Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (59 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is! Van még bug rendesen. A sérülés az katasztrófa: rámész egy nagyobb hurkára és már sérül a suspension és elfordul a kormány vagy 15 fokot.
    Én mondjuk most direkt pár körön keresztül a hurkákon át közlekedtem, de alacsony sebességnél nem sérül, csak ha elég durván átugratsz rajta.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is! Van még bug rendesen. A sérülés az katasztrófa: rámész egy nagyobb hurkára és már sérül a suspension és elfordul a kormány vagy 15 fokot.
    sérülést visszavettem "limitedre" bár lehet hagyni kellett volna fullon

  3. #28
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    sérülést visszavettem "limitedre" bár lehet hagyni kellett volna fullon
    Jogos elég a sok NFS-ezésből

    Tényleg elég sok mindent meg lehetett úszni eddig sérülés nélkül, de most kicsit újragondoljuk ilyen sérülések mellett, hogyan is közlekedjünk a pályán. Ha már szimulátor és valósághű versenyzés, akkor ez is a része. Már csak a galamb hiányzik Monza-ban

  4. #29
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Bár nem leszek érintett a jövő heti versenyben, de le kell írnom a tapasztalataimat, mert mintha a RaceRoom egy teljesen más játék lenne, mint amit eddig megszoktam.

    Először is: a kocsim olyan, mintha sínen menne... Annyira stabil és annyira tapad, hogy nehéz kizökkenteni.
    Bevallom őszintén, én plusz 5-ös hátsó szárnnyal készültem a tegnapi versenyre, mert a Maggotts-Becketts-Chapel kanyarkombinációk nem nagyon mentek, így is úgy ahogy átvergődtem. Most -10-essel is simán abszolválom.

    Viszont közelében sem vagyok az eddigi időmhöz: véleményem szerint reset-elni kéne a prekvali eredményeket, mert olyan az egész, mintha két különböző játékban jöttek volna létre.

    A régi setup-ok mehetnek a kukába (ahogy az a betöltés közben is olvasható), és még arra sem jöttem eddig rá, hogy egyáltalán hogyan kell setup-ot betölteni.
    Viszont hamár setup: nekem nagyon úgy tűnik, hogy tök lényegtelen, milyen setup-al mész, mert mintha semmilyen hatással nem lenne az autóra.

    Irigyellek benneteket, hogy ezzel az új RaceRoom-al fogtok versenyezni a jövő héten, mert kell a tapasztalat.

  5. #30
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    ...és még arra sem jöttem eddig rá, hogy egyáltalán hogyan kell setup-ot betölteni.
    Egy kis update: a játék hivatalos fóruma szerint bug-os a játék setup betöltő része, remélhetőleg hamarosan javítják.

  6. #31
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    ...és még arra sem jöttem eddig rá, hogy egyáltalán hogyan kell setup-ot betölteni.
    A setup menü képernyőn a bal felső sarokban a vissza nyíl meleltt van egy mappa ikon. Arra rákattintasz és bejutsz a setup-raktárba

  7. #32
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A setup menü képernyőn a bal felső sarokban a vissza nyíl meleltt van egy mappa ikon. Arra rákattintasz és bejutsz a setup-raktárba
    Na igen, de a WTCR kocsiknál nem jelenik meg semmi az alap setupon kívül, épp az előbb teszteltem. Más autóknál megjelennek a mentett setupok.

  8. #33
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, de a WTCR kocsiknál nem jelenik meg semmi az alap setupon kívül, épp az előbb teszteltem. Más autóknál megjelennek a mentett setupok.
    Ööö, szerintem nálam igen. Legalábbis ott beléptem és középen ott volt bazi sok setup, nyilván a régen mentettek.

  9. #34
    Javították a setup képernyőt és a sérülést is.

  10. #35
    Kedves Versenyzők!
    A szerdai változások miatt a prequalon már csak a frissítés után futott idők látszanak, a dec 18-ra halasztott futamon való részvételhez ismételten szükséges érvényes kört futni és leadni a nevezést!

  11. #36
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!
    A szerdai változások miatt a prequalon már csak a frissítés után futott idők látszanak, a dec 18-ra halasztott futamon való részvételhez ismételten szükséges érvényes kört futni és leadni a nevezést!
    A ping limittel baj lehet, mert engem tegnap 3-szor vágott ki a szerverről. Nem tudom, más tapasztal-e ilyet rajtam kívül?

  12. #37
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A ping limittel baj lehet, mert engem tegnap 3-szor vágott ki a szerverről. Nem tudom, más tapasztal-e ilyet rajtam kívül?
    Csekkoltam, a limit a beállítható maximumra van téve (500 ms), az már egy olyan magas érték, hogy ha tényleg amiatt vág le, akkor ott valóban komolyabb hálózati probléma lehet.

  13. #38
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csekkoltam, a limit a beállítható maximumra van téve (500 ms), az már egy olyan magas érték, hogy ha tényleg amiatt vág le, akkor ott valóban komolyabb hálózati probléma lehet.
    Próbálom majd újra és mondom. Futtattam a kivágás után ping teszteket, de nem voltak magas értékek.

  14. #39
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csekkoltam, a limit a beállítható maximumra van téve (500 ms), az már egy olyan magas érték, hogy ha tényleg amiatt vág le, akkor ott valóban komolyabb hálózati probléma lehet.
    Megint beléptem, kétszer vágott ki, mielőtt még a pályára gurulhattam volna érdemben. Azért azt nem gondolnám, hogy masszívan 500 feletti pingem volna, amikor egy versenyen sem volt semmi gond, LAG-teszteken sem volt soha még az átlaghoz képest sem magas pingem, és úgy általában nem sanszos, hogy egy 500 MB-s UPC kapcsolat kábellel tök szar lenne, de csakis itt.
    Van értelme ilyen funkciókat bekapcsolagatni, amikor LAG-hiba nem volt kb. 2 éve már senkinél verseny közben? Ellenben a Raceroom-ról tudjuk, hogy nem mindig áll a helyzet magaslatán e tekintetben.

  15. #40
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Van értelme ilyen funkciókat bekapcsolagatni, amikor LAG-hiba nem volt kb. 2 éve már senkinél verseny közben?
    Ez nem kikapcsolható funkció, amióta bevezették, azóta így megyünk. Fél másodperc már egy annyira megengedő határ, hogy eddig nem is nagyon volt vele probléma. Egyelőre azért nem nagyon tűnik valószínűnek, hogy az ő oldalukon van a gond, mert másnál ilyen probléma nem jött elő (hivatalos fórumon sem látok ilyen jellegű panaszt).

  16. #41
    Most mentem egy 25 perces etapot a szerveren. Nem volt semmi probléma.

  17. #42
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem kikapcsolható funkció, amióta bevezették, azóta így megyünk. Fél másodperc már egy annyira megengedő határ, hogy eddig nem is nagyon volt vele probléma. Egyelőre azért nem nagyon tűnik valószínűnek, hogy az ő oldalukon van a gond, mert másnál ilyen probléma nem jött elő (hivatalos fórumon sem látok ilyen jellegű panaszt).
    Okés, akkor majd megnézem más szervereken is. Viszont, ha nálam van a gond, akkor eddig miért nem jelentkezett? Náluk volt nagy átalakítás újfent, nálam semmi. Persze matematikai esély van rá, hogy pont ilyenkor nálam elbutult a kapcsolat, csak hát....
    Így mondjuk egy kört futni sincs esélyem.

  18. #43
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Most mentem egy 25 perces etapot a szerveren. Nem volt semmi probléma.
    Kipróbáltam 3-4 tesztoldallal a pingelést és érdekes csúcsok vannak benne. Néha felugrik 1000 ms fölé, bár alapvetően tök rendben van. Kettőnél is produkálta ezt, ahol meg lehet pingelni jó távoli szervereket is.
    Majd megpróbálom kideríteni, nálam, vagy a UPC-nél van a hiba, de ez nem feltétlen lesz gyors folyamat. Holnap megnézem a modemen közvetlenül, aztán majd meglátjuk....

  19. #44
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam 3-4 tesztoldallal a pingelést és érdekes csúcsok vannak benne. Néha felugrik 1000 ms fölé, bár alapvetően tök rendben van. Kettőnél is produkálta ezt, ahol meg lehet pingelni jó távoli szervereket is.
    Majd megpróbálom kideríteni, nálam, vagy a UPC-nél van a hiba, de ez nem feltétlen lesz gyors folyamat. Holnap megnézem a modemen közvetlenül, aztán majd meglátjuk....
    Probléma úgy tűnik megoldva, ideírom a megoldást, ha esetleg másnál is előfordulna hasonló. Modemet csekkoltam, közvetlenül arra csatlakozva rá, ott pedig stabil 20-30 ms ping volt végig, csúcsok nélkül. Így maradt az utána lévő roueter gyanúsítottnak, ami végül egy áramtalanítás után észhez tért és nem adott elő ilyen 1200 ms-os tüskéket a ping tesztekben, ahnem beérte olyan 300 körülivel. Így már nem votl hiszti a szerver részéről sem.

    Folyt. köv. holnap

  20. #45
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Probléma úgy tűnik megoldva, ideírom a megoldást, ha esetleg másnál is előfordulna hasonló. Modemet csekkoltam, közvetlenül arra csatlakozva rá, ott pedig stabil 20-30 ms ping volt végig, csúcsok nélkül. Így maradt az utána lévő roueter gyanúsítottnak, ami végül egy áramtalanítás után észhez tért és nem adott elő ilyen 1200 ms-os tüskéket a ping tesztekben, ahnem beérte olyan 300 körülivel. Így már nem votl hiszti a szerver részéről sem.

    Folyt. köv. holnap
    Én futamok előtt mindig restartolom a routert és modemet. Ezt érdemes megcsinálni minden futam előtt!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #46
    Szerverbeosztás:

    01-14. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!(TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  22. #47
    A superpole-on mi történt, hogy mi jöttünk be 1-3-ban különben? Picit meglepett.

  23. #48
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A superpole-on mi történt, hogy mi jöttünk be 1-3-ban különben? Picit meglepett.
    Nekem nagyon furán mozgott az autó a superpole-on, mintha sokkal nehezebb lett volna, ezért lecsúsztam az ívekről, aztán el is vette a köröm. Utolsó helyről rajtoltam, az első kanyarban pedig kiforgattak, így 11 másodperces hátránnyal indultam a mezőny után

  24. #49
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon furán mozgott az autó a superpole-on, mintha sokkal nehezebb lett volna, ezért lecsúsztam az ívekről, aztán el is vette a köröm. Utolsó helyről rajtoltam, az első kanyarban pedig kiforgattak, így 11 másodperces hátránnyal indultam a mezőny után
    Különben az nekem is feltűnt - bár lehet, csak a setup miatt - hogy néhány kanyarban rövidebb féktávot lehetett venni megtankolt autóval, például a Brooklandsben (6-os kanyar) nem tudtam olyan szűken tartani a kocsit időmérőn, érdekes volt.

  25. #50
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon furán mozgott az autó a superpole-on, mintha sokkal nehezebb lett volna, ezért lecsúsztam az ívekről, aztán el is vette a köröm. Utolsó helyről rajtoltam, az első kanyarban pedig kiforgattak, így 11 másodperces hátránnyal indultam a mezőny után
    Khm Maskepp latjuk az elso kanyart, ugy mentel, mintha egyedul lettel volna, megszivtad. Viszont az idomerovel kapcsolatban egyetertunk, fura volt, en is eldobtam.

    A masodik futamert oriasi koszonet, kinyomtuk a szemet es tenyleg csak picivel voltam gyorsabb, az nagyon profi volt. Megmentett teged a kockas zaszlo!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •