Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)

Téma: HGTLM6 - Mustang Boss Óvások

  1. #26
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Dávid nem értem, miért vagy felháborodva.
    3-4 autó távolságból elfékezted magad és neki csúsztál az előtted autózó embernek.
    Dani, a megfogalmazás a végén az az egyik amiért felháborodtam, a másik okot meg leírtam.
    De ha ilyen ...-ként kell viselkedni, hogy ha valaki véletlenül egy hangyafasznyit hibázik akkor egyből megóvom és azt a stílust megengedi magának amit megengedett, akkor még vissza is fogtam magam.

    Elfékeztem ez igaz, azért is mentem oda be, mert nem akartam nekimenni, ráadásul előzni sem kívántam ott!!De ugye ez már mellékes.

    Amit Te írtál ide, ha az illető "úri ember" csak ennyit írt volna, akkor hidd el leszartam volna.
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 03. 20. 20:44.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  2. #27
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    egy kilökésről és URH + x kreditről beszélgetnénk.

    ), akkor ne nekem kelljen félreugrálnom a jogos ívemről, amikor te előzni akarsz, (ez a fő bajom, nem a kis kocc, mivel ilyenkor én a te javadra belassulok) és hogy Te is tanulj belőle, nehogy mást ilyen miatt véletlenül kilökj, mert azért tudod, hogy komoly bünti járna.
    Szóval csak azért jeleztem, hogy figyeljünk erre is a jövőben, és egyáltalán nem b@szogatásbó' ... nem hinném, hogy komoly büntit kapnál érte (ha kapsz), ezt majd Sziszka és Zsolti eldönti.
    Mindezt el is fogadnám akkor, ha a Nibi féle figyelmeztetés nem lett volna!
    Neki sem járt kilökésért bünti, és te olyan messze voltál attól hogy kilökjelek, mint Makó-Jeruzsálemtől.
    Ha ezért az esetért bármiféle büntetés is kiosztódik az számomra elég egyértelmü következtetéseket fog jelenteni.........

    Az ívről való férreugrálást nem értem.Ha azzal kivédem, hogy valaki kilökjön, akkor inkább férrehúzódok. Nem pedig gyere lökjki énemozdulok azaz én ívem<- ezt a felfogást nem tudom megérteni de sebaj ez má az én problémám.
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 03. 20. 20:43.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #28
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Életkor
    43
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Mindezt el is fogadnám akkor, ha a Nibi féle figyelmeztetés nem lett volna!
    Neki sem járt kilökésért bünti, és te olyan messze voltál attól hogy kilökjelek, mint Makó-Jeruzsálemtől.
    mondjuk azt nem vágom miért nem kapott szinte semmit.
    (nem vettem ideáig észre semmi kivételezést, de azért ezt mondjuk nem értem azóta sem)

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Mindezt el is fogadnám akkor, ha a Nibi féle figyelmeztetés nem lett volna!
    Neki sem járt kilökésért bünti, és te olyan messze voltál attól hogy kilökjelek, mint Makó-Jeruzsálemtől.
    Ha ezért az esetért bármiféle büntetés is kiosztódik az számomra elég egyértelmü következtetéseket fog jelenteni.........
    Azért sértődtél meg, mert az írtam, hogy "benézted"? Ez a gusztustalan? (én nem akartam gusztustalan lenni, sajnálom ha így érzeted )

    Még egyszer leírom, hogy nem azért óvtam, mert hozzám értél picit és hogy hű de nagy baj lehetett volna jáááj... hanem azért, mert hátulról rákényszerítettél arra, hogy feladjam a versenyívemet (az egy autónyi hely megadásán felül), és csak szerettem volna jelezni, hogy ilyet nem nagyon lehet. Azért voltam ilyen távol a kilökéstől, mert én magam megvédtem a saját popim azzal, hogy jóval több helyet adtam és oda engedtelek téged becsúszni, ami jogosan az én helyem/ívem lett volna, ami miatt tempót is vesztettem, ami szintén nem másodlagos.

    Az óvásban meg nincs semmi gusztustalanság, ha valakit egy esetben érdekli a VB véleménye, mert azt érdekesnek/tanulságosnak találja, akkor lehet óvni... az óvás ténye még nem hordozza magával a büntetés tényét is, ha az nem indokolt a VB szerint. (jelen esetben én nem vagyok VB tag)


    A Nibis párhuzamot meg nem értem, melyik esetre gondolsz? Ha egy korábbi esetet szeretnél precedensként felhasználni, akkor kérlek világosan fejtsd ki a párhuzamokat, vezesd le, hogy miért ugyan az a kettő... de akkor ne feledkezz meg a különbségekről is. Mert simán lehet, hogy kiragad az ember egy hasonlóságot és közben elfeledkzik a rengetek eltérésről, amiktől meg már változhat a képlet.

  5. #30
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Már ideje múlt a kérdésem Szabi közben megelőzött. Egyébként ez volt:
    "Nem teljesen értelek Dávid. A "benézted" megfogalmazással van problémád, vagy mivel? Vagy azzal, hogy megóvott? Valaki óv, valaki nem. Szabi most óvott."

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    mondjuk azt nem vágom miért nem kapott szinte semmit.
    (nem vettem ideáig észre semmi kivételezést, de azért ezt mondjuk nem értem azóta sem)
    Az egy erőteljesen kompromisszumos eset volt. Nem volt teljesen tiszta a versenyszituáció, mivel az érintettek előtt volt egy kis tömörülés, ami lassításra kényszerítette a mezőnyt, de még az sem volt egyértelmű, hogy ez mennyire indokolt. Erre volt reakció Cola lassulása és irányváltása, ami ugyan nem volt szabálytalan, de részben váratlanul érte Nibit és maga a kocc is csak leheletnyi mértékű volt, ami ezúttal szerencsétlenül jött ki.

    Minden körülményt figyelembe véve az akkor egy igen nehéz döntés volt nekünk a sok áttételes szereplő és egyéb befolyásoló körülmények miatt és a kecske és a káposzta elvét alkalmaztuk, egyáltalán nem állítom, hogy az a döntés tökéletes, 3man együtt így sikerült kihozni. De írtuk is Nibinek, hogy rajta tartjuk a szemünk és legközelebb másik irányba fog billenni a mérleg nyelve.


    A VB munkájára elsősorban az a legnagyobb garancia, mármint arra hogy pártatlan és igazságos, hogy 3 (remélhetőleg értelmes ) különböző ember kompromisszumon alapuló egyetértésese kell hozzá. Az esetek sokszor nem egyértelműek, sok nézőpont szerint lehet vizsgálni sok mindent, nem feltétlenül van mindig egy igaz út... mi azt garantáljuk, hogy legjobb tudásunk szerint pártatlanul hozunk meg egy döntést és tartjuk magunkat a minden résztvevőre érvényes elveinkhez. Aki ennél tudd hatékonyabb megoldást (mind minőségben, mind időben) az ne tartsa magában...
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 03. 20. 21:20.

  7. #32
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Már ideje múlt a kérdésem Szabi közben megelőzött. Egyébként ez volt:
    "Nem teljesen értelek Dávid. A "benézted" megfogalmazással van problémád, vagy mivel? Vagy azzal, hogy megóvott? Valaki óv, valaki nem. Szabi most óvott."
    Szerintem ebbe inkább most ne kérdezősködj bele.Ráadásul te is tudod, hogy előző futamon nem óvtalak meg, pedig ennél jóval nagyobbat kaptam eszkortom seggébe.De én mégsem óvtam.Mi értelme lett volna??Ja ha valakinek lelki kielégülést okoz az más.Ha tényleges hátrány származna belőle az más lenne de ilyenért óvjak?
    Szal majd Szabolcsal megtárgyalom ezt, és felesleges kérdések nem kellenek.
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 03. 20. 21:40.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #33
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Nibis párhuzamot meg nem értem, melyik esetre gondolsz? Ha egy korábbi esetet szeretnél precedensként felhasználni, akkor kérlek világosan fejtsd ki a párhuzamokat, vezesd le, hogy miért ugyan az a kettő... de akkor ne feledkezz meg a különbségekről is. Mert simán lehet, hogy kiragad az ember egy hasonlóságot és közben elfeledkzik a rengetek eltérésről, amiktől meg már változhat a képlet.
    Mit nem értessz???? Ennyire elkerülte a figyelmedet a VB egy iszonyatosan nagy baklövése, amikor sokan felháborodásukat fejezték ki?? Ez elkerülte figyelmedet? A Fő különbség, hogy ott és akkor az egyik legjobb játékos éppenhogy meg tudta fogni, hogy ne pörögjön forogjon premier plánból láttam! és ezekután még ti kérdeztétek, hogy jaj Nibi adhatunk egy figyelmeztetés.Ha én csinálom azt, akkor kérdés nélkül URH+3 kredit mínusz....És ezt a hibátokat nagyon sok esetnél lehet majd precedensként felhasználni!
    Egy kis segítség hozzá adaléknak, mert látom szükséges: ha az csak Figyelmeztetés, akkor itt nem történt semmi sem, még hozzád sem értem. Ja ráadásul az első kör elsö kanyar ami elvileg hatványozottam büntetendő.......
    Tehát mielőtt vitatkozol velem készülj fel picit jobban, mert tudatában vagy annak, hogy nem szoktam látatlanba dobálózni!
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  9. #34
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az egy erőteljesen kompromisszumos eset volt. Nem volt teljesen tiszta a versenyszituáció, mivel az érintettek előtt volt egy kis tömörülés, ami lassításra kényszerítette a mezőnyt, de még az sem volt egyértelmű, hogy ez mennyire indokolt. Erre volt reakció Cola lassulása és irányváltása, ami ugyan nem volt szabálytalan, de részben váratlanul érte Nibit és maga a kocc is csak leheletnyi mértékű volt, ami ezúttal szerencsétlenül jött ki.

    Minden körülményt figyelembe véve az akkor egy igen nehéz döntés volt nekünk a sok áttételes szereplő és egyéb befolyásoló körülmények miatt és a kecske és a káposzta elvét alkalmaztuk, egyáltalán nem állítom, hogy az a döntés tökéletes, 3man együtt így sikerült kihozni. De írtuk is Nibinek, hogy rajta tartjuk a szemünk és legközelebb másik irányba fog billenni a mérleg nyelve.


    A VB munkájára elsősorban az a legnagyobb garancia, mármint arra hogy pártatlan és igazságos, hogy 3 (remélhetőleg értelmes ) különböző ember kompromisszumon alapuló egyetértésese kell hozzá. Az esetek sokszor nem egyértelműek, sok nézőpont szerint lehet vizsgálni sok mindent, nem feltétlenül van mindig egy igaz út... mi azt garantáljuk, hogy legjobb tudásunk szerint pártatlanul hozunk meg egy döntést és tartjuk magunkat a minden résztvevőre érvényes elveinkhez. Aki ennél tudd hatékonyabb megoldást (mind minőségben, mind időben) az ne tartsa magában...
    Ez volt idáig a legrosszabb döntésetek! És amiket ide leírtál, sem állják meg a helyüket.Ugyanis az ott egyértelmü szituáció volt! Ha csak én állítottam volna ezt, akkor biztos nem lenne igazam, de nem csak én voltam .Ráadásul szorosan követtem kettöjüket és érdekes le tudtam reagálni én is a szituációt.Látszódott, hogy te ott lasabb vagy stb. de hagyjuk, mert biztos én látom rosszul......
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  10. #35
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Életkor
    43
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az egy erőteljesen kompromisszumos eset volt. Nem volt teljesen tiszta a versenyszituáció, mivel az érintettek előtt volt egy kis tömörülés, ami lassításra kényszerítette a mezőnyt, de még az sem volt egyértelmű, hogy ez mennyire indokolt. Erre volt reakció Cola lassulása és irányváltása, ami ugyan nem volt szabálytalan, de részben váratlanul érte Nibit és maga a kocc is csak leheletnyi mértékű volt, ami ezúttal szerencsétlenül jött ki.

    Minden körülményt figyelembe véve az akkor egy igen nehéz döntés volt nekünk a sok áttételes szereplő és egyéb befolyásoló körülmények miatt és a kecske és a káposzta elvét alkalmaztuk, egyáltalán nem állítom, hogy az a döntés tökéletes, 3man együtt így sikerült kihozni. De írtuk is Nibinek, hogy rajta tartjuk a szemünk és legközelebb másik irányba fog billenni a mérleg nyelve.


    A VB munkájára elsősorban az a legnagyobb garancia, mármint arra hogy pártatlan és igazságos, hogy 3 (remélhetőleg értelmes ) különböző ember kompromisszumon alapuló egyetértésese kell hozzá. Az esetek sokszor nem egyértelműek, sok nézőpont szerint lehet vizsgálni sok mindent, nem feltétlenül van mindig egy igaz út... mi azt garantáljuk, hogy legjobb tudásunk szerint pártatlanul hozunk meg egy döntést és tartjuk magunkat a minden résztvevőre érvényes elveinkhez. Aki ennél tudd hatékonyabb megoldást (mind minőségben, mind időben) az ne tartsa magában...
    Gyakorlatilag mindig egyet értek a döntéseitekkel, de szerintem "is" hiba volt a büntetés mértéke. De azt elfogadom hogy senki sem tökéletes

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ebbe inkább most ne kérdezősködj bele.Ráadásul te is tudod, hogy előző futamon nem óvtalak meg, pedig ennél jóval nagyobbat kaptam eszkortom seggébe.De én mégsem óvtam.
    Ott a hiba. Továbbra sem érted meg, hogy az óvás nem bemószerolás és nem a harag eszköze, hanem a kérdéses/érdekes esetek kivizsgálásnak kérelme, illetve az óvás puszta ténye még nem hordoz magában büntetést.

    Ha egy esetet akkor és ott nem óvsz meg amikor kell, akkor meg ne hánytorgasd fel sztem később, mivel az a te döntésed volt.

  12. #37
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ott a hiba. Továbbra sem érted meg, hogy az óvás nem bemószerolás és nem a harag eszköze, hanem a kérdéses/érdekes esetek kivizsgálásnak kérelme, illetve az óvás puszta ténye még nem hordoz magában büntetést.

    Ha egy esetet akkor és ott nem óvsz meg amikor kell, akkor meg ne hánytorgasd fel sztem később, mivel az a te döntésed volt.
    A hiba ott van, hogy te azt feltételezed, hogy nem értek valamit. Hogy jössz te ehez??
    Az általad felhánytorgatás hátha kicsit felnyitja a szemellenzős arcocskádat.
    Ráadásul ha minden ilyet megóvnánk az kicsinyes és szánalmas lenne.Ezzel én be is fejeztem, mert sajnos én nem értem magasröptü észjárásod!
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Mit nem értessz???? Ennyire elkerülte a figyelmedet a VB egy iszonyatosan nagy baklövése, amikor sokan felháborodásukat fejezték ki?? Ez elkerülte figyelmedet? A Fő különbség, hogy ott és akkor az egyik legjobb játékos éppenhogy meg tudta fogni, hogy ne pörögjön forogjon premier plánból láttam! és ezekután még ti kérdeztétek, hogy jaj Nibi adhatunk egy figyelmeztetés.Ha én csinálom azt, akkor kérdés nélkül URH+3 kredit mínusz....És ezt a hibátokat nagyon sok esetnél lehet majd precedensként felhasználni!
    Azért kérem, hogy pontosan írd le, mert én azt nem tudhatom, hogy ha te hivatkozol egy esetre, akkor abban te milyen párhuzamokat emelsz ki, ami alapján alátámasztod az állításod és nem tudom megítélni azt sem, hogy észreveszed-e a különbségeket, amiket mi figyelemebe vennénk. Ezért kérem, hogy ne csak dobálózz a szavakkal, hanem világos tény alapú okfejtést írjál, lehetőleg elkülönítve a színpadias, érzelmi alapú szálaktól.

    Egyébként ha elkerülte volna a figyelmedet, Te is TOP pilóta vagy, az előző két szezonban is a harmadik helyen végeztél és most is a dobogón vagy, tehát ebből a szempontból is egy csoportba tartozol Nibivel.

    Azon kényszerképzetedtől pedig én nem tudlak megfosztani, hogy az egész VB pikkel rád, és téged mindig jobban megbüntet... nekünk mindegy mit hiszel, ha neked ez így jobb/könnyebb... nekünk bőven elég ha mi tudjuk, hogy nem így van.


    Egy kis segítség hozzá adaléknak, mert látom szükséges: ha az csak Figyelmeztetés, akkor itt nem történt semmi sem, még hozzád sem értem. Ja ráadásul az első kör elsö kanyar ami elvileg hatványozottam büntetendő.......
    Tehát mielőtt vitatkozol velem készülj fel picit jobban, mert tudatában vagy annak, hogy nem szoktam látatlanba dobálózni!
    Nem tudok ennél jobban felkészülni, ha a te valótlan dolgokat állítasz és nem veszed figyelembe amit írok:

    1. A képen világosan látszik, hogy hozzámérsz
    2. Azért értél csak ennyire hozzám, mert én láttam, hogy lecsúszol a ívről és ezért jóval tágabban fordultam, mint amire a szabály engem kötelezne, ezzel én tempót vesztek, hátrányom keletkezik. Nekem kellett volna ott lennem a képen, ahol te vagy most, ha mindez szabályosan zajlik. Számold ki, ha ott állok ahol most te, akkor mennyire jössz belém és akkor mi történik és hogy kin múlott, hogy végül nem így lett...

    Dawe, nekem ez nem probléma, nem pikkelek rád, élvezek veled versenyezni. Azért óvtam, mert szerintem ez szabálytalan, hogy kikényszeríted, hogy több helyet hagyjak neked és szeretném, ha erre legközelebb már mindenki figyelne és nem kéne a tükört bújva senkinek sem azon aggódni, hogy vajon tudja-e a belső ívet tartani a hátul lévő előzni próbáló versenytárs, vagy esetleg félre kell majd ugrani előle...


    Egyébként még nem is kaptál büntetést, azt se tudod mennyi lesz, ha lesz, mégis úgy reklamálsz, mintha legalább boxutcaáthajtást, vagy eltiltást kaptál volna. Szerintem ez csak egy apróság.
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 03. 20. 22:36.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlatilag mindig egyet értek a döntéseitekkel, de szerintem "is" hiba volt a büntetés mértéke. De azt elfogadom hogy senki sem tökéletes
    Hehe... tudod Zoli, ha azt az egy esetet kivéve, amivel mi is rettenetesen megszenvedtünk, lényegében minden eddigi döntésünkkel egyet értesz, akkor ennél nagyobb bók már nem is kell! Ennél azért jóval rosszabb arányra számítottam.

    Viszont nekem is elegem lett, én ebbe a topikba már többet nem írok.
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 03. 20. 22:55.

  15. #40
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ebbe inkább most ne kérdezősködj bele.Ráadásul te is tudod, hogy előző futamon nem óvtalak meg, pedig ennél jóval nagyobbat kaptam eszkortom seggébe.De én mégsem óvtam.Mi értelme lett volna??Ja ha valakinek lelki kielégülést okoz az más.Ha tényleges hátrány származna belőle az más lenne de ilyenért óvjak?
    Szal majd Szabolcsal megtárgyalom ezt, és felesleges kérdések nem kellenek.

    1. Ne haragudj Dávid én kérek elnézést az értetlenkedésed okán. Azért elmondhatnád, ha nem értek valamit egy ember kérdésében miért nem kérdezhetnék vissza, hogy mi a baja?

    2. Valóban az előző futamon volt koccanás, sajnos "benéztem". Az, hogy mekkora volt nem néztem vissza, nem tudom. Én, akkor azon az estén nem ítéltem meg nagynak. Ha az volt sajnálom. Ha valami hátrányod lett volna belőle, megóvom. Szerencsére nem lett, így nem tettem.

    De ha már így felhánytorgatod a dolgokat, nem emlékszel véletlen, ki volt az aki kétszer forgatott ki Doningtonban? Szerintem nem érdemes ebbe bele menni...

    3. Az elmúlt időszakban azt alkalmaztam, hogy ha valaki nekem koccan és abból nekem nincs semmi problémám nem óvok, minek, verseny, részemről belefér. Ha valakinek neki koccanok, úgy, hogy abból nincs problémája szintén nem óvom meg, mivel nem szándékkal csináltam, nem akartam kárt okozni, de ha megóvja jogos a két pont, hibáztam.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 03. 21. 13:38.

  16. #41
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    1. Ne haragudj Dávid én kérek elnézést az értetlenkedésed okán. Azért elmondhatnád, ha nem értek valamit egy ember kérdésében miért nem kérdezhetnék vissza, hogy mi a baja?

    2. Valóban az előző futamon volt koccanás, sajnos "benéztem". Az, hogy mekkora volt nem néztem vissza, nem tudom. Én, akkor azon az estén nem ítéltem meg nagynak. Ha az volt sajnálom. Ha valami hátrányod lett volna belőle, megóvom. Szerencsére nem lett, így nem tettem.

    De ha már így felhánytorgatod a dolgokat, nem emlékszel véletlen, ki volt az aki kétszer forgatott ki Doningtonban? Szerintem nem érdemes ebbe bele menni...

    3. Az elmúlt időszakban azt alkalmaztam, hogy ha valaki nekem koccan és abból nekem nincs semmi problémám nem óvok, minek, verseny, részemről belefér. Ha valakinek neki koccanok, úgy, hogy abból nincs problémája szintén nem óvom meg, mivel nem szándékkal csináltam, nem akartam kárt okozni, de ha megóvja jogos a két pont, hibáztam.
    1.nem haragszok, csak értelmetlen volt a kérdés
    2.eléggé nagy volt ahoz, hogy bűvészkednem kelljen az eszkorttal.(szivesen megmutatom milyen az ha a seggét csak kicsit keglökik) Doningtont hagyjuk, mert végletekig elbaszott fizikával kellett ott mennünk.Az tény hogy volt kocc de azt is elfelejtetted, hogy visszaengedtelek, holott fényévekkel lassabb voltál na hagyjuk.

    3.itt 80%-ban egyet is értük

    Annyit hozzátennék, hogy ezen irományod nem ehez az óvás topikhoz tartozik, tehát ismét felesleges volt.(persze ez szubjektív vélemény tudom)
    3
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 03. 21. 14:02.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  17. #42
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    1.nem haragszok, csak értelmetlen volt a kérdés
    2.eléggé nagy volt ahoz, hogy bűvészkednem kelljen az eszkorttal.(szivesen megmutatom milyen az ha a seggét csak kicsit keglökik) Doningtont hagyjuk, mert végletekig elbaszott fizikával kellett ott mennünk.Az tény hogy volt kocc de azt is elfelejtetted, hogy visszaengedtelek, holott fényévekkel lassabb voltál na hagyjuk.

    3.itt 80%-ban egyet is értük

    Annyit hozzátennék, hogy ezen irományod nem ehez az óvás topikhoz tartozik, tehát ismét felesleges volt.(persze ez szubjektív vélemény tudom)
    3
    Az első kérdésnél pont az óvással kapcsolatban volt szó, hiszen nem értettem/értem mit nem értesz az óvással kapcsolatban. Ergo a hozzászólásom értelmes volt.

    A másodiknál csak válaszoltam arra, amit Te (utólag ebben a topikban) felhánytorgatsz, ki lökött meg kit és mikor, holott Te kétszer kiforgattál korábban és erről írtál nekem egy privit. Én azokat az eseteket nem említettem soha. Miért hagyjuk? Bagoly mondta verébnek... Az is verseny volt és mindig az a lassabb, aki hátul van (nem vonom kétségbe, hogy "fényévekkel" gyorsabb vagy mint én, és valóban volna mit tanulnom gyorsaságban.) De valóban ez már más téma inkább kifejtem privátban.

    Fentiekből láthatod, hogy ki írt értelmetlenül, indulatból. Zárjuk le a témát itt, megírom személyesen, mert valóban nem ide tartozik.

  18. #43
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az első kérdésnél pont az óvással kapcsolatban volt szó, hiszen nem értettem/értem mit nem értesz az óvással kapcsolatban. Ergo a hozzászólásom értelmes volt.
    Fentiekből láthatod, hogy ki írt értelmetlenül, indulatból. Zárjuk le a témát itt, megírom személyesen, mert valóban nem ide tartozik.
    na azért csak volt értelme az írásomnak hurrá.... Az, hogy valamit nem értesz egyből, nem feltétlen jelenti azt, hogy kérdést is kell feltenni.Lehet ha egy kicsit türelmes vagy, akkor utána megérted, vagy kiderül...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    A VB szeretné kikérni László véleményét az alábbi esettel kapcsolatban:

    "P10-P9 Belényesi-Lakatos 883-893 Laci elvette a gázt a kanyar közepén gondolom megcsúszott picit és korrigálni akart, Én már nem tudtam korrigálni.Hatalmas bocsánat érte."

    Illetve szeretnénk kérni egy videót vagy replayt (vagy egy sok képből álló képsorozatot) Zoltántól, melyen végig látszik a hátsó lámpája az incidens során...

  20. #45
    Belényesi Zoltán Versenyző b.zotyka logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A VB szeretné kikérni László véleményét az alábbi esettel kapcsolatban:

    "P10-P9 Belényesi-Lakatos 883-893 Laci elvette a gázt a kanyar közepén gondolom megcsúszott picit és korrigálni akart, Én már nem tudtam korrigálni.Hatalmas bocsánat érte."

    Illetve szeretnénk kérni egy videót vagy replayt (vagy egy sok képből álló képsorozatot) Zoltántól, melyen végig látszik a hátsó lámpája az incidens során...
    Ki van kapcsolva a replayom,és videót sem csináltam soha.De ha az a kérdés hogy ott fékeztem-e akkor a válasz nem(ill. nem valószínű).Én ott a kanyar előtt raktam mindig 3-ba és gázzal fordultam,Laci pedig valószínűleg a kanyarban váltott vissza.Vagy megcsúszott és korrigálni akart.Én néztem ezt be nem is lehet vitás.Nem számítottam ekkora lassulásra a kanyar ezen pontján.
    Utoljára módosította: b.zotyka; 2011. 03. 24. 04:10.

  21. #46
    Lakatos László Versenyző László Lakatos logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    245
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A VB szeretné kikérni László véleményét az alábbi esettel kapcsolatban:

    "P10-P9 Belényesi-Lakatos 883-893 Laci elvette a gázt a kanyar közepén gondolom megcsúszott picit és korrigálni akart, Én már nem tudtam korrigálni.Hatalmas bocsánat érte."

    Illetve szeretnénk kérni egy videót vagy replayt (vagy egy sok képből álló képsorozatot) Zoltántól, melyen végig látszik a hátsó lámpája az incidens során...
    Elfogadom a bocsánatkérését. És maradjon itt a GTL-be, de 889' és 891' között két másodperc telt el, ha az első csattanás véletlen? a második csat két másodperc múlva szándékos volt. Erről a véleményemről nem tudtok lebeszélni.
    Utoljára módosította: László Lakatos; 2011. 03. 24. 23:20. Indoklás: Kiegészítés

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •