Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (39 összesen)
  1. #1

    Trophy Masters GT4 Bajnokság (AC)

    Indul a Masters GT4 Bajnokság!



    A tavaszi első GT4 bajnokságunk után szeptember 16-tól újra pályára küldjük a két főszereplőt, hogy ismét megküzdjenek egymással. Választhatod a testesebb, ABS nélküli, izmosabb Maseratit, vagy a kis fürge ABS-es Porschét, garantáltan mozgalmas futamokban és nagy csatákban lesz részed. Lássuk idén sikerül-e letaszítani a trónról a Maseratit!

    A versenyek dupla futamos formában kerülnek megrendezésre. Az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon.A versenynaptár megegyezik a GT bajnokságéval, így a futamok tökéletesen alkalmasak felkészülésként, a pályák alapos megismerésére, versenyrutin megszerzésére.

    A bajnokságot minden versenyző 1 fix autóval teljesítheti, azonban minden résztevő rendelkezik egy db joker-rel, amit beváltva lehetőség van másik autó volánja mögé átülni. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni!

    A bajnokság 9 versenyéből a 7 legjobb egyéni eredmény számít bele végértékelésbe, a futamok vasárnap esténként 20:00-kor fognak kezdődni. További részletek az egyes futamok topikjaiban.

    A GT4-es futamok utáni héten azonos pályákon futjuk GT bajnokságunkat, ahol erősebb és technikailag fejlettebb autókkal próbálhatjátok ki hosszabb távú futamokon, hogy milyen egy másfajta, taktikusabb versenyzési stílus.

    Versenynaptár:
    1. futam: 09.16 - 20:00 - Red Bull Ring: az 1. futam topikja
    2. futam: 09.30 - 20:00 - Silverstone: a 2. futam topikja
    3. futam: 10.14 - 20:00 - Donington: a 3. futam topikja
    4. futam: 10.23 - 20:00 - Chang International Circuit: a 4. futam topikja
    5. futam: 11.04 - 20:00 - Zolder: a 5. futam topikja
    6. futam: 12.02 - 20:00 - Paul Ricard GT: a 6. futam topikja
    7. futam: 12.16 - 20:00 - Nurburgring GT: a 7. futam topikja
    8. futam: 01.13 - 20:00 - Brands Hatch: a 8. futam topikja
    9. futam: 01.27 - 20:00 - Istanbul Park: a 9. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa, a Red Pack és a Porsche Pack I eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • minimum 26-os verziójú Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához, és a vágások ellenőrzéséhez
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2017/2018
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!



    Jelentkezés, csapatnevezés: Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)
    Pontverseny: AC GT4 bajnokság pontverseny
    TrackPack: AC_GT4_2018_track_pack_2.0
    Skinpack: GT4_2018_osz_skinpack_1.0

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters

    1. futam: 11.18 - 20:00 - Chang International Circuit: az 5. futam topikja
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 01. 21. 08:11. Indoklás: Trackpack változás

  2. #2
    Csak szeretném jelezni, hogy ennél a bajnokságnál szerencsére egyetlen Forma-1 futammal sincs ütközés. Olyan ugyan előfordul, hogy valamelyik verseny a Forma-1 futam napjára esik, de a kezdési időpontok eltérőek. Még a végén leadom a nevezésem

  3. #3
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Csak szeretném jelezni, hogy ennél a bajnokságnál szerencsére egyetlen Forma-1 futammal sincs ütközés. Olyan ugyan előfordul, hogy valamelyik verseny a Forma-1 futam napjára esik, de a kezdési időpontok eltérőek. Még a végén leadom a nevezésem
    Mondjuk ebből a szempontból végre az F1 is megérkezett a 21. századba, mert ugyan az élő streameket még hónapok alatt se rakta rendbe teljesen a Tata (mai napig rejtély számomra, hogy miért pont őket bízták meg vele), viszont már végre van hivatalos TV app Androidon és iOS-en is és a felvételről visszajátszás legalább már egészen megbízhatóan működik F1TV-n, úgyhogy akkor tudom megnézni a hétvége eseményeit, amikor épp kényelmes/ráérek.

  4. #4
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Lesznek közvetítéseink az idén?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #5
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214

    szervertagság

    Sziasztok,

    Nem enged nevezni, mert azt írja nem vagyok szervertag. A héten átutaltam a 3000 Ft-ot. Ellenőriznétek? Köszi

    üdv Homoki-Szabó Csaba

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Nem enged nevezni, mert azt írja nem vagyok szervertag. A héten átutaltam a 3000 Ft-ot. Ellenőriznétek? Köszi

    üdv Homoki-Szabó Csaba
    Szia Csaba!

    Kapcsolat menupont alatt a fooldalon kell jelezni. Amig ott nem teszed meg, addig nem keresi senki az utalast, igy aktivalva sem leszel.

  7. #7
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    köszi

  8. #8
    Az AC GT4 - Skinhasználat topik első hozzászólásban található és letölthető a GT4 bajnokság skinpakkja!

  9. #9
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Csaba!

    Kapcsolat menupont alatt a fooldalon kell jelezni. Amig ott nem teszed meg, addig nem keresi senki az utalast, igy aktivalva sem leszel.
    Írtam még tegnap és semmi. Így jó lesz versenyezni

  10. #10
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Írtam még tegnap és semmi. Így jó lesz versenyezni
    Szabi azt irta, hogy meg a futam elott leadminisztralja, nincs mi miatt agodnod!

  11. #11
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi azt irta, hogy meg a futam elott leadminisztralja, nincs mi miatt agodnod!
    Köszi,

    Akkor kiadós pedál nyomogatást estére!

  12. #12
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    sziasztok,

    Tóth Levente is szeretne indulni, ha nem késő még. Nem volt ideje tesztelni.

  13. #13
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok,

    Tóth Levente is szeretne indulni, ha nem késő még. Nem volt ideje tesztelni.
    19:00-ig fusson egy időt a szerveren, és tud nevezni a futamra.
    Azért fontos, hogy tudjon biztonságosan közlekedni. Mivel a pálya elég közismert, gondolom nem lesz probléma.

  14. #14
    Hali srácok ! Talán valamikor beszállok majd ismét a versenyzésbe (jó lenne ismét versenyeket futni veletek ) Egyenlőre a Pc-m teljesítménye hot lap. ozgatni elegendő . Teljes mezőnnyel kb.30-60 fps. low beállításon , sajnos igy kb 1-1.5 mp-el lassabb köröket tudok futni . És az fps. ingadozás miatt nem is túl biztonságos mezőnyben mennem . Addig is sok sikert a bajnoksághoz ...üdv :bandito

  15. #15
    Valaki utánanézne, hogy nálunk (BB Racing Team) miért nem került be a csapatnál silverstonera a pont?

  16. #16
    A silverstone-i futam időmérős büntetésének vitájára itt válaszolok:

    Az időmérőre vonatkozó szabály így szól:


    • Időmérőn a leggyorsabb kör vágása: 1 BUÁ (legalább 3 kerékkel történő pályaelhagyás a Rank App szerint, tehát nem csak a "Lassits" felirattal befejezett kör, hanem minden olyan kör, amelyben a rank app vágást jelez)


    A magyarázó résznél pontosan ott van, hogy a 3 kerékkel történő pályaelhagyást már nem tekintjük érvényes körnek. Félrevezető lehet a vágás szó használata, ezért a szöveg így pontosul:


    • Időmérőn a leggyorsabb kör vágása: 1 BUÁ (legalább 3 kerékkel történő pályaelhagyás a Rank App szerint, tehát nem csak a "Lassits" felirattal befejezett kör, hanem minden olyan kör, amelyben a rank app pályaelhagyást jelez)



    Ettől még az eredeti szöveg értelme is világosan az, hogy amennyiben két keréknél több elhagyja a pálya Rank app által érvényesnek tekintett részét, az már érvénytelen kör.

    Az teljesen felesleges és értelmetlen érvelés, hogy a VB a rank appot csak segítségnek használja-e vagy hogyan. A szabályzatban és a többi részletes ismertetőben is leírtuk, hogy mostantól azok a pályahatárok, amit a Rank app meghatároz. Ha a rank app vágást/pályaelhagyást jelez, akkor az AZ, nem vizsgálunk szemmel veréssel, hiszen nincs is olyan szemmel látható határ, mint korábban a fehér vonal.

    Az, hogy adott pályaelhagyással ki mennyi időt nyer vagy sem, külsőleg nem konkrétan mérhető dolog, az app vágásnak jelzi, ha adott szakaszon időt nyertél, de időben csak azt rögzíti, hogy a teljes kört tekintve a vágott kör gyorsabb volt-e a korábbi legjobbnál (ez a futamon büntetendő vágás). Minden egyes kanyar szektoridejét nem rögzíti. Ettől még a szabály úgy szól, hogy időmérőn csak érvényes kört fogadunk el leggyorsabbként.

    A Rank app egyértelműen és többféleképpen jelez, felvillan színesen, 4 db "led"-el, és hangjelzéssel is. Amennyiben 3 kerekes pályaelhagyás történt, akkor már világít legalább 1 db piros "led", ha máskor nem, a kör végén mindenkinek van ideje rápillantani az appra, ha nem biztos magában és még elveheti a gázt. Aki ennyire nem képes, az vállalja magáért a felelősséget, hogy elképzelhető, hogy érvénytelen kört fut. Hozzáteszem az nem érv, hogy "nem vagyok képes", meg kell tanulni, be kell gyakorolni, mint pl. a sebességváltást, az sem megy születésünktől, meg kellett tanulni.

    A büntetés mértékét tekintve lehet, hogy valaki a szabálytalan időmérős körével nem nyer semmit, de lehet, hogy 4-5, vagy több pozíciót is, ami nagyban befolyásolja a teljes mezőny futamát. Ezt akkor helyben nem tudjuk kezelni, csak utólag. Tekintve, hogy az előbb említetteket figyelembe véve mekkora súlya lehet egy ilyen előnyszerzésnek, így határoztuk meg a büntetési tételét is.

    Az app amúgy igenis van olyan szinten, hogy versenyzőként is lehet rá támaszkodni. Mindenkinek minden időben egyformán ugyanazokat a határokat szabja. Most már villog csipog, mindent csinál amit kértetek, nem értem mit lehetne még tenni. Ha 72-es betűmérettel írná ki, akkor is lenne, aki oldalra tenné és nem látná, vagy be sem kapcsolná, vagy pont akkor pislogott. Elég felhasználóbarát és informatív a dolog, a szabályok is egyértelműek és tisztázottak, de nektek versenyzőknek is oda kell figyelnetek néhány dologra, nem kell a felelősség alól kibúvókat keresni.

    Ezek fényében most már tiszta és világos, időben kihirdetett minden.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    A silverstone-i GT futamon par embernek nem mukodott megfeleloen az appja, az kizarast er a szabalyzat szerint. Megis megkaptak a pontjaikat, mert igy volt esszeru. Vagy ragaszkodjunk mindig a szabaly betujehez, es akkor tenyleg nincs vita, vagy legyunk emberiek, de akkor mindig.

    En joggal ereznem magam felhaborodva Balazs helyeben, ha neha vannak kivetelek, neha meg nincsenek.
    ...
    Ne hasonlítsuk össze a kettőt. Nincsenek kivételek, nem kell feszültséget kelteni ilyen mondatokkal. Az egy programhiba volt, amit megvizsgáltunk, és megállapítottuk, hogy olyan körülmények merültek fel, ami miatt a versenyzők nem hibáztathatóak, ezért természetes, hogy jóváírtuk nekik a futamot.
    Az érvénytelen időmérős körnél szó sincs technikai hibáról, a program megfelelően működött. Vita pedig mindig lesz...

  18. #18
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne hasonlítsuk össze a kettőt. Nincsenek kivételek, nem kell feszültséget kelteni ilyen mondatokkal. Az egy programhiba volt, amit megvizsgáltunk, és megállapítottuk, hogy olyan körülmények merültek fel, ami miatt a versenyzők nem hibáztathatóak, ezért természetes, hogy jóváírtuk nekik a futamot.
    Az érvénytelen időmérős körnél szó sincs technikai hibáról, a program megfelelően működött. Vita pedig mindig lesz...
    Nem celom feszultseget szitani, csak szamomra ez volt logikus, hiszen sehol nem volt kommunikalva, amit most elmondasz. Ellenben nem voltak ertekelve, le is irtak, hogy valami nem volt rendben az Appal, aztan megis megkaptak a pontokat, nagyon helyesen.

    Ebbol joggal vonja le az ember a fenti kovetkeztetest.

  19. #19
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem celom feszultseget szitani, csak szamomra ez volt logikus, hiszen sehol nem volt kommunikalva, amit most elmondasz. Ellenben nem voltak ertekelve, le is irtak, hogy valami nem volt rendben az Appal, aztan megis megkaptak a pontokat, nagyon helyesen.

    Ebbol joggal vonja le az ember a fenti kovetkeztetest.
    A szabályzatban le van írva. Nem ez volt a szezon nyitó futama, hogy aki előtte nem tesztelte az app-ot, az most látja először. De ha még így is lenne, akkor sem elfogadható az a hozzáállás, hogy a saját hibáink, figyelmetlenségünk alól kibúvókat keresünk. A technikai hiba teljesen más jellegű, mint a figyelmetlenség, szerintem ezzel mindannyian egyet tudunk érteni. Ne legyen egy kalap alatt az, hogy valakinek nem működitt az app, pedig minden tőle telhetőt, bizonyíthatóan megtett, hogy működjön és az, akik nem figyelik az appot menet közben. Belátjuk, hogy minden egyes új pontot, amit leírunk a szabályzatban, azt szájba rágósan ki kell emelni a futamok előtt a megfelelő topikban. Erre egy külön betűtípust és betűnagyságot fejlesztünk .

    /Bár, ha ez annyira nem jól működne, nem lehetne figyelni, akkor sokkal több versenyzőnek lenne/lett volna érvénytelen köre./

    Ettől még kiemelném, hogy nem Balázs ellen irányul és emberileg megértem az Ő álláspontját is!
    Utoljára módosította: Szemir; 2018. 10. 12. 13:20.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  20. #20
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    A szabályzatban le van írva. Nem ez volt a szezon nyitó futama, hogy aki előtte nem tesztelte az app-ot, az most látja először. De ha még így is lenne, akkor sem elfogadható az a hozzáállás, hogy a saját hibáink, figyelmetlenségünk alól kibúvókat keresünk. A technikai hiba teljesen más jellegű, mint a figyelmetlenség, szerintem ezzel mindannyian egyet tudunk érteni. Ne legyen egy kalap alatt az, hogy valakinek nem működitt az app, pedig minden tőle telhetőt, bizonyíthatóan megtett, hogy működjön és az, akik nem figyelik az appot menet közben.
    Én tényleg nem keresek egyáltalán kibúvót, korábban sem problémáztam egyetlen büntetés miatt sem, szó nélkül letöltöttem, de jelen esetben több ok miatt sem éreztem jogosnak. Ezentúl figyelni is fogom, ahogy írtam, ez se volt kiírva h időmérőn pontosan mi minősül szabálytalannak.

    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    /Bár, ha ez annyira nem jól működne, nem lehetne figyelni, akkor sokkal több versenyzőnek lenne/lett volna érvénytelen köre./
    Ezzel nem értek teljesen egyet. Mivel az app által szabott határok jelentősen tágabbak, így mikor direkt ezt próbálgattam, hogy mit szabad, mit nem, elég nehéz volt olyan kört futni ahol kint voltam, javítottam, de a végén nem írta, hogy lassítsak. Csak sajnos ez ott épp sikerült.

    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől még kiemelném, hogy nem Balázs ellen irányul és emberileg megértem az Ő álláspontját is!
    Nem is vettem az egészet támadásnak, de addig míg nem estem "áldozatul" nem ástam bele pontosan az egész működésébe és annak kielemzésébe. Bár már korábban is vetettem fel olyan eseteket ahol az app pl. nem feltétlen bünteti a vágással szerzett előnyt.
    Ezt az egészet pedig csak tényleg azért teszem, mert én is szeretnék egy jól működő, igazszásog, átlátható, fair rendszert. Ennek fényében összefoglalva lenne pár észrevételem/javaslatom:
    Jelen esetben az teljesen tisztának tűnik, hogy az app jelöli ki a határokat és ezzel egyet is tudok érteni. Ezzel csupán ott érzek kis problémát, hogy mi a bizonyíték arra, hogy az jól működik? Erre lehet a válasz, hogy mert az, de mérnök/fejlesztőként dolgozom én is és tudom, hogy ezek nem így működnek (specifikáció, unti tesztek, stb). Ennek hiányában pedig bárki joggal felvetheti, hogy rá tényleg joggal mondta-e az app, hogy vágott. Ebben az esetben mit lehet neki mondani, mi alapján lehet meghatározni, hogy nem-e egy pillanatnyi bug, memóriahiba, akrámi miatt esett áldozatul? Mivel nincsennek kijelölve határok, így ezt kicsit letisztázatlannak érzem, de erre én se tudok jelen esetben megoldást.

    Az előbb említettek fényében az instant BUÁ-t pedig sokallom. Az teljesen világos, hogy jelen esetben büntetendő, ha azt mondjuk, hogy ez része a ligának, ha nem figyeled bünti jár érte. De pl. egy olyan esetben mikor nem javítasz vele rajtpozíciót, csak annyi hibáztál, hogy nem figyelted szerintem sok a BUÁ. Valóságban ilyenkor törlik a köröd és kész. Ez itt mivel azért más szitu, természetesen büntetendő, de mondjuk 1 figyelmeztetéssel. Azzal is egyetértek, hogy ez sokat változtathat 1-1 futam alakulásán, így elég gyorsan lépkednék felfelé, de mondjuk a következő büntetésrendszert el tudnám képzelni:
    • 0 nyert rajthely - 1 figyelmeztetés
    • 1 nyert rajthely - 2 figyelmeztetés
    • 2 nyert rajthely - 3 figyelmeztetés
    • 3 nyert rajthely és felette - BUÁ

    Itt teljesen működőképes lehet, ha az app a pályaelhagyást figyeli és mindenféle felesleges információ helyett időmérőn csak annyi ír, hogy érvénytelen a köröd és piros mint azt állat.

    Futamon viszont szerintem nem elég szigorú az app. Ahogy már azt korábban egy elég kisarkított példán megmutattam jelentős előny szerzhető, anélkül hogy az app vágott körnek számolná az adottat. Ez abból adódik, hogy a vágott kör jelen esetben az olyan amiben az app azt mondta vágtál és még a kör végig el is vitted, tehát javítasz is az eddigi legjobbadhoz képest. Ez pedig a legtöbbször egyértelműen nincs így. Korábbi kisarkított példám: a futam elején futsz egy saját, szabályos legjobb kört softon. Ezután egy hardot felrakva lassabb lennél, viszont szétvágsz minden kanyart amivel mondjuk csak megközelíted a softon futott legjobbadat, de nem javítasz vele. Akkor ez az app szerint nem vágás. De még ha javítanál is, elég nehéz 3x. Ezzel mondjuk ha mész olyat mint a röbbiek, jelentős előnyt szerzel, mert ők ezt softon teszik minimum még 1 kiállással.
    Ez valóban csak egy kisarkított példa, de szerintem jól látszik rajta, hogy nagyon kis részhalmaza az app által vágott körnek titulált a valós előnyszerzéses köröknek. Ezzel kapcsolatban megnéztem a korábbi SPA-i futam eredményeit, mikor agyon lett mindenki vágás miatt büntetve. Ott pl nagyonsok büntetés lett kiosztva, mégpedig mert egyértelműen előnyszerzés történt, de valahogy mégse látszik, hogy szabályos körhöz képest olyan sok körben javítottak volna emberek. Ha így marad a jelenlegi szabály, kíváncsi leszek hány darab büntetés lesz futamon idén kiosztva a vágás miatt. A másik probláma, hogy ha nincsennek emberi léptékkel felfogható határok, akkor ezeket utólag se lehet kiszűrni, tehát ha az app nem büntette, akkor a vb se tudja.
    Erre a javaslatom: talán valami iRacing-hez hasonló rendszer. Tökmindegy ki hogy vág, szerez-e előny vagy sem, kapja érte az X-et, amiből egy meghatározott mennyiség után kap BUÁ-t, DQ-t, akármit. Ez lehet hogy néha önhibán kívül következne be, de mindenkinek ugyanannyi van, ossza be. Azért olyan nem nagyon van hogy valakit annyiszor tolnának le, hogy amiatt járna pórul. Ha mégis, meg lehet óvni. Ezzel a megoldással talán egy fokkal kevésbéé lenne szükség ember által felfogható határok kijelölésére.

    Remélem tényleg nem veszitek kötekedésnek, mert nem annak szánom, csak segíteni szeretnék.

  21. #21
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az teljesen felesleges és értelmetlen érvelés, hogy a VB a rank appot csak segítségnek használja-e vagy hogyan. A szabályzatban és a többi részletes ismertetőben is leírtuk, hogy mostantól azok a pályahatárok, amit a Rank app meghatároz. Ha a rank app vágást/pályaelhagyást jelez, akkor az AZ, nem vizsgálunk szemmel veréssel, hiszen nincs is olyan szemmel látható határ, mint korábban a fehér vonal.
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az app nem azért van hogy elvégezze a VB munkáját, hanem azért hogy segítse.
    Attól hogy az App enged valamit a VB még ugyan úgy büntet érte mint eddig.
    Akkor itt valamit nem értek. Ha az app enged valamit, de nincsennek látható határok, akkor a VB hogy büntet érte? Erre voltam csupán kíváncsi.

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor itt valamit nem értek. Ha az app enged valamit, de nincsennek látható határok, akkor a VB hogy büntet érte? Erre voltam csupán kíváncsi.
    Balázs. Nem kibúvókat kell keresni, hanem a fairpaly és a szabályok szerint versenyezni, ahogy mindenki más.

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Balázs, többször nekifutottam, de nekem nem sikerül értelmeznem a soraidat, szerintem te nagyon összekavarsz fejben magadnak vmit. Szerintem gondold kicsit át újra és különítsd el a saját elméleteidet a kész tényektől. Illetve én még a kérdést sem értem, amit a végén feltettel, miért akarna a VB olyat büntetni, amit szabályosnak ítélet az app?
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 12. 21:39.

  24. #24
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs. Nem kibúvókat kell keresni, hanem a fairpaly és a szabályok szerint versenyezni, ahogy mindenki más.
    Én nem akartam személyeskedni és nem is teszem. Nem csaltam és nem kerestem kibúvókat soha. Ez viszont már nem fair, ahogy ilyennek állítasz be. Csak segíteni akartam, ahogy ezt írtam is. Részemről ennyi, szerintem valós problémákat és hozzá javaslatokat vetettem el. De ennek semmi értelme, ha ahelyett hogy értelmes magyarázatot és hozzászólást kapnék, csak csaló, kibúvókat keresőnek titulálsz emiatt.

  25. #25
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs, többször nekifutottam, de nekem nem sikerül értelmeznem a soraidat, szerintem te nagyon összekavarsz fejben magadnak vmit. Szerintem gondold kicsit át újra és különítsd el a saját elméleteid a kész tényektől. Illetve én még a kérdést sem értem, amit a végén feltettel, miért akarna a VB olyat büntetni, amit szabályosnak ítélet az app?
    Itt csak arra céloztam hogy korábban előjött, hogy lehet úgy előnyt szerezni, hogy az app azt mondja hogy szabályos. (Többféleképp is, nem vezetném le mégegyszer.) Erre azt mondtátok, hogy az ilyeneket a vb külön büntetheti, de kérdem hogyan ha a vb nem látja a határokat. Átolvastam mit írtam, szerintem teljesen érthető az egész, nyugodj meg nincs összekeveredve semmi a fejemben... Teljesen értem mi hogy működik és hidd el, el tudom különíteni a dolgokat. Ha szerintetek nincsennek ellentmondásos kijelentések a VB-ben és a jelenlegi szabályrendszerben, akkor tényleg hagyjuk az egészet.
    Utoljára kiemelném, csak SEGÍTENI szerettem volna. Nem kihasználtam, hanem rávilágítottam a szürkezónákra.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •