Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (72 összesen)
  1. #26

    Flag B Server

    Köszi srácok a versenyeket! Nagyon élveztem.
    Kisebb nagyok koccok most is voltak, de ez talán benne van.
    Bocsi attól, akit viszont nekem sikerült eltaláni.
    1. futam
    Nagyon élveztem, sajnos saját hibák miatt 5-ről 7ik lettem.
    2. futam
    Baan Szabolcs, bocsi a 9es kanyarért, sikeresen megforgattalak. A visszajátszás alapján szerencére magam elé forgattalak, így amikor beléd mentem irányba álltál, nem veszítettél sokat.
    Sajnos 2 kanyarral később nekem nem volt ilyen szerencsém, Zengo Ádám úgy forgatott meg, hogy utolsó lettem. Ez most így alakult.
    Szabó Ferenc, sajnálom a 4. kör végén az utolsó féktávot, elindultál vissza a jó ívre, erre én befelé húztam, végül ott maradtál. Volt egy pici kocc, ami nem lett volna nagy baj, de ezzel te telibe találtad Lőrincz Jánost. Mind a kettőtöktől bocsánat.
    Amennyiben úgy gondoljátok, óvjátok meg nyugodtan.
    Még egyszer köszi mindenkinek a játékot!
    Jó éjszakát!

  2. #27
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    B szerver

    Q - P4: Sikerült bemenni 1:43 alá, ami egyben PB is lett.

    R1 - P8: A futam első részében aránylag tudtam tartani a lépést az előttem lévőkkel, utána viszont elég sok tempót veszítettem, így aki akart, az megelőzött, végül 8. helyen végeztem.

    R2 - P6: Mivel az első futamon 8. lettem, azt hittem, hogy az enyém a fordított rajtrácson a pole, de nem, mert az első 10 fordult. Sebaj, az első kanyar után sikerült eljönni a második helyen, majd kicsit visszaestem, eztán viszont, egy kis szerencsével a harmadik helyen találtam magam. Már-már azt gondoltam, hogy végre összejön egy B szerveres dobogó, de a 13. kör környékén megint elfogyott a tempóm. Végül a 6. helyet sikerült megtartanom.

    Összességében élveztem a versenyeket, jó volt.
    A következő pályát ismerem, remélem tovább sikerül fejlődnöm.
    Utoljára módosította: adfar94; 2020. 02. 23. 23:06.

  3. #28
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37

    Flag B SZERVER

    Köszi srácok!

    Ez megint nagyon jó volt. Jó kis csatákkal.

    Bocsó Marci! A 3. kör végén célra fordító kanyarban bocsánat a koccért ami sajnos elég sokba került neked. Visszanéztem a replayt és ugyanazon a ponton nyomjuk meg a féket mind ketten tövig. Én fel sem engedtem mint ahogy szoktam és még is beléd csúsztam. Ha óvod jogos lesz teljesen. Bocsi!

    Viszlát Watkins Glen-ben. (na megint egy olyan amiről nem is hallottam )

  4. #29
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi srácok a versenyeket! Nagyon élveztem.
    Kisebb nagyok koccok most is voltak, de ez talán benne van.
    Bocsi attól, akit viszont nekem sikerült eltaláni.
    1. futam
    Nagyon élveztem, sajnos saját hibák miatt 5-ről 7ik lettem.
    2. futam
    Baan Szabolcs, bocsi a 9es kanyarért, sikeresen megforgattalak. A visszajátszás alapján szerencére magam elé forgattalak, így amikor beléd mentem irányba álltál, nem veszítettél sokat.
    Sajnos 2 kanyarral később nekem nem volt ilyen szerencsém, Zengo Ádám úgy forgatott meg, hogy utolsó lettem. Ez most így alakult.
    Szabó Ferenc, sajnálom a 4. kör végén az utolsó féktávot, elindultál vissza a jó ívre, erre én befelé húztam, végül ott maradtál. Volt egy pici kocc, ami nem lett volna nagy baj, de ezzel te telibe találtad Lőrincz Jánost. Mind a kettőtöktől bocsánat.
    Amennyiben úgy gondoljátok, óvjátok meg nyugodtan.
    Még egyszer köszi mindenkinek a játékot!
    Jó éjszakát!
    Akkor téged forgattalak meg az első kör vége felé? :O
    Olyan bűntudatom volt onnantól, hogy elszúrtam más versenyét, hogy annak a második helynek nem tudtam teljes mértékben örülni emiatt.

    Ha óvni akarsz, tedd meg nyugodtan.
    Utoljára módosította: Zadi; 2020. 02. 24. 00:35.

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    R2 végén még én is leizzadtam, pedig csak a streamet néztem.
    Mi sem fáztunk!
    Eddigi pályafutásom alatt ez volt a legjobb utolsó köröm! Nagy Gratula Morvai Norbinak és Vízner Gabinak! Tiszta csata és "véres" végjáték volt!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsó Marci! A 3. kör végén célra fordító kanyarban bocsánat a koccért ami sajnos elég sokba került neked
    Hát igen, elég sokat visszacsúsztam, ráadásul első helyről, és még tolatni is kellet. Előfordul az ilyen. Látom, hogy őszinte a bocsánatkérés - amit tisztelettel elfogadok -, mert már a nevembe is beleköltötted

  7. #32
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnalom, hogy ilyen a neted. Szolni is akartam, hogy elottem, hogy tavolodsz, hol kozeledsz egyenesben.

    Balogh Andras: Bocsanat a megforgatasert a 3. kor 3. kanyarban, de mar belso iven ott voltam melletted: https://drive.google.com/file/d/1VbL...ew?usp=sharing
    Oké András bocsi elfogadva, ott voltál mellettem de nem érzem úgy, hogy én fordultam volna rád ha tartod az íved talán elfértünk volna vagy a kerékvető dobott picit rajtad...

  8. #33
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Oké András bocsi elfogadva, ott voltál mellettem de nem érzem úgy, hogy én fordultam volna rád ha tartod az íved talán elfértünk volna vagy a kerékvető dobott picit rajtad...
    Hat ott mar nem volt nagyon hova mennem: https://drive.google.com/file/d/1d6J...ew?usp=sharing
    Nem volt nagy kocc, de eleg volt, hogy kiforogj

  9. #34
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Kedves sporttársak!
    Köszönöm a mai versenyt is a B szerveren. Röviden egy két gondolat:
    1. verseny
    Varga Tamás, bocsánat az első kanyarban a megforgatásért. A verseny hevében olybá tűnt, hogy elém löktek, de a visszajátszásból látszott, hogy csak velem volt kontakt. Nem vagyok biztos benne, hogy el tudtam volna kerülni. Ha a versenybíróság elmeszel, egy szavam sem lesz
    Volt még 1-2 kontakt, de azok véleményem szerint beleférnek / hozzá tartoznak a túraautózáshoz. A versenyt nagyon élveztem, főleg az utolsó kanyart
    Baán Szabolccsal nagyon küzdöttem, élmény volt!

    2. verseny
    Balogh Gábor a 3. kör végén az első helyről kiforgatott. Megbeszéltük, egymás közt, bocsánatot kért, elfogadtam. Óvást lehet, hogy benyújtok. Bár ettől előrébb nem kerülök
    Kéri Attila a 10. körben a 3. kanyarban sajnos szinte ugyanúgy csúszott belém, mint Gábor két sorral feljebb. Pozíciót buktam vele. Az óváson gondolkodom.
    Később megint Baán Szabolcsot sodorta elém az élet (vagy valaki más). Reális esélyem egyszer volt megelőzni, de nagyon agresszíven, ugyanakkor elképesztően odafigyelve visszavette a 8. helyét. Ez is élmény volt
    Köszönöm mindenkinek, ismét óriási élmény volt! Viszlát a hol is? Watkins Glen?

  10. #35
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Piski Tamas: elnezest a 7. kor 5-os kanyarnal. Belso ivet figyeltem.

  11. #36
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Chang

    Köszi mindenkinek a versenyt! Jó futamok voltak!! R1 , C3: sajnos utolsó eleme voltam a dominónak, így visszaestem a mezőny legvégére!
    @Erdész Attila, elnézést kérek a megforgatásért (R1, L11, C1)!
    Benéztem a féktávot, és bár épp hogy hozzád értem rossz vége lett! Sajnálom! Nyugodtan óvj ha szeretnél!!
    Valamint szeretnék gratulálni az R2 utolsó kanyarban bemutatott előzésedhez!!
    Jó csata volt! Grat! Remélem nincs harag!

    Üdv.
    Csaba
    Utoljára módosította: Szabó Csaba; 2020. 02. 23. 23:28.

  12. #37
    Idézet Eredetileg Szabó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek a versenyt! Jó futamok voltak!! R1 , C3: sajnos utolsó eleme voltam a dominónak, így visszaestem a mezőny legvégére!
    @Erdész Attila, elnézést kérek a megforgatásért (R1, L11, C1)!
    Benéztem a féktávot, és bár épp hogy hozzád értem rossz vége lett! Sajnálom! Nyugodtan óvj ha szeretnél!!
    Valamint szeretnék gratulálni az R2 utolsó kanyarban bemutatott előzésedhez!!
    Jó csata volt! Grat! Remélem nincs harag!

    Üdv.
    Csaba
    Nem ér annyit, előfordul.
    Ja már így 5-6 köre spannoltam magam hogy folyton harmonikázok mögötted, aztán utolsó kanyarban gondoltam bepróbálom
    Jó csata volt

  13. #38
    B-szerver: Nem nagyon prekvaloztam, csak ma futottam egy időt, mondván úgyis B-szerverre kerülök mindig. Így is lett, aztán a kvalifikáción javítottam 9 tizedet és az már nagyon bőven A-szerver lehetett volna. Ahogy a versenyeim során futott legjobb köreim is elegek lettek volna hozzá. Mindegy, ezért nem kell ellazázni a prekvalt...

    1. verseny - Indulás a pole-ból, amit 2-3 körrel a vége előttig tartottam is, de a nyakamban loholó Csatay Gábor akkor megelőzött egy kis hibám miatt, majd én őt vissza, ő erre újfent elment mellettm, így 7 tizeddel végül ő ért be előbb. Reméltem, hogy Bükkös Robi kicsit lassítja majd azzal, hoyg támadja, de nem volt ilyen szerencsém

    2. verseny - Start értelemszerűen a 9. helyről, ami hamar 4. lett két kör alatt, lévén óvatosan igyekeztem az előttem megeső csetepatékat kikerülni. Egyet nem sikerült, Balogh Gábor a célegyenesre fordítóban megforgatta Bozsó marcit, ott nem volt esélyem kikerülni őket. Kicsit nekik koccantam, aztán balra kikerülve igyekeztem tovább haladni. Gábor még elém került, de a hosszú egyenes után egy jobb kigyorsítással már első helyre kerültem. Onnan igazából nagy dolgok nem történtek, végül 10 mp előnnyel sikerült beérni, nyugodt versenyem volt, de mögöttem mentek a csetepaték, amiből én profitáltam.

    Végül egy 2. és egy 1. hely nem volt rossz és Watkins-ra kicsit jobban rágyúrok. Kivncsi vagyok a versenyeredményekre, hogyan alakultak az idők. Kicsit meglepett, de 1 mp eltéréssel siekrült a két versenyt lefutnom, ami 99,9%-os konzisztenciát feltételez. Ez meglepett, tekintve a felkészülési idő mennyiségét.

  14. #39
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    A szerver

    Megmondom őszintén nem voltak nagy elvárásaim a futam előtt, mivel utoljára 7 éve versenyeztem komoly bajnokságban. Ráadásul az Assettot sem ismerem még, és valahogy a beállításokat sem érzem még ebben a játékban (ebben némi segítséget majd lehet, hogy kérnék). Fps végig tűrhető volt, a rajtnál sem volt vészes.

    A kvali részemről nem lett rossz, eddigi időmnél sikerült már az elején jobbat futni, utána viszont sajnos már nem tudtam összerakni egy kört a javuló pályán.

    Az első verseny első felét elóvatoskodtam, ezért szinte mindenki elment mellettem, valahol a 17. hely körül végeztem.

    A második versenyt már sokkal jobban élveztem, már bele mertem menni csatározásokba is, tempóm is jobb volt, ennek köszönhettem a 10. helyet, amit előre simán aláírtam volna.

    Összességében azt kaptam amit vártam, következő futamra megpróbálok jobban felkészülni, de elég erős a mezőny, nehéz lesz.

    Köszi mindenkinek a versenyt.

  15. #40

  16. #41
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves sporttársak!

    Varga Tamás, bocsánat az első kanyarban a megforgatásért. A verseny hevében olybá tűnt, hogy elém löktek, de a visszajátszásból látszott, hogy csak velem volt kontakt. Nem vagyok biztos benne, hogy el tudtam volna kerülni. Ha a versenybíróság elmeszel, egy szavam sem lesz
    Igen sajnos nem esett jól a dolog qualin sikerült végre 1:33 bemenni a rajtnál is próbáltam mindenkire figyelni körülöttem és puff hátulról kiforgattál sajnos nagyon vissza estem sérült kocsival esélyem nem volt Lőrincz Janit megelőzni.


    Sajnos a második futamon t3 elött volt valami balhé elöttem, ahol valaki brutál módon rongyolt vissza a pályára ezzel kiütve engem még nem néztem vissza pontossan mi történt. Sajnos ott is visszaestem még volt pár piruettem a szétkopott gumik miatt is utánna. Sajnos ez most nem adta ki... ez van.
    Utoljára módosította: TomAce; 2020. 02. 24. 13:35.

  17. #42
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    B szerver

    Elszomorító, ahogy néhányan versenyeznek. Oké, kell egy kis jóértelembe vett agresszivítás, de pár ember nem tudja hol a határ, meg a fék. Az utolsó pillanatba fékez, blokkol azt keresztbeáll, kilöki a másikat. Az első futamon a 9. helyről löktek ki az utolsó kör utolsó kanyarjában, A 2. futamon a 4. körbe löktek neki az előttem lévőnek.

  18. #43
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Elszomorító, ahogy néhányan versenyeznek. Oké, kell egy kis jóértelembe vett agresszivítás, de pár ember nem tudja hol a határ, meg a fék. Az utolsó pillanatba fékez, blokkol azt keresztbeáll, kilöki a másikat. Az első futamon a 9. helyről löktek ki az utolsó kör utolsó kanyarjában, A 2. futamon a 4. körbe löktek neki az előttem lévőnek.
    Nekem egy kellemetlen esetem volt, az is még a kvalifikáción. Zsigovics Peti csúszott le a második egynes utáni kanyargós részen a pályáról, aztán bóklászott vissza a pályára pont elé úgy, hogy telibe is vertem hátulról. Kár nem ért, csak nagyon hülyén éreztem magam. Két kanyarral korábban is elemnt az ívről, aztán vissza, majd ismét le, így reméltem, figyel hátrafelé is, ha már a saját körét kasztrálta. Ez inkább csak figyelmetlenség, de jó példa ara, hogy miért kell megtanulni másokat "látni" a pályán.

  19. #44
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Mi sem fáztunk!
    Eddigi pályafutásom alatt ez volt a legjobb utolsó köröm! Nagy Gratula Morvai Norbinak és Vízner Gabinak! Tiszta csata és "véres" végjáték volt!
    Köszi, grat nektek is! Jó kis balhé volt. Az évek alatt voltak már utolsó körös drámáim, pozitív is, negatív is, de ennyire intenzív egyik sem volt. GG!


    MÁS:
    A csapattársam, Lóri problémájával kapcsolatban esetleg tudna ötletet adni valaki? Sajnos minden futamon lagg problémái vannak, pedig a pingje nem néz ki annyira rossznak. Néha 40, néha 60, néha 80, ami ugyan jóval magasabb, mint a legtöbb embernek itt, de szerintem még bőven jónak kéne lennie így. Versenyeztem már 100+os pingű ellenfelek ellen is, és nem okozott gondot soha.
    Sajnos Lóri olyan helyen lakik, ahol csak elég fos netet lehet venni. Jelenleg 10/2 megás nete van. Valami külföldi fórumban olvastam, hogy az Assettonak minimum 3 megás feltöltés kell, hogy stabil legyen online. Valaki meg tudja ezt erősíteni?

    Köszi előre is!

  20. #45
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy kellemetlen esetem volt, az is még a kvalifikáción. Zsigovics Peti csúszott le a második egynes utáni kanyargós részen a pályáról, aztán bóklászott vissza a pályára pont elé úgy, hogy telibe is vertem hátulról. Kár nem ért, csak nagyon hülyén éreztem magam. Két kanyarral korábban is elemnt az ívről, aztán vissza, majd ismét le, így reméltem, figyel hátrafelé is, ha már a saját körét kasztrálta. Ez inkább csak figyelmetlenség, de jó példa ara, hogy miért kell megtanulni másokat "látni" a pályán.
    Ez az incidens nekem megvan tükörből, ugyanis épp a legjobb körömön voltam, amikor ez történt, de mivel mozgott az autó keresztbe (haladási irányra merőlegesen) az ideális ív felé, ezért kénytelen voltam a pályán kívülre húzódni, így az a köröm ment a levesbe. Néztem a tükröt, üvöltöttem, aztán láttam, hogy repülnek az autók mögöttem...
    Akkor iszonyatosan bosszantott (hogy diplomatikus legyek), egy sort morogtam is a cseten, utólag megnézve a köridőket viszont max 1 pozíciót nyertem volna, azért meg kár balhézni.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  21. #46
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az incidens nekem megvan tükörből, ugyanis épp a legjobb körömön voltam, amikor ez történt, de mivel mozgott az autó keresztbe (haladási irányra merőlegesen) az ideális ív felé, ezért kénytelen voltam a pályán kívülre húzódni, így az a köröm ment a levesbe. Néztem a tükröt, üvöltöttem, aztán láttam, hogy repülnek az autók mögöttem...
    Akkor iszonyatosan bosszantott (hogy diplomatikus legyek), egy sort morogtam is a cseten, utólag megnézve a köridőket viszont max 1 pozíciót nyertem volna, azért meg kár balhézni.
    Igazából nemigen tudtam eldönteni, hogy most akkor visszasorol a pályára vagy sem? Nem lehetett ezt egyértelműen látni a mozgásából, így reméltem, nem teszi. Tévedtem. De ezek szerint nem csak engem viccelt meg

  22. #47
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy kellemetlen esetem volt, az is még a kvalifikáción. Zsigovics Peti csúszott le a második egynes utáni kanyargós részen a pályáról, aztán bóklászott vissza a pályára pont elé úgy, hogy telibe is vertem hátulról. Kár nem ért, csak nagyon hülyén éreztem magam. Két kanyarral korábban is elemnt az ívről, aztán vissza, majd ismét le, így reméltem, figyel hátrafelé is, ha már a saját körét kasztrálta. Ez inkább csak figyelmetlenség, de jó példa ara, hogy miért kell megtanulni másokat "látni" a pályán.
    Hát igen, a Zsigovics Peti volt a fő atrakció, miután kilökött előttem ment körökön keresztül, a sárga zászló állandóan fent volt, úgy vette a kanyarokat. a másik spiler meg a Varga Tamás.

  23. #48
    Nekem két kérdésem lenne:

    1, pl.:az első kanyarba amikor szélesre csúsztam ugye bejelzett az app és írta, hogy lassítsak, én pedig elemeltem többször a gázt, az egyenes végére 5-6 tizedet benne is hagytam, mégse tűnt el a felirat, a kör végég még többször lassítottam de nem akart eltűnni. Mi a teendő ilyenkor?

    2, Más tapasztalt laggot akár a prequal szerveren akár versenyen? Nekem a célvonal környékén volt többször is, ott még nem volt olyan zavaró, de volt 2x a második egyenes végén is, az egyik ilyennél értünk össze Márkkal

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem két kérdésem lenne:

    1, pl.:az első kanyarba amikor szélesre csúsztam ugye bejelzett az app és írta, hogy lassítsak, én pedig elemeltem többször a gázt, az egyenes végére 5-6 tizedet benne is hagytam, mégse tűnt el a felirat, a kör végég még többször lassítottam de nem akart eltűnni. Mi a teendő ilyenkor?
    A RankApp bugos, van hogy egy pillanatra nem veszem el es megis eltunik a felirat, van, hogy 5 masodpercet lassulsz es akkor is kint marad. De olyankor nem novekszik a Penality erteke a kor vegen. Szoval fura.

    En ugy szoktam menni, hogy ha lecsuszom es veszitek vele, akkor megyek tovabb, akar piros, akar nem. Ha nem veszitek vele, akkor picit elveszem es utana megyek tovabb, ha piros, ha nem. Ha pedig megvan a Penality, a harmadikra nagyon vigyazok, de altalaban 0-val, vagy 1-el fejezem be a versenyeket.

    Nem kell tul komolyan venni, csak idomeron.

  25. #50
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    a másik spiler meg a Varga Tamás.
    Ugyan áruld már el mester miért voltam én másik nagy "spiler"? Egyetlen egyszer a második futamon valóban megkoccintottam a hátsó lökhárítódat t3 után (semmit nem veszítettél miatta) majd a következő kanyarban amit elnéztem elengedtelek téged is és az utánad jövőt is de ahogy visszanéztem más is volt aki megpöckölt picit téged mégsem említetted. Nem is találkoztunk szinte máskor.
    Ja és azért tegyük hozzá ,hogy az első versenyen te kiforgattad Baan Szabolcsot az utolsó körben. Én mint "nagy spiler" ilyet például nem csináltam.

    üdv

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •