Oldal: 1 / 23 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (555 összesen)
  1. #1

    Technikai problémák

    Sajnos a héten igen komoly fps esésekkel küzdöttem a Spa03 tesztfutamra készülőben és magán a futamon is.
    A konfigom AMD Barton 3200, 1 Giga RAM, ATI X800pro videokártya. A GTR2-t directX 7-ben, 1280x1024-ben, 32 biten játszom, minden medium és low a grafikai beállításoknál, a látható ellenfelek száma 10.
    Eddig egyetlen tesztfutamon, semmilyen helyzetben (pld ütközés) nem volt semmilyen komoly fps esési gondom a GTR2-vel, sem online, sem offline, mindig vezethető maradt.
    Szóval a hét elején, hétfőn, kedden és szerdán mikor felmentem a szerverre szabadedzésen és időmérőn számomra megmagyaráztahatlan módon többször is leesett 1-2-3 ra az fps (ami természetesen katasztrófális), és egy ideig úgy is maradt, majd fél-1 perc elteltével visszaállt. Szerda este egy olasz barátunk szerverén mentünk -szintén Spa03-on- és ott is ez történt. Közben realizáltam hogy nem csak magától történik, akkor is ez van ha nekiütközöm valakinek, valaminek. Csütörtökön este nálunk csak a futam kezdetre értem oda, mikor a többiek gyakoroltak a szerveren, de a felveztetőn nekimentem Mihálszki Csabának, akinek nem láttam az autóját (csak az árnyékát és a tab-ot használva a függőleges fehér vonalat), és abban a pillanatban hogy nekiütköztem megint ez történt, leesett 1-re az fps.
    Bevetettem spy-ölőt, antivírust, mindent, de mivel a helyzet nem változott úgy döntöttem itt csak az új windows segíthet, fel is raktam ma délelőtt, hogy estére a futamra minden rendben legyen. Délután bementem 1 próba körre a szerverre és minden rendben volt.
    Elérkezett a futam, és kvalon egyszer csak megint leesett 1 fps-re a dolog, úgy, hogy senki nem volt a közelemben. A futamon pedig a felvezető körben a Les Combes kanyarkombinációhoz érkezve, kicsit összesűrűsödtek az autók, ismét csak beállt az 1 fps. Félreálltam, kb. 1 percet kellett állnom mire visszaállt normálisra (egyszer csak pár másodperc alatt elkezd emelkedni és visszaáll). Utolértem a csapatot a buszmegálló előtt, és utolsó helyről elrajtoltam, várva hogy tudok-e menni. A 2. körig minden rendben ment, de akkor sajnos összeütköztem valakivel, és az ütközés pillanatától megint jött az 1 fps és a lassított diavetítés. Ki is léptem utána.
    Míg folytatódott a futam bementem más online szerverekre, kipróbáltam szinte minden pályát, nappal, szárazon és esőben is, direkt jó nagyokat ütköztem falaknak, de nem történt semmi, sehol -voltam Spa03-as szerveren is-, viszont hozzá kell tennem hogy 5-nél többen sehol sem voltunk.
    Utána mentem offline, Spa03-on 20 gépi elenféllel (10 látható), mind szárazon, mind éjjel, ha ütköztem jött az 1fps. Utána kipróbáltam Zhuhai-t ugyanígy, ott vezethető maradt ütközésnél, nappal és éjszaka is, nem jött az 1fps.
    A saját futamunk után bementem a saját szerverünkre ismét, mentem, ütköztem, nem történt semmi, de egyedül voltam.
    Néztem a processzor terhelését is, normálisan 30-40% között van, de 1fps-nél felmegy 90-95%-ra.
    A GTR1-ben van egy un. 1fps bug, holnap majd utánanézek az RSC-n.
    Várom a hozzáértők véleményét, hátha másnak is van/lesz ilyen gondja, bár nem kívánom senkinek!

    Végre megérkezett a processzorom amit vártam, így jövő héten végre upgradelhetek, ha más nem ez reményeim szerint megoldja a problémát!

  2. #2

    Re: Technikai problémák

    Még az is hozzátartozik a dologhoz, hogy amikor jön az 1 fps, akkor ha kiszállok az autóból, akkor is minden iszonyú lassan megy, chat, mások nézése, stb, ugyanúgy 1 fps-el mint ahogy kiszállok az autóból.

  3. #3
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Technikai problémák

    Sajnos ez nekem is töbször előfordult már, de hála az Istennek, nem éles, verseny szituációban!
    Én is várom a hozzáértők javaslatát, véleményét!

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Technikai problémák

    Az tuti, hogy nem a konfiggal van a gond, ugyanis ahhoz túl sokan panaszkodnak efféle problémákra! Igaz nekem 1-re még sosem ment le, de már 16-on lenyomtam egy futamot, hát... elég fura volt
    És ami még elő szokott fordulni (másnál is, mint azt már megtudtam), hogy a kormány az inputomra késöbb reagál, mint kéne! Ez egyszer csak jön, egy olyan fps esés után! Sőt, most az időmérő végefelé az Orúzsnál állandóan szaggatott! Pedig 30 fölött volt az fps! Igaz az is szörnyen kevés, hiszen low-on van minden!
    Dehát a szerver nem is volt "túlterhelve" a maga 22 fős mezőnyével...
    Lehet lejjebb kéne venni az indulok számát/szerver?! Hát nem tom ez megoldható-e valamennyire... Sztem sajna nem!
    Dehát ha ez így megy tovább, komoly problémák lesznek mind felvezetőben, mind futamon...
    Sőt, olyan is elő szokott fordulni hogy kint vagyok a pályán, körözgetek, és egyszer csak "lefagyok" 5-8mp-re, ekkor én csak állok, de az idő megy, mendegél... Ilyenkor a mögöttemlévök nemi s látnak, egyszerűen átmennek rajtam, a gond akkor van, mikor hirtelen elindulok, illetve mikor más szemszögéből egyszer csak "odapottyanok"... Hát ölég ilyesztő az tuti!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 10. 21. 01:02.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Dehát a szerver nem is volt "túlterhelve" a maga 22 fős mezőnyével...
    Lehet lejjebb kéne venni az indulok számát/szerver?! Hát nem tom ez megoldható-e valamennyire... Sztem sajna nem!
    Dehát ha ez így megy tovább, komoly problémák lesznek mind felvezetőben, mind futamon...
    Mint ahogy Peti írta, offline is előjött a probléma.

    Nem győzöm hangsúlyozni, a szerver nem befolyásolja azt hogy bárkinek is mennyi az fps-e! Azt egyedül a saját konfigod/környezeted/beállításaid/vírusaid/stb. tudják befolyásolni egyedül.

  6. #6

    Re: Technikai problémák

    Felvezetőn nekem 13 fps-t mutatott, de gyakorlatilag diavetítés volt. Ilyenkor nálam Alt-Tab szokott segíteni, de akkor nem mertem, mert ilyenkor néha ki is lép a GTR2. Bíztam benne, hogy javulni fog, de az első pár körben maradt a szaggatás, alig tudtam irányítani, sorra előzött meg mindenki. Az Rouge utáni egyenesben minden mindegy alapon nyomtam egy alt-tab-ot, szerencsére a kanyarig vissza tudtam érni, utána már játszható volt a játék. Offline nálam ilyen nem szokott lenni, de neten az fps mindig majdnem a fele (40) az offline-nak (80). Konfig: Barton 3000+ 1 GB, GF6600GT. Másik bajom, hogy rendszertelenül és lehetetlen helyeken néha egyszerűen beszaggat a játék, megfigyeltem általában olyankor, ha pitel, joinol vagy kilép valaki. Spa-ban viszont két helyen is rendszeresen megakadozott, a sikánban és a célegyenes előtti ráfordítóban. A célegyenesben meg drasztikusan esett az fps, ahogy mentem el a boxban álló autók mellett. (Látható autók száma most 6 nálam.) A prequal-okon akkor tudtam rendesen menni, ha kevesen voltak a szerveren. Ma is jóval alacsonyabb fps-em volt, mint az ezt megelőző napokban. Nem hiszem, hogy a szerver tehet róla, bővítek majd én is gépet, de ezen a netkódon van még mit javítani.

  7. #7
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Mint ahogy Peti írta, offline is előjött a probléma.

    Nem győzöm hangsúlyozni, a szerver nem befolyásolja azt hogy bárkinek is mennyi az fps-e! Azt egyedül a saját konfigod/környezeted/beállításaid/vírusaid/stb. tudják befolyásolni egyedül.
    Szerintem kár a saját konfigra fogni, mert gyengébb, és elég erős konfigosok is tapasztalták ugyanazt. Egyszerűen el...tak, vmit a programozók, amit ha jelzünk, reméljük kijavítanak, és erre ép Te lehetnél az összekötő kapocs.

  8. #8

    Re: Technikai problémák

    A tegnapi nap nekem is előjött (először életemben a GTR2-ben) az alacsony FPS. 7600GT/3800+ -om van , de már tökre levettem mindent, 1024-ben vagyok, DX8, többnyire medium és low beállításokkal. Érdekes., remélem az első patch majd segít...

  9. #9

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Még az is hozzátartozik a dologhoz, hogy amikor jön az 1 fps, akkor ha kiszállok az autóból, akkor is minden iszonyú lassan megy, chat, mások nézése, stb, ugyanúgy 1 fps-el mint ahogy kiszállok az autóból.
    Találkoztam ezzel a problémával én is. De ez megvolt a GTR 1-ben is. Számomra tökéletesen megoldotta a problémát a következő -amúgy érthetetlen, miért pont így. Nyomj egy Alt+Tab-ot, tudom veszélyes... De miután visszajöttem (feltéve, hogy nem fagyott ki), nyoma sem volt az fps esésnek. A menüben is és a pályán is folyamatos volt a frame. Egy próbát megér mindenképpen. Majd írjátok le személyes tapasztalaitokat, hogy bevált-e.

  10. #10

    Re: Technikai problémák

    Erre az éjszakai bevetésre én is megpróbáltam felkészülni fps ügyileg.
    6800GT-m van, tesztelgettem, hogy vajon mit lehetne még kikapcsolni, hogy több fps-hez jussak, febontást levettem 1024x768-ra, DX8, minden egyéb low-n, rajzolási távolság minimumon, látható autók 10. A MoTec-et be sem mertem kapcsolni. A tükör ki-be kapcsolgatása is jelentős fps változással járt. Úgyhogy amikor láttam, hogy a közelemben sincs senki inkább kikapcsoltam.
    Jelzem a rajtnál kb. 20-25 fps-em volt.
    Azért nem kicsit vicces, hogy egy ~10.000 forintos játékot talán egy 150.000-200.000 forintos gépfejlesztéssel lehetne esetleg játszhatóvá tenni ilyen körülmények között. És akkor még változó időjárással nem is mentünk.

    Viszont nem tudom ki ment már Saleen-el? Nekem ez volt az első futamom vele, eddig Lambo-val mentem. De ez a kormány FFB valami hihetetlen butára sikeredett (a Lambonál ezzel szemben sztem teljesen jó). Képtelen voltam adott irányba tartani a kocsit, a hosszú egyenesben ill. a Blanchimont kanyarban a legváratlanabb pillanatokban rántott egyet a kormányom, ami 250 környékén elég nagy bizonytalanságot okozott. Offline ezt a problémát nem találtam annyira súlyosnak. A hosszú egyenesben mikor mellém értek inkább elengedtem az illetőt, mert mellette képtelen voltam menni. Attól féltem, hogy oldalról nekimegyek és a végén még megharagszik.
    FFB nélkül is próbálgattam az időmérőn, de úgy valami borzalmas. Semmit nem érezni a kormányon. Nem tudom aki úgy vezet hogyan tudta megszokni, elismerésem neki. De nehogymár azt sem használjam. Igenis javítsák ki.
    Esetleg néhány ember leírhatná, hogy milyen kormánybeállítást használ. Hátha lehet valamelyest mérsékelni a problámát. Előre is köszönöm.

    100szónak is egy a vége, még jó hogy csak a tesztfutamokat megyünk. Csak néhány pályán mentünk, de asszem az észrevételek listája szépen növekszik.
    Viszont van egy olyan érzésem, hogy itt valamiféle peccsre nem keveset kell majd várnunk. Bár ne legyen igazam.

  11. #11

    Re: Technikai problémák

    Nálam is olyan gondok szoktak történni,mint Niebel Zoli-nál a kormánygond.
    Láthatóan nem mutatkozik fps esés tartja az 57 körülit,viszont egyszerüen nem reagál a kormány,illetve késön reagál,a mókás az volt amikor kanyar elött csinálta ezt én meg száguldottam tova egyenest.A másik hogy ilyen kissebb akadás nálam akkor mutatkozott,amikor ki-be léptek a játékba.Természetesen én is lejjebb vett grafikai beállitásokkal megyek,sőt csak a gyári driver-el hajlandó elindulni a játék,a többi catalyst-nál hibajelentés a mikcro-nak cimü felvonás következik.Szval én 1024x768x32 bit-en viszem, a gépem egy Asus P4C800/Deluxe alaplap, 2,8-as Intel Pentium-al, 512/400Ram, ATI 9600XT/256.
    És a játékon belüli videobeáálitásnál az én és a többi jármü,illetve a pályagrafikát low-ra vettem,de csak itt SPA-ban kellett ennyire levenni,az elöző teszteken Zuhany-nál illetve Valencia-ban ezeket hagytam mediumon,söt a pályagrafikát még magasabban is tudtam hagyni,és akkor is elértem azt az 57 körüli fps-t.De tény az,hogy Spa-ban mind on illetve offline máshogy viselkedik a játék.

  12. #12

    Re: Technikai problémák

    Szerintem a SPA pályával van valami bug. Nekem konfig E6300 @ 3000, 7800gt, 2gb ram, minden maxon van, azonban SPA-n online beszaggat, ami azért felettébb érdekes, mert olyankor teszi ezt, amikor 50-60 fps-t ír (gyakorlatilag olyan mintha 10 lenne)... Teljesen biztos, hogy valami optimalizálási probléma, és remélem lesz majd valami patch ami javítja

  13. #13
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Technikai problémák

    Érdekes hogy elég erős konfigoknál lemegy az fps.

    Nekem egy erős közepes gépem van (intel3gb proci hyper threading-gel virtuálisan megduplázva, hozzá illő asus alaplap, 1giga ram, nvidia 7300GT), és semmi bajom.

    A látható autók száma 10, a full screen antialiasing, és a vertical sync nincs bekapcsolva, ezen kívül minden maxon, 1600x1200 as felbontás, nagy felbontású textúrák, motec... minden.

    Tegnap a rajtrácson visszaesett 9fps-re, aztán az első kanyarban már fixen 20 felett volt. Megjegyzem normál körülmények között is "csak" 20-40 fps között van, de nálam a 20 már tökéletesen vezethető, semmi rossz nem érezhető a 80-hoz képest ( nem értem miért keveslik sokan a 20-at, kb 15-nél kezd szaggatni).

  14. #14
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: Technikai problémák

    Proci: 3250, memó:1,5Gb, 6600GT, 1024x768, dx9, minden med/low

    Nálam kb 15 autónál volt az a határ ahol 35-40 fps helyett 15-18-al ment a játék.
    A szabadedzésen, ahogy belépett a 16. ember máris leesett.
    Az eddigi tesztfutamok közül csak SPA-ban. Máshol nem volt ilyen drasztikus a szerverlétszámtól függő FPS.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  15. #15

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Antal János írta Hozzászólás megtekintése
    ...sőt csak a gyári driver-el hajlandó elindulni a játék,a többi catalyst-nál hibajelentés a mikcro-nak cimü felvonás következik...
    ...
    Én OmegaDrivert használok, 9800SE-mhez, és nem volt gond az indulással. (Régebbi 2.4-es NW sok rammal)

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ... SPA-n online beszaggat, ami azért felettébb érdekes, mert olyankor teszi ezt, amikor 50-60 fps-t ír (gyakorlatilag olyan mintha 10 lenne)...
    Nekem az időmérőn tűnt fel ilyen, hogy 25-30fps-sel megy, és a pálya több pontján is meg-megakad. Nappal semelyik másik pályán nem tapasztaltam ilyesmit. Én azért nem szóltam, mert azt hittem a gépem a ludas. De ha egy 50e-s cpuval is ezt játssza.....

  16. #16

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem tudom ki ment már Saleen-el? Nekem ez volt az első futamom vele, eddig Lambo-val mentem. De ez a kormány FFB valami hihetetlen butára sikeredett (a Lambonál ezzel szemben sztem teljesen jó). Képtelen voltam adott irányba tartani a kocsit, a hosszú egyenesben ill. a Blanchimont kanyarban a legváratlanabb pillanatokban rántott egyet a kormányom, ami 250 környékén elég nagy bizonytalanságot okozott. Offline ezt a problémát nem találtam annyira súlyosnak. A hosszú egyenesben mikor mellém értek inkább elengedtem az illetőt, mert mellette képtelen voltam menni. Attól féltem, hogy oldalról nekimegyek és a végén még megharagszik.
    FFB nélkül is próbálgattam az időmérőn, de úgy valami borzalmas. Semmit nem érezni a kormányon. Nem tudom aki úgy vezet hogyan tudta megszokni, elismerésem neki. De nehogymár azt sem használjam. Igenis javítsák ki.
    Esetleg néhány ember leírhatná, hogy milyen kormánybeállítást használ. Hátha lehet valamelyest mérsékelni a problámát. Előre is köszönöm.
    Én Zhuhai-on mentem Saleen-el, és egyáltalán nem volt semmilyen problémám a MoMo Racing-el.

  17. #17

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a SPA pályával van valami bug. Nekem konfig E6300 @ 3000, 7800gt, 2gb ram, minden maxon van, azonban SPA-n online beszaggat, ami azért felettébb érdekes, mert olyankor teszi ezt, amikor 50-60 fps-t ír (gyakorlatilag olyan mintha 10 lenne)... Teljesen biztos, hogy valami optimalizálási probléma, és remélem lesz majd valami patch ami javítja
    Igen, nekem is úgy tűnik a Spa03-al lehet valamilyen optimalizálási gond. Csak ezen volt nekem is olyan, hogy bizonyos kanyarokban röccent a játék, amikor ment rendesen.

  18. #18

    Re: Technikai problémák

    Most olvastam a futam beszámolójának topicjában, hogy Juhász Tominak is lement 1-re az fps futam közben.

  19. #19
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Most olvastam a futam beszámolójának topicjában, hogy Juhász Tominak is lement 1-re az fps futam közben.
    És most ez miért probléma?
    Hiszen ismeritek a pályát! Tehát elvileg akár vakon is...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem tudom ki ment már Saleen-el? Nekem ez volt az első futamom vele, eddig Lambo-val mentem. De ez a kormány FFB valami hihetetlen butára sikeredett (a Lambonál ezzel szemben sztem teljesen jó). Képtelen voltam adott irányba tartani a kocsit, a hosszú egyenesben ill. a Blanchimont kanyarban a legváratlanabb pillanatokban rántott egyet a kormányom, ami 250 környékén elég nagy bizonytalanságot okozott. Offline ezt a problémát nem találtam annyira súlyosnak. A hosszú egyenesben mikor mellém értek inkább elengedtem az illetőt, mert mellette képtelen voltam menni. Attól féltem, hogy oldalról nekimegyek és a végén még megharagszik.
    Még egy utolsó problémát mondok, aztán halhgatok... De kezdek kiábrándulni a progiból a sok hülye bug és ki tudja mik miatt...
    Lényeg h hasonló gondom van nekem is (nekem no ffb, és kössz az elismerést ),de nekem ez az egyenesben való "kacsázás" a Maseratinál jelentkezik! És ami rettenetes kiábrándító, hogy minden autóhoz teljesen más kormány beállítás (érzékenység) kell! Ilyesmi a gtr1-ben nem volt! Szóval már kezdem érteni miért volt ilyen olcsó a progi...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #21

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy utolsó problémát mondok, aztán halhgatok... De kezdek kiábrándulni a progiból a sok hülye bug és ki tudja mik miatt...
    Lényeg h hasonló gondom van nekem is (nekem no ffb, és kössz az elismerést ),de nekem ez az egyenesben való "kacsázás" a Maseratinál jelentkezik! És ami rettenetes kiábrándító, hogy minden autóhoz teljesen más kormány beállítás (érzékenység) kell! Ilyesmi a gtr1-ben nem volt! Szóval már kezdem érteni miért volt ilyen olcsó a progi...
    A progi ára a SeVeN M új árstratégiájának a keretében lett annyi amennyi, tőlünk nyugatra ugyanannyiba kerül mint a GTR1, vagy bármelyik másik szim vagy egyéb program.

  22. #22

    Re: Technikai problémák

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Találkoztam ezzel a problémával én is. De ez megvolt a GTR 1-ben is. Számomra tökéletesen megoldotta a problémát a következő -amúgy érthetetlen, miért pont így. Nyomj egy Alt+Tab-ot, tudom veszélyes... De miután visszajöttem (feltéve, hogy nem fagyott ki), nyoma sem volt az fps esésnek. A menüben is és a pályán is folyamatos volt a frame. Egy próbát megér mindenképpen. Majd írjátok le személyes tapasztalaitokat, hogy bevált-e.
    Kipróbáltam és valóban így van, alt-tab után rendeződik a dolog.
    Egyébként valóban létezett a probléma GTR1-ben és ezek szerint megvan a GTR2-ben, 1fps bug-nak hívják.

  23. #23

    Re: Technikai problémák

    Egyre inkább úgy tűnik, hogy a probléma Spa specifikus. Kipróbáltam offline a Spa04-et is ott is ugyanaz van, ha ütközök jön az 1fps, és alt-tab után rendeződik, nappal is és éjszaka is.
    Viszont utána kipróbáltam Anderstorpot, nincs semmilyen gond, se nappal se éjszaka.

  24. #24

    Re: Technikai problémák

    Pál Feri, véletlenül nem tudsz valamit mondani erről az 1fps bugról?
    A készítők tudják egyáltalán hogy mitől van ez? Dolgoznak rajta? Egyáltalán kijavítható ez a hiba?
    Ha van valami parányi infó, esetleg megoszthatnád thx

  25. #25

    Smile Re: Technikai problémák

    Szóval végigolvastam a hozzászólásokat, és az biztos hogy spaban valamit nagyon nem jól programoztak a nagyrabecsült fejlesztők(finoman fogalmazva) mindegy hogy 03 vagy 04 -es Spa a hiba előjön mindegy hogy online vagy offline, és szinte mindegy milyen gépen! ez nem vírus nem rendszer gond, nem szerver hanem programhiba remélhetőleg csak ezen az egy pályán! nekem ugyanúgy jön az 1 fps hiba( plusz 70 ről leesik 20 25 re igy ez is igen zavaró) a 6800 GT vel mint a 7900 GT vel pedig nagyságrendileg komolyabb videokari 1 gb ram és 3500+ os Amd vel, is katasztrófális helyzet volt tegnap . Amúgy pedig 105 FPS is tud full grafikával boxban mérve, és ahogy bekapcsolom a változó időjárást 80 ra esik vissza és még az eső sem esik. Esőben már 45, vizfüggöny mögött 30 FPS körül mozog mindez 25 asutóval mérve. A legszebb az hogy a butitás sem segit és az erősebb gép sem. Ez egyszerüen felháborító! és még a többi FFB gondokról nem is beszélve, én szerencsére eddig nem tapasztaltam ilyet. Szerintem erősen meg kell Patchelni a játékot ahogy Antal Pisti is irta mert ez igy nagyon sokak kedvét el fogja venni.

Oldal: 1 / 23 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •