Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 110 (110 összesen)
  1. #101
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi futam után, gyakorlatilag az összes versenyző szégyellheti magát, élen Fisichella-val.
    Kimi meg nem tudom minek izmozott, kicsit olyan íze volt (bár ő ezt nem tudhatta) hogy miután MSC átgázolt a mezőnyön, hogy na majd én megmutatom neki... egészen 2 körig mutatta Nekem ez alázó volt rá nézve, nem kellett volna ezt az izmozást Kiminek, főleg a jövő tudatában.
    Szerintem élvezte hogy végre küzdhet valakivel, nem pedig a pálya széléről figyeli az eseményeket a füstölő autója mellett.

  2. #102
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Üzenetek
    236

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem élvezte hogy végre küzdhet valakivel, nem pedig a pálya széléről figyeli az eseményeket a füstölő autója mellett.
    Jajj de rossz indulatú vagy!

  3. #103
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi futam után, gyakorlatilag az összes versenyző szégyellheti magát, élen Fisichella-val.
    Kimi meg nem tudom minek izmozott, kicsit olyan íze volt (bár ő ezt nem tudhatta) hogy miután MSC átgázolt a mezőnyön, hogy na majd én megmutatom neki... egészen 2 körig mutatta Nekem ez alázó volt rá nézve, nem kellett volna ezt az izmozást Kiminek, főleg a jövő tudatában.
    Nekem kifejezetten tetszett hogy 1 kör alatt felmérte hogy hol fog elmenni.
    Ill a másikat meg borítékoltam is: Fiszikellát, éreztem hogy ott ugy el fogja k+!ni hogy ne tovább...tudtam h ahol besokallt, ott konkrétan elautókázik majd mellette Sumi, meg még lehet ki is kacsint, h még gyakorold öreg ezt a koncentrálás dolgot, ha vki netán üldöz v pozícióért folyik a harc.
    Fiszikellát akkor utáltam meg amikor az utolsó helyen autózott és még akkor is képes volt 3x kipördülni, habár akkor még a kék csodában ment...
    MS eredményei fantasztikusak, de jöjjenek a fiatalok, nagyon kíváncsi leszek Kovalainenre, monjuk Speed-re és Roosbergre is kíváncsi voltam, hát so so...

    Remélem Sato sose öregedik ki, egy üde színfolt veszne el, még
    így is el-eldörzsölök egy könnycseppet mikor Verstappenre gondolok

  4. #104
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem Sato sose öregedik ki, egy üde színfolt veszne el, még
    így is el-eldörzsölök egy könnycseppet mikor Verstappenre gondolok
    Jújj nekem még megvan valahol videokazin az a Kanadia esős verseny, ahol a narancs-fekete Arrows-al feljött a 4.helyre! Akkora eső volt srácok, hogy besz*rás! Laci üvöltötte is, hogy tud a vizen járni!!!
    Egy biztos: az Arrows sz*r volt, de a mai napig az a narancs-feket kocsi volt a legeslegszebb az összes közül!

  5. #105
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Jújj nekem még megvan valahol videokazin az a Kanadia esős verseny, ahol a narancs-fekete Arrows-al feljött a 4.helyre! Akkora eső volt srácok, hogy besz*rás! Laci üvöltötte is, hogy tud a vizen járni!!!
    Egy biztos: az Arrows sz*r volt, de a mai napig az a narancs-feket kocsi volt a legeslegszebb az összes közül!
    Ez így van ARROWS forever, és csakis Verstappennel.

    Azért Schumi most bizonyított szerintem, én általában fanyalogtam tőle, mert tudjuk, hogy 1-2vb-t azért durva koccanásokkal tűzdelt futamokkal nyert, szrtem túlzott akarás miatt, most meg megmutatta, hogy igazán tisztességes körülmények között Ő képes egy igen jó autóval ultrabrutál gyorsan közlekedni, na EZT nem tudják sokan még az F1 mezőnyében sem.

    Én jövőre Hamiltonra, Kovalainenre, és Kimi-re leszek kiváncs, remélem Alonso beleszürkül a mezőnybe, és a feketeló, még Massa lehet, mert nagyon ismeri a Ferrarit.

    Jó lesz ez így is, csak más, mint amilyen Schumival volt, még akkor is, ha nem neki szurkoltam.

  6. #106
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Én jövőre Hamiltonra, Kovalainenre, és Kimi-re leszek kiváncs, remélem Alonso beleszürkül a mezőnybe, és a feketeló, még Massa lehet, mert nagyon ismeri a Ferrarit.
    Remélem jövőre mégegy régi új versenyző vmi Arrows típusú csodában: a mi Zsoltink .... na jó nem fikázom, mert amekkora alkarja lett attól a hulladék minadri-tól v mibe is ült bele egy évig, mit össze kellett szenvednie ott.
    Sztem futamonként 3-4kilót biztos ledobott , csak hogy a flaszteron tartsa a "technikát"

  7. #107
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem jövőre mégegy régi új versenyző vmi Arrows típusú csodában: a mi Zsoltink .... na jó nem fikázom, mert amekkora alkarja lett attól a hulladék minadri-tól v mibe is ült bele egy évig, mit össze kellett szenvednie ott.
    Sztem futamonként 3-4kilót biztos ledobott , csak hogy a flaszteron tartsa a "technikát"
    hogy ez nem jutott nekem is az eszembe, hát a zsóti kell az F1-nek

  8. #108
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    hogy ez nem jutott nekem is az eszembe, hát a zsóti kell az F1-nek
    Ahogy én tudom, Zsolti cirkuszozik a kétüléses Minardi-projektben, úgyhogy ő nem ér rá
    http://www.minardif1x2.com/

    A Minardinak viszont ismét lehet szurkolni, igaz, csak a GP2-ben...
    http://www.minarditeam.com/



    MSchu utolsó futama mozgalmasra sikerült. Végső soron nem jött be, amit Jackie Stewart mondott, hogy a visszavonuló bajnokok utolsó versenye rosszul szokott elsülni. Ok, nyerhetett volna, ha nincs az a bibi, de élményben azért tuti lehetett végiggázolni a mezőnyön

    Megj.: Szato (alapvetően a SAguri) milyen jól ment már?!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #109
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Schumacher visszavonul

    Idézet Eredetileg Báló Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Ez Palik Lászlót idézi nem a Ferrari-t. Én az eredeti angol nyelvűt szeretném megtalálni
    Egyébként a Ferrari saját weboldalán az van, hogy "úgy néz ki összeértek és ez okozta a defektet".

    Nem tudok direkt linket mert flash-es az oldal, de http://www.ferrariworld.com utána nyelvválasztás English, majd bal oldalt News és a legfelső hír.

    Ennyit a magyar közvetítésről. Egyébként kiváncsi lettem volna, ha mondjuk ezt Massa okozza Alonso-nak, hogy akkor ezt mekkora "versenyszituációnak" titulálják a tisztelt kommentátorok.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 10. 24. 18:57.

  10. #110

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •