Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 61 (61 összesen)
  1. #51
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771

    Re: GTR2 Time Trial körök

    Spa-i timetrial WR köröm,mellé tettem a configot is
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #52
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    284

    Re: GTR2 Time Trial körök

    Sziasztok!

    Hát elég rendesen bénázok a qual-on. Ez a Spa kifog rajtam. Nem nekem tervezték ezt a pályát .
    Esetleg tudna valaki segíteni egy time triallal és egy hozzá tartozó setuppal ?

    Köszi.
    Peti

  3. #53

    Re: GTR2 Time Trial körök

    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Hát elég rendesen bénázok a qual-on. Ez a Spa kifog rajtam. Nem nekem tervezték ezt a pályát .
    Esetleg tudna valaki segíteni egy time triallal és egy hozzá tartozó setuppal ?

    Köszi.
    Peti
    Csatlakoznék a kérelemhez.

  4. #54

    LagunaSeca

    Laguna Seca 2003-Mercedes Benz Truck ...csak ennyit bír a kamion ,de szerintem nézzétek meg tök jó. Ha kell a mód akkor itt a link : http://gtr4ever.com/download/gtr2/mo...RacingV200.exe ...mondanom sem kell ,hogy ez is ...persze ,hogy korlátozott
    ("Telepítés": Kicsomagolod>A LagunaSeca 2003 HOT LAP.vcr-t bemásolod a /Gtr2/ReplayData-ba, és kész is. Megnézni pedig ugy lehet,hogy megnyitod a játékot Főmenu>Replay és kiválasztod ,hogy LagunaSeca 2003 HOT LAP.)
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: Jancsibácsi_a_szomszédból; 2010. 07. 07. 20:08.

  5. #55
    Idézet Eredetileg Jancsibácsi_a_szomszédból írta Hozzászólás megtekintése
    Laguna Seca 2003-Mercedes Benz Truck ...csak ennyit bír a kamion ,de szerintem nézzétek meg tök jó. Ha kell a mód akkor itt a link : http://gtr4ever.com/download/gtr2/mo...RacingV200.exe ...mondanom sem kell ,hogy ez is ...persze ,hogy korlátozott
    ("Telepítés": Kicsomagolod>A LagunaSeca 2003 HOT LAP.vcr-t bemácsolod a /Gtr2/ReplayData-ba, és kész is. Megnézni pedig ugy lehet,hogy megnyitod a játékot Főmenu>Replay és kiválasztod ,hogy LagunaSeca 2003 HOT LAP.)

    Off:
    Volt régen egy Mercedes Benz Truck Racing nevű játék. Hatalmas volt.
    On:
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #56

    Lightbulb

    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Off:
    Volt régen egy Mercedes Benz Truck Racing nevű játék. Hatalmas volt.
    On:
    De ebben nem csak Mercedes van , hanem Iveco Renault, stb...

  7. #57

    Barcelona

    Sziasztok ! csináltam egy Barcelona kört Porsche 911 GT3 RSR-rel itt a link, hogy ne kelljen letolteni:
    GTR2 Barcelona

  8. #58
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Istanbul-Mosler

    Az idő nem véletlenül törlődött...nem akartam, hogy sokkot kapjon pár ember
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: Bazsy; 2011. 01. 26. 00:27.

  9. #59
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13

    Lightbulb Sziasztok!

    Sajnos nem találtam megfelelőle topikot, úgy hogy bátorkodok ide írni.
    Szeretnék majd én is online versenyezni, meg szerverre fizetni stb, de gondoltam előtte megnézem mit tudok. Mondjuk nekem még a gtr2 nincs meg, így a race 07+gtr evo+stcc+race on van meg. Mentem pár versenyt (kvlifikáció, race1+race2). Hát lenne jó pár replayem és szeretném valakinek megmutatni, hogy mit tudok. Lenne olyan vállakozó szellemű, aki megnézné néhány repimet? Hogy elmondaná hogy megyek meg stb.
    Beállítások: minden segítség off, csak autó kuplung, az ellenfelek 90%-on. A kormány az G25 540 fok, szekvenciális váltó. Bocsánat az offért, de nem találtam megfelelő topikot.
    Ja és új vagyok itt.

    Hát majdnem megvagyok az iskolával, már csak 6 db aranyat kell megszereznem és kész vagyok. Kicsit megfutattam egy 550-es ferrarit a spa pályán és 2.12-őt mentem. Az mennyire jó köridő? Mondjuk online versenyhez?
    Utoljára módosította: Szalóki Roland; 2011. 02. 16. 12:29.

  10. #60

    Dubai 2004 Time Trials

    Dubai 2004: BMW M3 GTR 02:00.864 (TC low, ABS high, XBox 360 controller)
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  11. #61
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Szalóki Roland írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem találtam megfelelőle topikot, úgy hogy bátorkodok ide írni.
    Szeretnék majd én is online versenyezni, meg szerverre fizetni stb, de gondoltam előtte megnézem mit tudok. Mondjuk nekem még a gtr2 nincs meg, így a race 07+gtr evo+stcc+race on van meg. Mentem pár versenyt (kvlifikáció, race1+race2). Hát lenne jó pár replayem és szeretném valakinek megmutatni, hogy mit tudok. Lenne olyan vállakozó szellemű, aki megnézné néhány repimet? Hogy elmondaná hogy megyek meg stb.
    Beállítások: minden segítség off, csak autó kuplung, az ellenfelek 90%-on. A kormány az G25 540 fok, szekvenciális váltó. Bocsánat az offért, de nem találtam megfelelő topikot.
    Ja és új vagyok itt.

    Hát majdnem megvagyok az iskolával, már csak 6 db aranyat kell megszereznem és kész vagyok. Kicsit megfutattam egy 550-es ferrarit a spa pályán és 2.12-őt mentem. Az mennyire jó köridő? Mondjuk online versenyhez?
    Itt egy kis segítség az idődhöz Spaban:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/3406

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •