Oldal: 22 / 23 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó
Találatok: 526 - 550 (555 összesen)
  1. #526
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    GTR-Steam topikból:

    "Steam-es GTR2-ben nincs Porsche és Ferrari sem, mert lejárt a Simbin licensze (vagy mert csak...), de az autók benne vannak a játék mappáiban..., nekem úgy sikerült előhoznom a játékban, hogy az 1.1-es NoCD-sexe-t bemásoltam a: Steam\steamapps\common\GTR 2 - FIA GT Racing Game mappába, utána elindítottam a GTR2Config-t, mint amikor a felbontást beállítom, leokéztam, Steamből indítottam a GTR2-t és elérhető lett a Ferrari és Porsche is , Configolás nélkül nem indul el a játék..., Online nem próbáltam, de régebben sem volt gond a GTRMasters szerveren a NoCD-s exe-vel, Probléma esetén Steamből visszaállítható az eredeti exe..."

    Illetve a NoGripRacing-ről szedd le NoCD-sexe-t!
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=2282

  2. #527
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    GTR-Steam topikból:

    "Steam-es GTR2-ben nincs Porsche és Ferrari sem, mert lejárt a Simbin licensze (vagy mert csak...), de az autók benne vannak a játék mappáiban..., nekem úgy sikerült előhoznom a játékban, hogy az 1.1-es NoCD-sexe-t bemásoltam a: Steam\steamapps\common\GTR 2 - FIA GT Racing Game mappába, utána elindítottam a GTR2Config-t, mint amikor a felbontást beállítom, leokéztam, Steamből indítottam a GTR2-t és elérhető lett a Ferrari és Porsche is , Configolás nélkül nem indul el a játék..., Online nem próbáltam, de régebben sem volt gond a GTRMasters szerveren a NoCD-s exe-vel, Probléma esetén Steamből visszaállítható az eredeti exe..."

    Illetve a NoGripRacing-ről szedd le NoCD-sexe-t!
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=2282
    Ez megoldotta a problémát láttam az autokat,viszont amikor bejelntkeztem kilépett és nem hajlandó belépni a játékba.
    Már volt uninstal és amikor berakom a NoCD-s exe fájlt most már be sem enged a játékba csak ha kitörlöm a mappából és vissza rakom a gyárit.
    Ha belépek online ba kilép hogy a program le állt.
    Mi lehet a gond?
    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 02. 12. 21:36.

  3. #528
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    nekem az lenne a problémám.. idáig ment minden-láttam a szerót,de jelszó híján nem tudtam belépni. Mondom addig elolvasom a szabályzatot.. kláttam a 2 patch-et fel is raktam no most azt írja ki mikor indítanám wrong disc inserted.. Please insert original "GTR" GTR" Final exe cd/DVD... Van valakinek valami ötlete?

    jahh.. hogy az a lemezes verzióhoz kellett most olvasom..... vissza lehet csinálni vagy rakjam újra az egészet?

    megoldva,de passzt még mindig nem sikerült levadásznom..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 02. 15:13.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #529
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nekem az lenne a problémám.. idáig ment minden-láttam a szerót,de jelszó híján nem tudtam belépni. Mondom addig elolvasom a szabályzatot.. kláttam a 2 patch-et fel is raktam no most azt írja ki mikor indítanám wrong disc inserted.. Please insert original "GTR" GTR" Final exe cd/DVD... Van valakinek valami ötlete?

    jahh.. hogy az a lemezes verzióhoz kellett most olvasom..... vissza lehet csinálni vagy rakjam újra az egészet?

    megoldva,de passzt még mindig nem sikerült levadásznom..
    A futamok topikjában van leírva, hogy az aktuális futamnak van-e topikja azt nem tudom, de a jelszó nem változott.

  5. #530
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A futamok topikjában van leírva, hogy az aktuális futamnak van-e topikja azt nem tudom, de a jelszó nem változott.
    hát pedig ami jó a race-re ide nem. Abban tud valaki segíteni a Motec-et hogy tudom működésre bírni a játékban? A gépemen fent van. /Amúgy ez egy qva jó játék!! Écaka,meg lámpa rendesen stb.. erre nincs ember?/ Hát szerzek én basszus!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #531
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    hát pedig ami jó a race-re ide nem.
    Senki nem is állított ilyet, hogy ugyan az. GTR2 futambeszámolók/futamkiírások között van a jelszó, mivel az egy nyílt, nem hivatalos (fun) bajnokság.

  7. #532
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Senki nem is állított ilyet, hogy ugyan az. GTR2 futambeszámolók/futamkiírások között van a jelszó, mivel az egy nyílt, nem hivatalos (fun) bajnokság.

    A szervertagok fórumnál a jelszavakhoz az van írva. Általánosan használt prekvali is futam jelszavak.. Ebből gondoltam, hogy ide is az. Viszont topicot nem találok ide így majd megírja valaki.

    szerk.: közben asszem megtaláltam egy előző futamot, gondolom az a mostani is. /kicsit átláthatatlan és bonyolult a dolog szerintem. Ez csak vélemény/
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 02. 17:07.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #533

    Fék

    Üdv mindenkinek!

    A napokban ismerkedtem meg a GTR2-vel és egy gondom van vele:

    Szóval, mivel nincs kormányom, és régebben F1C 99-02-vel játszottam, igen nagy gondot jelent megbarátkozni azzal, hogy bizony itt csak fék rásegítés van és nincs automatikus fékezés minden kanyarba. Az lenne a kérdésem, hogy meg lehetne az valahogy oldani, hogy az autó automatikusan fékezzen a kanyarok előtt?

    A válaszokat előre is köszönöm!

  9. #534
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A realisztika opcióknál vlahol megtalálod az automata féket. De az is lehet hogy csak arcade mode-ban lehet bakapcsolni.

  10. #535
    Sziasztok!

    Hol tudom beállítani, hogy a játékban is 420°-ot forduljon a kormány, ahogy a kezeim alatt a G27 is?
    rFactor-ral játszottam eddig, ott a PLR fájlban volt egy sor (Steering Wheel Range), amit átírva kedvemre módosíthattam.
    Itt nem találtam a PLR-be semmi hasonlót.

    Ha valakinek van ezen kívül még pár hasznos beállítási tippje, ami az alaptól eltér, nagyon szívesen fogadnám.

    Köszönöm.
    Üdv!

  11. #536
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg labi írta Hozzászólás megtekintése
    Hol tudom beállítani, hogy a játékban is 420°-ot forduljon a kormány, ahogy a kezeim alatt a G27 is?
    rFactor-ral játszottam eddig, ott a PLR fájlban volt egy sor (Steering Wheel Range), amit átírva kedvemre módosíthattam.
    Itt nem találtam a PLR-be semmi hasonlót.

    Ha valakinek van ezen kívül még pár hasznos beállítási tippje, ami az alaptól eltér, nagyon szívesen fogadnám.
    Szia, egyik Simbin szimulátorban sem lehet állítani a kormány grafikai elfordulását, gondolom a kéz animáció miatt, mert az átfogás már nem lett lemodellezve.

    Én is sokáig küzdöttem ezzel a problémával, mikor váltottam 900 fokos kormányra, nagyon zavart, hogy eltérően forog a kormány a képernyőn, mint a kezemben. A megoldás, hogy kapcsold ki a kormányt és helyezd a monitorod közvetlenül a kormányod mögé, minden szempontból ez az egyik legideálisabb racing felállás...






    Ez itt pedig a Tippek, trükkök, beállítások rovat, jó olvasgatást és sok sikert!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 06. 15:16.

  12. #537
    Idézet Eredetileg Aske írta Hozzászólás megtekintése
    GTR2-ben a kormányszöget max 23 fokra lehet beállítani egy kocshoz. Ha így teszek, akkor a programban az elfordulást 552-re beállítva kapom meg a kiindulási alapnak szánt 24-es arányszámot ami ugye egy kerékre nézve 12.
    A hétvégén előszedtem a jó őreg GTR2-t, és nagyjából így jártam el, mint ami itt le van írva. Viszont azt tapasztaltam, hogy ahogy egyre jobban elfordítom a kormányt, úgy egyre kisebb a force feedback, ami nagyon zavaró. Sőt, tulajdonképpen van egy "szakadék", ahol megszűnik a FFB. A Logitech profilerben 105%-ra állítottam az értéket, a GTR2-ben mindent kikapcsolatam, ami a kormányzást befolyásolná. (Speed sensitive steering, stering help, stb.) Van megoldás erre a problémára?

  13. #538
    Üdvözlet!,

    A kérdésem az lenne hogy miért van az hogy a vissza pillantóban ott van a kormány kerék egy kis része, rohadt zavaró hogy ott is forog, láttam hogy 1 éve irtak ide. Remélem valaki tud nekem segíteni.
    Köszönöm,
    Viktor

  14. #539

    Win10, Trustmaster 458?

    Sziasztok! Most vissza kivánok térni a játékhoz mert szerettem anno és a vasam sem elég az újabbakhoz. Jó ez, veszek CD kulcsot hozzá. Kérdésem arra irányul hogy Win10 alatt fut-e, illetve a kinézett Trustmaster 458 kormány stimmel-e a programmal? Köszönöm előre is a segitséget!

  15. #540
    Logitech DFGT kormány lett a dologból. Jövő héten lesz majd időm, akkor megnézem Win10 alatt müködik-e a játék.

  16. #541
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Most vissza kivánok térni a játékhoz mert szerettem anno és a vasam sem elég az újabbakhoz. Jó ez, veszek CD kulcsot hozzá. Kérdésem arra irányul hogy Win10 alatt fut-e, illetve a kinézett Trustmaster 458 kormány stimmel-e a programmal? Köszönöm előre is a segitséget!
    Elméletileg modern rendszerekkel is együtt tud működni a játék. Foglalkozgatnak vele modderek, most szeptemberben is jött még hozzá hotfix patch. 4K triple-be, meg VR-ba is tolják emberek. De könnyen lehet hogy picit állítgatni, babrálni kell vele (admin mód, compatibility mód...). Fana DD kormányal is sikeresen használta valaki, DFGT-vel sem hiszem hogy gondja lesz a programnak.

    Itt van a 16th Anniversary PATCH ami az egész játékon egy nagygenerált végez el. A képarányt, textúrákat, kocsikat, még a fizikát is feljavították. Kissé pepecses a felrakása (part 1-2-3, hotfix), lehet nincs is szüksége mindenre az embernek, de az eremény magáért beszél.

    Itt egy nemtúl régi, 1 éves videó


    Hajrá! Majd írd meg mire jutottál.

  17. #542
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Logitech DFGT kormány lett a dologból. Jövő héten lesz majd időm, akkor megnézem Win10 alatt müködik-e a játék.
    Működik persze, nekem is telepítve van. Ha Steam kulcsod van, a Kristóf által ajánlott Anniversary Patch mellett tudom ajánlani a CrewChief Enhancements Plugint is, ami szintén rengeteg aprósággal egészíti ki az eredeti verziót (kicsit utánaolvasós a használata, de lehet tudok segíteni).

  18. #543
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Logitech DFGT kormány lett a dologból. Jövő héten lesz majd időm, akkor megnézem Win10 alatt müködik-e a játék.
    Hibátlanul megy, single playerben tökéletes. De multi player-ben már nem lesz nagy élet.
    Amin elmegy a Win10 azon valószínű elmegy az Assetto Corsa is, arra is érdemes ránézni. Ha nem olyan öreg a config akkor talán még jobban is fog menni mint a GTR2 és a vezetési élmény az nagyot ugrott az AC-val.

  19. #544

    Hallelujah!

    Hú Köszönöm Sracok!<br><br>Utánajárok majd jövö héten lesz több időm, kipróbálgatom a modokat is. Valahogy elinditom. Úgy érzem segiteni fogtok ha elakadok. i3 2330m, GT 540m, 4GB a laptop 1366x768 felbontás. Ezen hát majd elválik mit mutat. Leveszek max a gafikából. A fejlesztett fizika nagyon érdekes. rFactorral még abszolút nem játszottam, de a demot most leszedtem és billről ugyan, de kicsit realisztikusabbnak, érezhetőbbnek tünik, mint a GTR2. Billel próbáltam, de valahol olvastam valami tesztben hogy a futómü és a gumikezelés ebben a legjobb, a régiek közül. Bizom benne hogy menni fog a frissitéssel rendesen a GTR2 és meggyőző lesz. Offline elég nekem amig belejövök, beállitgatom. Multi is persze érdekel, de vannak olyan gépek amiket annak idején nem szereztem meg benne, pedig a nagy fun a 600ló körüli gépekkel van.

  20. #545

    Team

    Assetto Corsat nem lehet kipróbálni demoval? Leszedtem egy demot de kódot kér, nem találok. Érdekes a dolog, mert YouTube-on van fent GT540m-el videó és hát valahogy megy vele, de megnézném saját szemmel mielőtt vásárolok.

  21. #546
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Assetto Corsat nem lehet kipróbálni demoval? Leszedtem egy demot de kódot kér, nem találok. Érdekes a dolog, mert YouTube-on van fent GT540m-el videó és hát valahogy megy vele, de megnézném saját szemmel mielőtt vásárolok.
    Semmi kép se vedd meg, fixen nem fog normálisan menni úgy hogy élvezd is! rFactor 1 mellé esetleg F1 Challenge 99-02 (ez ugyebár az első nagy project volt az rF készítőitől(de nem az első játék egyébként)), vagy a Grand Prix Legends (ez mondjuk körülményes irányításilag billentyűvel) egy GT Legends (nyilván ismered) és Automobilista 1 lehet még jó, utóbbi alapvetően a továbbfejlesztett verziója az rF1-nek, vagy a GTR2 után készült a Race, ahhoz sok DLC is van, igaz árkádabb jellegű. Illetve a régi játékok közül a Live for Speed lenne, amit ajánlanék. Korát megelőző fizikája volt, amikor megjelent és még most is létezik, lassacskán fejlődik, alapvetően néhány ember rakta össze, fejlett autó és gumifizika stb., ami lehetne a világ legjobbja is, ha kicsit jobban sülnek el a dolgok pénzügyileg a fejlesztőknek. Ingyenes regisztrációval a demo leszedhető illetve pénzért több hozzáférési szint vásárolható hozzá.

  22. #547
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi kép se vedd meg, fixen nem fog normálisan menni úgy hogy élvezd is! rFactor 1 mellé esetleg F1 Challenge 99-02 (ez ugyebár az első nagy project volt az rF készítőitől(de nem az első játék egyébként)), vagy a Grand Prix Legends (ez mondjuk körülményes irányításilag billentyűvel) egy GT Legends (nyilván ismered) és Automobilista 1 lehet még jó, utóbbi alapvetően a továbbfejlesztett verziója az rF1-nek, vagy a GTR2 után készült a Race, ahhoz sok DLC is van, igaz árkádabb jellegű. Illetve a régi játékok közül a Live for Speed lenne, amit ajánlanék. Korát megelőző fizikája volt, amikor megjelent és még most is létezik, lassacskán fejlődik, alapvetően néhány ember rakta össze, fejlett autó és gumifizika stb., ami lehetne a világ legjobbja is, ha kicsit jobban sülnek el a dolgok pénzügyileg a fejlesztőknek. Ingyenes regisztrációval a demo leszedhető illetve pénzért több hozzáférési szint vásárolható hozzá.
    A napokban jön meg a kormány. GTR2-őt megvettem, megnézem milyen az emlitett moddal az fps. Mod nélkül se rossz ahogy emlékszem, de az rFactor próba alatt szépen ment és tetszik is. Lehet az lesz amit veszek, vagy ez az Automobilist. Ezt holnap tudom kipróbálni. Nem tudom hogy fog futni, de jól hangzik amiket olvasok teszteket, hogy rFactor továbbfejlesztés. A Race 07-et játszottam anno, nem volt rossz és érdekelne is hogy mennyire van élet a multiban? A GTR Evolution kieg is elég jól hangzik, de hát fene tudja ha azt mondod arcade-es. Nem drágák az biztos. LFS megvolt és meghökkentően valószerünek is emlékszek rá. Van benne az az összkerekes difizáras. Emlékszem sokat teszteltem azzal, vagy a hátsókerekessel megyek jobbat. Kevés benne a pálya, bár asszem sokféle vonalvezetés van pályánként.

    Szóval... Megnézem az Automobilistot, a GTR2-őt és ha nem mennek rendesen vagy szippantanak be, akkor talán rFactor vagy az Evolution GTR-es Race. LFS-t sokat játszottam anno. Mindenképp próbálok futást, atmoszférát mielőtt valamelyiket veszem. Köszi!

    szerk.: Forma1-esek annyira nem jönnek be. GT Legends asszem kötelező darab. Kérdésem lehet a GTL-ben Setupolni? Illetve az Automobilistaben?
    Utoljára módosította: Auer Gábor; 2022. 10. 31. 02:38.

  23. #548
    Találtam PC-t, 26''-os monitorral jó áron. Ilyen hogy i5 4330, GeForce 750Ti 2G, 8GB memory. Nézelődök, de asszem hogy a GTR2 már meglesz azzal kezdek és ha nem szippant be az emlitett moddal, akkor megveszem az Assetto Corsat. Segitsetek légyszi! A Competizione szerintem túl gépigényes (1900x1200 a monitor), a sima Assetto C mennyire pörög még? Multiban azért van még élet? Illetve GTR2-höz képest mennyire lehet setupolni?

  24. #549
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam PC-t, 26''-os monitorral jó áron. Ilyen hogy i5 4330, GeForce 750Ti 2G, 8GB memory. Nézelődök, de asszem hogy a GTR2 már meglesz azzal kezdek és ha nem szippant be az emlitett moddal, akkor megveszem az Assetto Corsat. Segitsetek légyszi! A Competizione szerintem túl gépigényes (1900x1200 a monitor), a sima Assetto C mennyire pörög még? Multiban azért van még élet? Illetve GTR2-höz képest mennyire lehet setupolni?
    ACCompetizione nagyon gépigényes (ha szépet/gyorsat is szeretnél). Az említett konfig-al elindulhat, kipróbálhatod vele, de nagy sikerélményt nem fog okozni.
    GTR2 2006-os játék, sok generációval ezelötti szimulátor, az akkori gépekre lett kifejlesztve. Ami P4-es gépek korszaka lehetett. A "HQ" mod nyílván rápakol az erőforrás igényekre.
    A sima AssettoCorsa 2014-es program. Kb a két program között helyezkedik el félúton. DualCore-okkal is simán megy. De a programok gépigénye után könnyedén rátudsz keresni a neten...
    Mindegyik említett programban (nagyjából azonos mértékben) lehet a kocsikon beállításokat elvégezni. A kérdéses inkább hogy melyikben hogyan van implementálva, leprogramozva, szimulálva.
    AC-t mai napig egyre többen használják. él és virul a töménytelen mod-nak hála. Multi-ban emiatt kissé szétvan aprózódva, talán ott már túlvan a csúcsán.

  25. #550
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Hú Köszönöm Sracok!<br><br>Utánajárok majd jövö héten lesz több időm, kipróbálgatom a modokat is. Valahogy elinditom. Úgy érzem segiteni fogtok ha elakadok. i3 2330m, GT 540m, 4GB a laptop 1366x768 felbontás. Ezen hát majd elválik mit mutat. Leveszek max a gafikából. A fejlesztett fizika nagyon érdekes. rFactorral még abszolút nem játszottam, de a demot most leszedtem és billről ugyan, de kicsit realisztikusabbnak, érezhetőbbnek tünik, mint a GTR2. Billel próbáltam, de valahol olvastam valami tesztben hogy a futómü és a gumikezelés ebben a legjobb, a régiek közül. Bizom benne hogy menni fog a frissitéssel rendesen a GTR2 és meggyőző lesz. Offline elég nekem amig belejövök, beállitgatom. Multi is persze érdekel, de vannak olyan gépek amiket annak idején nem szereztem meg benne, pedig a nagy fun a 600ló körüli gépekkel van.
    Ez a win 10-hez kicsit necces. A 32bit nem használja ki a 4 gigát, a 64bit meg felzabálja.
    Az AC-val szerintem ne foglalkozz amíg nem újítasz hardware-t. Kipróbálni kitudod, de szerintem felesleges.

    LFS, GTR2, GTL, RF1. Ezekkel is el lehet lenni elég jól. Főleg ha letöltöd Nordschleife-t. Az magában is kitart 1-2 évig.
    Ami ennél frissebb az valószínű nem fog jól menni.

Oldal: 22 / 23 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •