem futottam bele

  23. #2798
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    mondjuk lehet azért nem tapasztaltam iilyet mostanában , mert én rászoktam , h nem böngészőből indítom , hanem az asztali ikonnal az új UI-t... azzal ilyenbe még nem futottam bele

    Azzal nekem is jó. Mondjuk semmit sem találok benne, de legalább tudok regisztrálni

  24. #2799
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal nekem is jó. Mondjuk semmit sem találok benne, de legalább tudok regisztrálni
    Mégse jó... egy versenyre tudtam regelni, most már azt írja, hogy No upcoming races. Kezdem nagyon felbaszni magam...

  25. #2800
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Mégse jó... egy versenyre tudtam regelni, most már azt írja, hogy No upcoming races. Kezdem nagyon felbaszni magam...
    Gondolom nem használsz jrt t?
    n
    Nekem az kavart be régen.
    töröld le iR t telepítsd újra hátha megoldja.
    Tűzfal nem hiszem hogy bekavar vírusírto?
    Ezeket nézd meg, hátha.

Oldal: 112 / 117 ElsőElső ||| 12 62 102 108 109 110 111 112 113 114 115 116 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •