Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)

Téma: HGTLM6 - Hungaroring Óvások

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Ugye a kérdés az, hogy ha időben fékezel, úgy hogy be tudd venni kanyart szabályosan a pályán, akkor is meg tudtad volna-e előzni Zsoltit? Jutottál-e jogtalan előnyre Zsoltival szemben a pályalevágásoddal az adott kanyarkombinációban? Ugyan így cselekedtél volna, ha nem kavicságy vár a pályán szélen, hanem egy szép betonfal? (ezt a kérdést Wéber Gabinak szegezték egyszer a versenybírák egy ehhez hasonló esetben az Seat Leon EuroCup-on)

    Ezek persze a te szempontodból mind költői kérdések, nem kívánom veled megbeszélni az esetet, mivel az csak a VB tagok dolga, csak jelzem, hogy nem olyan pofon egyszerű, mint ahogy te azt általában látod... főleg ha rólad van szó
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 10. 18. 00:26.

  2. #27
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    na ez már diszkrimináció
    Komolyra fordítva a szót.Igen ha ott egy betonfal van akkor nem tudom hogy cselekszek, mivel nem volt ott betonal.Milett volna ha a villamosnak van kormánya, lehet kikerüli az előtte áthaladó személyautót.Amúgy időben fékeztem, pont abban az időben.Egy dologgal nem számoltam, a gumik állapotával, amik ugye nem úgy tapadtak mint amikor frissek voltak, tehát ezért sikerült állóra fékeznem a kerekeket, amint az láccik is.Zsoltiba meg mivel nem szerettem volna beleszállni, ezért jobb megoldás, ha elsuhanok előtte, mivel ha megpróbálom abszolválni a lassítót, akkor csúnyán kilököm.Ez szinte 100%.Ezt viszont mindenféleképp el akartam kerülni, mert nem akartam tönkre tenni a 1 órás kormánytekerését.A sajátom meg ez esetben nem érdekel, mert inkább pörgök forgok, kavicsozok, de ha ezzel megvédem más fáradozását akkor ugyan ezt fogom tenni bárkivel szemben.
    A bajnokság rendszeren kívüli futamokon több mint valószínü, hogy vissza engedem magam elé, bár ez nagyban hangulatfüggö
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy időben fékeztem, pont abban az időben.
    Egy dologgal nem számoltam, a gumik állapotával, amik ugye nem úgy tapadtak mint amikor frissek voltak, tehát ezért sikerült állóra fékeznem a kerekeket, amint az láccik is.
    Ergó nem fékeztél időben...

    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Zsoltiba meg mivel nem szerettem volna beleszállni, ezért jobb megoldás, ha elsuhanok előtte, mivel ha megpróbálom abszolválni a lassítót, akkor csúnyán kilököm.Ez szinte 100%.
    Ergó nem fékeztél időben...


    Bocsánat... csak nem bírtam megállni....


    Részemről a téma lezárt, az óvás határideje lejárt

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Nyelvtani korrekció:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek persze a te szempontodból mind költői kérdések, nem kívánom veled megbeszélni az esetet, mivel az csak a VB tagok dolga, csak jelzem, hogy nem olyan pofon egyszerű, mint ahogy te azt általában látod... főleg ha rólad van szó
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    na ez már diszkrimináció
    fenti soraim általam szánt jelentése, úgy látom félreérthetőre sikerült:

    Nem azért bonyolult az eset és nem azért nem beszéljük meg veled, mert rólad van szó... hanem te látod mindig pofon egyszerűen (értsd egyoldalúan) az olyan eseteket, amelyekben rólad van szó... az én meglátásom szerint.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •