Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23
Találatok: 551 - 555 (555 összesen)
  1. #551
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam PC-t, 26''-os monitorral jó áron. Ilyen hogy i5 4330, GeForce 750Ti 2G, 8GB memory. Nézelődök, de asszem hogy a GTR2 már meglesz azzal kezdek és ha nem szippant be az emlitett moddal, akkor megveszem az Assetto Corsat. Segitsetek légyszi! A Competizione szerintem túl gépigényes (1900x1200 a monitor), a sima Assetto C mennyire pörög még? Multiban azért van még élet? Illetve GTR2-höz képest mennyire lehet setupolni?
    AC, IRacing, R3E, stb. Valamint a régebbi simeket elviszi.
    ACC és társait nem érdemes rajta kipróbálni.

    AC + Nordschleife + akármelyik GT. Ezzel már 1 évig simán ellenék ha semmi más nem lenne hozzá akkor is.

  2. #552
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Multiban azért van még élet?
    Láttam multi után érdeklődtél AC-ra már kaptál is választ: Nos alapvetően vannak GTR 2 és GT Legends szerverek is, bár többnyire moddolva, de természetesen te is tudsz hostolni szervert illetve ha minden rendben van, akkor IP címmel is egymásra tudtok csatlakozni. Alapvetően viszont érdemes az http://www.altbierbude.de (GTL) vagy a http://www.koelschbierbude.de (GTR2) weboldalra felmenni és szét nézni mik vannak, igaz külföldi a dolog. (Persze anélkül a GTL-el is lehet jót singleplayerrel nyomatni, van jó karrier, többféle kihívással, amit akarsz jó móka).
    Ha a szerverkeresőbe be szeretnél menni, akkor alapból indítsd el a játékot és próbálj rá (valószínű nem fog menni). Ha nem megy akkor hozz létre egy txt szövegfájlt, amit elnevezel LOCAL_IP_LOBBY-nak, majd beleírod: lobby.koelschbierbude.de a GTR 2 esetén és lobby.altbierbude.de a GTL esetén (igazából ha hostolni akarsz szervert és azt akarod hogy lássák, akkor mindegy melyiket hova használod, ez csak azért kell, hogy tudja a játék melyik szerverlistát dobja be).
    rF1 is működik, Automobilista pedig természetesen igen!
    UI: Mindenképpen a GTR2 és a GT Legends esetében rendszergazdaként indítsd és ha nem működne (valószínű nem indul el), akkor állíts be Windows XP kompatibilitási módot és akkor minden tökéletes lesz!
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2022. 11. 05. 20:51.

  3. #553
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Megnézem az Automobilistot, a GTR2-őt és ha nem mennek rendesen vagy szippantanak be, akkor talán rFactor vagy az Evolution GTR-es Race. LFS-t sokat játszottam anno. Mindenképp próbálok futást, atmoszférát mielőtt valamelyiket veszem. Köszi!

    GT Legends asszem kötelező darab. Kérdésem lehet a GTL-ben Setupolni? Illetve az Automobilistaben?
    Ezek a címek alapvetően ugyan arra az ISI engine-re épülnek - kivéve az LFS, azt teljesen más alapokon nyugszik -, megvalósításban és hangulatban ugyan van köztük bőven különbség, de a "motorháztető" alatt a felépítésük nagyon hasonló és kb ugyan abból az eszközkészletből dolgoznak, gépigényük is szinte egyforma... és persze melléfogni nagyon egyikkel sem lehet. Na és persze mindben lehet setup-olni.

    Az alábbi trükkök és finmhangolások kb mindegyikben használhatók:
    GTL - Tippek, trükkök beállítások
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 11. 06. 13:51.

  4. #554
    Nos köszönöm! Igen vettem egy alap gépet, i5, 8gb, 750ti, megyeget az AC, de kíváncsi vagyok hogy az emlékeim megszépültek, vagy tényleg jobban feküdt a GTR2. Azt nézem fizetős a patch oldal. Ezzel kapcsolatban kérdezem, a patch is havidíjas? Szal kell az oldalon fizetni a tagságot ha játszani akarok majd?

    Ájj... Beállítottam a játék és logitech profilt, aztán mentem pár kört. A linkről beállítottam a controlst, realismot, setupban a steeringlockot, logi driverben a szöget. ~500fok. Itt a féktávon lehet érezni a mechanikát, gumikat. Ugrál az eleje erős féknél, lineárisan a fékerő függvényében. Látni az utat és a kanyarokat, rendes üléspozíció és látótér + a kis kanyarinfos nyíl is nagyon jó dolog...
    Utoljára módosította: Auer Gábor; 2022. 11. 09. 14:26.

  5. #555
    Idézet Eredetileg Auer Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nézem fizetős a patch oldal. Ezzel kapcsolatban kérdezem, a patch is havidíjas? Szal kell az oldalon fizetni a tagságot ha játszani akarok majd? De kíváncsi vagyok hogy az emlékeim megszépültek, vagy tényleg jobban feküdt a GTR2
    Már hogy milyen patch? A GTR/GTL...nem! Beregisztrálsz a Racedepartmentre és ennyi, letöltöd, megnézed mi kell, mi nem és ennyi!
    UI:GTR2-őt könnyebb irányítani, nyilván az AC már sokkal részletesebb, főleg ha az autó terhelődést és megcsúszást nézzük, ezekben tanulására talán a legjobb.

Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •