Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (149 összesen)

Téma: GTR2 Mods

  1. #51
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257

    Re: GTR2 Mods

    Hűha! Ez a vertigo (is) rohadt jól néz ki! Pont néztem múltkor, hogy valójában milyen fasza kis járgány, csak eredeti gtr2-ben nagyon elbénázták az arányokat szegények

    Jut eszembe látvány...sikerült valakinek beizzítani a hdr plugint? Nekem csak a bloom effect működik egy 7600 GT-vel, pedig elvileg a többinek is kéne. Bár egy kis utánállítással azért így is szebb.

  2. #52
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg Kolozs Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hűha! Ez a vertigo (is) rohadt jól néz ki! Pont néztem múltkor, hogy valójában milyen fasza kis járgány, csak eredeti gtr2-ben nagyon elbénázták az arányokat szegények

    Jut eszembe látvány...sikerült valakinek beizzítani a hdr plugint? Nekem csak a bloom effect működik egy 7600 GT-vel, pedig elvileg a többinek is kéne. Bár egy kis utánállítással azért így is szebb.
    hdr plugin?

    Az meg mit tud?

  3. #53
    Demkó Sándor Regisztrált AlexD logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    hdr plugin?

    Az meg mit tud?
    A HDR (High Dynamic Range) széles színtartományú képet jelent, amivel 32-bites színmélységet érhetünk el. Ez a játékok esetén úgy jön át, mintha kicsit párás, mosott lenne a kép, viszont az ISI szimulációk nem hatnak annyira rajzfilmszerűnek. Itt egy példa,a Maserati MC12 cockpitje rFactor alatt (a plugin eredetileg a GTS: San Andreas-hoz lett készítve, de jó a GTR, GTR2, GTL, Race, Race07 programokhoz is):

    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pi...09GRAB_010.JPG

    Vagy egy életszerű példa: Test Drive Unlimited, ha valaki bekapcsolja a HDR-t, láthatja mi a különbség. Készítettem egy saját ensenbries.ini fájlt, ezt be kell másolni a GTR2/rFactor stb. root könyvtárába, esetlegesen felülírni vele a default ensenbriest, amit kicsomagoltál az archívumból. Nem tudom mindenkinél ugyanúgy fog-e működni, függ a géptől és a videokártyától. Rettentően eszi az fps-t, ezzel számolni kell, csak erősebb gépek esetén ajánlott.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  4. #54

    Re: GTR2 Mods

    Feltettem ezt a HDR-Pack-ot. Először végtelen ciklusba kapcsolt. Aztán eszembe jutott, hogy nem játék közben kell váltani, hanem a menüben. Restart-> Menüben Shift+F12-> HDR effekt aktiválva, viszont szaggatni is kezdett a menü, szóval a felbontást visszavettem 1280x960-ra, no AA, no AF és így már szaggatás nélkül ment a gépen. 30 gépi ellenféllel átlag 30-35 fps. Vezethető, de gondolom sokaknak kevés. Ja azt még hozzáteszem, hogy Alex által belinkelt zipből bemásoltam még a file-t, felülírva a korábbi oldalról szerzett és gyökérkönyvtárba bemásolt .ini file-t; ha neki ment talán nekem is, és ezután probáltam újra a fagyás után.
    Konfigom: ASUS P5B, Core 2 Duo 6320, 2 GB kingmax, Gigabyte x1950 Pro + a fent említett felbontás. Ehhez viszonyítva eldönthetitek, hogy kb. hogy futna a gépeteken.
    Lehet csak az újdonság miatt, de tetszik.

  5. #55

    Re: GTR2 Mods

    Íme néhány kép, összehasonlításként: (Találja ki mindenki maga, hogy melyik a HDR-es )
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #56
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Íme néhány kép, összehasonlításként: (Találja ki mindenki maga, hogy melyik a HDR-es )


    Huhh igy mar nekem nem is tetszik. Nagyon homalyos

    Meg nincsen erogepem sajni.

  7. #57
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: GTR2 Mods

    Hát nekm se tetszik az eredeti jobb. Ez a cm dirt játékra hasonlít
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  8. #58
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257

    Re: GTR2 Mods

    Tisztázni jöttem

    Szóval HDR bár valóban több színt is jelent, de a lényege a széles dinamika tartomány. Kb. úgy kell elképzelni, hogy ha lefotózol egy gyertyát a pincében, akkor a gyertya ki fog égni fehérre a képen, a pince meg hótfekete lesz és hiába világosítasz-sötétítesz, nem nagyon fog változni a kép. HDRI-ben ez úgy nézne ki, hogy világosítasz és hirtelen elkezdenének előtűnni a pince részletei, vagy sötétítesz és a gyertyafény fehérsége nem beszürkülne, hanem megjelennének a lángok színei, pont mintha a szem alkalmazkodna. Szóval ilyen HDRI-t alkalmazva sokkal realisztikusabb fényhatások érhetők el.

    Másik: a "párás effekt" az igazából a bloom effekt és nem hdr,afféle kamu-hdr, de kevesebb a gépigénye.

    Nekem igazából ez volt a kérdésem, hogy a bloom effekten kívül a többi mükszik-e valakinek gtr2-ben, mert elvileg babrál még a tükröződésekkel, árnyékokkal és a fény szétszóródásával is, de hiába kapcsolgatom ezeket ki-be, nem történik semmi. (Kivéve a fény szétszóródás, mert ott kb. 5 fps-re esik le a cucc .) Shift+F7...F11 a ki-be amúgy.

    Szerintem töltsétek le a plugint, mert jó sok mindent lehet állítgatni, nekem pl. szinte nincs "párásodás", de sokkal szebb a játék.

    7600 GT-m van amúgy és nem akad

  9. #59
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg Kolozs Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztázni jöttem

    Szóval HDR bár valóban több színt is jelent, de a lényege a széles dinamika tartomány. Kb. úgy kell elképzelni, hogy ha lefotózol egy gyertyát a pincében, akkor a gyertya ki fog égni fehérre a képen, a pince meg hótfekete lesz és hiába világosítasz-sötétítesz, nem nagyon fog változni a kép. HDRI-ben ez úgy nézne ki, hogy világosítasz és hirtelen elkezdenének előtűnni a pince részletei, vagy sötétítesz és a gyertyafény fehérsége nem beszürkülne, hanem megjelennének a lángok színei, pont mintha a szem alkalmazkodna. Szóval ilyen HDRI-t alkalmazva sokkal realisztikusabb fényhatások érhetők el.

    Másik: a "párás effekt" az igazából a bloom effekt és nem hdr,afféle kamu-hdr, de kevesebb a gépigénye.

    Nekem igazából ez volt a kérdésem, hogy a bloom effekten kívül a többi mükszik-e valakinek gtr2-ben, mert elvileg babrál még a tükröződésekkel, árnyékokkal és a fény szétszóródásával is, de hiába kapcsolgatom ezeket ki-be, nem történik semmi. (Kivéve a fény szétszóródás, mert ott kb. 5 fps-re esik le a cucc .) Shift+F7...F11 a ki-be amúgy.

    Szerintem töltsétek le a plugint, mert jó sok mindent lehet állítgatni, nekem pl. szinte nincs "párásodás", de sokkal szebb a játék.

    7600 GT-m van amúgy és nem akad
    Szerintem a kis x1600-os ATI radeonommal nem eroltetem. Amugy szerintetek olyan 20-30-ert milyen kartyat erdemes venni?

  10. #60
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR2 Mods

    nem tudom ismeritek-e, de találtam egy jó kis oldalt, hasonlít a Nogrip-re, de talán még jobb is.

    www.gtr4u.de

    Skinek, addon pályák és autók. Egyedi módokat is készít a csapat, tervbe vették egy GT 2008-as módnak az elkészítését a GTR2-höz.

    Egy pár fájl:
    Pannónia-Ring
    Symmons Plains - egy nagyon Funny pálya!

    Többi addon pálya

    Módok

    Cockpitek

    De keresgéljetek ti! www.gtr4u.de
    Letöltéshez Regisztrálás nem szükséges!

  11. #61

    Re: GTR2 Mods

    Hali
    Még új vagyok,lehet nem épp a legjobb helyre írom a kérdésem sorry.
    Pályát szeretnék szerkeszteni GTR2höz,letöltöttem a BobsTrackBuilder-t és meg is tudom azzal rajzolni az elképzelésemnek megfelelő pályát,csak az a problémám,hogy xml fájl-ként menti el.
    Hogyan lehetne gtr fájlá konvertálni?
    Esetleg Ti milyen pályaszerkesztő programot használtok?
    Előre is köszi
    Szevasztok

  12. #62

    Re: GTR2 Mods

    Sziasztok,

    A napokban sikerult megszereznem a GTR2 jatekot es egy MOMO kormanyt is a feeling kedveert.
    El is kezdtem egy championshipet, ami szerencsetlensegemre esovel kezdodott. Idovel a palya felszaradt es masfel kor utan mindig kidurrant a kerekem. Egyszeruen nem ertettem, egeszen odaig meg meg nem neztem a gumitipust ami az auton volt. Wet tires Na ok, akkor csere. Feltettem a softot es lassanak csodat mar is tapadt egy kor utan az auto ahogy kell.
    Keresek egy olyan modositast ami a kepernyore megjeleniti a gumik allapotat, esetleg homersekletet (bar utobbit a kormanyon nyomon tudom kovetni), tudom, hogy van ilyen, mert lattam az egyik videoban

    Mivel nm tudom, hogy a soft mennyire kopik, igy a verseny alatt nem akarok ugy jarni ahogy a vizessel jartam.

    Egy masik kerdesem, ami nem egeszen ide tartozik, de nem tudom, hogy hova kene tenni, igy felteszem itt:
    -a szerverren valo jatszasnal mennyire szamit a ping, illetve ha nem magyarorszagrol jatszok akkor mennyire lennek hatranyban. Valoszinuleg ha a kulfoldi forgalom korlatozva van, akkor innen Uj Zelandrol nem nagyon fog menni, sajnos.

    Valaszotokat elore is koszonom!

    Udv:

    Andras

  13. #63
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg Morpheus írta Hozzászólás megtekintése
    ...Keresek egy olyan modositast ami a kepernyore megjeleniti a gumik allapotat, esetleg homersekletet (bar utobbit a kormanyon nyomon tudom kovetni), tudom, hogy van ilyen, mert lattam az egyik videoban
    én a GTR2Xd-t használom
    http://www.gtr4u.de/jgs_db.php?actio...s_id=3899&sid=

    arról hogy új zealandról milyen lenne játszani, meg fogalmam sincs, próbáldd ki valamelyik nyílt szervert (német, angol) az kb olyan lenne mint nálunk...talán, bár ehhez nem nagyon értek.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #64

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    én a GTR2Xd-t használom
    http://www.gtr4u.de/jgs_db.php?actio...s_id=3899&sid=

    arról hogy új zealandról milyen lenne játszani, meg fogalmam sincs, próbáldd ki valamelyik nyílt szervert (német, angol) az kb olyan lenne mint nálunk...talán, bár ehhez nem nagyon értek.
    Koszonom a gyors valaszt! Le is teszteltem egy soft wet gumival szaraz palyan

    Egy kerdesem viszont lenne: hogyan tudom ugy nezni a kepernyot, hogy a bal felso sarokban is lassam az adatokat, hogy milyen tavol vagyok az elottem es az utanam jovotol... stb ?

  15. #65
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR2 Mods


  16. #66
    Ozorai Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    4

    GTR2 Mods HGTRM6

    Sziasztok
    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy leszedtem a játékhoz a ezt a mod- ot: HGTRM6, és az a bajom vele, hogy mikor tölti be a pályát, akkor kifagy és kilép a játékból.
    Ha ugy indítok, hogy összes 2003-as vagy 2004-es kategória akkor néha néha jó (de télleg nagyon ritkán, de akkor is csak a Ford Gt-vel). Nem tudjátok véletlenül, hogy mi a baj, vagy esetleg mással is előfordul ez a dolog? Vagy csak sz*r verzióm van meg? Linket tudtok? Meg pl a Panoz GTR1 es textúrái meg se jelennek az autóválasztásnál. Kár hogynem működik,pedig a MClaren F1 GTR nagyon nagyon állatul néz ki....
    1x betölötte, a Nordschleife-n tudtam vele veretni... Huh...

  17. #67
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GTR2 Mods HGTRM6

    Idézet Eredetileg Oz82 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy leszedtem a játékhoz a ezt a mod- ot: HGTRM6, és az a bajom vele, hogy mikor tölti be a pályát, akkor kifagy és kilép a játékból.
    Ha ugy indítok, hogy összes 2003-as vagy 2004-es kategória akkor néha néha jó (de télleg nagyon ritkán, de akkor is csak a Ford Gt-vel). Nem tudjátok véletlenül, hogy mi a baj, vagy esetleg mással is előfordul ez a dolog? Vagy csak sz*r verzióm van meg? Linket tudtok? Meg pl a Panoz GTR1 es textúrái meg se jelennek az autóválasztásnál. Kár hogynem működik,pedig a MClaren F1 GTR nagyon nagyon állatul néz ki....
    1x betölötte, a Nordschleife-n tudtam vele veretni... Huh...
    Szia!
    Elég egyszer megkérdezni. Majd válaszol, aki ért hozzá, ne félj

    Ha a szr verzió esetleg nem-eredetit jelent, akkor szerintem kezdj azzal, hogy beszerzed a progit. Ahogy tudom, már jócskán akciós áron kapható.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #68
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: GTR2 Mods HGTRM6

    Idézet Eredetileg Oz82 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy leszedtem a játékhoz a ezt a mod- ot: HGTRM6, és az a bajom vele, hogy mikor tölti be a pályát, akkor kifagy és kilép a játékból.
    Ha ugy indítok, hogy összes 2003-as vagy 2004-es kategória akkor néha néha jó (de télleg nagyon ritkán, de akkor is csak a Ford Gt-vel). Nem tudjátok véletlenül, hogy mi a baj, vagy esetleg mással is előfordul ez a dolog? Vagy csak sz*r verzióm van meg? Linket tudtok? Meg pl a Panoz GTR1 es textúrái meg se jelennek az autóválasztásnál. Kár hogynem működik,pedig a MClaren F1 GTR nagyon nagyon állatul néz ki....
    1x betölötte, a Nordschleife-n tudtam vele veretni... Huh...
    szia!
    felraktam újra a modot, nálam rendben működik minden, valószínűleg nálad lesz a hiba, ha nem eredeti az talán okozhat ilyen problémát, de csak ezért nem szedem le a warez verziót, hogy megnézzem ha origi a game, akkor nemtóm,1.1-es patch fenn van nálad? ha nincs, akkor innen leszedheted

  19. #69
    Ozorai Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    4

    Re: GTR2 Mods

    Köszi, a patch volt a gond. márt megy.
    Még 1 kérdés. Elakam a mentéseimet (profil, motec logok stb.) Nemrég keztem el újra tolni a gtr 2-vel. RBR-t meguntuk, GTR evo szerintem gyenge ehhez képest. Na de az a gondom, hogy pl tavaj pár híján végigtoltam az egyéni bajnokságokat, most folytatni akartam és megdöbbenve vettem észre a mentés bemásolása után, hogy a profilom megvan, de az unlockolt pályák zárolva, és az egyéni bajnokságok és a suli előtt nem pipa van, hogy teljesítve hanem ki van x-elve. Elcsesződött a mentésem! Neten meg sehol se találok mentett profilt
    Hogy tudom megjavítani?

  20. #70

    Re: GTR2 Mods

    Sziasztok, tudnátok abba segíteni, hogy honnan tudnék a GTR2-höz új pályákat letölteni? pl. Hungaroring, Nürburgring

  21. #71
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTR2 Mods

    nogripracing.com
    Ott eléggé összefogva megvan (majdnem) minden.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  22. #72

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    nogripracing.com
    Ott eléggé összefogva megvan (majdnem) minden.
    Hálás köszönet !!!!!! azt se tudom hová kapjak, annyi csoda van ott!

  23. #73
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTR2 Mods

    Csak jól válogasd meg mit töltesz le, mert napi 100mega a korlát. Két nagyobb pálya, vagy car pack és vége, várhatsz holnapig
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #74

    Re: GTR2 Mods

    Ha valakinek van tudomasa olyan mod-rol ahol extra eros autok vannak mint pl Tuning Cars Mod 2.0 akkor legyenszives leirni
    Ja még egy kerdes melyik modban lehet ez a supra:
    http://www.youtube.com/watch?v=NGzOynV1eRA

    Elore is koszonom es jo versenyzest mindenkinek
    Utoljára módosította: gabor; 2008. 12. 26. 23:17.

  25. #75
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Üzenetek
    236

    Re: GTR2 Mods

    Idézet Eredetileg gabor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek van tudomasa olyan mod-rol ahol extra eros autok vannak mint pl Tuning Cars Mod 2.0 akkor legyenszives leirni
    Ja még egy kerdes melyik modban lehet ez a supra:
    http://www.youtube.com/watch?v=NGzOynV1eRA

    Elore is koszonom es jo versenyzest mindenkinek
    ez nagyon brutál! Bár a srác csak egyenesen tud vele menni

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •