Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (51 összesen)

Téma: HTCM6 - Slovakiaring

  1. #26
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Q: 25.0 benne lett volna szektoridők alapján, de nem tudtam összerakni egy körbe sajnos, warm-upon pedig betalált egy minidump.
    Szóval ennyit erről a futamról, áhh...

  2. #27
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Q:2 Nem volt bennem több a 24.3-nál, így tudtam, hogy max a 2. helyről fogok rajtolni, ez be is jött.
    R1: 2 Bíztam a jó rajtban, de nem jött össze, így csak követtem a csapattársam és behoztuk 1-2-be a futamot. Vicces volt, hogy amikor Ő hibázott és rámehettem volna, akkor én is hibáztam, így szinte végig állandó távolságra voltunk egymástól.
    R2: 0 Most jó lett a rajt, a 4. helyre feljöttem, aztán beleestem az előttem folyó csatába, ami jól megszivatott, nem tudtam rendesen kikerülni a kiszámíthatatlanul mozgó Düznit és kikerülés közben a bal hátsóm lekapott a fűre. A még nagyobb balszerencse az volt, hogy csapattársam a másik oldalról próbált megkerülni, én meg pont arra vágódtam át, így kilöktem őt a fűre. Bocs érte, de akkor már nem volt kézben a gép. Nálam az ütközéstől elment a futómű, lefulladt a motor, meg tele lett a hócipő, így kövér ESC.
    Utoljára módosította: prost; 2013. 01. 03. 00:02.

  3. #28
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Q: nem figyeltem és rosszkor kászálódtam vissza a pályára, feltartottam ezzel Dicházi Pétert. NAGYON sajnálom!! Ritkán vagyok szabálytalan, de akkor mindig Téged talállak meg...Ettől annyira összeestem agyilag, hogy már nem is mentem ki.

    R1: Eléggé kaotikus volt számomra, remélem itt nem szabálytalankodtam. Vágül behoztam 7. helyen.

    Mindkét rajtnál buktam vagy 6-7 helyet, már nem is számoltam...

  4. #29
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Q: nem figyeltem és rosszkor kászálódtam vissza a pályára, feltartottam ezzel Dicházi Pétert. NAGYON sajnálom!!
    Megesik, egyáltalán nem haragszom!
    Éppen -120-ban voltam, de a TDI-ket szerintem úgysem értem volna el, szóval mindegy is volt!

    Számomra meghozta ez a futam azt, amire a szoros idők engedtek következtetni.
    Nekem életem versenye volt!
    Volt itt minden mint a jó búcsúban, épp csak nem lőttek.
    Baromira élveztem, gratula és köszönet mindenkinek aki fair volt.
    Nagyon remélem hogy nem voltam senkivel sem unfair, sokszor nem tudtam követni hogy mi megy a hátsó lökhárítómon, mert az elsőt kellett szemmel tartanom!

    Az első futamon megint 4 kanyarig bírtam és leküldtek a sóderbe, 19-nek jöttem vissza. Innen egy hatodik hely, majd a második futamon majdnem dobogó, aztán egy félreértés miatt palánk és vissza, újra hatodik hely.
    De én még ennyire futamot nem élveztem, szuper volt!!!

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Ujuj, micsoda tüzijáték volt Szlovákiában!
    Féltem a futamtól, valahogy nem találtam a sebességet, nem nagyon találtam a helyes pályát, olyan trükkösen bemenősek ezek a kanyarok, setup-ot is utolsó pillantaban raktam össze kettőnek az átlagából.

    Q: Nehezen sikerült PB-t mennem, de csak zönge 10-11 hely.
    R1: Oké a rajtól is paráztam, lehet a váltókat babráltam, vagy vmi de vagy pörgött, vagy leesett a fordulatszám a béka alá. Hát nem tudom hányan mentek el mellettem, voltak páran még mögöttem, de úgy éreztem hogy utolsó vagyok. A versenyen nagyon szépen lecsaptam az adódó lehetőségekre. Szépen potyogtak az emberek. Nem mentem gyorsan, de tudtam hogy nem szabad hibázni, és másokra is vigyázzak. Ami sikerült is, sztem senkinsek sem tettem keresztbe, Diczházi urat pöcköltem egyszer. Már nem tudom mik történtek, de sohase voltam egyedül, nem unatkoztam. Arra a jelenetre emlékszem amikor az utolsó kanyarban elöttem voltak ketten, az első túl nagy sebességgel kezdte, kisodródott picit, a középső beszúrt, de ő is kisodródott, és még utána énis beszúrtam neki ami sikerült, 2-t egyszerre Talán 5 hely?
    R2: Csapnivaló rajt, vissza középmezőnybe, gondoltam hogy itt megint küzdeni, harcolni, kapaszkodni kell már megint, nem lesz lazálás. Itt is végig eseménydús volt, már a 6.körbe néztem hogy hányadik körnél tartunk már, mijöhet még? Hát olyan vonatozás ment elöl hogy csuhaj. 1-1mp-es távolságra kb az első tíz ember Végül azthiszem 7 hely.

    Nemtetszik a pálya, tartottam is tőle, de ennél jobb helyezést nem tudtam volna elérni, és nagyon élvezetes volt mindkét futam.
    Grat mindenki.

  6. #31
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Végre megtaláltam a tempót, legalábbis ezen a pályán, erre semmit nem tudtam kihozni belőle. Tizenakárhányadik hely, mindkét futamon. Ordítani tudnék. Megint megremegtem a 4. helyen, hiba, hiba hátán. Dicházi Petin taszítottam egy kicsit (bár belenézve a replaybe ki nem), bocsánat. Erre nem elváltom magam a következő kanyarban! Sóder, majd megint. Elég rossz helyen sikerült pályára menni, azt hiszem Kóródi Pistinek okoztam egy kis fejfájást, bocsánat.
    Második futam, jó rajt, de túlzott óvatosság az első kanyarban. Mondjuk inkább... Megint, a 2. körben falhoz csaptam a bömbit, futómű rotty, kormány elhúz. Na akkor azt hittem szét durranok. A végére azért jó lett, Korcsmáros Gyurival, majd Mészáros Gabival gyűrtük egymást, kicsit féltem, nehogy kiüssek valakit a rottyant verdámmal, de nem volt gond. Nagyon jó meccs volt, el is felejtettem a balfékségem, kár, hogy nem lett Happy End.
    Azért az utolsó kör utolsó kanyarjában, csak úgy a hagyományok kedvéért még eldobtam, -1 hely, kegyelem döfésként.
    Traubit akarunk! Ja nem. Ponttáblázatot akarunk. Na jó, kérünk.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 01. 03. 00:46.


  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hát ez Őrült Jóó volt!!

    Honlap majd bővebben, most megcsinálom inkább a ponttáblázatot...

  8. #33
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Két büszke utolsó hely
    Első futamon segítség nélkül sikerült összetörni a kocsit, a másodikon kolléga ügyesen visszajött elém. Fátylat rá, amúgy is többet voltam boxban mint pályán.

    Itt kérnék meg valakit, akinek már sikerült, hogy legyen kedves leírni részletesen, hogyan is kellene letölteni egy stop&go-t?
    Egyszerűen nem sikerül..

  9. #34
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    A felkészülést kicsit későn sikerült megkezdeni, de a pálya rövidsége miatt szerencsére könnyű volt megtanulni. Aztán azt is örömmel nyugtáztam, a beállításokkal sem kellett bajlódnom mert tökéletesen jól működik az autó Prost hungaroringi beállításával. A váltón kellett itt-ott kattintgatnom kicsit meg a rugózáson puhítottam valamit de szerintem azt inkább csak a magam megnyugtatására, hogy én bizony hozzányúltam a setuphoz

    Q - Eleinte nem akart jönni az idő, de az utolsó előtti körre csak összeállt és sikerült első helyre behozni.

    R1 - A rajttól kicsit tartottam mert bár csak 5ik volt az első bömbis, de a csapattárs mocsokjókat rajtol mindig és tartottam tőle, hogy csak 2ikként fordulok. Végül összejött a jó rajt nekem is, amitől úgy meglepődtem, hogy nem is nagyon találtam az íveket az első két körben. Ahogyan Prost írta, amikor én hibáztam, akkor kicsit ő is, így nem sikerült megelőznie, behoztuk 1-2be a vasakat szinte végig egyforma távolságban egymástól, de nem volt egy perc nyugtom sem.

    R2 - Nah hát itt majdnem lefulladtam a rajtnál. Aztán az előttem levő tömörülésből mégis jól kijöttem és feljöttem 5ik helyre. 2ik körben kaptam egy taslit Prosttól mikor elindult keresztbe az autója , ő sajnos nem is tudta folytatni, nekem meg beszóltak, hogy a bal eleje megsérült. Végülis nem éreztem, hogy sokat lassult volna az autó és 12ik helyről próbáltam felzárkózni. Körülöttem nagyon korrekt volt mindenki, épp én voltam az aki viszont hibázott és egyik kigyorsításnál picit megpöcköltem Kecát ami elég is volt a bmwnek . 2en vissza is előztek, amíg vártam, hogy hátha előttem tud maradni, de utána elindultam mert nem voltam épp jó helyen a beváráshoz mert forgalom is volt. végülis 4 helyet vesztett vele. Tényleg sajnálom. . Innen aztán eléggé kedvetlenül közlekedtem de sikerült feljebb jönni.

    Majd megpillantottam magam előtt Kristófot, akkor már csak az hajtott, hogy benne akarook lenni a tévéééében így gondoltam ha meccselünk egy jót akkor az biztos bekerül az összefoglalóba
    Hát ez össze is jött, de kellett Krisztóf kiemelt korrektsége . Közben előttem is csaták voltak, emiatt összetömörült a mezőny és végül esélyem maradt a dobogóra is, ami össze is jött az utolsó előtti kör végén. Helyenként talán kicsit agresszíven érkeztem, de remélem korrekt maradtam mindenkivel szemben.

    Köszönöm a versenyt és bocs, hogy ilyen hosszú lett a beszámoló.
    Utoljára módosította: huszi; 2013. 01. 03. 01:28.

  10. #35
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Lassan megszokom hogy csak a futambeszamoloitokbol taplalkozom...nagyon hianyoznak a versenyek.:|

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Lassan megszokom hogy csak a futambeszamoloitokbol taplalkozom...nagyon hianyoznak a versenyek.:|
    Még mindig nincs net?

  12. #37
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    kigyorsításnál picit megpöcköltem Kecát ami elég is volt a bmwnek . 2en vissza is előztek, amíg vártam, hogy hátha előttem tud maradni, de utána elindultam mert nem voltam épp jó helyen a beváráshoz mert forgalom is volt. végülis 4 helyet vesztett vele. Tényleg sajnálom. .
    Nincs semmi gond! Egyébként tényleg csak egy pici pöccintés volt, csak a replayben derült ki számomra, hogy ezért forogtam meg.

    Q:
    A futam napja volt a második nap, amikor mentem a pályán. Sikerült elérnem a 24,9-es időt, bár a kvalin nem tudtam megfutni, de ha jól emlékszem az 5. hely meglett.

    R1:
    Egész jó rajttal sikerült elfordulni a 3. helyen. Jópár körön keresztül igyekeztem menni a sereghajtók után. Közben sasoltam, hogy Bence jön, mint a veszedelem. Kezdtem csuszkalni is, el is ment mellettem. Aztán ahogy próbáltam teperni utána, a 3. kanyart bejáratánál a bal hátsó kerék egy picit megkóstolta a füvet. Innen egy parádés drift után szét is estem agyban és a következő kanyart simán elfékeztem. Már nem is tudom mennyit estem vissza, de hogy utána Tímár Sándorral és Kristóffal milyet csatáztunk! A vége felé az utolsó kanyart szélesen vettem, mert úgy láttam bent van mellettem a honda. De végül nevető harmadikként Kristóf belső íven elhúzott. Szép volt! Az utolsó körben viszont sikerült 2x is megforognom, úgy hogy csak 10. hely lett meg.

    R2:
    hiába fogtam jó rajtot, olyan sorfal lett előttem, hogy nem tudtam előre bújni. Aztán jött a megforgás. Na de innen megint milyen csatazasok voltak! Nem is tudom már leírni, nem volt egy nyugodt pillanat se. Szerintem Kristónak nem lesz nehéz anyagot talani a videóhoz, ha csinál!

  13. #38
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Majd megpillantottam magam előtt Kristófot, akkor már csak az hajtott, hogy benne akarook lenni a tévéééében így gondoltam ha meccselünk egy jót akkor az biztos bekerül az összefoglalóba
    Hehe. Már ez is plussz motivációt ad egyeseknek?
    Sajna most egy új skin készítésébe vagyok habarodva, 1hét múlva megint futam, úgyhogy valószínű nem tudok csinálni videós összefoglalót. Pedig anyag lenne bőven.

  14. #39
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Még mindig nincs net?
    Sose lesz kb... éljen a PR Telecom. Jobb lett volna a T-home, de hát a mocskos anyagiak. Remélem ha már ennyire lesz@rnak minket, legalább stabil és gyors lesz ha bekötik.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Sose lesz kb... éljen a PR Telecom. Jobb lett volna a T-home, de hát a mocskos anyagiak. Remélem ha már ennyire lesz@rnak minket, legalább stabil és gyors lesz ha bekötik.
    mobilneted nincs?

    Lehet venni ilyen cuccot feltöltő kártyás csomagban is és nem is drága + egész normális ping-jük is van már ezeknek.

  16. #41
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    mobilneted nincs?

    Lehet venni ilyen cuccot feltöltő kártyás csomagban is és nem is drága + egész normális ping-jük is van már ezeknek.
    Valami van, de minimális, 100 megás korláttal, meg nem is akarok ilyennel vacakolni. Plusz nincs wifi a gépnél. Ha minden jól megy, a tavaszi szezonhoz tudok már csatlakozni. Addig meg elbíbelődök a skin készítéssel, meg a maradék 1 vizsgámmal.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Valami van, de minimális, 100 megás korláttal, meg nem is akarok ilyennel vacakolni. Plusz nincs wifi a gépnél. Ha minden jól megy, a tavaszi szezonhoz tudok már csatlakozni. Addig meg elbíbelődök a skin készítéssel, meg a maradék 1 vizsgámmal.
    Az online versenyzés egyáltalán nem igényel nagy adatáramlást és sávszélességet se, csak a ping a fontos. Wifi vevő meg 2-3 ezer Ft.

  18. #43
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az online versenyzés egyáltalán nem igényel nagy adatáramlást és sávszélességet se, csak a ping a fontos. Wifi vevő meg 2-3 ezer Ft.
    Köszönöm hogy segítesz, de megvárom a "rendes" netet.

  19. #44
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    A vége felé az utolsó kanyart szélesen vettem, mert úgy láttam bent van mellettem a honda. De végül nevető harmadikként Kristóf belső íven elhúzott. Szép volt! Az utolsó körben viszont sikerült 2x is megforognom, úgy hogy csak 10. hely lett meg.
    Az vad volt! Romokban voltak a papucsok a szekér alatt, egyszerűen semmit nem csinált úgy az autó, ahogy szerettem volna .. le is csúsztam veled együtt az ívről! Jó volt, élveztem én is, kicsit fittebb gumik jók lettek volna Na majd legközelebb folytatjuk!

    Q: Mentem egy pb-t, gondoltam kiveszem a plusz súlyt a kocsiból
    R1: 9
    Rettentően rossz rajtot vettem, nem nagyon voltam itt fejben, de ez látszott is, amatőr hibák tömkelege .. Egyik Seat-os kolléga inzultált hátulról, miközben én próbáltam inzultálni Kóródi Pistit Jött KeCA és a gigafight, no meg Kristóf alázós előzése fujj nagyon ott volt a szeren
    R2: 10 v 11 .. tudja a fene
    A változatosság kedvéért borzalmas rajt .. ilyen se volt még, hogy 2 futamon is elcsesszem a rajtot, köszönöm 2013, hogy jöttél
    Kár volt a "szünetben" faragni a kocsin, nagyot lassult , a tempóm sehol nem volt .. nem is nagyon emlékszek semmi említésre méltóra .. természetesen hegyni hiba befigyelt ismét!

    Egynek jó volt, tény, hogy eseménydúsra sikerült a race, de nem erőltetném a pályát, özön jobb van ettől! Köszi mindenkinek a csatákat, a horpadásokat élmény volt Uraim!
    Kristóf, Te meg a videót pattintsd szépen össze, ahogy szoktad!

    Scuderia Giudice #099#

  20. #45
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Na akkor jöjjön tőlem a beszámoló
    Felkészülés összesen 4 mért kör a verseny előtt két órával... tudtam, hogy nem fogok időmérőn mért kört futni, időm se kedvem nem sok volt gyakorolni, pályát meg ismertem a Seat Leon nyári kupából. Pláne, hogy egyáltalán nem volt biztos, hogy el tudok indulni, ugyanis még dolgom volt a belvárosban, így nem tudtam egyáltalán hazaérek e.

    Q: Hazaérés után egyből gép be, játék be, fel a szerverre. utána 15 perc várakozás.

    R1: Rajt príma, helyezkedések óvatosan, vigyáztam arra is hogy engem se forgassanak ki, meg én se menjek bele másba a nagy helyezkedések közepette. Meglepően sima volt a verseny, végül a 3. helyre sikerült feljönni.

    R2: 6. helyről rajtoltam, 3.-ként fordultam el, apró koccok kíséretébe szokásosan...pedig én vigyáznék...
    azután csata, csata hátán, végig a dobogós helyeken, próbáltam előre küzdeni magam, pontosabban az első helyre, de Szabin nem tudtam magam áthámozni, az egyetlen tuti előzési ponton csak a védekezésre koncentrált, a többi helyen meg nem akartam kockáztatni. 6. körben egy fél kört mentünk egymás mellett kanyarokon át, mindig örömmel tölt fel, ha ilyenben partner valaki...
    10 körig mentünk is együtt, de utána egyszerre csúsztunk le az utolsó kanyarban, ahol én megúsztam a fű csípése nélkül, ő viszont nem. Így is centikkel, hogy nem mentem bele...Ekkor Fazekas Árpi el is ment mellettem, őt vissza kellett előznöm. Szerencsére sikerült is, bár picit pipa voltam, a védekezésed illetően, ez már szerintem túl megy a fair védekezés határán. Legfőképpen a kiszámíthatatlanság, és a sok irányváltás zavart. De mind1, nem szeretek ilyeneken idegeskedni. Végül sikerült megnyerni a versenyt.
    Be the Driver, Live the Life!

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Na, az ilyen futamok miatt érdemes csinálni ezt az egészet!

    Amikor hosszú körökön lehet vérremenően küzdeni úgy vkivel, hogy nem amiatt kell rettegve bámulni a tükröt, hogy vajon ki is tudja vitelezni az ellenfél azt ami bevállalt... hanem mindketten beleadtok apait-anyait, a legmocskosabb kis trükköket ..és mégis úgy autóztok folyamatosan egymástól centikre minden gond nélkül, mintha az a világ legtermészetesebb dolga lenne!

    Azt hiszem ez volt eddigi (rövid) WTCC-és pályafutásom legjobb versenye!


    Qual: Nem ismertem a pályát, megint csak pár órával futam előtt estem be, de sikerült gyorsan megtanulni, az igazi "csínyjára" azonban csak a futam alatt jöttem rá. Azt hiszem a 14. helyet csíptem meg a kvalon, ami nem túl előkelő, viszont köridőben így is kisebb volt a lemaradásom az élmezőnyhöz képest, mint a korábbi futamokon.

    Race1:
    Rajtot remekül kaptam el, T1-hez azt hiszem már a 9. helyen érkeztem, bebújtam Árpi mellé belső íven, de éreztem, hogy nem fog nekem elég helyet hagyni, ezért visszább rántottam kicsit az agarakat. Aztán Árpi elintézte előttem a mezőnyt, majd a többiek további hibáit kihasználva első kör végén már 5. helyen voltam, aztán a futam alatt még két pozíciót sikerült megcsípni, egyedül Bence előzött meg.
    Mikor Bence utolért, igyekeztem minél zökkenőmentesebben elengedni - a csapat érdekeket szem előtt tartva -, de nem tudta már behozni Prost-ékat, így szépen becsorogtunk a 3. 4. helyen.

    Futam után Bence "rámszólt", hogy ne engedjem már el... mondtam OK.

    Race2:
    5. helyről kezdtem a futamot, mellőlem Bence indult, előttünk csak FWD. Bence mondta ügyesen rajtoljak, és sikerült is eleget tenni a csapatfőnök utasításának és T1-ben már az élről fordultam, így szépen szendvicsbe fogva Bencével Árpit. Aztán Bence 1-2 kör alatt feljött másodiknak... ...na ez után jött az a rész, amiről fentebb írtam! Ismét megfogadtam a csapatfőnök utasítását és minden trükköt előszedtem, hogy magam mögött tartsam. Bence az elején még kesztyűs kézzel bánt velem, aztán az 5.-6. kör környékén bekeményített, de az "aljas" taktikákat én is jól ismerem és nagy nehezen sikerült magam mögött tartani...

    Idézet Eredetileg Unbaised írta Hozzászólás megtekintése
    azután csata, csata hátán, végig a dobogós helyeken, próbáltam előre küzdeni magam, pontosabban az első helyre, de Szabin nem tudtam magam áthámozni, az egyetlen tuti előzési ponton csak a védekezésre koncentrált, a többi helyen meg nem akartam kockáztatni. 6. körben egy fél kört mentünk egymás mellett kanyarokon át, mindig örömmel tölt fel, ha ilyenben partner valaki...
    Részemről volt a megtiszteltetés!

    Aztán a 10. kör végén megcsíptem a füvet és szántottam kicsit... és hát meg is lett böjtje a nagy csatázásnak, hisz mögöttünk az autók úgy feltorlódtak, hogy csak a 10. helyre tudtam visszajönni az élről.

    Itt már csak a csoda segíthet gondoltam... de nekilódultam a tömegnek. Először Sasán kellett magam áthámozni, majd ledolgozni a hátrányom a Bencééket követő üldözőbolytól. 5-6 autó gomolygott előttem vonatban, reméltem, hogy lesz vmi! Lett, a 15. körben előttem 2-3-an összeütköztek, előttem meg megnyílt az út, az utolsó körben még vérremenő csatát vívtunk egymással Diczházi Petivel és Kristóffal az 5. helyért, de sikerült jól megragadnom az alkalmat!


    Ez így majdnem jó olyan volt, mint az eldobott esetleges futamgyőzelem!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 07. 02:26.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Unbaised írta Hozzászólás megtekintése
    Ekkor Fazekas Árpi el is ment mellettem, őt vissza kellett előznöm. Szerencsére sikerült is, bár picit pipa voltam, a védekezésed illetően, ez már szerintem túl megy a fair védekezés határán.
    Árpi, sajnos én is nagyon gyakran tapasztalom nálad, hogy nem figyelsz elégé oldalra és sok esetben ráhúzol a melletted szabályosan érkezőkre, vagy nem hagysz nekik elég helyet a pályán.

    Kicsit jobban figyelj erre, kérlek

  23. #48
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Adós vagyok egy kis futamelemzéssel.

    Q: Tudtam hogy a két TDI ismét érinthetetlen lesz, de látva a brutál szoros Prekvalit, remélni mertem csak hogy beférek az első három sorba.
    Nagyon jó kört sikerült összerakni, meg is döntöttem a PB-s időm és megszereztem a 3. rajtkockát.

    R: A rajt végre tűrhetős volt, s bár két bömös rögtön elbújt jobbról, elégedetten fordultam 5.-nek.
    Ami viszont a T4-ben történt, számomra a minősíthetetlen kategória.
    Nem azért, de hogy ott mi volt a terv kedves Fazekas Árpi azt nem is értem.
    Hármadik autó voltál mögöttem, közöttünk Pisti és Fedor. Óvatosan fordulok ha esetleg valaki beszúrna elférjen.
    Erre három autó távolságból BUMM, telibe torpedózol.
    Futómű rotty ---> 19. hely.
    Na itt mondtam azt hogy OK, redőny le és lesz ami lesz most kitaposom a szemét a Hondának.
    Brands Hatch-en ugyanígy jártam. Ugyanígy első kör, kb 4. kanyar és kiraktak a fűre.
    Nem emlékszem ki volt, nem is érdekel, de arra emlékszem hogy mégcsak nem is lett vizsgálva az eset.
    Na mindegy, innen kezdődött egy jó kis ámokfutás a félrehúzó vassal, aminek egy 6. hely lett a vége.
    Fazekas Gáborral, Rozsi Sanyival és Antal Gáborral nagyon jókat meccseltünk, szerintem oda vissza korrekt módon, köszi srácok!
    Sanyival egyszer kontaktoltunk, elnézést ha esetleg miattam volt.

    R2: Ismét tűrhető rajt, 2db BMW ismét megvolt és a következő kanyarokban előnytelenül helyezkedtem, azt hiszem 6.-nak haladtam amikor Prosték eltalálták egymást.
    Aztán Kóródi Pistit toltam, engem meg Antal Gábor.
    Jó pár kör kellett mire sikerült megelőznöm Kóródi urat és megérkeztem az élen haladó hármasra.
    Nagyjából másfél másodpercen belül haladtunk az élen heten! Szuper volt!
    Aztán pici hiba, jött egy pöcc hátulról és palánk! De végre szerencsém volt és úgy pattantam le róla hogy tudtam tovább menni. Némi futómű problémával, de az meg már éppen kezdett hiányozni! Aztán Huszi lelépett, majd Fedor is!
    Aztán Fedor és Pisti összeakadtak, megkaptam a nyakamba Kiss Szabit és Kristófot, akik jelezték hogy haladnának...
    Szabit nem tudtam tartani, Kristófot nehez de sikerült, újabb 6. hely.

    Eredményesség szempontjából nem, de élmény szempontjából a legjobb futam volt amin eddig részt vettem!
    Iszonyatosan élveztem végig!
    Köszönet mindenkinek és gratula a dobogósoknak!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 01. 05. 20:10.

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Ami viszont a T4-ben történt, számomra a minősíthetetlen kategória.
    Mélységesen egyetértek, meg is fogja érte kapni a büntetését a vétkes és reméljük a jövőben már nem lesz erre példa.

    Brands Hatch-en ugyanígy jártam. Ugyanígy első kör, kb 4. kanyar és kiraktak a fűre.
    Nem emlékszem ki volt, nem is érdekel, de arra emlékszem hogy mégcsak nem is lett vizsgálva az eset.
    Khmm... szerinted miért indult utana Bathurst-ben Wega az utolsó rajthelyről?

  25. #50
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Khmm... szerinted miért indult utana Bathurst-ben Wega az utolsó rajthelyről?
    ööö nem emléxem hogy említve voltam (illetve az esetem) a büntetéseknél. Ezért írtam.
    Viszont most visszakerestem:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Race 2

    158', P9 - Ledzényi László
    Wega féktávon hátulról megpöcköli Pétert, aki a homokban végzi az esetet
    László Büntetése: Utolsó rajthely

    Én kérek elnézést, elkerülte a figyelmem!
    Nem neheszteltem nagyon, megesik.
    Csak most lett kicsit sok, mert ott is, ROL-on is és most is ez lett a vesztem első körben.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •