Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)
  1. #26
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kiss Geri! Egy élmény volt az a 15 perc, valahol ezért éri meg szimulátorozni.
    Bocsi ha 1-2 helyen furán védekeztem. Nagyon szokatlan nekem ez a tükör 30 óra után is, csak az idő különbségekből tudom megmondani hogy ki van támadási pozícióban, a tükör csak arra jó hogy kb merre jön egy autó.
    Ha a tükörnek valahova van valami opciója, beállítása, azt kérlek ne tartsátok magatokban. Egyszerűen semmilyen távolságot nem érzek benne. Értem hogy low-on van és 200 vagy 250 méterig látok el benne, de olyan mint valami halszem optika amit kiraktak a lökhárítóra.

  2. #27
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen értem a végeredmény hogy jött ki. Az első kettő előttem pár másodperccel ért be szóval én voltam a 9.-én az utolsó akit még leköröztek.

    A futam érdemi része számomra sajna hamar véget ért. János Lacival küzdöttünk a harmadik helyért akivel a futam előtt holtversenyben vezettük az összetettet. Aztán volt egy kis akció ami után másfél percet buktam a boxban. Szívesen visszanézném pontosan mi volt, ha valakinek megvan a replay eleje ne tartsa magában.
    Streameltem a versenyt, meló után összeválogatok egy highlightst, nem sok látszik belőle, de amég nincs replay kibogozzuk amit lehet belőle.

  3. #28
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Streameltem a versenyt, meló után összeválogatok egy highlightst, nem sok látszik belőle, de amég nincs replay kibogozzuk amit lehet belőle.
    Addig itt a teljes, fp, q, is benne van szóval a fele után jön valahol a futam.

    https://www.twitch.tv/videos/Video%7D%7C%7B452720263

  4. #29
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Időmérő vége előtt kiszaladtam a wc-re, mire visszaértem már elrajtolt a mezőny. 2x is megpördültem a 3.-nál olyan volt mintha elvesztettem volna a hátsó kerekemet, mert olyan sebességgel forgott ki ahogy rámentem a kerékvetőre, hogy én ilyet még nem láttam
    Ha erre a bugra gondolsz, amikor "kirántja alólad" az autót akkor ez már AC-ban is megvolt, csak itt sokkal durvábban jön elő.
    Tudnak róla Kunosék, csak javítani nem sikerült még, bár úgy rémlik hogy Aris mintha emlegette volna hogy már van valami előrelépés a témában.

  5. #30
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha erre a bugra gondolsz, amikor "kirántja alólad" az autót akkor ez már AC-ban is megvolt, csak itt sokkal durvábban jön elő.
    Tudnak róla Kunosék, csak javítani nem sikerült még, bár úgy rémlik hogy Aris mintha emlegette volna hogy már van valami előrelépés a témában.
    Mindenre van magyarázat

    https://youtu.be/8KPFNxM0zow

  6. #31

    Silverstone - Németh Bálint

    Szeretném megosztani veletek a tegnap esti élményemet, tapasztalatomat.

    Az időmérőn sikerült javítanom a prekvalifikációs körömön, nagyjából 3 tizedet, de sajnos elmulasztottam bekapcsolni a pit limiter-t, ezért az időmérő végén az utolsó helyre kerültem. Bosszantó volt, de tudtam, hogy megvan a tempóm, bíztam benne, hogy sikerül előrébb kerülnöm, de azt nem gondoltam volna, hogy hatodikként végzek. Ez többek között köszönhető annak, hogy nagyon sokan hibáztak, eldobták az autót, kimentek a boxba, illetve annak is, hogy az elmúlt két versennyemmel ellentétben, ahol hibát hibára halmoztam, sikerült végigmennem, szinte hibátlanul. A gumik az utolsó negyed órára már viseletesek voltak hátul, de szerencsére sikerült ráéreznem, nem volt ebből adódóan hibám.

    Széchy Szabolcsot sokáig kergettem, nagyjából 10 körön keresztül tizedre pontos időt autóztunk, egy másodpercen belül voltunk, amikor egyszer csak ő is úgy döntött, hogy kiáll a boxba. Sajnáltam, élveztem a megmérettetést, de egy kicsit tartottam tőle, hogy nehogy elkövessem azt a hibát vele szemben, amit a csütörtöki Chang GP-n. Akkor kissé beleszálltam, miután megcsúztam, nem akartam, hogy azt gondolja, torpedó vagyok.

    Ez szerencsére ezen a versenyen nem történt meg, senkit nem toltam meg, viszont én kaptam egy közepes ütést hátulról. Egy Audi volt, nem tudom, hogy kicsoda. Szerencsére nem csúztam ki. Tudom, hogy lassabb volt a tempóm, korábban fékeztem, de azért, mert előttem volt Sipkai Béla, és nem szerettem volna meglökni. Bizonyos szituációkban úgy érzem, hogy túlságosan figyelmes vagyok az előttem lévővel, miközben hátulról ugyanezt a tiszteletet nem kapom meg, nem ismeri fel a mögöttem lévő az adott helyzetet. Én is szeretném megelőzni az előttem lévőt, de türelmes vagyok, nem lökdösöm. Úgy gondolom nehéz belőni, hogy mikor mi a megfelelő viselkedés egy adott szituációban, de például tudtam az, hogy amikor Deák Ferenc jött mögöttem, gyorsabb, mint én, prekvalon is előbb végzett jóval, nem fogok leállni vele harcolni, elengedem. Nem tudom, hogy hogyan került mögém, valószínűleg ő is hibázott. Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy nem árt ismerni a körülöttünk lévőket, ismerni a képességeiket, és kicsit mérlegelni.

    Barzó László:
    A lekörözés, és az, hogy kaptunk 1 kört, szerintem a következő képpen történt. (Az én szemszögemből)
    Nagyon érdekes módon lett vége az utolsó körömnek. Az első helyezett pont az utolsó kanyarban ért utol, de még nem kaptam kék zászlót, nem tudott volna lekörözni, nem engedtem el, a célegyenesben ő beért a célba, mögöttem, leintették, nekem viszont lett volna még 1 köröm, amit nem tudtam befejezni, vége lett az adott session-nek. Én úgy gondolom, hogy ebből kifolyólag rám is vonatkozott a leintés, amint az első helyezett beért, ezáltal én nem tudtam 31 kört teljesíteni, csak 30-at. Ebből lett a +1 lap.

    Köszönöm mindenkinek, hogy versenyeztetek, az eddigi legsikeresebb és legszerencsésebb futamom volt. Még több ilyet!

  7. #32
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha erre a bugra gondolsz, amikor "kirántja alólad" az autót akkor ez már AC-ban is megvolt, csak itt sokkal durvábban jön elő.
    Tudnak róla Kunosék, csak javítani nem sikerült még, bár úgy rémlik hogy Aris mintha emlegette volna hogy már van valami előrelépés a témában.
    Nem volt ennyire durva, ez tényleg gáz. Én kigyorson dobtam el, de kb 100x ugyanúgy gyorsítottam ki azelőtt és nem forogtam meg.

  8. #33
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha erre a bugra gondolsz, amikor "kirántja alólad" az autót akkor ez már AC-ban is megvolt, csak itt sokkal durvábban jön elő.
    Tudnak róla Kunosék, csak javítani nem sikerült még, bár úgy rémlik hogy Aris mintha emlegette volna hogy már van valami előrelépés a témában.
    Pontosan ezen a helyen ugyanez történt velem a nurburgringi futamon. Most kicsit megnyugodtam, hogy nem én vagyok ilyen béna, de a másik oldalon bosszús is vagyok, mert nagyon jó csatában voltam.

    Ui: de hát Chuckkal nem merek szembeszállni, igy elfogadom, hogy ez van

  9. #34
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Addig itt a teljes, fp, q, is benne van szóval a fele után jön valahol a futam.

    https://www.twitch.tv/videos/Video%7D%7C%7B452720263
    Kozben megkerestem, kb 1:35-nel van a rajt:

    https://www.twitch.tv/videos/Video%7D%7C%7B452720263

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Kozben megkerestem, kb 1:35-nel van a rajt:

    https://www.twitch.tv/videos/Video%7D%7C%7B452720263
    Vmi a linkben nemstimmelt.
    https://www.twitch.tv/videos/452720263

  11. #36
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Vmi a linkben nemstimmelt.
    https://www.twitch.tv/videos/452720263
    Twitch mobilrol csak akkor működik ha a Twitch app-ban nézed, mobil böngészők nem szokták megnyitni.

    Közben összevágtam a fontosabb részeket. (időmérő/futam)
    https://www.twitch.tv/videos/453126241

  12. #37
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt ennyire durva, ez tényleg gáz. Én kigyorson dobtam el, de kb 100x ugyanúgy gyorsítottam ki azelőtt és nem forogtam meg.

    A maggotts és becketts között 3-szor dobott meg ugyanazon a ponton versenyen, ebből kétszer falban kötöttem ki. Tényleg nem értem ezt, hogy a felkészülés alatt mentem megtankolva, üresebb tankkal, ezen a szakaszon talán egyetlen egyszer, default settel kötöttem ki ugyanígy a gumifalban.
    Sajnos az első minimális kontakt után már kb 5-6 tizeddel lassabb lettem, akkor már Zelfivel is csak éppen tudtam tartani a tempót, a második falazás után már, 1,5-1,7 seccel lassultam. Így Bálinttal versenyeztem. Nem volt ezzel semmi gond, csak hát nyilván nem erre számítottam. A saját bénaságom, hogy DQ-t kaptam időmérőn, de hogy ennyiszer szálljak el ugyanazon helyen, furcsálltam. Gondoltam, hogy nem lehetek ennyire balf*sz. Aztán indultak a vendégeink, úgy hogy kiálltam a boxba, hogy elköszönjek tőlük is és a futamtól is .
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  13. #38
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Bálint Németh írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megosztani veletek a tegnap esti élményemet, tapasztalatomat.

    Az időmérőn sikerült javítanom a prekvalifikációs körömön, nagyjából 3 tizedet, de sajnos elmulasztottam bekapcsolni a pit limiter-t, ezért az időmérő végén az utolsó helyre kerültem. Bosszantó volt, de tudtam, hogy megvan a tempóm, bíztam benne, hogy sikerül előrébb kerülnöm, de azt nem gondoltam volna, hogy hatodikként végzek. Ez többek között köszönhető annak, hogy nagyon sokan hibáztak, eldobták az autót, kimentek a boxba, illetve annak is, hogy az elmúlt két versennyemmel ellentétben, ahol hibát hibára halmoztam, sikerült végigmennem, szinte hibátlanul. A gumik az utolsó negyed órára már viseletesek voltak hátul, de szerencsére sikerült ráéreznem, nem volt ebből adódóan hibám.

    Széchy Szabolcsot sokáig kergettem, nagyjából 10 körön keresztül tizedre pontos időt autóztunk, egy másodpercen belül voltunk, amikor egyszer csak ő is úgy döntött, hogy kiáll a boxba. Sajnáltam, élveztem a megmérettetést, de egy kicsit tartottam tőle, hogy nehogy elkövessem azt a hibát vele szemben, amit a csütörtöki Chang GP-n. Akkor kissé beleszálltam, miután megcsúztam, nem akartam, hogy azt gondolja, torpedó vagyok.

    Ez szerencsére ezen a versenyen nem történt meg, senkit nem toltam meg, viszont én kaptam egy közepes ütést hátulról. Egy Audi volt, nem tudom, hogy kicsoda. Szerencsére nem csúztam ki. Tudom, hogy lassabb volt a tempóm, korábban fékeztem, de azért, mert előttem volt Sipkai Béla, és nem szerettem volna meglökni. Bizonyos szituációkban úgy érzem, hogy túlságosan figyelmes vagyok az előttem lévővel, miközben hátulról ugyanezt a tiszteletet nem kapom meg, nem ismeri fel a mögöttem lévő az adott helyzetet. Én is szeretném megelőzni az előttem lévőt, de türelmes vagyok, nem lökdösöm. Úgy gondolom nehéz belőni, hogy mikor mi a megfelelő viselkedés egy adott szituációban, de például tudtam az, hogy amikor Deák Ferenc jött mögöttem, gyorsabb, mint én, prekvalon is előbb végzett jóval, nem fogok leállni vele harcolni, elengedem. Nem tudom, hogy hogyan került mögém, valószínűleg ő is hibázott. Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy nem árt ismerni a körülöttünk lévőket, ismerni a képességeiket, és kicsit mérlegelni.

    Barzó László:
    A lekörözés, és az, hogy kaptunk 1 kört, szerintem a következő képpen történt. (Az én szemszögemből)
    Nagyon érdekes módon lett vége az utolsó körömnek. Az első helyezett pont az utolsó kanyarban ért utol, de még nem kaptam kék zászlót, nem tudott volna lekörözni, nem engedtem el, a célegyenesben ő beért a célba, mögöttem, leintették, nekem viszont lett volna még 1 köröm, amit nem tudtam befejezni, vége lett az adott session-nek. Én úgy gondolom, hogy ebből kifolyólag rám is vonatkozott a leintés, amint az első helyezett beért, ezáltal én nem tudtam 31 kört teljesíteni, csak 30-at. Ebből lett a +1 lap.

    Köszönöm mindenkinek, hogy versenyeztetek, az eddigi legsikeresebb és legszerencsésebb futamom volt. Még több ilyet!

    Igazából szépen fejlődsz és hosszú út lesz ez még nyilván, de csak így tovább. Hogy őszinte legyek csak amiatt nem mentem ki már hamarabb a boxba, hogy ne maradj egyedül és hát ha tudok segíteni a tempód fejlesztésében. Jól mentél, nem hibáztál látványosan, ügyes voltál. De, mint írtam fentebb, vendégek voltak nálunk és már így is égett a búrám, hogy beültem versenyezni, de az elköszönést már nem volt szabad kihagynom.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  14. #39
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Twitch mobilrol csak akkor működik ha a Twitch app-ban nézed, mobil böngészők nem szokták megnyitni.

    Közben összevágtam a fontosabb részeket. (időmérő/futam)
    https://www.twitch.tv/videos/453126241
    Szólhattál volna, hogy 18 karikás a videó a nyelvhasználat miatt

  15. #40
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Szólhattál volna, hogy 18 karikás a videó a nyelvhasználat miatt
    Régebben próbáltam intelligensebb módon osztani az észt, de arra nem volt akkor igény

    Most próbálom megtalálni az egyensúlyt.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •