Oldal: 6 / 9 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (214 összesen)
  1. #126
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése


    Ez melyik pálya és széria?
    A mod linkje ott van a videó leírásában. A pálya gyári tartalom, Mendig Bergschleife.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  2. #127
    Ki is lehet próbálni a halót frissült a játék.
    Kitörölték a modot.
    Utoljára módosította: Donald kacsa; 2017. 08. 11. 16:33.

  3. #128
    Újabb gyöngyszemre akadtam az Automobilista-ban, a historic Formula 1-es gépekre. A szintén korabeli brazil Jacarepagua-ban nyomtam egy rövid versenyt velük és füli ért a szám

  4. #129


    Hogy lehet így beállítani?

  5. #130
    A stockot felraktam és teszteltem 2 széria nagyon állat és van benne biztonsági autó is akkor az automobilistába mért hagyták ki kérdem én?,,

  6. #131
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    A stockot felraktam és teszteltem 2 széria nagyon állat és van benne biztonsági autó is akkor az automobilistába mért hagyták ki kérdem én?,,
    Miből gondolod, hogy kihagyták? Ugyanúgy van benne... Mint ahogy minden tartalom, ami a GSC-ben benne volt, tovább lett hozva az AMS-be.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  7. #132
    Igen csak ha kiforog a pályáról valaki benem küldenék. Néhány pályán vettem csak észre, a másikban meg azonnal beküldték ha kiforogtak.

  8. #133


    Ezt most csináltam jó durva sokkall nehezebb is, visszajátszás benne hogy lehet?

  9. #134


    Ez hiányzik az automobilistából.

  10. #135
    Nem zavaró, hogy ennyire szaggat?

    Egyébként meg egy kis fájlban turkálással meg lehet oldani. Lépj be a Steam könyvtáradban az Automobilista mappájába (tipikusan ..\Program Files\Steam\steamapps\common\Automobilista), azon belül pedig a 'Series' alkönyvtárba.

    Itt fogod találni az .srs kiterjesztésű fájlokat, amik mezei szövegfájlok, akár egy Jegyzettömbbel tudod szerkeszteni őket. Keresd meg annak a kategóriának a fájlját, ahol nagyon érzékeny Safety Car beállításokat szeretnél és módosítsd benne ezeket a sorokat:
    SafetyCarRoadMult=2.20
    SafetyCarOvalMult=2.20

    SpinRoadSeverity=1.50
    SpinOvalSeverity=1.50
    A felső két érték 0.0 és 5.0 között mozog, 0-ra állandóan beküldik a biztonsági autót, 5.0-ra szinte sosem.

    A második két értéket 0.0 és 2.0 között lehet változtatni, 0 amikor kicsúszások után egyáltalán nem küldik be az SC-t, 2.0 pedig amikor minden egyes kicsúszásnál azonnal bejön.

  11. #136
    Ja értem köszi a tippet.
    A stock-ba mi a hátramenet beállítása mivel nem tudok hátratolatni.
    Igen tudom hogy szaggat de egy ősrégi gépem van és nem tudok vele mit csinálni.
    Kipróbálva el sem indul a játék kidob vissza a windowsba.
    Utoljára módosította: Donald kacsa; 2017. 08. 26. 12:55.

  12. #137
    Sikerült módosítani 1.00-re állítottam mindet remélem ez így arányos lesz.
    Miket lehet még itt módosítani?, láttam szép számmal vannak.
    Stockba meg még annyi hogy hogyan lehet visszajátszani a futamokat?

  13. #138
    Módosítások nem működnek mért?

  14. #139
    Ecuador-ban is van versenypálya, nem is rossz Egy Formula Classic versenyt nyomtam le a nemrég megjelent Ibarra nevű, az Andokban fekvő pályán. Mind a pálya, mind a kocsi szuper!

    Ibarra letöltés: http://www.racedepartment.com/thread...leased.140446/

  15. #140
    Kipróbáltam tegnap a bétában az új turbo modellt és a natív HUD-ot, nekem mindkettő tetszik (auto clutch eretnekség, mert egyelőre két pedálom van):



    Egyedül a track mapnek kéne jobb helyet találni, mert jobbra kanyarodás közben elég zavaró helyen van. De szerintem a design is jobban néz ki és végre a folyamatos DynHUD okozta megakadásoknak is vége.

  16. #141
    Nagyon várom az 1.5-öt.

  17. #142
    Lehet benne lesz a formula e széria.

  18. #143


    Itt van tesztelés alatt van.

  19. #144
    Szerk.: Ok, tévedtem a fenti is AMS, csak gondolom minden post-processing effekt ki van kapcsolva - gyönyörű látvány

    Automobilistához már egy ideje elérhető FE mod:



    Megtalálod itt
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 11. 21. 09:09.

  20. #145
    Itt is még béta.

  21. #146
    Számlázási címet megadva az jó?, mert nem engedi máshogy leszedni.

  22. #147
    Full magyar lett a játék.

  23. #148
    Érdemes ezt megvenni? Keddig ezt is félráron adják a Steamen... Vannak hozzá jó modok és sok pálya?

  24. #149
    Mooney Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 12. 12.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes ezt megvenni? Keddig ezt is félráron adják a Steamen... Vannak hozzá jó modok és sok pálya?
    Érdemes, de csak csomagban az összes tartalommal együtt! Majd' 20 euró, ezért a pénzért kapsz egy nagyon igényes, nagyon tartalmas szimet, ami odaver a legtöbb nagymellényű fejlesztőnek. Az FFB példás, a fizika hihető, a hangok beszippantanak, az AI perfekt, a pályák eszméletlen jók, rengeteg nyomvonallal.
    Modok természetesen vannak hozzá szép számmal már és hálistennek az igényesebb fajta gyártja hozzá. Racedepartment-en http://www.racedepartment.com/downlo...layouts.11779/ Patrick Giranthon pályái gyári minőségüek.

    Online nincs nagy élet azt tudni kell, viszont az AI bőven kárpótol érte, nagyon jó.

    Ajánlom akár teljesen áron is, bármikor bárkinek

  25. #150
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szalai Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Online nincs nagy élet azt tudni kell, viszont az AI bőven kárpótol érte, nagyon jó.
    Ezt kifejtenéd kérlek bővebben?

    Én még sosem láttam vállalható AI-t egy szimben sem, ami akárcsak nyomokban is emlékeztetne egy hús-vér ember elleni csatára... elég szkeptikus vagyok.

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •