Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 167 (167 összesen)

Téma: GTL Nyári FunCup - Hockenheim

  1. #151
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    A nyögvenyelős indulás ellenére volt egy sima első versenyem, a Lotusos kollégák lenyomtak, mint a bélyeget. 4. hely.
    A második versenyen elején volt egy kis tülekedés, amiről azt hittem, jó lesz, mert benne leszek a sűrűjében. Erre falnak csaptam az autót, kétszer lefulladtam, majd fél kör múlva újra fal. Ennyi.
    Idén (eddig úgy néz ki), talán el is indulhatok a bajnokságban, ami jó lenne, de sokat kell gyakorolnom.


  2. #152
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Idén (eddig úgy néz ki), talán el is indulhatok a bajnokságban, ami jó lenne, de sokat kell gyakorolnom.

  3. #153
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sorry srácok, én vagyok a ludas... olyan pörgős hetem volt, hogy még sörözni is csak úgy tudtunk végre elmenni, hogy max 9-ig, aztán go tovább (szülők, csomagolás, hajnalban ferihegy, stb..) és teljesen kiment a fejemből a szerverindítás

    De remélem nem volt azért vészes a csúszás én fél óráról tudok, vagy volt vmi más gebasz is?

  4. #154
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry srácok, én vagyok a ludas... olyan pörgős hetem volt, hogy még sörözni is csak úgy tudtunk végre elmenni, hogy max 9-ig, aztán go tovább (szülők, csomagolás, hajnalban ferihegy, stb..) és teljesen kiment a fejemből a szerverindítás

    De remélem nem volt azért vészes a csúszás én fél óráról tudok, vagy volt vmi más gebasz is?
    A kolléga, aki indította a szervert, tudna mesélni. Kapott hideget, meleget, mert mindenki azt hitte, te vagy az.
    Utoljára módosította: Morgo; 2012. 08. 03. 20:58.


  5. #155
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Hát éppenséggel volt.. az egy hét csúszás után most csúszott még másfél órát, viszonylag kevesen voltunk, 13-14 fő és részemről -kis képzavarral élve- elég sikertelenre sikeredett ahhoz, hogy ne írjak beszámolót...

    A többiek nevében pedig nem nyilatkozhatom

    szerk.: bár úgy rémlik, Nibi sem volt a topon...
    Nem is érdekelt hol végzek csak jókat akartam fightolni. A tele tankos verda annyival érzékenyebb volt hogy az első körben pörögtem kétszer is. De így legalább csatázhattam.
    Második futamon meg Mátéval izmoztam kicsit erősebben és nem tudtam megfogni a driftet, túl érzékenyre lőttem a verdát... De azért jó volt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #156
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Niebel Zoli a futamok nagy részében engem foglalkoztatott.Körönként kb 2-3 másodpercel volt gyorsabb mint én,úgyhogy nagy csata volt..

  7. #157
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Niebel Zoli a futamok nagy részében engem foglalkoztatott.Körönként kb 2-3 másodpercel volt gyorsabb mint én,úgyhogy nagy csata volt..
    Bajnokságra való felkészítő meccs volt számodra. Csak szokd a küzdést.
    Voltak jó pillanatok de a belső íveket ritkán választottad.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #158
    Tegnapi futamot vissza nézve, első futamon, rajtom elég jól sikerült, fogtam is 2-3 helyet. Kisebb hibák még mindig akadnak, és hamar vissza is estem 2-3 helyet, kisebb csata alakult Szabó Roland és köztem, bocsi hogy kilöktelek! utolsó körök unalmasak voltak végül 9. helyen futottam be a célba.

    Második futamon, már az elsőnél is jobban sikerült rajtom és7. helyen találtam magam, majd egy kis hiba, baloldali kerekekkel lementem a füre és már nem tudtam irányítani a vasat, vissza estem a 10. helyre. Kisebb előzések és Papp Lajos hosszú ideig tartó üldözésének eredménye, hogy sokkal többet nézet hátra és hibázott, Tudtam hogy hibázni fog!
    Ezután arra kellet figyelnem hogy ne tudjon visszaelőzni. Még ketten kiestek előlem és így 5. hely megvan, Eddigi legjobb helyezés.
    Utoljára módosította: Orsós János; 2012. 08. 03. 23:21.

  9. #159
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Első futam sima volt,kűdtem neki végig

    A második futam időmérőjén Máté elől eloroztam a pole-t,pedig pb-t ment:P
    Aztán a verseny rajtja nem volt valami fényes kicsit hamarpadlóztam le,és nem volt jó a kigyorsításom majd szélesenfordulva csak a 3. voltam már,aztán jött Nibi kitessékelt maga elől,inkább kibaszott,majd zárkoztam fel de már nem tudtam vissza adni,megoldotta.
    Aztán Máté-t viszonylag hamar leelőztem,aztán Szabolcs már nehezebb falat volt de megoldottam,izgi volt

    Szabi ha esetleg Bazsy nem adta volna át akkor,Kabbbééé
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #160
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi ha esetleg Bazsy nem adta volna át akkor,Kabbbééé
    A lecseszés még várat magára, de találkozón majd megbüntethettek!


  11. #161
    Szabó Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 25.
    Város
    Milejszeg
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg Orsós János írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnapi futamot vissza nézve, első futamon, rajtom elég jól sikerült, fogtam is 2-3 helyet. Kisebb hibák még mindig akadnak, és hamar vissza is estem 2-3 helyet, kisebb csata alakult Szabó Roland és köztem, bocsi hogy kilöktelek! utolsó körök unalmasak voltak végül 9. helyen futottam be a célba.

    Második futamon, már az elsőnél is jobban sikerült rajtom és7. helyen találtam magam, majd egy kis hiba, baloldali kerekekkel lementem a füre és már nem tudtam irányítani a vasat, vissza estem a 10. helyre. Kisebb előzések és Papp Lajos hosszú ideig tartó üldözésének eredménye, hogy sokkal többet nézet hátra és hibázott, Tudtam hogy hibázni fog!
    Ezután arra kellet figyelnem hogy ne tudjon visszaelőzni. Még ketten kiestek előlem és így 5. hely megvan, Eddigi legjobb helyezés.
    semmi gond, jó csata volt

  12. #162
    Nagy Attila3 Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 10.
    Üzenetek
    28
    részemről dupla DQ

    ergo a szabályok se mennek, nemcsak a vezetés (stop&go-ra későn mentem be, ill nem fogadta el stop&go-nak?)

  13. #163
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg arty írta Hozzászólás megtekintése
    részemről dupla DQ

    ergo a szabályok se mennek, nemcsak a vezetés (stop&go-ra későn mentem be, ill nem fogadta el stop&go-nak?)
    kiosztás után legkésőbb a 3. körben ki kell állni és a boxban le kell okézni, hogy te most S@G-t töltesz, akkor leszámolja neked a 10 másodpercet és utána elenged.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 08. 04. 17:20.

  14. #164
    Nagy Attila3 Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 10.
    Üzenetek
    28
    köszi! sajnos nem választottam ki semmit, azt hittem ez automatikus.

    mikor lesz a következő verseny? gondolom a kitett naptár már aktualitását vesztette

  15. #165
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg arty írta Hozzászólás megtekintése
    köszi! sajnos nem választottam ki semmit, azt hittem ez automatikus.

    mikor lesz a következő verseny? gondolom a kitett naptár már aktualitását vesztette
    aktuális GTL nyári kupa

  16. #166
    Nagy Attila3 Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 10.
    Üzenetek
    28
    hát ez király, lemaradtam. azt hittem ez: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ri-FunCup-2012 mindig frissül az aktualitásokkal

  17. #167
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg arty írta Hozzászólás megtekintése
    hát ez király, lemaradtam. azt hittem ez: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ri-FunCup-2012 mindig frissül az aktualitásokkal
    jogos, elfelejtettem frissíteni a futam topikjának linkjével, de ettől függetlenül a versenynaptár ott van a kiírásban, annak mentén haladunk, a következő futam Dijon!

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •