Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (114 összesen)
  1. #76
    Toth Zoltan Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 12. 14.
    Város
    Badacsonytomaj
    Üzenetek
    10
    Sziasztok.

    Szeretném én is megosztani az élményeimet az első szerverről.
    Mivel sok kihagyás után ültem vissza a kormány mögé különösen nagy elvárásaim nem voltak magammal szemben,esetleg csak annyi hogy a top30 ba bekerüljek
    Ez sok gyakorlással sikerült is.
    A versenytől tartottam egy kicsit mivel itt az ember nem a megszokott kis tempójába autózik a megszokott íveken mivel itt figyelni kell a másikra aki melletted van és ívet valaszt, plussz ami nagyon nehezen ment nekem a tempó külömbség lekezelése Mikor egy kanyar kombinációt jól veszel és szó szerint rá esel az elötted lévő versenyzőre, párszor állóra fékeztem nehogy neki mennyek Teljesen más élmény a futam .
    A legnagyobb célom az volt hogy szépen baleset okozása nélkül versenyezzek végig. Szerintem többé kevésbé sikerült is.Pár kocc volt majd vissza nézem nevet nem tudod de elnézést igy utólag is ha valakit ezzel kiforgattam vagy akadályoztam a verseny folyamán.
    Szeretnék gratulálni a szervezésért es a sportszerű versenyzésért mindenkinek, egy élmeny volt Remélem a többi futam is hasonlóan jól fog sikerülni. További sportszerű versenyzést kívánok mindenkinek

  2. #77
    Idézet Eredetileg Shinigami írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy nagyon hasznos program de nem szabad megbízni benne 100% an. Mert nem mindig ponzos a jelzése... néha meg nem is jelzi a mellettem lévő autót. De a semminél sokkal jobb azért az ember kb re betudja határolni a mellette haladó távolságát és hogy melyik ívet fogja használni. Én is ajánlom mindenkinek
    Ez egy évek óta folyamatosan vissza-visszatérő kérdés, hogy app vagy inkább az érzékek fejlesztése a célszerűbb? Én utóbbira szavazok, nem ördöngösség megtanulni "érezni" más versenyzők mozgását a pályán. Erre a legjobb módszer "tanulási fázisban" az offilne versenyeken hátulról elindulás, aztán próbálj meg a mezőnyben tisztán előrébb jutni! Egy idő után elkezded észrevenni, hogy ösztönösen óvatosabbá válsz, nem csak a magad fejével gondolkodsz és ez benne a lényeg.
    Arról nem beszélve, hogy más szimulátorokban nincs ilyen app vagy másmilyen van, vagyis ott nagyon hiányozni fog a megszokott, ha rákapsz. Azt viszont "viszed magaddal", ha megtanultad érezni, olvasni a pályán mások magatartását. Én ezért is mindenképpen ezt javasolnám. Nem megbántva senkit, de ne egy app mondja meg, hogy mi történik körülöttem! Ne arra élesedjenek a képességeim, hogy egy app jelzéseit tudjam értelmezni időben, hanem azoknak az eseményeknek az észlelésére, amiket az app jelezne.

  3. #78
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Ezzel en is igy vagyok Erik

    Zelfi: Te milyen SEAT-tal mesz amugy? A fordulatszam led nalunk mindegyik piros, nalad van sarga is. Streameden lattuk.

  4. #79
    Szűcs Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Délegyháza
    Üzenetek
    8

  5. #80
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel en is igy vagyok Erik

    Zelfi: Te milyen SEAT-tal mesz amugy? A fordulatszam led nalunk mindegyik piros, nalad van sarga is. Streameden lattuk.
    Lányi Tomi most hívott hogy valami gubanc van az autómmal. Fogalmam sincs egyébként... 1.4 verzió van nekem is.
    Kiderítjük mi a bibi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #81
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg ftc001 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #82
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Lányi Tomi most hívott hogy valami gubanc van az autómmal. Fogalmam sincs egyébként... 1.4 verzió van nekem is.
    Kiderítjük mi a bibi!
    https://cdn.discordapp.com/attachmen...230/3nc3rt.png

    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 01. 27. 21:13.

  8. #83
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Értékelés

    Lenyugodva, megnézve a replayeket sem sokat változott a véleményem, amikor azt mondtam, hogy mintát vélek felfedezni a velem kontaktolók csapatnevében

    R1:
    - Vida Zoltán, a T1-ben a rajt után bocsi a lökésért, elszámoltam magam. Ahogy látom, nem nagyon érintette a versenyed, de ha mégis, vállalom.
    - Bozsó Marci, az első körben a T1-ben visszajövés a pályára szerintem minimum véleményes...
    - Zsigovics Péter, 2. kör, Pouhon, lecsúszás után így visszajönni az nem véleményes, hanem leginkább veszélyes.
    - Kiskovács Mátyás, a 7 körben remek volt az a csata, életem legjobb 4 kanyarja (jó, ez engem minősít ), maximális tiszeelettel a másik fél iránt, köszönöm!
    Ez után már csak vonatozás, a végén nagy megkönnyebbülés, hogy igazából senki versenyét nem rontottam el, és még élveztem is.

    R2:
    - Faragó Imi: A Les Combesben ilyen optimistát fékezni, ezzel kilökni 2 pilótát... Miért kell az első körben megnyerni a versenyt? Mindketten elmehettetek volna, és megvívunk utána, így mindhármunk szívott (itt kapta az autóm az elsőt)...
    - 2. körben belekeveredtem a Balogh Gábor/Hevesi Sándor/Kiskovács Mátyás féle lökdösődésbe, sok esélyem nem volt. Ez után persze beforogtam, Faragó Imi telibetalált, amit sajnálok, de én ott csak utas voltam. Szűcs Ádám, a reflexedet irigylem! Itt találkoztünk Kökény Gáborral, akivel a cseten már beszéltünk, itt is elnézést kérek, bár sok ráhatásom nem volt a dolgokra.
    - Bozsó Marci, 3. kör, Campus. Benn voltam melletted, az a minimum, hogy nem jössz nekem. Szó nem volt ívekről, konkrétan rámzártál. Nem mondom, hogy megvolt a pozíció, mert előrébb voltál, de ennél jobban a pálya szélén már nem lehet menni. Kéne az a HeliCorsa, de nagyon! Ha gondolod, óvd meg, én nem fogom, az a cél, hogy tanuljunk belőle, nem az, hogy egymást mószeroljuk.
    Ez után rommátört autóval már nem volt kedvem tovább szenvedni.

    Szóval ezúton szeretném kérni a Zengő "Roncsderbi" eSport 2 Teamet, hogy nézzétek meg a replayt, és értékeljétek a teljesítményeteket. Nem vitázni akarok, meg büntetéseket kiharcolni, csak azt, hogy a következő versenyen ne körbepiros autóval kelljen kergetni a mezőnyt...

    Köszi!
    Utoljára módosította: Loloke; 2020. 01. 27. 22:43.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  9. #84
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Lenyugodva, megnézve a replayeket sem sokat változott a véleményem, amikor azt mondtam, hogy mintát vélek felfedezni a velem kontaktolók csapatnevében

    R1:
    - Vida Zoltán, a T1-ben a rajt után bocsi a lökésért, elszámoltam magam. Ahogy látom, nem nagyon érintette a versenyed, de ha mégis, vállalom.
    - Bozsó Marci, az első körben a T1-ben visszajövés a pályára szerintem minimum véleményes...
    - Zsigovics Péter, 2. kör, Pouhon, lecsúszás után így visszajönni az nem véleményes, hanem leginkább veszélyes.
    - Kiskovács Mátyás, a 7 körben remek volt az a csata, életem legjobb 4 kanyarja (jó, ez engem minősít ), maximális tiszeelettel a másik fél iránt, köszönöm!
    Ez után már csak vonatozás, a végén nagy megkönnyebbülés, hogy igazából senki versenyét nem rontottam el, és még élveztem is.

    R2:
    - Faragó Imi: A Les Combesben ilyen optimistát fékezni, ezzel kilökni 2 pilótát... Miért kell az első körben megnyerni a versenyt? Mindketten elmehettetek volna, és megvívunk utána, így mindhármunk szívott (itt kapta az autóm az elsőt)...
    - 2. körben belekeveredtem a Balogh Gábor/Hevesi Sándor/Kiskovács Mátyás féle lökdösődésbe, sok esélyem nem volt. Ez után persze beforogtam, Faragó Imi telibetalált, amit sajnálok, de én ott csak utas voltam. Szűcs Ádám, a reflexedet irigylem! Itt találkoztünk Kökény Gáborral, akivel a cseten már beszéltünk, itt is elnézést kérek, bár sok ráhatásom nem volt a dolgokra.
    - Bozsó Marci, 3. kör, Campus. Benn voltam melletted, az a minimum, hogy nem jössz nekem. Szó nem volt ívekről, konkrétan rámzártál. Nem mondom, hogy megvolt a pozíció, mert előrébb voltál, de ennél jobban a pálya szélén már nem lehet menni. Kéne az a HeliCorsa, de nagyon! Ha gondolod, óvd meg, én nem fogom, az a cél, hogy tanuljunk belőle, nem az, hogy egymást mószeroljuk.
    Ez után rommátört autóval már nem volt kedvem tovább szenvedni.

    Szóval ezúton szeretném kérni a Zengő "Roncsderbi" eSport Teamet, hogy nézzétek meg a replayt, és értékeljétek a teljesítményeteket. Nem vitázni akarok, meg büntetéseket kiharcolni, csak azt, hogy a következő versenyen ne körbepiros autóval kelljen kergetni a mezőnyt...

    Köszi!
    Részemről semmi nem történt nem befolyásolta a versenyemet azt hiszem ennyi kontakt még belefér a túraautózásba.







  10. #85
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Akkor ezért voltam ennyire lassú?!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #86
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Hali!

    Nem látom magam a pontversenyben. Valami gubanc volt? Így első körben a Masters App-ra gondolnék, mert furán viselkedett a prekvali alatt is, egy körömet jegyezte, ezért verseny előtt újra raktam.
    Ha tudtok valamit szóljatok, köszi!

  12. #87
    Homoki Csabi! Szeretnék elnézést kérni. R1 második körben a Bruxelles-ben én löktelek ki. Féktávon a belső ívet céloztam meg de több lendület maradt mint szerettem volna, így lecsúsztam az ívről és kilöktelek. Te hagytál elég helyet nekem. Sorry! Ha gondolod óvd meg, vállalom.

  13. #88
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    - Bozsó Marci, az első körben a T1-ben visszajövés a pályára szerintem minimum véleményes...
    - Bozsó Marci, 3. kör, Campus. Benn voltam melletted, az a minimum, hogy nem jössz nekem. Szó nem volt ívekről, konkrétan rámzártál. Nem mondom, hogy megvolt a pozíció, mert előrébb voltál, de ennél jobban a pálya szélén már nem lehet menni. Kéne az a HeliCorsa, de nagyon! Ha gondolod, óvd meg, én nem fogom, az a cél, hogy tanuljunk belőle, nem az, hogy egymást mószeroljuk.
    Köszönöm a kritikát, és elnézést kérek Tőled - valóban lehettem volna figyelmesebb a visszajövetelnél (a Campus-os malőrt nem találom, melyik verseny és hanyadik kör?) -, és a többi versenyzőtől is, akivel összeakadtam a két verseny során. Életem első versenye volt, rettentően izgultam, és borzasztóan élveztem. A rutintalanság miatt kerültem ezekbe a szituációkba. Sajnálom, ha valakinek elrontottam a versenyét!!!
    Legközelebb igyekszem figyelni. A futam végén nagyot küzdöttem Balogh Gáborral (igazábol csak loholtam utána, igazán előzési pozícióban nem voltam) Az utolsó körben teljesen megközelítettem, de elrontottam a kigyorsítást, így nem volt esélyem megelőzni.
    A második futamon engem pörgettek ki hasonlóan, mint előtte én Lőrinc Jánost. (Ez most nem mentség! ) Ezen a futamon is Balogh Gábor mögött autóztam, és közénk került Varga Tamás is. Amikor megelőztél igyekeztem nagyon figyelni, és Te is tök korrekt voltál. Élvezet volt nézni a csatátokat Balogh Gáborral Néhány körrel később nagyon koncentráltam a kigyorsításra, ami jól is sikerült, de megpöcköltelek hátulról, ezzel kiforgattalak. Ezzel tönkre tettem a versenyed, amit nagyon sajnálok. Nyugodtan adjatok be óvást, én még tanulom a versenyzést, ezért elismerem a felelősségem. A fentiekből már most tanultam, a következő futamokat már igyekszem balf@szságok elkövetése nélkül élvezni. Mert a versenyt nagyon élveztem! Gratulálok mindenkinek, és köszönöm az élményt!
    Utoljára módosította: bozsomarci; 2020. 01. 28. 00:58. Indoklás: helyesbítés

  14. #89
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Egyszer mindenki volt kezdő. A legjobb dolog amit ilyenkor tehetsz, hogy megnézed hogy mi történt, az miért történt, hogyan tudod ezt máskor kikerűlni, másképp csinálni. Ha jó tanuló vagy, akkor legközelebb már nem ugyanazt a hibát fogod elkövetni, hanem egy másikat, másmilyent. A lényeg a fejlődés.

  15. #90
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kritikát, és elnézést kérek Tőled - valóban lehettem volna figyelmesebb a visszajövetelnél (a Campus-os malőrt nem találom, melyik verseny és hanyadik kör?) -, és a többi versenyzőtől is, akivel összeakadtam a két verseny során.
    2. Verseny, 3. Kör.
    A többit megbeszéltük, nem gond a rutintalanság (én is amatőr vagyok), csak tanuljunk a hibákból.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  16. #91
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Szuper futamok voltak, sikerült a qualyn kiautóznom azt a 6 tizedet amit addig nem tudtam összerakni így csapattársam mögé a 7. helyre feljönni (nem is gondoltam rá qual elött).

    R1:
    Hát az EauRouge-ban egy laggoló sporttársnak csak be kellett jönnie mellém inkább belefékeztem elvettem de ezzel buktam kb 5-6 poziciót. Ezután sikerült szép lassan felzárkóznom a 9. helyig de ott az előttem nagyon taktikusan versenyző Drink Teameseket már nem tudtam befogni

    R2:

    2. helyről rajtoltam végig nagyon komoly csatában voltam a poziciókért igyekeztem a lehető leghatározottabb és legkeményebb lenni a sportszerűség határain belül, sztem ez sikerült is, ha valaki nem így gondolja majd nyújt be óvást.

    Nagyon kemény és fair küzdelmekben volt részem szerencsére és összességében a 3. és 9. hely több mint amire számítottam de megküzdöttem érte

    Irány Mugello

  17. #92
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Nem látom magam a pontversenyben. Valami gubanc volt? Így első körben a Masters App-ra gondolnék, mert furán viselkedett a prekvali alatt is, egy körömet jegyezte, ezért verseny előtt újra raktam.
    Ha tudtok valamit szóljatok, köszi!
    Sajnos nem sikerült jól az újra rakás, mert a logban nem találtuk nyomát, hogy aktív lett volna nálad a rank app. A szabályzat szerint a rank app hiánya automatikus DQ a versenyről. Sajnálom, hogy így alakult. Következő verseny előtt ellenőrizd le kétszer is, hogy rendben van-e, ha kell segítség szólj.

  18. #93
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Ölöm é bódottá!

    Szeretnék először is minden lelkes új tagot köszönteni a bajnokságban!

    Mérhetetlen a boldogság a lelkemben, hogy ennyien neveztetek és jöttetek a bajnokságra és futamra! Köszönjük a bizalmat! Ha az emlékezetem nem csal akkor 2016 óta nem volt ennyi nevező Bajnoki futamra!

    A fenti sorok fényében nem is nagyon érdekelt, hogy milyen helyen kvalizok vagy hol fejezem be a versenyt. De a csapat hajtott, hogy nyomni kell!
    Kvali: valahol középtájt végeztem - jó lesz ez gondoltam...
    R1: sikerült minden cécóból kimaradni és pár helyet feljebb lépni, így P8 lett a vége
    R2: 3. rajtkockából vágtam neki a futamnak de tudtam, hogy ez nem sokáig lesz így... Jöttek is az "ufók" elég hamar, próbáltam védekezni amíg bírtam.
    a vége felé Gera Bandival meccseltünk mikor az utolsó sikán féktávján beblokkolt az autó hátulja és csatt lett a vége - itt is elnézést Andrástól!
    Végül P10 lett.

    Gratulálok mindenkinek aki végig ment és a szervezőség nevében kénék mindenkit, hogy ne adja fel egy baleset, vagy büntetés miatt a bajnokságot. Higyjétek el senki nem szándékosan löki ki a másikat, persze tudom magamról hogy idegesítő meg minden de következő futamra elmúlik!
    Fel a fejjel és irány Mugellóba a prekval szerverre! Sok sikert és jó felkészülést mindenkinek a következő futamra!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #94
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Srácok, probléma van a nevekkel ismét, én Geri Kiss (Kiss Geri) néven futok itt, nem Gergő Kiss (Kiss Gergő). Rossz Gerinek adtátok a pontokat, illetve így a Not Fast, Just Furios csapat pontjai sem jók.

  20. #95
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, probléma van a nevekkel ismét, én Geri Kiss (Kiss Geri) néven futok itt, nem Gergő Kiss (Kiss Gergő). Rossz Gerinek adtátok a pontokat, illetve így a Not Fast, Just Furios csapat pontjai sem jók.
    Valamiért téged mindig összekever a rendszer, de most végére járunk a dolognak, kis türelmedet kérnénk.

  21. #96
    Szűcs Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Délegyháza
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Szűcs Ádám, a reflexedet irigylem!
    Előtte csak filmeken láttam ilyen mentést, nem gondoltam volna, hogy én is tudom simán!
    Utoljára módosította: ftc001; 2020. 01. 28. 12:55.

  22. #97
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem Tamás vagyok, de válaszolok.
    Igen a van, Look Left és Look Right beállításnál kell keresni a gombok között.



    F9-et nyomkodd, lekerül majd a képernyő aljára. Eltűntetni végleg talán a jobb oldali menüből tudod majd, mikor kocsiban ülsz.
    EDIT: Upsz, Balázs gyorsabb volt
    Megtaláltam... glance left, glance right... pillantás balra, jobbra és van hátra is

  23. #98
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért téged mindig összekever a rendszer, de most végére járunk a dolognak, kis türelmedet kérnénk.
    Köszönöm! Bocsi a bonyodalmakért

  24. #99
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Lenyugodva, megnézve a replayeket sem sokat változott a véleményem, amikor azt mondtam, hogy mintát vélek felfedezni a velem kontaktolók csapatnevében

    R2:
    - Faragó Imi: A Les Combesben ilyen optimistát fékezni, ezzel kilökni 2 pilótát... Miért kell az első körben megnyerni a versenyt? Mindketten elmehettetek volna, és megvívunk utána, így mindhármunk szívott (itt kapta az autóm az elsőt)...
    - 2. körben belekeveredtem a Balogh Gábor/Hevesi Sándor/Kiskovács Mátyás féle lökdösődésbe, sok esélyem nem volt. Ez után persze beforogtam, Faragó Imi telibetalált, amit sajnálok, de én ott csak utas voltam. Szűcs Ádám, a reflexedet irigylem! Itt találkoztünk Kökény Gáborral, akivel a cseten már beszéltünk, itt is elnézést kérek, bár sok ráhatásom nem volt a dolgokra.

    Szóval ezúton szeretném kérni a Zengő "Roncsderbi" eSport 2 Teamet, hogy nézzétek meg a replayt, és értékeljétek a teljesítményeteket. Nem vitázni akarok, meg büntetéseket kiharcolni, csak azt, hogy a következő versenyen ne körbepiros autóval kelljen kergetni a mezőnyt...

    Köszi!
    Szia(sztok)!

    Én először is szeretnék gratulálni mindenkinek és elnézést is kérni az incidensekért.

    Nekem is ez volt a versenyem, most csatlakoztam a közösséghez, elég sok dolog még a rutintalanságból adódik, igazi versenyszituban nem igen volt részem. Elrontani más szórakozását (és a sajátunkat sem!) nem szerettem volna, de szerintem senkinek sem ez a célja.

    Az általad említett esetekre szeretnék kitérni. Az első körös Les Combes eset visszanézve túl optimista lett, ketten voltatok egymás mellett, rövidet akartam fékezni és belül elmenni, nyilván ebből tanulok, nem feltétlen kell minden minimális esélyt megragadni De azt már sejtem milyen érzés, párszor én is meg lettem pöccintve

    A második körös szitunál pedig sok esélyem nem volt nekem sem! Azt elég sokszor visszanéztem, nagyon bánt(ott) a dolog. A 11-es balos kanyar után (Pouhon előtt) volt az ütközés, ahol az egyik autó balra csúszott ki, a tied pedig tőlem nézve úgy tűnt, a pálya jobb szélén végzi (esetleg ott megforog). Ekkor balról próbáltam kerülni, majd láttam hogy jobbról visszacsúszol keresztbe, pont az utamba, hirtelen satufékkel megpróbáltam ellenkező irányban elmenni, de a keresztbeguruló autód hátulját még pont eltaláltam, utána pedig engem is telibetaláltak oldalról, elég nagyot repültem. Gyakorlatilag az elejétől kezdve utas voltam én is.
    Innentől kezdve pedig lassú kocsival annak örültem, hogy körbe tudtam menni valahogy, gyakorlásként.
    Ezt a szitut többször megnézve, visszalassítva nem tudom hogy tudtam volna elkerülni, nagyjából sehogy, túl gyorsan és túl közel, ráadásul pont előttem történt az egész. Talán ha elsőre is jobbra rántom a kormányt, viszont akkor még úgy tűnt, azon az íven forog meg az illető.
    A második futamot nagyon sajnálom a többiek és saját magam tekintetében is, az első futamot nagyon élveztem, talán jobb tempót is mentem annál, mint amire számítottam az első futamon, másfél hét gyakorlás után.

    Legközelebb jobb lesz, bár biztosan jönnek újabb, ismeretlen versenyszituációk, de senki sem profiként kezdi

    További sok sikert mindenkinek, Mugelloban találkozunk! (Nem, ez nem fenyegetés )

  25. #100
    Hali mindenkinek ! Rég vettem már részt éles bajnokságban ..talán még nem felejtettem túl sokat . Nagy élmény veletek száguldozni . 1 futam: Talán hoztam a magamtól elvártat . Grat a mindenkinek ,na meg a pódiumnak 2 futam : Igazán e-miatt írok pár dolgot , legfőképp DC Racing: Lányi Tamás#80-nak 1 kőr ,7 kanyar: Les Combesben történtek miatt . Ahol úgy gondolta hogy annak ellenére elkezdi a kanyarodást ,hogy előtte .. mellette haladok épp . Aminek a vége az lett hogy szépen kiforgatott a jól megérdemelt helyemről ...és már csak a mezőny végére tudtam vissza állni . Talán egy SRY..vagy bocsit megérdemeltem volna .?! Egyenlőre nem szeretnék óvni ,de kérlek vonjátok (vonjad) le ezekből az esetekből a tanulságot . És roncsderbi helyett izgalmas versenyeket tudunk futni majd . Ami sokkal nagyobb kihívás szt. üdv:bandito

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •