Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9
Találatok: 201 - 215 (215 összesen)
  1. #201
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Valami kifogást keres hogy miért nincs eredmény, gratulál is egyben, majd hozzáteszi, hogy ők olasz gyerekek, és igazából ők sokkal jobbak voltak, de eredmény nem lévén úgysem tudjuk meg

    Utóiratként valami étterembe akar menni kajálni mert éhes, és hogy Csiki Peti fizessen ott

    Persze egy szót sem tudok olaszul.

  2. #202

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Idézet Eredetileg sabastracci írta Hozzászólás megtekintése
    Peter ho letto il tuo post.. replay .. sento Seba .. , abbiamo dei problemi con la patch autoistallante per il prossimo campionato GTRIC.
    Appena ho notizie vi posto il link.

    ... grazie a voi ragazzi .. per gli eventi .. e sempre un piacere.. appena finito il campionato che sta per iniziare .. ne organizziamo uno in comune aperto a piu piloti e in piu serate diviso in divisioni .. OK .

    Ciao e buon proseguimento di campionato a tutti.

    ps.. traduci Peter .. he he .. ristorante prenotato
    Problémáik voltak a carsettel a saját nemsokára induló bajnokságukra, és most ezzel vannak elfoglalva, amint meglesz a link jelzik (replay és eredmény).
    Amikor vége lesz a bajnokságainknak szervezünk megint futamokat, ők is nagyon jól érezték magukat. Akár több divízióval egy futamra. És megköszönik a részvételünket.

    UI: megyünk 2 hét múlva egy nagyszerű étterembe, és már le van foglalva, de persze ez nem HGTRM ügy (csak ha már Feri felhozta)

  3. #203

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Na ha már nincs eredmény jöjjenek a futambeszámolók.

    Megmondom őszintén annyira fáradt voltam a végén, hogy csak arra emlékszem az eredményből, hogy Kiss Norbi nyert, az első 3 hely a miénk volt (ha jól emlékszem Michelisz Norbi és Viktor), aztán jött 1 olasz, aztán Körmöndi Attila, majd 2 olasz, és utána én végeztem 8. helyen.
    Az időmérőn csak szenvedtem, jó fáradtan ültem le, és a dolog csak egyre ólmosabb lett. "Komoly" 19. helyet sikerült megcsípnem. A rajt előtt abban se voltam biztos, hogy végig tudok menni. De persze próbáltam küzdeni, utaztam a mezőnnyel, egy 4-es 5-ös boly végén, amelyet Balogh Tomi vezetett, hátulról meg én zártam a szendvicset az olaszoknak köztünk. Így ment ez körökön át, közben előzgettük egymást oda-vissza -közben valahogy magamhoz tértem a fáradtságból és egész jó köröket sikerült néha mennem-, aztán Tomi kipördült, majd az első óra vége felé a két olasz küzdött az egyre jobban kopott gumikkal így megelőztem őket, majd utolértem Wéber Gabit, aki küzdött 1 olasszal, mindkettőjuket megelőztem (Gabi és Michelisz Norbi hátra medium, előre hard gumit tettek, a szükséges med-med konfig ellenére, nem tapadt nekik elöl az autó, és kvázi ugyanúgy elkopott mint a medium ), és hála az előrébb kiesőknek a boxkiállás előtt már 6. voltam, de nagy csatában egy olasszal mögöttem akivel azelőtt Gabi küzdött. Az olasz sajnos megelőzőtt a boxkiállásnál, majd utána megérkezett második etapos mumusom, Maurizio Miconi, ismét gyorsabb volt nálam (csakúgy mint Barcelonában), és ismét megelőzőtt, így 8. lettem. Az utolsó fél órában a fáradtság iszonyúan elhatalmasodott rajtam, így már csak célba akartam érni.

    Gratulálok a pilótáinknak elől, azt hiszem sikerült maximálisan viszavágnunk! A díjakat 2 hét múlva hozom majd haza Milánóból!

  4. #204

  5. #205
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Én is hard-ot tettem előre sajnos

  6. #206

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Idézet Eredetileg sabastracci írta Hozzászólás megtekintése
    Grazie!

  7. #207

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    http://www.gtritalia-champ.it/modules.php?name=live

    Most kaptam a mailt. Sztem megcsinálták az élő közvetítést TV szinten

  8. #208

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.gtritalia-champ.it/modules.php?name=live

    Most kaptam a mailt. Sztem megcsinálták az élő közvetítést TV szinten
    Nekem nem indult

  9. #209

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem indult
    Szerintem csak a bajnoki futamokat lehet nézni. (gondolom én) Vagy az is lehet, hogy regelni kell? Nemtom, majd Peti többet tud mondani gondolom.
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 12. 14. 20:16.

  10. #210

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csak a bajnoki futamokat lehet nézni. (gondolom én) Vagy az is lehet, hogy regelni kell? Nemtom, majd Peti többet tud mondani gondolom.
    Meg en se tudom, holnap talalkozom Antoekkal, majd rakerdezek.
    A bajnoki futamok egyebkent ugy tudom szerdan es csutortokon este 9-tol vannak. Az idomerok hetfon.

  11. #211
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Én erről a versenyről érdeklődnék, hogy van-e még tervben közös megrendezés!?

    Szívesen megméretettném magam ebben az igen erős magyar mezőnyben egy esetleges indulás jogáért!

  12. #212

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én erről a versenyről érdeklődnék, hogy van-e még tervben közös megrendezés!?

    Szívesen megméretettném magam ebben az igen erős magyar mezőnyben egy esetleges indulás jogáért!
    Majd felkeresem Antót és megbeszéljük habár Peti többet találkozik vele
    De sztem valószínüleg lesznek még futamok az Olaszokkal. Nem tudom,h nekik a bajnokság most, h áll. De a díjakat most biztos nekünk kellessz megcsináltatni.

  13. #213
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Az jó lenne, sőt...............ha volna rá mód és náluk is volt kezdő futam, akkor lehetne egy olasz-magyar kezdő verseny is!

  14. #214

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Ez igazság az, hogy most nyáron csinálnak 4 futamos Corvette, Seat Toledo meg Viper challenge sorozatot NAP fizikával, és indulhattunk volna rajta, de mire időhiány miatt oda jutottam hogy kírjam ide a fórumba kiderült hogy már lejárt a nevezési határidő.

    Egyelőre nem lesz közös futam, de csak idő kérdése is be fog következni a dolog.

  15. #215
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Olasz - Magyar közös futamok

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre nem lesz közös futam, de csak idő kérdése is be fog következni a dolog.
    Köszi! Várunk türelemmel!

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •