Oldal: 7 / 23 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (555 összesen)
  1. #151

    Re: Technikai problémák

    Sziasztok!
    Jobb helyet nem találtam a kérdésekre, itt meg nem zavarom meg a rendet.
    Szal mint fentebb írtam, kezdő vagyok a GTR ben. A GTR2 úton van felém nemsokára telepítem. Volna néhány kérdésem, amit jobb lenne az elején tisztázni h jó irányba induljak el. Előre bocsájtom, h tök amatőr kérdések lesznek, de valahol el kell kezdeni. Linkeket is szívesen fogadok.

    1. LT WingMan Formula Force GP kormányom van. Egyenlőre tökéletes. Ti be szoktátok kapcsolni a forszfídbeket? Ez teljesen izlés kérdése?
    2. A versenyeken illetve az igazi GT ben sem használnak semmilyen segítőt (ABS, kipörgés, szervó) a kocsikon? Vagy esetleg az a cél h minél "nyersebb" legyen a gép?
    3.Az ellenfelek féklámpája kanyar előtt villog vibrál. Ennek van valami technikai magyarázata?
    4. Ki, miért és honnan tudja mik az ideális ívek? Valahol sejtem én is a dolgot, de úgy mégis miért is?
    5. Itt a "játék" bajnokságokon is órákig köröztök? Lehet úgy játszani h nem csúszol ki nem mész neki a másiknak? Gondolom ehhez napi több óra gyakorlás is kell, tehetségtől függően.
    6.Használtok oldalra nézést játék közben, vagy vtükröket? Próbáltam de teljesen meghülyíti az érzékszerveimet az oldalranézés.
    7. Kell vagy lehet manuális váltót használni versenyeken?
    8. Saját kocsiszkinetek van vagy ez nem lényeges?
    9. Kell komolyabban foglalkozni a kocsi beállításaival? Nekem az még teljesen homály.
    10. Ti is mint a jó quaker ek teljesen lebutítjátok a grafikát, a gyorsabb játék érdekében?(erősebb gépen is)
    11. ha nem tudok vagy nem akarok ultraprofi lenni akkor inkább sakkozzak??
    12. Na húzzak a pélóba?

    ha csak végigolvastad már thx!

    Attila

  2. #152

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    1. LT WingMan Formula Force GP kormányom van. Egyenlőre tökéletes. Ti be szoktátok kapcsolni a forszfídbeket? Ez teljesen izlés kérdése?
    Szerintem ha bekapcsolod sokat segít, érzed ha csúszik pölö az első kerék. (Mi is ilyennel kezdtük tesómmal, klafa kormány)
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    2. A versenyeken illetve az igazi GT ben sem használnak semmilyen segítőt (ABS, kipörgés, szervó) a kocsikon? Vagy esetleg az a cél h minél "nyersebb" legyen a gép?
    Így az igazi kihívás
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    3.Az ellenfelek féklámpája kanyar előtt villog vibrál. Ennek van valami technikai magyarázata?
    Sztem a gépi ellenfelekre gondolsz, csak online játszom, és a többieké nem villog/vibrál.
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    4. Ki, miért és honnan tudja mik az ideális ívek? Valahol sejtem én is a dolgot, de úgy mégis miért is?
    Megnzed a gyorsabb pilótákat, hogy mennek, hol fékeznek, így tanulhatsz sokat.
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    5. Itt a "játék" bajnokságokon is órákig köröztök? Lehet úgy játszani h nem csúszol ki nem mész neki a másiknak? Gondolom ehhez napi több óra gyakorlás is kell, tehetségtől függően.
    Igen, a bajnokságban 1,5 órásak voltak a futamok. Persze lehet körözni kicsúszás és koccanás nélkül, de azért előfordul ilyesmi. A vitás eseteket a versenybíróság értékeli.
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    6.Használtok oldalra nézést játék közben, vagy vtükröket? Próbáltam de teljesen meghülyíti az érzékszerveimet az oldalranézés.
    Engem is megzavar, de szerintem a hátratekintés a legfontosabb, ha nincs mögötted akkor melletted van. Persez a rajtnál T1-ben néha oldara nézek, hagytak-e helyet a többiek.
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    7. Kell vagy lehet manuális váltót használni versenyeken?
    A szabálykönyvben megkapod a választ
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    8. Saját kocsiszkinetek van vagy ez nem lényeges?
    Szerintem nem lényeges, eddig nem is volt rá lehetőség.
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    9. Kell komolyabban foglalkozni a kocsi beállításaival? Nekem az még teljesen homály.
    Mindenki elkezdte valahol, az online fájlok közt is kereshetsz, de itt a setupolós fórumon is kaphatsz setupokat, tippeket. Legfontosabb, körözz minél többet az adott pályán, hogy álmodból felriasztva is tudd. Volt már párszor olyan, hog yelbambultam, és mire észbekaptam már jött egy kanyar, de hirtelen foggalmam sem volt, hanyadikba szoktam fordulni, és egyáltalán melyik részén vagyok a pályának , szóval ezt jobb megelőzni sok gyakorlással.
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    10. Ti is mint a jó quaker ek teljesen lebutítjátok a grafikát, a gyorsabb játék érdekében?(erősebb gépen is)
    Részemről addig veszem csak vissza míg a 20-25 FPS megvan (CTRL+F - fps kiírása a GTR2-ben)
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    11. ha nem tudok vagy nem akarok ultraprofi lenni akkor inkább sakkozzak??
    Dehógy, gyere GTR2-zni... a prekval oldalon láthatod, milyen időket megy a mezőny egy-egy pályán (vagy a futamok adatai közt) így van viszonyítási alapod.
    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    12. Na húzzak a pélóba?
    Csatlakozz a bajnoksághoz ha van kedved .

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    ha csak végigolvastad már thx!...
    Szívesen
    Utoljára módosította: Dózsa Attila; 2007. 08. 31. 11:37.

  3. #153
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Jobb helyet nem találtam a kérdésekre, itt meg nem zavarom meg a rendet.
    Szal mint fentebb írtam, kezdő vagyok a GTR ben. A GTR2 úton van felém nemsokára telepítem. Volna néhány kérdésem, amit jobb lenne az elején tisztázni h jó irányba induljak el. Előre bocsájtom, h tök amatőr kérdések lesznek, de valahol el kell kezdeni. Linkeket is szívesen fogadok.

    1. LT WingMan Formula Force GP kormányom van. Egyenlőre tökéletes. Ti be szoktátok kapcsolni a forszfídbeket? Ez teljesen izlés kérdése?
    2. A versenyeken illetve az igazi GT ben sem használnak semmilyen segítőt (ABS, kipörgés, szervó) a kocsikon? Vagy esetleg az a cél h minél "nyersebb" legyen a gép?
    3.Az ellenfelek féklámpája kanyar előtt villog vibrál. Ennek van valami technikai magyarázata?
    4. Ki, miért és honnan tudja mik az ideális ívek? Valahol sejtem én is a dolgot, de úgy mégis miért is?
    5. Itt a "játék" bajnokságokon is órákig köröztök? Lehet úgy játszani h nem csúszol ki nem mész neki a másiknak? Gondolom ehhez napi több óra gyakorlás is kell, tehetségtől függően.
    6.Használtok oldalra nézést játék közben, vagy vtükröket? Próbáltam de teljesen meghülyíti az érzékszerveimet az oldalranézés.
    7. Kell vagy lehet manuális váltót használni versenyeken?
    8. Saját kocsiszkinetek van vagy ez nem lényeges?
    9. Kell komolyabban foglalkozni a kocsi beállításaival? Nekem az még teljesen homály.
    10. Ti is mint a jó quaker ek teljesen lebutítjátok a grafikát, a gyorsabb játék érdekében?(erősebb gépen is)
    11. ha nem tudok vagy nem akarok ultraprofi lenni akkor inkább sakkozzak??
    12. Na húzzak a pélóba?

    ha csak végigolvastad már thx!

    Attila
    1. A többség bekapcsolja, mert jobban lehet érzékelni, hogy mikor milyen erők hatnak az autóra, de azért ne számíts tökéletesre. Persze vannak akik anélkül mennek.
    2. Ebben annyira nem vagyok biztos, de asszem nincsenek vezetést segítő vezérlések. Szervo sztem van. Mi csak az automata kuplungot használjuk.
    3. Ha fékez valaki, annak világít a féklámpája. Én még nem vettem észre, hogy vibrálna. Ez lehet, hogy csak nálad van.
    4. Ez a gyakorlásból megtanulható. Ajánlom a játékon belül a tanulóiskola elvégzését, nagyon sokat segíthet a kezdetekben.
    5. Eddig 1,5 órás versenyeket futottunk (Spa - 3óra), de lehet, hogy ez a következő bajnokságra 2 órára emelkedik. Mindenkinek az a célja, hogy kemény csaták legyenek, de ütközés nélkül. Ez nagyrészt sikerül is, de néha előfordul 1-1 koccanás/ütközés.
    6. Használjuk a tükröt, főleg a virtuálisat. Az oldalra és hátranézés nélkül nem is lehetne ütközésmentesen versenyezni, de ezt idővel megszokod.
    7. Csak manuális váltót lehet használni a bajnokságban.
    8. Nincsenek saját festések.
    9. Érdemes vele foglakozni, de használhatsz más versenyző beállítását is. Ebből rendeteget találsz a neten, meg a nálunk is.
    10. Más nevében nem beszélhetek, de én nem szoktam.
    11. Ha élvezed a versenyzést, akkor köztünk a helyed akkor is, ha nem leszel az élmenők között. A hátsó sorokban is lehet jókat csatázni.
    12. Ahogy akarod.
    Utoljára módosította: White; 2007. 08. 31. 12:14.

  4. #154

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    11. ha nem tudok vagy nem akarok ultraprofi lenni akkor inkább sakkozzak??

    Attila
    Szerintem ne sokat vacakolj. Olvasd el ezt http://www.gtr-masters.hu/index.php?page=rules meg ezt http://www.gtr-masters.hu/index.php?...s&champ=HGTRM4 és gyere versenyezni. A többi majd kiforrja magát.

  5. #155

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne sokat vacakolj. Olvasd el ezt http://www.gtr-masters.hu/index.php?page=rules meg ezt http://www.gtr-masters.hu/index.php?...s&champ=HGTRM4 és gyere versenyezni. A többi majd kiforrja magát.
    Hát nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat. De sajnos nagyon béna vagyok még segítők nélkül. Gyakorlatilag az első kanyart nem tudtam bevenni.
    Hogyan lehet a tükröt középre rakni? vagy félreértettem valamit?

    thx
    Attila

  6. #156
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Technikai problémák

    A villogó féklámpa a gépi ellenfelek miatt van, azok úgy fékeznek mint egy droid - kicsit "kockásan", megnézi adott időközönként mi a helyzet(tized/századmásodpercek) és ha gyorsítani kell gyorsít stb. - ezért villog/vibrál a féklámpájuk. Normális ember nem villogtat, hacsak nem R2D2 valamelyik őse.

    Én azt javaslom nézz ki egy pályát amin a srácok mennek és próbálj 107%on belül futni, lehet sokat kell gyakorolni de meglehet csinálni + a setup nagyon fontos de mint mások is írták azt lehet keríteni az online filok közül és innen is.

    u.i.: Én kb. 10 éve nyomom szimekkel de most kezdem megtanulni a setupolást ami elég nagy szégyen.
    u.i.: Ezek csak okosságok nem akarom elvenni a kedved gyere bátran.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  7. #157
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat. De sajnos nagyon béna vagyok még segítők nélkül. Gyakorlatilag az első kanyart nem tudtam bevenni.
    Hogyan lehet a tükröt középre rakni? vagy félreértettem valamit?

    thx
    Attila
    Ide még egy jó tanács először használj autómata váltót, ABS-t(nem féksegítség!), ás kipörgés gátlót mást ne! - persze autómata kuplunggal - és ha így tudsz menni a pályán ebben a sorrendben kezd el kivenni a segítségeket, így viszonylag gyorsan ráérzel mit hogy merre kell csinálni. A Force Feedback erejét pedig lődd be magadnak pl én rfactorban 75%on használom mert 100on a gyenge karom miatt nem tudok elég gyorsani irányt váltani pl. sikánnál vagy ellenkormányzásnál.
    Utoljára módosította: Speelius; 2007. 08. 31. 20:27.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  8. #158
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat. De sajnos nagyon béna vagyok még segítők nélkül. Gyakorlatilag az első kanyart nem tudtam bevenni.

    thx
    Attila
    En ugy szoktam csinalni, hogy eloszor megtanulom a palyat, Kb. 120-al vegiggurulok rajta. Aztan amikor mar megvannak a kanyarok, utana kezdem el nyomni a gazt, de meg akkor sem esz nelkul. Es szep lassan utana osszeall a kep. Ha kell megyek tobbszaz kort a palyakon. Gyakorlas nelkul nem fog menni. Persze kitartonak kell lenni.

  9. #159
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    634

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyan lehet a tükröt középre rakni? vagy félreértettem valamit?
    Olyat keress, hogy virtual mirror. Talán a video beállítások közt van, de lehet, hogy a realism-ben. A lényeg, hogy a virtual mirrort kell bekapcsolni.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  10. #160

    Re: Technikai problémák

    Na közben elkezdtem, és jött pár új dolog.
    A tükörről annyit, h ha bekapcsolom a tükröket akkor a kocsi belső és oldalsó tükreit kapcsolja az 1-es gomb. Ha kikapcsolom a tükröket akkor egy virtuális lesz a kép közepén fent de a kocsitükrök vakok. Gondolom így nézegessek oldalra. Megoldom.
    Van két autó kategória. Számít majd a kategória? Jólteszem ha megszokok egy autót és végig azt preferálom?
    Miért teszi a gép és a ricsárd börns ralli is jobbgombra a leváltást balgombra a felváltást. Valamiér nekem épp a fordítottja az egyértelmű. Eredetileg melyiket használják a profik? Mer akármelyiket meg tudom még szokni és úgy szeretném ahogy a "nagyok"
    Versenyeken a belső nézetet úgy variálom ahogy nekem kényelmes? Ülés állítás, ráfordulás, szélvédő. Vagy ezt a szerver felülbírálhatja?
    Rátaláltam erre a ráfordulás opcióra és sokkal élethűbbnek tűnik a rálátás.

    thx
    Attila

  11. #161
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Technikai problémák

    A kocsikról nem tudok sokat mondani én nem indulok a GTR2ben de javaslom az NGT-ket. Minden mást a te izlésed szerint állíthatsz be. A váltót a játék úgy állítja be ahogy éppen sikerül neki kivétel a beprogramozott kormányoknál, de úgy állítod ahogy akarod. Hivatalosan és sztem mindenki így használja a jobb gombbal/pillangóval váltasz fel a ballal le.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  12. #162

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Na közben elkezdtem, és jött pár új dolog.
    A tükörről annyit, h ha bekapcsolom a tükröket akkor a kocsi belső és oldalsó tükreit kapcsolja az 1-es gomb. Ha kikapcsolom a tükröket akkor egy virtuális lesz a kép közepén fent de a kocsitükrök vakok. Gondolom így nézegessek oldalra. Megoldom.
    Vagy a virtuális, vagy a normál tükrök működnek, a kettő együtt nem megy.

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Van két autó kategória. Számít majd a kategória? Jólteszem ha megszokok egy autót és végig azt preferálom?
    Tanulási fázisban jobb az NGT, és azon belül is válassz ki 1 autót (amelyik legszimpatikusabban vezethető számodra) és azzal gyakorolj.

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Miért teszi a gép és a ricsárd börns ralli is jobbgombra a leváltást balgombra a felváltást. Valamiér nekem épp a fordítottja az egyértelmű. Eredetileg melyiket használják a profik? Mer akármelyiket meg tudom még szokni és úgy szeretném ahogy a "nagyok"
    Mi általában job oldalival váltunk fel és a bal oldalival váltunk le.

    Idézet Eredetileg Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyeken a belső nézetet úgy variálom ahogy nekem kényelmes? Ülés állítás, ráfordulás, szélvédő. Vagy ezt a szerver felülbírálhatja?
    Rátaláltam erre a ráfordulás opcióra és sokkal élethűbbnek tűnik a rálátás.
    A futmokon kötelező a cockpit nézet. Az ülést, kanyarba benézést és a szélvédőt úgy állitod ahogy akarod.

  13. #163

    Re: Technikai problémák

    Megen ittvagyok.
    Lehet h le van írva de nem tudtam végigolvasni a beírásokat. Mi lehet az oka annak h a játék megy rendesen (FPS) de a külső nézetes replay és a gyakorlás bevezetője állandóan megakad, hol itt hol ott..van hogy sokszor kicsit egymás után..GTR1 ben is tapasztaltam..uccsó Ati driver van fent.

    thx

    Attila

  14. #164
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Technikai problémák

    Valaki utbaigazit,hogy hány patch kell a GTR 2 höz?
    És honnan tölthető le?Eggyet találtam,de azthiszem több kell...Vagy az a GTR 1 volt?
    Most telepitek az uj szezonra.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  15. #165

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki utbaigazit,hogy hány patch kell a GTR 2 höz?
    És honnan tölthető le?Eggyet találtam,de azthiszem több kell...Vagy az a GTR 1 volt?
    Most telepitek az uj szezonra.
    Úgy tudom, csak az 1.1.0.0-s patch van amit fel kell telepíteni.

  16. #166
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, csak az 1.1.0.0-s patch van amit fel kell telepíteni.
    Köszi a gyors segitséget!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  17. #167
    Major István Regisztrált Isu logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    20

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, csak az 1.1.0.0-s patch van amit fel kell telepíteni.
    És ezt honnan lehet letölteni?

  18. #168

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Isu írta Hozzászólás megtekintése
    És ezt honnan lehet letölteni?
    Próbáld innen...

  19. #169
    Major István Regisztrált Isu logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    20

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi

    Magyarításhoz linket tudna esetleg valaki?

    Még valami.Befizettem a servertagságot de nem tudom,hogy hogyan kell használni azt...
    Valahol le van írva hogyan működik,mint pl a RBR-nál,részletesen?
    Utoljára módosította: Isu; 2007. 09. 25. 10:39.

  20. #170

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Isu írta Hozzászólás megtekintése
    ...Magyarításhoz linket tudna esetleg valaki?...
    A GTR2 magyarosítás fórumon találsz linkeket.
    Idézet Eredetileg Isu írta Hozzászólás megtekintése
    Még valami.Befizettem a servertagságot de nem tudom,hogy hogyan kell használni azt...
    Valahol le van írva hogyan működik,mint pl a RBR-nál,részletesen?
    Igen, Itt le van írva. Kapsz majd értesítést, és itt a fórumon is lesz infó. Gondolom a hét végén megadják a szervezők majd a jelszót, amivel a szerverre lehet csatlakozni a GTR2 Lobbyból. Addig légy türelemmel, gyakorolj offline. (Az online idők kicsit roszabbak lesznek, erre készülj fel lelileg)
    Az induló bajnokságról itt olvashatsz.
    Utoljára módosította: Dózsa Attila; 2007. 09. 25. 10:52.

  21. #171
    Major István Regisztrált Isu logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    20

    Re: Prekvalifikációs rendszer - TESZT

    Hello!

    Új vagyok még itt és érdeklődni szeretnék,hogy a valenciai futamra Porsche RSR-el elért 1:39.1 -es idővel(offline) tudnám e kvalifikálni magam?Elsőre ennyit sikerült....

    Köszi a válaszokat elöre is!

  22. #172
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Prekvalifikációs rendszer - TESZT

    Idézet Eredetileg Isu írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Új vagyok még itt és érdeklődni szeretnék,hogy a valenciai futamra Porsche RSR-el elért 1:39.1 -es idővel(offline) tudnám e kvalifikálni magam?Elsőre ennyit sikerült....

    Köszi a válaszokat elöre is!
    Offline nekem a legjobbam 1.34.2xx. Amúgy minden idővel qualifikálod magad, csak max nem az A futamra, hanem a B-re!

  23. #173
    Major István Regisztrált Isu logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    20

    Re: Prekvalifikációs rendszer - TESZT

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Offline nekem a legjobbam 1.34.2xx. Amúgy minden idővel qualifikálod magad, csak max nem az A futamra, hanem a B-re!
    1:37.1 de kellene valami jó setting mert ahoz nem értek sajna....
    Esetleg valakinek ha lenne(Porsche RSR és Lambohoz) és megszánna vele azt nagyon szépen megköszönném.

  24. #174
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Prekvalifikációs rendszer - TESZT

    Idézet Eredetileg Isu írta Hozzászólás megtekintése
    1:37.1 de kellene valami jó setting mert ahoz nem értek sajna....
    Esetleg valakinek ha lenne(Porsche RSR és Lambohoz) és megszánna vele azt nagyon szépen megköszönném.
    Nézd meg a játékon belül az on-line filek között!
    Ott van több setup is, ami használható!

  25. #175

    Re: Prekvalifikációs rendszer - TESZT

    Idézet Eredetileg Isu írta Hozzászólás megtekintése
    1:37.1 de kellene valami jó setting mert ahoz nem értek sajna....
    Esetleg valakinek ha lenne(Porsche RSR és Lambohoz) és megszánna vele azt nagyon szépen megköszönném.
    Ha elfogadsz egy jó tanácsot: azért kezdj el ismerkedni a setupolással, a legtöbben saját setuppal tudnak a legjobbat menni! Magában a játékban is találsz alapvető beállítási tippeket. (magyar verzió...)

Oldal: 7 / 23 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •