Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (74 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A grafika ugye szép lesz, de én leginkább az állítólagos fizika javulásra és az online ranking rendszerre leszek kíváncsi.
    Detto

    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Mediumon csak elfut majd De Alacsony graffon is még mindig szebb bárminél..
    Nekem is gyenge hozzá a gép, de el fog az menni alacsony beállításokkal... remélhetőleg

  2. #27
    Minimum gépigényt nézve nem jó mert az fps érték nagyon alacsony és nagyon kellemetlen ha beszaggat egy kocsis játék.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Minimum gépigényt nézve nem jó mert az fps érték nagyon alacsony és nagyon kellemetlen ha beszaggat egy kocsis játék.
    Én nem tudom honnan veszik ezeket az fps értékeket... egy normál konfigon (i3 6100, gtx950, 8 giga) minimum mediumon 50-60 fps-sel szaladnia kell...
    Kicsit túl szokták tolni a gépigényeket... enyhén...
    A javasolt szinte biztos, hogy VR-hoz kell... azon a javasolt vason még a NASA is elpörögne...

  4. #29
    full hd-ra van írva az ajánlott. A gépigényen néztem egy összehasonlító videót low és max között, hát lowon ocsmány maxon überfasza.

  5. #30
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nah kint is van a virágbolti verzió. Ma rá is nézek mit alkottak fizika terén, mert látványra iszonyat jó, ez nem kérdés
    Steam értékelések alapján amúgy nagyon bugos és az FFB se megy rendesen

    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudom honnan veszik ezeket az fps értékeket... egy normál konfigon (i3 6100, gtx950, 8 giga) minimum mediumon 50-60 fps-sel szaladnia kell...
    Kicsit túl szokták tolni a gépigényeket... enyhén...
    A javasolt szinte biztos, hogy VR-hoz kell... azon a javasolt vason még a NASA is elpörögne...
    Nem, a javasolt az ultra grafikához kell 1 monitoron 4K-ban ahogy néztem. VR ehhez képest még plusz erőforrás, szóval Ultrán a VR-t még egy 1080ti sem hajtja ki, de médiumon néz ki úgy mint az előző rész szóval ezen nincs mit csodálkozni
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 09. 22. 10:05.

  6. #31
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    nekem eddig tetszik...olyan kombinációkat próbáltam ki amikkel mostanában mentem AC-ben is és nagyon hasonlónak éreztem , autókezelésben és ffb-ben is így elsőre
    jó lesz ez a változó időjárással , online rankinggal , rengeteg autóval , pályával...

  7. #32
    Akkor VR-ra kell 2 1080-vagy 2 1080TI?

  8. #33
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor VR-ra kell 2 1080-vagy 2 1080TI?
    Ahhoz hogy fullon menjen igen, kell. De a full az tényleg full mindennel bekapcsolva. Még iRacing se megy el tudtommal maxon egy 1080TI-vel VR-ban röccenés mentesen, pedig kisebb a gépigénye. Játszol a kártyákkal amikor meg nem vagy otthon bányászol velük és kész

    1060al majd lehet kipróbálom köv hét végén hogy hogy bírja, akkora jön meg az Oculus
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 09. 22. 15:25.

  9. #34
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    VR -ben a csicsás effektek jórészét eleve ki kell kapcsolni ha bírja a kártya akkor is , mert éles képet akarunk nem blurozott , elmosott stb effekteket...az effektek egy másik részét meg észre se veszed VR-ban úgyhogy felesleges erőforrás pocséklás...
    (ettől függetlenül van étvágya a PC-nek persze )
    amúgy a multigpu-t nem támogatja a RIFT

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    PC2: Szépen fut, mindegy egy fokkal kultúráltabb. Első futamon elindultam, űdejó ez a kis Cayene, milyen jó a hangja, kidolgozott a pálya. Ezt ismerem, autós. Mennyi mindent kitud írogatni. PC1-be még a boxból se lehetett kijönni, mennyivel jobb mán ez. Másiknak is nekilehet ütközni kultúráltan. Ebből itt majd milyen faja bajnokság lesz gyerekek! Szépen dolgoztak. Minden kameraállásba más a motor hangja, tényleg jó kis poreszos. Tetszik. Ezt majd lehet akciósan megveszem, megérdemlik. Aztán kipróbáltam többmindent, a kormányt is próbáltam életre kelteni, de a duzzogva elmegyen kívül nemtudtam jobbra megcsinálni. Éjjeli, majd esős futam után kezdett idegesíteni. Semmi segítség, TC, de alig birom kipörgetni. Uncsi.
    A baj ott kezdődött hogy utána bekapcsoltam az AC-t, és hát minden kanyar egy mesebeli történet...
    Hiába jó a körítés, deformálódó gumi, időjárás, fontos, de ha nincs összekötve a kormány, a pedál, a vizuállal akkor megeszi a fene. Majd este full sötétbe még megnézem a kivilágított műszeralakat, meg esőben a táncikáló ablaktörlőt, utána már nemsűrűn fogom indítani. Nemhiszem hogy az FFB/fizika jelentősen javulna idővel. Shift -> PC1 -> PC2, csodák nincsenek.

  11. #36
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz hogy fullon menjen igen, kell. De a full az tényleg full mindennel bekapcsolva. Még iRacing se megy el tudtommal maxon egy 1080TI-vel VR-ban röccenés mentesen, pedig kisebb a gépigénye. Játszol a kártyákkal amikor meg nem vagy otthon bányászol velük és kész

    1060al majd lehet kipróbálom köv hét végén hogy hogy bírja, akkora jön meg az Oculus
    Akkor zsír 2 1080 64 giga ddr 4 i7 6950K elég hozzá.

  12. #37
    Bocs hogy bele szólok ,de nálam az IR.max-full minden.egy darab gtx 980ti-vel 3 monitor 5760x1080 felbontásban,nagyon sok kocsinál némelyik pályán pár pillanatra megy le 55-60-ra az fps de nem észre vehető és zavaró, ettől eltekintve jól felette szalad.,persze sokat számít az új alaplap-proci,plusz a 32 GB ram is.....PC 2 fullon minden szinte röccenéstelenül ,de esőben már jóval kevesebb fps ,de még használható,de nem sokat teszteltem ,mivel még sok értelme nincs eléggé sok helyen bugos kár időt pazarolni rá majd pár hét hónap múlva ráfekszek addig parkoló pálya....
    Mikor még nem volt ennyi vr arról ment a vita jó lesz a vr mert még annyi gép sem kell neki mint a 3 moncsinak most meg már lassan nem lesz ami kihajtsa normálisan....
    Nem érint nekem nincs,valahogy nem is hiányzik,majd egyszer ha azt a felbontást tudja mint egy full hd-s monitor...addig még eltelik pár év...

  13. #38
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Kipróbáltam. Jobb, mint az első rész, de ez nagyon játéktermi még mindig. Érezni, hogy van fizika, de valahogy fura. Van amit nagyon jól lehet érezni, de összeségében nem nyújt élményt. Unatkoztam amíg a Ford RS1600-ot vezettem... A hanghatások nagyon el vannak túlozva. A grafika viszont tényleg nagyon szép.
    A különálló H váltót én nem tudtam beállítani.
    Hogy mondjak valami hülyeséget: kéne ennek a grafikája, Assetto fizikája, raceroom hangja.

  14. #39
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Én a kipróbálásig se jutottam el sajna. Amint elindítom a játékot, azonnal felcseréli a gázt és a kuplungot. CSak a Logitec softver reinstall oldja meg után a problémát.

  15. #40
    Nem rossz ez. A ma már alsó-középkategóriásnak is csak jóindulattal nevezhető gépemen közepes-alacsony beállításokkal egy 32 fős GT3 mezőny mellett konstans 60 FPS-el (Vsync on) elfut rajttól a célig. A fizika és az FFB egyértelműen jobb lett, vezetés közben már nincs meg az a folyamatos hiányérzet, hogy nem kapok elég visszajelzést a teljes kontrollhoz.

    De úgy összességében azért nem váltja meg a világot, ez az a játék, amilyennek az első résznek kellett volna lennie ahhoz, hogy beváltsa a hozzá fűzött reményeket, az autók viselkedése és maga a játékélmény általánosságban nem sokat változott. Nekem az nem tetszik igazán, hogy ezt a hatalmas autólistát is kimondottan lustán állították össze, tele van olyan gépekkel, amiket átemeltek az első részből, de ma már nem számítanak relevánsnak - különösen a formaautók terén nem törték magukat, hogy a gépek legalább nyomokban emlékeztessenek a mai valós kategóriákra, pedig számomra éppen ez a legkedvesebb terület - és valahogy a fizika minősége még mindig inkonzisztensnek tűnik, ahogy váltogatok az autók között.

  16. #41
    Kis help kellene...

    A Crew Chief-et, hogy lehet életre kelteni virágbolti változattal? Valakinek ötlet?

    Egyébként nálam még tesztelés alatt... maga a FFB jó álligatás után, az AI sem csinált még nálam hűdenagybaromságot... a graf high/medium beállítások mellett simán szalad i3 6100/gtx950/8 gb configon...

    Nekem eddig nagyon tetszik, de van még mit simítani rajta... akinek ez a fizika játéktermi, annak pl. a R3E micsoda? Be kell állítani, és kikapcsolni minden helpet... olyan helyen is van állítási lehetőség, amit nehezebb megtalálni, úgyhogy erősen javallott végignyálazni az összes beállítást...

  17. #42
    Nekem is hasonlóak a meglátásaim, mint itt sokaknak. Grafika oké, de másra nem is számítottam. A gyenge gépemmel még közepes beállításokkal se nagyon voltak bajok, de FPS-t nem néztem. FFB javult, de a fizika kurva messze van a jótól. PC1-nél lényegesen jobb, de még mindig tré (nekem). R3E-ről ugyanez a véleményem egyébként. Amikor először mentem még reménykedtem, mert jobb, de amint elkezdesz kicsit határokat feszegetni már érezhetőek a hiányosságok.

    Oldalukon olvasható többek között: "...and we are confident this is the best handling sim you'll ever drive". HAHAHAHAHAHAHAHAHA DD
    Valószínű, hogy még nem nagyon találkoztak rendes szimulátorral. Ez ugyanis egy játék. Annak nagyon jó, de nálam ez nem szimulátor, csak egy játék. Amit meg is tudok érteni, mert a fejlesztőknek nincs könnyű dolguk. Az embereknek az kell, hogy beül, és nagyjából azonnal nyer. Ezt nem tudod megcsinálni, ha van rendes fizika, mert azt nehéz irányítani. Tízből hatan leszaroznák rendes fizikával, pedig csak gyakorolni kéne vele, de ilyennel senki se fog bankot robbantani. Márpedig ez is csak üzlet, tehát marad az árkád irányítás, 90% úgyse kormánnyal használja. Hoztak pár nevet, akik igazi autóversenyzők, és a tapasztalataik alapján (meg a Pirelli segítségével) fejlesztették az irányítást. Mondjuk az említett Vaughn Gittin JR. talán a legnagyobb tuskólábú a Formula Drift mezőnyben, de legalább valódi versenyző.

    Összességében nem vártam sokat, nem is csalódtam nagyot. Szép, csitti-fitti, van csomó autó meg pálya, de ennyi. Élmény 0 sajnos. Aki hardcore szimulátoros, és nem rest kicsit "szopni" a sikerért, az továbbra is marad majd iracingnél meg rf2-nél. Esetleg AC-nál.
    Mindezek ellenére meg fogom venni, ha átjönnek a haverok inkább ilyennel kezdjenek, arra jó lesz

  18. #43
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    az említett Vaughn Gittin JR. talán a legnagyobb tuskólábú a Formula Drift mezőnyben, de legalább valódi versenyző.
    Annak a "tuskólábúnak" azért csak sikerült megnyernie 2010-ben azt a Formula Drift bajnokságot, 3X World Drift Series bajnok és most is az 5. helyen áll Formula Drift-ben. Szeretnék Én ilyen tuskólábú lenni.

    És mivel a saját cégének (RTR) 2-3 autója van benne a játékban, valószínű nem fogja azt mondani, hogy fos az egész ne vegyétek.

  19. #44
    Idézet Eredetileg KennyMkI írta Hozzászólás megtekintése
    Annak a "tuskólábúnak" azért csak sikerült megnyernie 2010-ben azt a Formula Drift bajnokságot, 3X World Drift Series bajnok és most is az 5. helyen áll Formula Drift-ben. Szeretnék Én ilyen tuskólábú lenni.

    És mivel a saját cégének (RTR) 2-3 autója van benne a játékban, valószínű nem fogja azt mondani, hogy fos az egész ne vegyétek.

    Jah, lelökött mindenkit a pályáról Nem ül háttal a kormánynak, de van bőven nála jobb pilóta, akár amerikai. Pl.: Essa vagy Forsberg, esetleg Tanner Foust. Szerintem az nem dicsőség, ha úgy jutsz tovább, hogy összeütközöl a másikkal, és mivel egy tankot vezetsz, ezért az kevésbé sérül, meg is lehet javítani ott helyben, viszont a másikat nem, mert átment rajta egy másfél tonnás Mustang. Mivel no show, ezért tovább jut. Persze vannak jó pillanatai, elismerem, de azt se felejtsük el, amikor 2012-ben (asszem) elég komoly büntetést kapott, mivel szabálytalan volt a hátsó futóműve. Viszont kurva jól el tudja adni magát, meg az autókat amiket épít. Ebben élen jár mindenképp.

  20. #45
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs hogy bele szólok ,de nálam az IR.max-full minden.egy darab gtx 980ti-vel 3 monitor 5760x1080 felbontásban,nagyon sok kocsinál némelyik pályán pár pillanatra megy le 55-60-ra az fps de nem észre vehető és zavaró, ettől eltekintve jól felette szalad.,persze sokat számít az új alaplap-proci,plusz a 32 GB ram is.....PC 2 fullon minden szinte röccenéstelenül ,de esőben már jóval kevesebb fps ,de még használható,de nem sokat teszteltem ,mivel még sok értelme nincs eléggé sok helyen bugos kár időt pazarolni rá majd pár hét hónap múlva ráfekszek addig parkoló pálya....
    Mikor még nem volt ennyi vr arról ment a vita jó lesz a vr mert még annyi gép sem kell neki mint a 3 moncsinak most meg már lassan nem lesz ami kihajtsa normálisan....
    Nem érint nekem nincs,valahogy nem is hiányzik,majd egyszer ha azt a felbontást tudja mint egy full hd-s monitor...addig még eltelik pár év...

    Annyit azért ehhez hozzátennék Endy, hogy az oculus teljesen más kategória.
    Én egy 1060 GTX el hajtom, a z összes szimulátort, közte az iracinget. Nincs semmi FPS problémám, szépen szalad rajta minden és maxon.
    Persze el lehet szaladni egy olyan grafikai setupban, ahol biztos vagyok benne a folyamatos játékélmény kárára menne, de az Oculuson ennek nincs értelme.

    Azt ajánlom próbáld ki, olyan élményben lesz részed amit semmilyen grafikai látvány nem tud tetőzni.
    Én első alkalommal megkönnyeztem, és így 4 hónap használat után sem igazán hiszem el, hogy tudták ezt így megcsinálni...
    Irgalmatlan az érzés, én igaziból nem tudok rosszat mondani rá...

    Bocs ez kicsit nem a C.A.R.S. témához kapcsolódik, csak említést tettél az Oculusra. :-)

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Project C.A.R.S. 2

    Új topikot nyitottam az új résznek, a hsz-eket áthelyezem ide..

    Amúgy ez a kedvenc sorom a markeitng maszlagból:
    "Éld át a valóságon is túlmutató vezetési élményt"

    https://projectcars.cenega.hu/
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 20:35.

  22. #47
    Azért ez vicces (3:40-től)


  23. #48
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Ehhez most azért idézném a gyártókat és Szabit
    "Éld át a valóságon is túlmutató vezetési élményt"

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ez vicces (3:40-től)


  24. #49

    Bajnokság...???

    Ha javul az online, és bekerül a játékba az online bajnokság opció, akkor lehet számítani szervezett futamokra és/vagy bajnokságra, vagy a PC2 úgy felejtős, ahogy van itt a GTR Mastersen?
    Tudom, hogy az előző rész is ejtve lett...

  25. #50
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha javul az online, és bekerül a játékba az online bajnokság opció, akkor lehet számítani szervezett futamokra és/vagy bajnokságra, vagy a PC2 úgy felejtős, ahogy van itt a GTR Mastersen?
    Tudom, hogy az előző rész is ejtve lett...
    Szerintem felejtős. Fizikája még mindig nagyon játéktermi sajnos.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •