Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (208 összesen)

Téma: HGTLM - Legszebb pillanatok

  1. #176
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Regionális hiradó.

    A méltán híres Hungarian GTL Masters monzai futamára a közeli monostor barátai kimenőt kaptak. Nehezen tudják visszafogni izgatottságukat, de mégis sikerül méltónak maradniuk szerzetesi mivoltjukhoz, mikor Sziszka és Matyi egymással küzdenek.

    GTL 2010-12-19 19-31-51-45.jpg


  2. #177
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Regionális hiradó.
    A méltán híres Hungarian GTL Masters monzai futamára a közeli monostor barátai kimenőt kaptak. Nehezen tudják visszafogni izgatottságukat, de mégis sikerül méltónak maradniuk szerzetesi mivoltjukhoz, mikor Sziszka és Matyi egymással küzdenek.

  3. #178
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Regionális hiradó.

    A méltán híres Hungarian GTL Masters monzai futamára a közeli monostor barátai kimenőt kaptak. Nehezen tudják visszafogni izgatottságukat, de mégis sikerül méltónak maradniuk szerzetesi mivoltjukhoz, mikor Sziszka és Matyi egymással küzdenek.

    GTL 2010-12-19 19-31-51-45.jpg


  4. #179

  5. #180
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Jó lesz Bordi! Közben eszembe juttattad, hogy én is készítettem egy kis összefoglalót csak elfelejtettem belinkelni. A hátsó fertályon nem sok semmi történt. Így amellett, hogy megörökítettem néhány mozzanatot a Mikivel való küzdelmemből, szemezgettem a mezőny közepéről is.

    Elsősorban Berecz Albert és Horváth Józsi küzdelmére hívnám fel a figyelmet, mert így utólag visszanézve nem csak számukra lehetett élvezetes ez a futam. Kiegyenlített küzdelem volt.

    Jó, jó amikor már a sokadik körben vettem fel ugyanabban a kanyarban, ugyanazt a jelenetet, az kicsit megzavart..., aztán rájöttem, hogy ezek körről-körre, mindig ugyan ott, mindent ugyanúgy csinálnak !



    Sajnos a minőség nem olyan jó mint Bordié, ráadásul a Youtube is elkefél rajta még valamit.

  6. #181
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Regionális hiradó.

    A méltán híres Hungarian GTL Masters monzai futamára a közeli monostor barátai kimenőt kaptak. Nehezen tudják visszafogni izgatottságukat, de mégis sikerül méltónak maradniuk szerzetesi mivoltjukhoz, mikor Sziszka és Matyi egymással küzdenek.

    GTL 2010-12-19 19-31-51-45.jpg

    Most mi a vicces ?

  7. #182
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Most mi a vicces ?
    Nem volt semmi vicces, csak borzasztóan izgultak !

  8. #183
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lesz Bordi! Közben eszembe juttattad, hogy én is készítettem egy kis összefoglalót csak elfelejtettem belinkelni. A hátsó fertályon nem sok semmi történt. Így amellett, hogy megörökítettem néhány mozzanatot a Mikivel való küzdelmemből, szemezgettem a mezőny közepéről is.

    Elsősorban Berecz Albert és Horváth Józsi küzdelmére hívnám fel a figyelmet, mert így utólag visszanézve nem csak számukra lehetett élvezetes ez a futam. Kiegyenlített küzdelem volt.

    Jó, jó amikor már a sokadik körben vettem fel ugyanabban a kanyarban, ugyanazt a jelenetet, az kicsit megzavart..., aztán rájöttem, hogy ezek körről-körre, mindig ugyan ott, mindent ugyanúgy csinálnak !
    Sajnos a minőség nem olyan jó mint Bordié, ráadásul a Youtube is elkefél rajta még valamit.
    Köszönjük a beszámolót. Nagyon jó volt.

    Alberttal nagyon izgalmas volt a csata. Az hozzá tartozik, hogy sem Ő sem én nem akadályoztuk egymást az előzésben, így az adok-kapok nagyon sportszerűen zajlott. Minden esetben hagytunk egymásnak elég helyet ahhoz, hogy a másik beférjen.

    ui.: Itt autokuplungot használtam. Ez meglátszik, amikor Albert megesz az egyenesekben. A tavaszi szezonban azonban már megpróbálom az "ortodox" metódust.

  9. #184
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lesz Bordi! Közben eszembe juttattad, hogy én is készítettem egy kis összefoglalót csak elfelejtettem belinkelni. A hátsó fertályon nem sok semmi történt. Így amellett, hogy megörökítettem néhány mozzanatot a Mikivel való küzdelmemből, szemezgettem a mezőny közepéről is.
    Csabi, nagyon ügyesen bánsz a kamerával!

    Alapvetően igen jók a megoldásaid, de van köztük pár zseniális húzás is!


    Vmi kis pattogós zenét óvatosan alápakolva még jobban ütne, pláne még ha tudnád HD-be is rögzíteni, na... az má' odabaszós kategória lenne..
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 02. 02. 23:32.

  10. #185
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lesz Bordi! Közben eszembe juttattad, hogy én is készítettem egy kis összefoglalót csak elfelejtettem belinkelni. A hátsó fertályon nem sok semmi történt. Így amellett, hogy megörökítettem néhány mozzanatot a Mikivel való küzdelmemből, szemezgettem a mezőny közepéről is.
    Elsősorban Berecz Albert és Horváth Józsi küzdelmére hívnám fel a figyelmet, mert így utólag visszanézve nem csak számukra lehetett élvezetes ez a futam. Kiegyenlített küzdelem volt.
    Jó, jó amikor már a sokadik körben vettem fel ugyanabban a kanyarban, ugyanazt a jelenetet, az kicsit megzavart..., aztán rájöttem, hogy ezek körről-körre, mindig ugyan ott, mindent ugyanúgy csinálnak !
    Sajnos a minőség nem olyan jó mint Bordié, ráadásul a Youtube is elkefél rajta még valamit.
    Nagyon jó videó ez, tetszik a folyamatos kommentár.
    Ahogy nézem jól kened a mini-t, most csak nem kell hátul menned/mennünk!

  11. #186
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Köszi a dícsérő szavakat mindenkinek, jól esik . Azért vannak még páran akik jó kis videókkal látnak el bennünket .

    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó videó ez, tetszik a folyamatos kommentár.
    Ahogy nézem jól kened a mini-t, most csak nem kell hátul menned/mennünk!
    Hát nagyon remélem, hogy jó futam lesz, mind tartalmilag, mind végeredmény tekintetében. Az az igazság, hogy már az előző szezonban éreztem, Mondello-ban, hogy szeretjük a Mini-vel egymást . Ott sikerült eddigi legjobb eredményemet elérnem (13.), bízom benne, hogy itt most sem lesz másképpen. Azonban nem emlékszem, hogy ott is ennyire alul kormányzott lett volna, képtelen vagyok most úgy belőni, hogy ne tolja az orrát kifelé a kanyarból.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csabi, nagyon ügyesen bánsz a kamerával!
    Alapvetően igen jók a megoldásaid, de van köztük pár zseniális húzás is!
    Vmi kis pattogós zenét óvatosan alápakolva még jobban ütne, pláne még ha tudnád HD-be is rögzíteni, na... az má' odabaszós kategória lenne..
    A HD-hoz sajnos vas is kell, annak meg híján vagyok, remélem nem sokáig. Az bizony nagyon odab@szna !

    Sajnos nem sok idő marad az ilyen összefoglaló elkészítésére. Rendszerint sokat gondolkodom rajta mit mutassak meg, és mindig oda lyukadtam ki, hogy én maradtam a középpontban a filmen és ez csak azért van mert, nem tudom hogy a mezőny többi részén mi történik. Ez maradt a legegyszerűbb és a leggyorsabb megoldás. Ez a bajnokság viszont nem rólam szól, nem a csak rólam szól, nem az "operatőri" tudásról, a vágásról, vagy a vágóprogramról. Csak úgy tudom érdekessé tenni a filmet, ha objektíven, kívülről próbálom szemlélni a dolgot, a lehető legtöbb versenyzőről mutatok valamit, ami érdekes és megfog mindenkit.

    Most végigpörgettem nagyjából mindenki versenyét, és megpróbáltam kiválasztani a legérdekesebb küzdelmeket. Ez nem sikerült valami jól mert így is sok maradt benne belőlem ! Meg szerintem a Horváth-Berecz küzdelem is hosszúra sikeredett. Egyszerűen nem tudtam eldönteni mennyit érdemes belőle mutatni, hogy érzékeltessem a kiegyenlített erőviszonyokat - körről-körre ugyanazt csinálták !

    Szóval sajnálom, hogy nem tudok mindent megmutatni na! Csak ezt szerettem volna ezzel a szófosással elmondani ! Egyébként pedig szóljon, aki esetleg nem szeretne ezeken a felvételeken névvel szerepelni, vagy egyáltalán szerepelni. Köszönöm!

  12. #187
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    46
    Üzenetek
    103
    Fazsa videó ez így ahogy van! Az meg természetes, hogy magadat is beleteszed, hisz te csinálod, viszontlátni a saját csatákat meg jó.

  13. #188
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Ha nem emlékeznétek mi történt Oran Parkban:



    Gyorsan nézzétek, mert lehet letiltják! Lassan készült mint a Luca széke, de hát valamikor készülni is kell !

  14. #189
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem emlékeznétek mi történt Oran Parkban:



    Gyorsan nézzétek, mert lehet letiltják! Lassan készült mint a Luca széke, de hát valamikor készülni is kell !
    Grat, jó videó.

  15. #190
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem emlékeznétek mi történt Oran Parkban:
    Gyorsan nézzétek, mert lehet letiltják! Lassan készült mint a Luca széke, de hát valamikor készülni is kell !
    Köszönjük. Tetszett.

  16. #191
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Hopp, Oran volt nekem is!


  17. #192
    Lakatos László Versenyző László Lakatos logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    245
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Hopp, Oran volt nekem is!

    Nagyon jól tolod Bordiii

  18. #193
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Hi!

    Volna egy kis pár körös csata amiből szeretnék egy kis promó videót készíteni, de sajnos nem elég bivaly hozzá a gépem...

    Az szeretném megkérdezni, ha megcsinálom a screenplay (mikor, mit, milyen pozícióból), akkor esetleg volna valaki olyan jó fej, hogy "leforgatja" nekem?


    Nem kell semmi komolyra gondolni, csak nagyon kevés kamera váltás lenne benne.

  19. #194
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!

    Volna egy kis pár körös csata amiből szeretnék egy kis promó videót készíteni, de sajnos nem elég bivaly hozzá a gépem...

    Az szeretném megkérdezni, ha megcsinálom a screenplay (mikor, mit, milyen pozícióból), akkor esetleg volna valaki olyan jó fej, hogy "leforgatja" nekem?


    Nem kell semmi komolyra gondolni, csak nagyon kevés kamera váltás lenne benne.

    senki?

  20. #195
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    senki?
    Erről lemaradtam, de vállalom!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #196
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388


    by vmaxter!

  22. #197
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Csabi ismét nagyot alkotott:


  23. #198
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csabi ismét nagyot alkotott:
    ugyan már... a mezőny és Ervin

  24. #199
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csabi ismét nagyot alkotott:

    Nagyon jók a videóid, mindig mosolyt csalnak az arcomra és ezzel nem vagyok egyedül, csak így tovább.

  25. #200
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    ugyan már... a mezőny és Ervin
    ne szerénykedj! Oltári jó cucc lett!

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •