Oldal: 1 / 10 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (235 összesen)
  1. #1
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Internet problémák

    Hi!


    A megfelelő fórumba már írtam, hogy nem volt netem tegnap. A gond az, hogy eddig nem volt ilyen vagy ha igen, akkor karbantartás volt.

    Már pénteken is elment pár órára este, de akkor azt hittem karbantartás van. Szombaton se volt akkor is azt hittem. De vasárnap 14-től nem volt reménykedtem, hogy visszajön mint az előző 2 nap de csak 23.30kor jött vissza. Az, hogy elment arra értem, hogy a modem nem tudott szinkronizálni a központtal ledobta magát a netről.

    Felhívtam az ügyfélszolgálatott, ott újraindították a központban ránk eső részt de nem lett jó.

    Azt hittem a modem ment tönkre ez egy régebbi Siemens, de kölcsönkértem egy másikat és azzal se volt jó. Mára kiderült a lépcsőházban jó volt másnak-legalábbis a szomszédnak.


    Nagyon fontos verseny lett volna ez nekem úgyhogy képzelhetitek, hogy dühöngtem.


    Most éppen van net. Majd jönnek a karbantartók valamikor. A kérdésem az lenne, hogy elképzelhető, hogy valamit valahol elkötöttek? Nem pont itt a lakásban mert mostanában nem is volt bolygatva a vezeték itt. Hanem valahol a központban gondolom.

    Azért gyanús a dolog mert mindig olyan időpontban ment el mikor esetleg más is netezhet. És mindig akkor jött vissza, mikor esetleg más lemegy a netről és megy aludni...Nem tudom pontosan, hogy technológiailag ez elképzelhető-e?
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 28. 16:44.

  2. #2
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Internet

    Most hívtak a köpontból mondván, hogy nálunk nem jelzett hibát már 1 hete megy a netem rendesen szerintük. Rá akarták fogni a switch-re-mondjuk ők routert kérdezték de nekem switch van az osztja meg. A poén az, hogy tegnap azt is kikötöttem és a modemra rádugtam közvetlen úgy sem volt jó. Meg a modem is egyértelműen szinkronizálási problémát jelzett.

  3. #3
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Most hívtak a köpontból mondván, hogy nálunk nem jelzett hibát már 1 hete megy a netem rendesen szerintük. Rá akarták fogni a switch-re-mondjuk ők routert kérdezték de nekem switch van az osztja meg. A poén az, hogy tegnap azt is kikötöttem és a modemra rádugtam közvetlen úgy sem volt jó. Meg a modem is egyértelműen szinkronizálási problémát jelzett.
    Switch-el meg lehet osztani a netet?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #4
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!


    A megfelelő fórumba már írtam, hogy nem volt netem tegnap. A gond az, hogy eddig nem volt ilyen vagy ha igen, akkor karbantartás volt.

    Már pénteken is elment pár órára este, de akkor azt hittem karbantartás van. Szombaton se volt akkor is azt hittem. De vasárnap 14-től nem volt reménykedtem, hogy visszajön mint az előző 2 nap de csak 23.30kor jött vissza. Az, hogy elment arra értem, hogy a modem nem tudott szinkronizálni a központtal ledobta magát a netről.

    Felhívtam az ügyfélszolgálatott, ott újraindították a központban ránk eső részt de nem lett jó.

    Azt hittem a modem ment tönkre ez egy régebbi Siemens, de kölcsönkértem egy másikat és azzal se volt jó. Mára kiderült a lépcsőházban jó volt másnak-legalábbis a szomszédnak.


    Nagyon fontos verseny lett volna ez nekem úgyhogy képzelhetitek, hogy dühöngtem.


    Most éppen van net. Majd jönnek a karbantartók valamikor. A kérdésem az lenne, hogy elképzelhető, hogy valamit valahol elkötöttek? Nem pont itt a lakásban mert mostanában nem is volt bolygatva a vezeték itt. Hanem valahol a központban gondolom.

    Azért gyanús a dolog mert mindig olyan időpontban ment el mikor esetleg más is netezhet. És mindig akkor jött vissza, mikor esetleg más lemegy a netről és megy aludni...Nem tudom pontosan, hogy technológiailag ez elképzelhető-e?

    Sajna nekem is volt ilyen és semmi jóval nem bíztatlak!

    2-3 hónapja lehett és mindig a hét második felében jelentkeztek ezek a gondok! (Általában hét elejére rendbe jött!)
    Ez így ment három héten keresztűl, míg ki nem jött egy szakember, aki gyakorlatilag semmit nem csinált, csak felmérte, hogy nem-e Én bénázok valamit! (Azért a kábeleket átnézte, de nem volt gond!)

    Aztán hál’Istennek 3 hét telefonálgatás, stb után stabilizálódott a dolog! (Nekem is ugyan ezeket mondta el az ügyfélszolgálat!)

    Nem irigyellek! (...de készülj a legrosszabbra hétvégén!)

  5. #5
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Switch-el meg lehet osztani a netet?
    Igen, nekem is így van a T-online-os netem elosztva a 2 gép között. Tök jól működik, mindkét gépen külön be kell tárcsázni, és mindkét gép külön IP címet kap. Állítólag a kisebb szolgáltatónál ezt a megoldást már letiltották, nem üzemel, mondván hogy a +IP cím kirendelése többletköltséggel jár nekik. Szóval én úgy tudom, hogy a kisebb szolgáltatóknál már nem, de a T-Online-nál swicthel meg lehet osztani a netet. Ezt tanúsítom mert nekem is így van.

    A főtéma:
    Nekem egyszer ugyanígy hol volt netem, hol nem. Aztán végül kijöttek a szerelők, és kiderült, hogy az utcai oszlop és a kertes házunk közé kifeszített telefonvezeték volt elöregedve. Kicserélték, azótra nincs gond.

  6. #6
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Internet

    Hát köszi mindenkinek akkor reménykedek

    Igen switch úgy működik ahogy előttem leírták.

  7. #7
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hát köszi mindenkinek akkor reménykedek

    Igen switch úgy működik ahogy előttem leírták.
    Én azt javasolnám, hogy ne tökölj az ügyfélszolgálattal, hanem azonnal hívd ki a szakszervízt, mert Te "nem értesz" hozzá, alapon!
    Nézzék csak át rendessen, nehogy Te is szívjál több héten keresztűl!

  8. #8
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt javasolnám, hogy ne tökölj az ügyfélszolgálattal, hanem azonnal hívd ki a szakszervízt, mert Te "nem értesz" hozzá, alapon!
    Nézzék csak át rendessen, nehogy Te is szívjál több héten keresztűl!
    Majd jönnek küldik őket.

  9. #9
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Majd jönnek küldik őket.
    Lehet írtad, de én nem láttam, milyen szolgáltató?

    Engem a upc szopat, és ökölbe szorul mindig a kezem, mikor hülyének néznek.
    Mikor felhívtam őket, direkt mondom a kiscsajnak, hogy infosmatikust kapcsoljon legyen szíves. Nem, ő segít. Ok, elmondom a bajom, meg hogy milyen érveim vannak, hogy nem nálam van a baj, ilyen varázsszavakkal fűszerezve, mint dns, ping, traceroute, router, stb. Hát kellett neki 10 mp mire összeszedte magát a sokkból, majd közölte, hogy kapcsol egy infosmatikus kollégát.
    Az meg? Feszt, hogy a routerem rossz. Mondom semmi baja, direkt drága routert vettem, meg ráadásl anélkül is elmegy a net. Pedig minden okés.
    Szemét banda az összes. Nem találtam még egy normális szolgáltatót, legyen az net, telefon, bank, biztosító, vagy bármi.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #10
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet írtad, de én nem láttam, milyen szolgáltató?

    Engem a upc szopat, és ökölbe szorul mindig a kezem, mikor hülyének néznek.
    Mikor felhívtam őket, direkt mondom a kiscsajnak, hogy infosmatikust kapcsoljon legyen szíves. Nem, ő segít. Ok, elmondom a bajom, meg hogy milyen érveim vannak, hogy nem nálam van a baj, ilyen varázsszavakkal fűszerezve, mint dns, ping, traceroute, router, stb. Hát kellett neki 10 mp mire összeszedte magát a sokkból, majd közölte, hogy kapcsol egy infosmatikus kollégát.
    Az meg? Feszt, hogy a routerem rossz. Mondom semmi baja, direkt drága routert vettem, meg ráadásl anélkül is elmegy a net. Pedig minden okés.
    Szemét banda az összes. Nem találtam még egy normális szolgáltatót, legyen az net, telefon, bank, biztosító, vagy bármi.
    Milyen az a drága router? Linksys?
    Nekem is UPC-m van, és én is szenvedtem vele. Ugyan ez volt (bár nekem direktben volt net, csak a routerrel ment el néha). Aztán szereztem egy friss firmware-t (amit sehonnan nem lehet letölteni ) és azóta hibátlan minden.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #11

    Re: Internet

    Nekem az a Linksys-es hibakép tetszett a legjobban egy rokonomnál, hogy az outlook-ban nem lehetett csatolt fájlt küldeni. Egyértelműen a router miatt volt, meg volt mindenféle keresztpróba. az a duplaantennás linksys volt, az a kék
    azóta se sikerült megoldani...

  12. #12
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen az a drága router? Linksys?
    Nekem is UPC-m van, és én is szenvedtem vele. Ugyan ez volt (bár nekem direktben volt net, csak a routerrel ment el néha). Aztán szereztem egy friss firmware-t (amit sehonnan nem lehet letölteni ) és azóta hibátlan minden.
    Nem, én is kinéztem egy Linksys-t, de nem volt akkor, egy D-Link-et vettem.
    Ezen is volt már firmware upgrade, resetelem gyakran, de a lényeg, hogy enélkül is el-el megy a net.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #13
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Internet

    T-Online a netem.

    Most voltak itt kicserélték a modemet egy újra, mondta a srác a régi Siemensek most kezdenek tönkremenni. Mondjuk szerintem nem úszom meg ennyivel sajnos, mert ha egyszer tönkrement akkor tegnap meg ma is eddig hogyhogy volt net? Na majd kiderül.

    Switch tuti nem rossz a gépek látták egymást, meg próbakép ki is kötöttem de úgy sem volt jó.

  14. #14
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, nekem is így van a T-online-os netem elosztva a 2 gép között. Tök jól működik, mindkét gépen külön be kell tárcsázni, és mindkét gép külön IP címet kap. Állítólag a kisebb szolgáltatónál ezt a megoldást már letiltották, nem üzemel, mondván hogy a +IP cím kirendelése többletköltséggel jár nekik. Szóval én úgy tudom, hogy a kisebb szolgáltatóknál már nem, de a T-Online-nál swicthel meg lehet osztani a netet. Ezt tanúsítom mert nekem is így van.

    A főtéma:
    Nekem egyszer ugyanígy hol volt netem, hol nem. Aztán végül kijöttek a szerelők, és kiderült, hogy az utcai oszlop és a kertes házunk közé kifeszített telefonvezeték volt elöregedve. Kicserélték, azótra nincs gond.
    Nah bazzz. Összekevertem a Switch-et a Hub-al.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #15
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: Internet

    Furcsa dolgok történnek mostanában a nagy T-nél
    Én felmondtam a dsl-em (ugyan nem T-s de ugy e a közpointban ők kötik be szal....)
    A DSL ki lett kötve de a telefonnal együtt na mondom ez igen pont 1 hétig nem volt telefonunk, erre jön az ember, hogy hülyék vagyunk hozzá, természetesen a központban volt kikötve.....

  16. #16
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!


    A megfelelő fórumba már írtam, hogy nem volt netem tegnap. A gond az, hogy eddig nem volt ilyen vagy ha igen, akkor karbantartás volt.

    Már pénteken is elment pár órára este, de akkor azt hittem karbantartás van. Szombaton se volt akkor is azt hittem. De vasárnap 14-től nem volt reménykedtem, hogy visszajön mint az előző 2 nap de csak 23.30kor jött vissza. Az, hogy elment arra értem, hogy a modem nem tudott szinkronizálni a központtal ledobta magát a netről.

    Felhívtam az ügyfélszolgálatott, ott újraindították a központban ránk eső részt de nem lett jó.

    Azt hittem a modem ment tönkre ez egy régebbi Siemens, de kölcsönkértem egy másikat és azzal se volt jó. Mára kiderült a lépcsőházban jó volt másnak-legalábbis a szomszédnak.


    Nagyon fontos verseny lett volna ez nekem úgyhogy képzelhetitek, hogy dühöngtem.


    Most éppen van net. Majd jönnek a karbantartók valamikor. A kérdésem az lenne, hogy elképzelhető, hogy valamit valahol elkötöttek? Nem pont itt a lakásban mert mostanában nem is volt bolygatva a vezeték itt. Hanem valahol a központban gondolom.

    Azért gyanús a dolog mert mindig olyan időpontban ment el mikor esetleg más is netezhet. És mindig akkor jött vissza, mikor esetleg más lemegy a netről és megy aludni...Nem tudom pontosan, hogy technológiailag ez elképzelhető-e?
    Nekem Invitel a szolgáltatóm, és pont emiatt nem tudtam indulni GT Magny-n. Azóta jó lett a dolog! Reménykedünk

  17. #17

    Re: Internet

    Háhhá, UPC-nél megint emeltek sebességet. Itt

    Még jó hogy visszaléptem a 15Mbit-es csomagról (~8eFt) 4Mbit-esre (4,7eFt), mert most visszaemeltek 15Mbit-re ugyanennyiért. Mondjuk nem tudom kinek kell 120/10-es...

  18. #18
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Háhhá, UPC-nél megint emeltek sebességet. Itt

    Még jó hogy visszaléptem a 15Mbit-es csomagról (~8eFt) 4Mbit-esre (4,7eFt), mert most visszaemeltek 15Mbit-re ugyanennyiért. Mondjuk nem tudom kinek kell 120/10-es...
    Nálam még 4/1. De talán hetek kérdése.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  19. #19
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Háhhá, UPC-nél megint emeltek sebességet. Itt

    Még jó hogy visszaléptem a 15Mbit-es csomagról (~8eFt) 4Mbit-esre (4,7eFt), mert most visszaemeltek 15Mbit-re ugyanennyiért. Mondjuk nem tudom kinek kell 120/10-es...
    Hányingerem van ezektől a cégektől komolyan mondom. Pont azok a sávszélek nem elérhetők kedvező áron amik bőven elegendőek még rendszeres letöltés mellett is(4, 8 Mb).
    Mondjuk még mindig a Digi Kábel a legkedvezőbb a maga 20/10-es sávszéllel 2500Ft-ért.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg ups.jpg (39,6 KB, 96 megtekintés)

  20. #20
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: Internet

    csakugye nincs midnenhol digi :\ igy jar az aki nem a putri közepen lakik miskolcon a panelblokkokban bar nekünk upc 30/3 chello van olcsobban mint a listaar :P

  21. #21
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    csakugye nincs midnenhol digi :\ igy jar az aki nem a putri közepen lakik miskolcon a panelblokkokban bar nekünk upc 30/3 chello van olcsobban mint a listaar :P
    Elmondom neked, hogy Győrtől 20 km-re lévő faluba még a "matávos" telefon is rádiós és most kezdik még csak kiépíteni a szélessávú internetet. Szerintem akinek szélessávú internete van az csak örülhet.

  22. #22
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk még mindig a Digi Kábel a legkedvezőbb a maga 20/10-es sávszéllel 2500Ft-ért.
    Nekem 25/10-es tvnetworköm van, 2700HUF-ért

  23. #23
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 25/10-es tvnetworköm van, 2700HUF-ért
    Nalam 30/3-os van 3.500-ert.

  24. #24
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Internet

    Nemtudom, mennyi UPC-s ember van itt, és kinek milyen előfizetése van, de ha telefon-tévé-internet együtt van, érdemes elnézni a UPC oldalára, ugyanis árváltozás, ócsósodás van. Igaz, hogy valami hűségakcióval, de akkoris.
    Egyrészt az egyes előfizetések is olcsóbban vannak (pl 30megabites net nem 7400, hanem 6000, telefon, tévé is olcsóbb), ráadásul, ha a hármat együtt megrendeled, akkor az legolcsóbb ingyért van. Nekem pl. tévé+net+telefon volt eddig valami 15ezer, de ahogy újraköttettem, anélkül, hogy bármit változtattam volna, "csak" 10750, ebben a tévé már ingyért van. De ha a tévét eggyel magasabb csomagra cseréltem, akkor nem az lesz a legolcsóbb, hanem a telefon, így az lesz ingyen, és csak 250Ft-al több az előfizetés.
    Érdemes utánaszámolgatni.
    Ez itt nem a reklám helye, semmi közöm a UPC-hez, de hátha valaki meg tud spórolni hozzám hasonlóan évi 50-60ezer forintot. Lazán kijön belőle egy G25
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #25
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Internet

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtudom, mennyi UPC-s ember van itt, és kinek milyen előfizetése van, de ha telefon-tévé-internet együtt van, érdemes elnézni a UPC oldalára, ugyanis árváltozás, ócsósodás van. Igaz, hogy valami hűségakcióval, de akkoris.
    Egyrészt az egyes előfizetések is olcsóbban vannak (pl 30megabites net nem 7400, hanem 6000, telefon, tévé is olcsóbb), ráadásul, ha a hármat együtt megrendeled, akkor az legolcsóbb ingyért van. Nekem pl. tévé+net+telefon volt eddig valami 15ezer, de ahogy újraköttettem, anélkül, hogy bármit változtattam volna, "csak" 10750, ebben a tévé már ingyért van. De ha a tévét eggyel magasabb csomagra cseréltem, akkor nem az lesz a legolcsóbb, hanem a telefon, így az lesz ingyen, és csak 250Ft-al több az előfizetés.
    Érdemes utánaszámolgatni.
    Ez itt nem a reklám helye, semmi közöm a UPC-hez, de hátha valaki meg tud spórolni hozzám hasonlóan évi 50-60ezer forintot. Lazán kijön belőle egy G25
    Én havi 2500ft-ot fizetek a netért, a telefon ingyen van, tv-t meg nem nézek. Néha a forma1-et. Ja és hűség nyilatkozat sincs a diginél. Mennyit spóróltam?

Oldal: 1 / 10 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •