Szavazás eredménye: Milyen autókkal és pályákon versenyeznél szívesen a DTM kupában?

  • Autók: DTM 2013

    9 33,33%
  • Autók: DTM 2015

    18 66,67%
  • Pályák: WTCC bajnoksággal azonos naptár

    4 14,81%
  • Pályák: Népszerű pályák, de független napár

    19 70,37%
  • Pályák: Új, eddig nem használt pályák

    6 22,22%
Szavazók
27 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)
  1. #26
    Akinek van kedve egy kicsit gyepálni a DTM vasakat az jöjjön a szerverre, DTM13-14-15 vasak választhatóak és a pálya Hungaroring

  2. #27
    Ellentmondásosnak érzem, hogy a szavazás jelenlegi állása alapján 13-an szavaztak a DTM 2015-re, holott a korábbi felmérés táblázata szerint (https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=246286797) csak 12-en nyilatkoztak úgy, hogy megvan nekik ez a kiegészítés.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ellentmondásosnak érzem, hogy a szavazás jelenlegi állása alapján 13-an szavaztak a DTM 2015-re, holott a korábbi felmérés táblázata szerint (https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=246286797) csak 12-en nyilatkoztak úgy, hogy megvan nekik ez a kiegészítés.


    Gondolom, hogy (kizárásos alapon) megfogják vásárolni a terméket

  4. #29
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Én pl. azóta (még hónapokkal ezelőtt) vettem belőle 1db autót.

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Gyertek szerverre! Zsinnyegtessük meg a vasakat.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Olvasom itt a hozzászólásokat, de most már tényleg nem értem mit akarnak egyesek. Nyuszika esete forog fenn - Ha van rajta sapka azért, ha meg nincs akkor azért. Már megy a szerver is mindhárom évaddal. Mit akartok még? Lehessen trabantot is választani ?

  7. #32
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Gyertek szerverre! Zsinnyegtessük meg a vasakat.
    Dolgozom sajnos , mennék pedig.

  8. #33
    Csapassátok,próbálgassátok nézzétek meg mi különbségek vannak köztük azután pedig a vélemények jöhetnek ide

  9. #34
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Tényleg csak nálam viselkedeik a 2015ösben furcsán az ffb?
    Nálam nincsenek túl erősre véve az FFB, nem szeretem, ha leszakítja a kezem. wtccben, 2014, 2014-esben simán fordul is az autó, megfelel ellenerővel, kellemesen.
    2015ösben viszont azontúl, hogy alapból leszakítja a kezem, ha kanyarodok, akkor darabossá válik, ami azt jelenti, hogy kanyarodás közben növekszik az FFB majd hirtelen kienged, majd újra növekszik, megint hirtelen kienged egy kanyaron belül 3-4szer is, kvázi, mintha macskaköves úton vezetnék, és a macskakő szélében elakadna a kerék, majd hirtelen átcsúszna rajta. Ilyet eddgi semelyik modban nem tapasztaltam, nagyon kellemetlen, a valósághoz biztos vagyok benne, hogy semmi köze nincs...
    Enyhébb kanyarokban meg rángatja a kormányt... teljesen UFO...

    Ez a mod nálam hibakereséssel kezdődne, hogy vajon milyen beállítás okozhatja, megszüntethető-e egyáltalán stb. Ehhez meg rengeteg idő kellene, attól tartok

    Én örülnék a legjobban, ha nem lenne ilyen baja, de van, és csak ennek, szívesen fogadok ötleteket, hogy mit hogyan állítsak...
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 03. 17. 22:08.

  10. #35
    Nallam is a dtm 15 -nel igen kemeny az fbb ,mig ugyanazzal az alitassal a wtcc 14 mod tul gyenge....a fb...

  11. #36
    Nekem bármelyik jó lesz Mindegyikkel élvezem a menést. Csak a szervertagok hiányoznak a rajtrácsról, bezzeg külföldiekkel tele van, szeretik ezt a pályát
    Én a 2013-al voltam a leggyorsabb, szerintem kevésbé hajlamos kitörni a hátulja pedig 100 % power-al mentem, és nekem minimálisan kóvályog ( mentetek már 190-el ladával élőben? Na az kóvályog )
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2016. 03. 18. 00:14.

  12. #37
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Szóval, a 2014-esben is megvan itt a hungaroringen ez a darabosság, csak vhogy alig észrevehetően. Olyan, mintha 2015ösben minden FFB hatást fölerősítettek volna. Olyannyira, hogy ffb intenzitást már 30%-ra levettem a 100%-ról, de még mindig iszonyatosakat tud rántani a kormány, a legkisebb úthibára is, persze a legváratlanabbul.
    A kanyarodás közbeni darabosságot nagyjából sikerült kiküszöbölnöm azzal, hogy az undeersteer értékét levettem 100-ról 0-ra, viszont így kanyarodás közben "felkeményedik" rendesen a kormány. E tekintetben már össze is vagyok zavarodva, hogy mi lenne ennél a "normális" érték. Más milyen értéket használ ennél? Alulkormányzottság esetén nehezülnie vagy könnyülnie kellene a kormányzásnak?
    Mára elfáradtam, majd megpróbálok még szüttyögni az ffb beállításokkal, hogy használhatóvá tegyem a 2015ös modot, remélem sikerül.
    De azt mindenképpen hozzátenném, hogy a wtcc, dtm13/14 modokat eddig ugyanazzal az ffb beállításokkal tudtam használni. És szívesebben koncentrálnék arra és tölteném az időmet azzal, hogy hogyan tudok javítani a köridőmön, mint azzal, hogy hogyan kompenzáljam ki a 15ös mod furcsaságait...

    Persze mehetnék a 2014essel perpill, de mivel az ki lett zárva, ezért nem látom túl sok értelmét, hogy azt ismerjem ki és setupoljam. Ha meg netán mind3 modot lehetne használni, akkor meg úgy tűnik, hogy a pont a 2014-es a leglassabb, kb 1 mp-cel, ami meg nem hiányzik, hogy még 1 mp-cel lassabb legyek a nem 14es modot használókhoz képest. Így marad a 2015össel szüttyögés, remélem nem eredménytelenül, és talán másnak is hasznára válik (ffb beállítások tekintetében)...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •