Oldal: 22 / 22 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22
Találatok: 526 - 538 (538 összesen)
    Varga Balázs Szervező Cerdoblaise logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.252
    GTR-Steam topikból:

"Steam-es GTR2-ben nincs Porsche és Ferrari sem, mert lejárt a Simbin licensze (vagy mert csak...), de az autók benne vannak a játék mappáiban..., nekem úgy sikerült előhoznom a játékban, hogy az 1.1-es NoCD-sexe-t bemásoltam a: Steam\steamapps\common\GTR 2 - FIA GT Racing Game mappába, utána elindítottam a GTR2Config-t, mint amikor a felbontást beállítom, leokéztam, Steamből indítottam a GTR2-t és elérhető lett a Ferrari és Porsche is , Configolás nélkül nem indul el a játék..., Online nem próbáltam, de régebben sem volt gond a GTRMasters szerveren a NoCD-s exe-vel, Probléma esetén Steamből visszaállítható az eredeti exe..."

Illetve a NoGripRacing-ről szedd le NoCD-sexe-t!
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=2282

Ozsváth Zoltán Regisztrált ozoli78 logója
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    365
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    GTR-Steam topikból:

"Steam-es GTR2-ben nincs Porsche és Ferrari sem, mert lejárt a Simbin licensze (vagy mert csak...), de az autók benne vannak a játék mappáiban..., nekem úgy sikerült előhoznom a játékban, hogy az 1.1-es NoCD-sexe-t bemásoltam a: Steam\steamapps\common\GTR 2 - FIA GT Racing Game mappába, utána elindítottam a GTR2Config-t, mint amikor a felbontást beállítom, leokéztam, Steamből indítottam a GTR2-t és elérhető lett a Ferrari és Porsche is , Configolás nélkül nem indul el a játék..., Online nem próbáltam, de régebben sem volt gond a GTRMasters szerveren a NoCD-s exe-vel, Probléma esetén Steamből visszaállítható az eredeti exe..."

Illetve a NoGripRacing-ről szedd le NoCD-sexe-t!
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=2282
    Ez megoldotta a problémát láttam az autokat,viszont amikor bejelntkeztem kilépett és nem hajlandó belépni a játékba.
    Már volt uninstal és amikor berakom a NoCD-s exe fájlt most már be sem enged a játékba csak ha kitörlöm a mappából és vissza rakom a gyárit.
    Ha belépek online ba kilép hogy a program le állt.
    Mi lehet a gond?
    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 02. 12. 21:36.

Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    nekem az lenne a problémám.. idáig ment minden-láttam a szerót,de jelszó híján nem tudtam belépni. Mondom addig elolvasom a szabályzatot.. kláttam a 2 patch-et fel is raktam no most azt írja ki mikor indítanám wrong disc inserted.. Please insert original "GTR" GTR" Final exe cd/DVD... Van valakinek valami ötlete?

jahh.. hogy az a lemezes verzióhoz kellett most olvasom..... vissza lehet csinálni vagy rakjam újra az egészet?

megoldva,de passzt még mindig nem sikerült levadásznom..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 02. 15:13.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    20.087
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nekem az lenne a problémám.. idáig ment minden-láttam a szerót,de jelszó híján nem tudtam belépni. Mondom addig elolvasom a szabályzatot.. kláttam a 2 patch-et fel is raktam no most azt írja ki mikor indítanám wrong disc inserted.. Please insert original "GTR" GTR" Final exe cd/DVD... Van valakinek valami ötlete?

jahh.. hogy az a lemezes verzióhoz kellett most olvasom..... vissza lehet csinálni vagy rakjam újra az egészet?

megoldva,de passzt még mindig nem sikerült levadásznom..
    A futamok topikjában van leírva, hogy az aktuális futamnak van-e topikja azt nem tudom, de a jelszó nem változott.

Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A futamok topikjában van leírva, hogy az aktuális futamnak van-e topikja azt nem tudom, de a jelszó nem változott.
    hát pedig ami jó a race-re ide nem. Abban tud valaki segíteni a Motec-et hogy tudom működésre bírni a játékban? A gépemen fent van. /Amúgy ez egy qva jó játék!! Écaka,meg lámpa rendesen stb.. erre nincs ember?/ Hát szerzek én basszus!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    20.087
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    hát pedig ami jó a race-re ide nem.
    Senki nem is állított ilyet, hogy ugyan az. GTR2 futambeszámolók/futamkiírások között van a jelszó, mivel az egy nyílt, nem hivatalos (fun) bajnokság.

Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Senki nem is állított ilyet, hogy ugyan az. GTR2 futambeszámolók/futamkiírások között van a jelszó, mivel az egy nyílt, nem hivatalos (fun) bajnokság.

A szervertagok fórumnál a jelszavakhoz az van írva. Általánosan használt prekvali is futam jelszavak.. Ebből gondoltam, hogy ide is az. Viszont topicot nem találok ide így majd megírja valaki.

szerk.: közben asszem megtaláltam egy előző futamot, gondolom az a mostani is. /kicsit átláthatatlan és bonyolult a dolog szerintem. Ez csak vélemény/
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 02. 17:07.

Fék

Üdv mindenkinek!

A napokban ismerkedtem meg a GTR2-vel és egy gondom van vele:

Szóval, mivel nincs kormányom, és régebben F1C 99-02-vel játszottam, igen nagy gondot jelent megbarátkozni azzal, hogy bizony itt csak fék rásegítés van és nincs automatikus fékezés minden kanyarba. Az lenne a kérdésem, hogy meg lehetne az valahogy oldani, hogy az autó automatikusan fékezzen a kanyarok előtt?

A válaszokat előre is köszönöm!

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.307
    A realisztika opcióknál vlahol megtalálod az automata féket. De az is lehet hogy csak arcade mode-ban lehet bakapcsolni.

Sziasztok!

Hol tudom beállítani, hogy a játékban is 420°-ot forduljon a kormány, ahogy a kezeim alatt a G27 is?
    rFactor-ral játszottam eddig, ott a PLR fájlban volt egy sor (Steering Wheel Range), amit átírva kedvemre módosíthattam.
    Itt nem találtam a PLR-be semmi hasonlót.

Ha valakinek van ezen kívül még pár hasznos beállítási tippje, ami az alaptól eltér, nagyon szívesen fogadnám.

Köszönöm.
    Üdv!

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    20.087
    Idézet Eredetileg labi írta Hozzászólás megtekintése
    Hol tudom beállítani, hogy a játékban is 420°-ot forduljon a kormány, ahogy a kezeim alatt a G27 is?
    rFactor-ral játszottam eddig, ott a PLR fájlban volt egy sor (Steering Wheel Range), amit átírva kedvemre módosíthattam.
    Itt nem találtam a PLR-be semmi hasonlót.

Ha valakinek van ezen kívül még pár hasznos beállítási tippje, ami az alaptól eltér, nagyon szívesen fogadnám.
    Szia, egyik Simbin szimulátorban sem lehet állítani a kormány grafikai elfordulását, gondolom a kéz animáció miatt, mert az átfogás már nem lett lemodellezve.

Én is sokáig küzdöttem ezzel a problémával, mikor váltottam 900 fokos kormányra, nagyon zavart, hogy eltérően forog a kormány a képernyőn, mint a kezemben. A megoldás, hogy kapcsold ki a kormányt és helyezd a monitorod közvetlenül a kormányod mögé, minden szempontból ez az egyik legideálisabb racing felállás...

Ez itt pedig a Tippek, trükkök, beállítások rovat, jó olvasgatást és sok sikert!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 06. 15:16.

Idézet Eredetileg Aske írta Hozzászólás megtekintése
    GTR2-ben a kormányszöget max 23 fokra lehet beállítani egy kocshoz. Ha így teszek, akkor a programban az elfordulást 552-re beállítva kapom meg a kiindulási alapnak szánt 24-es arányszámot ami ugye egy kerékre nézve 12.
    A hétvégén előszedtem a jó őreg GTR2-t, és nagyjából így jártam el, mint ami itt le van írva. Viszont azt tapasztaltam, hogy ahogy egyre jobban elfordítom a kormányt, úgy egyre kisebb a force feedback, ami nagyon zavaró. Sőt, tulajdonképpen van egy "szakadék", ahol megszűnik a FFB. A Logitech profilerben 105%-ra állítottam az értéket, a GTR2-ben mindent kikapcsolatam, ami a kormányzást befolyásolná. (Speed sensitive steering, stering help, stb.) Van megoldás erre a problémára?

Üdvözlet!,

A kérdésem az lenne hogy miért van az hogy a vissza pillantóban ott van a kormány kerék egy kis része, rohadt zavaró hogy ott is forog, láttam hogy 1 éve irtak ide. Remélem valaki tud nekem segíteni.
    Köszönöm,
    Viktor

Oldal: 22 / 22 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •