Találatok: 1 - 14 (14 összesen)

Téma: HGTLM6 - Mondello - Óvások

  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    HGTLM6 - Mondello - Óvások

    2010.11.14. 24:00-ig
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Lengyel Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Város
    Hahót
    Életkor
    29
    Üzenetek
    9
    Sziasztok

    3086.883 tól 3111.258 ig nézzétek meg légy szíves és döntsetek
    mert szerintem ha valakit megelőznek nem így kéne válaszolni rá ,hogy rávillantok
    és neki megyek féktávon hátulról.

    Lengyel Krisztián - Lakatos László

    köszönöm!

  3. #3
    Lakatos László Versenyző László Lakatos logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    245
    Idézet Eredetileg osika13 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    3086.883 tól 3111.258 ig nézzétek meg légy szíves és döntsetek
    mert szerintem ha valakit megelőznek nem így kéne válaszolni rá ,hogy rávillantok
    és neki megyek féktávon hátulról.

    Lengyel Krisztián - Lakatos László

    köszönöm!
    Szia azért villantottam mert én hagytam helyet a kanyar belső ívén, te meg ki zártál a kivezetőn. Következő jobbosba elnézést kérek, de meg kajáltattál a picit nagyobb fékezéseddel, gondolom a villantásért.

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg László Lakatos írta Hozzászólás megtekintése
    Szia azért villantottam mert én hagytam helyet a kanyar belső ívén, te meg ki zártál a kivezetőn. Következő jobbosba elnézést kérek, de meg kajáltattál a picit nagyobb fékezéseddel, gondolom a villantásért.
    Hogy miket bele tudtok képzelni...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #5
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy miket bele tudtok képzelni...
    A minivel ott padlógázon el lehet kanyarodni, hogy a tr4 csak a port szagolja
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #6
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    188
    P21 - P22 "53-"59 Kovács Miki - Kovács András László

    T1-ben megpróbálok elsuttyanni a fél mezőny mellett és emiatt balfék a féktávom. Keresztbe át a pályán és a külső íven kigyorsító Mikit oldalról megtalálom. Nem volt szép és mellé felettébb amatőr megmozdulás. Elnézést miatta, Miki! (Mást is eltalálhattam volna, ami csak súlyosbítja az esetet)

    Nem óvás, de még volna két dolog:
    Az egyik, hogy időmérőn ne lökdösődjünk, még ha gyorsabbak is vagyunk. Szerintem. Nem engem lökdöstek ugyan, de Bordás és Kozma kollégákat megkérem, hogy ezt ne nagyon. Ellenvetés?

    A másik dolog pedig, hogy egy kolléga ugyan jóval gyorsabb volt mint én a pályán, ámde gyakorlatilag minden körében esett egyet. Még ezzel sem volna gond, de hogy utána agesszívan, mindenkit letolva nyomul a következő esésig, az már nem annyira okés. Így hiába gyorsabb másodpercekkel, ha aztán megint elmegyek mellette, amíg a pályára evickél éppen vissza. Szerintem lehetne ezt elegánsabban is. Bár biztosan csak én vagyok mimóza. Mindegy, a koccunkat nem óvom, csak kérem, hogy legközelebb legyen egy hangyányit belátóbb, ha egy mód van rá. Köszönöm!

  7. #7
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Első körös incidenst, nem kell jelenteni, automatikusan végig van nézve.
    A forumon irhatsz bocsit, vagy privben, szerintem ez bőven jólesik a érintettfélnek(mint ahogy tetted is) a többit amit írtál
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #8
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    P21 - P22 "53-"59 Kovács Miki - Kovács András László

    T1-ben megpróbálok elsuttyanni a fél mezőny mellett és emiatt balfék a féktávom. Keresztbe át a pályán és a külső íven kigyorsító Mikit oldalról megtalálom. Nem volt szép és mellé felettébb amatőr megmozdulás. Elnézést miatta, Miki! (Mást is eltalálhattam volna, ami csak súlyosbítja az esetet)

    Nem óvás, de még volna két dolog:
    Az egyik, hogy időmérőn ne lökdösődjünk, még ha gyorsabbak is vagyunk. Szerintem. Nem engem lökdöstek ugyan, de Bordás és Kozma kollégákat megkérem, hogy ezt ne nagyon. Ellenvetés?

    A másik dolog pedig, hogy egy kolléga ugyan jóval gyorsabb volt mint én a pályán, ámde gyakorlatilag minden körében esett egyet. Még ezzel sem volna gond, de hogy utána agesszívan, mindenkit letolva nyomul a következő esésig, az már nem annyira okés. Így hiába gyorsabb másodpercekkel, ha aztán megint elmegyek mellette, amíg a pályára evickél éppen vissza. Szerintem lehetne ezt elegánsabban is. Bár biztosan csak én vagyok mimóza. Mindegy, a koccunkat nem óvom, csak kérem, hogy legközelebb legyen egy hangyányit belátóbb, ha egy mód van rá. Köszönöm!
    László, az ellenvetésem csak annyi hogy én az időmérőn mindössze egy kört mentem, ami alatt nem volt a közelemben autó. Mit láttál amit én nem?

    Kozma védelmében annyit hogy az első versenye volt és koppra végignyomta az időmérőt, lehet hogy belehibázott itt-ott.

  9. #9
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Kozma védelmében annyit hogy az első versenye volt és koppra végignyomta az időmérőt, lehet hogy belehibázott itt-ott.
    Igen, egyszer telibevertem egy gyors körömön, amikor a kanyar közepén merőlegesen a pályára jött vissza! (Erre tessék figyelni!)

  10. #10
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    László, az ellenvetésem csak annyi hogy én az időmérőn mindössze egy kört mentem, ami alatt nem volt a közelemben autó. Mit láttál amit én nem?

    Kozma védelmében annyit hogy az első versenye volt és koppra végignyomta az időmérőt, lehet hogy belehibázott itt-ott.
    Helyreigazítás!
    2010.11.12-én 19:35-kor valótlan híresztelés bűntettét követtem el. Emiatt megbüntetem magam és a mai napon, azaz 2010.10.13-án 20:00 és 22:00 között elsötétítést rendelek el magammal szemben. Az adás az elsötétítés után a szokásos műsorrenddel folytatódik. Nézőink szíves megértését és türelmét kérjük az adott időszakban!
    Komolyan: elnézést, nem volt igazam, megkövetlek!

  11. #11
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    188
    P21-P24 "314-"318 Kovács András László - Kovács Tamás

    A célegyenesben Tamás és Csaba mellé surranva külső íven próbálkozom. Meglehet, hogy a T1-ben az aktuálisan ott tartózkodó mindhárom autó el is tudott volna fordulni, ha odafigyelek és hagyok helyet Tamásnak. Mivel ezt nem tettem és a jobb oldalt mellettem lévő tülekedéshez képest korán kezdtem el a kanyart, így Tamást Ariellel szendvicsbe szorítottam, aki emiatt felborult és jelentős késéssel, utolsó helyen folytatta a versenyt.

    Tamás, elnézést!

  12. #12
    Lakatos László Versenyző László Lakatos logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    245
    P7-P8 "889" Ott már késő zárni szerintem. Lengyel Krisztián - Lakatos László Köszönöm

  13. #13
    Kovács Miklós Versenyző Mikivan logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    55
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    P21 - P22 "53-"59 Kovács Miki - Kovács András László

    T1-ben megpróbálok elsuttyanni a fél mezőny mellett és emiatt balfék a féktávom. Keresztbe át a pályán és a külső íven kigyorsító Mikit oldalról megtalálom. Nem volt szép és mellé felettébb amatőr megmozdulás. Elnézést miatta, Miki! (Mást is eltalálhattam volna, ami csak súlyosbítja az esetet)
    Semmi gond én erre nem is emlékszem, meg kell néznem majd a repit.

  14. #14
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    1847 P13-14

    Játékostárs kissé optimistán méri fel a féktávot, ismételten veszélyeztetve ugyanebben a kanyarban.Gondolom, ha már egyszer sikerült elven, mé ne sikerülne mégegyszer, csak akkor előzékenyen lejöttem az ívről, hogy ne legyen belőle kocc, és ne végezzem kavicsban......Keresztbe áll, majd belémsodródik.De mind ez nem volt elég.A következő kanyarban 1854-nél, megpróbálja szűken bevenni a kanyart -tudva, hogy ott vagyok- ez mégsem sikerül neki, ismét meglök.A kerékvető része a pályának, lett volna helye azon elfordulni és még akkor is 2 kerékkel a fehér vonalon belül marad.Én biztosítottam neki a helyet,ráadásul gázelvétellel még a sebességem is csökkentettem, replayon hallatszódik is( az a kanyar számomra padlógázas volt amúgy). A kijárati ívnél, mivel a sebességem igen csekély volt, nem lett volna probléma egymás mellett elfordulni...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •