Oldal: 2 / 43 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (1070 összesen)

Téma: GTR 2 setupok

  1. #26

    Re: GTR 2 setupok

    na, akkor berakok egy setet 575-höz (motec meg replay is). hétfőn még a pirelli gumissal szenvedtem, de a michelin-es nekem sokkal gyorsabbnak bizonyult. nem tudom, hogy a 2-es preload segített e ennyit, vagy tényleg a michelin gumi volt a nyerő.

    természetesen a sikán elég egyenes lett, de a pálya többi része meg nem volt hibamentes.

    a splitek: 0:47,349-1:35,723-2:05,743
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  2. #27
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Post Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna nem megy végig a replayed! Megakad a kép a pálya 1/3-ánál.
    Megpróbálom újra letölteni, hátha csak az a hiba, de azért nézd meg Te is, hogy jó-e!
    Szerintem megszakadt a letöltésed szokta azt csinálni a szerver.

  3. #28

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    na, akkor berakok egy setet 575-höz (motec meg replay is). hétfőn még a pirelli gumissal szenvedtem, de a michelin-es nekem sokkal gyorsabbnak bizonyult. nem tudom, hogy a 2-es preload segített e ennyit, vagy tényleg a michelin gumi volt a nyerő.

    természetesen a sikán elég egyenes lett, de a pálya többi része meg nem volt hibamentes.

    a splitek: 0:47,349-1:35,723-2:05,743
    A michelin gumival szerelt kocsik akár 5-6 tizeddel is jobbak lehetnek körönként.

  4. #29

    Re: GTR 2 setupok

    most spa-ban mentem egy 2:04.6xx-ot, de sztem elég extrém beáll.-al.. 2-5-ös szárnnyal
    érdekes hogy nálam a nagyobb coast érték jött be, 50%körül..
    de mivel nem értek még a setuphoz, az itt és máshol leírtakat próbáltam alkalmazni.. ajánlom mindenkinek h time trialban teszteljen.. ott egyből érezni a változtatásokat, nemkell végigcsoszogni hozzá a pályán.
    spa-ban elől 2.0cm-es rugóhatárólót(packers), hátul 2.1-es használok, viszonylag kemény, 310es első rugóhoz.. ez nóórmális? csak mert erről nem esett szó korábban...

  5. #30

    Re: GTR 2 setupok

    Mindenkinek nagyon köszönöm a sok segítséget, mindet ki fogom próbálni. De azért megkérdezném még1x: azért ad valaki egy nyomi setupot? Köszönöm!

  6. #31
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Ratesz írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek nagyon köszönöm a sok segítséget, mindet ki fogom próbálni. De azért megkérdezném még1x: azért ad valaki egy nyomi setupot? Köszönöm!
    Ma mentem véle 2.08.3xx et, remélem tudod, illetve tudja valaki hasznosítani.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  7. #32

    Re: GTR 2 setupok

    Please also attache a Saleen setup!!
    Héten nem volt időm leülni, csak 3 kört mentem rajta, ezért csak 2.11-es időm van bent, és még a setupom is rossz volt. Valaki engem is kisegíthetne

  8. #33

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Please also attache a Saleen setup!!
    Héten nem volt időm leülni, csak 3 kört mentem rajta, ezért csak 2.11-es időm van bent, és még a setupom is rossz volt. Valaki engem is kisegíthetne
    Dálután majd belinkelem. 2.07.4 (amit a szerveren sajna nem sikerült megfutni, csak offline open practice-ban)

    Módosítottam a hsz.-t.
    Setup és MoTec fájl: Spa03_Saleen-2,07,46.rar
    Utoljára módosította: Antal István; 2006. 10. 20. 13:30.

  9. #34

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Dálután majd belinkelem. 2.07.4 (amit a szerveren sajna nem sikerült megfutni, csak offline open practice-ban)

    Módosítottam a hsz.-t.
    Setup és MoTec fájl: Spa03_Saleen-2,07,46.rar
    Istencsászárvagy!

  10. #35

    Re: GTR 2 setupok

    Az ellen mit lehet tenni, hogyha kanyarban véletlen rámegyek a kerékvetőre belső íven, akkor egyből bebicsaklik az autó? Setuppal lehet javítani ezen?
    Babinszki Gábor

  11. #36
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    túl kemény rugók főleg hátul ...szerintem. persze hogyha nem a rugó, akkor a csillapítás. ha meg az se akkor a többi
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  12. #37
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR 2 setupok

    Szerintem meg túl keményre van hangolva a gyors be-és kirugózásod!
    A kirugózásod értéke ne legyen a berugózásod értékének 1,5-nél többszöröse. (pl. legyen a gyors berugózásod: 4 ,a gyors kirugózásod 6)
    Ha nem jól mondtam, ugyis kijavítanak!

  13. #38
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR 2 setupok

    Én eddig mindig ugyanakkorára raktam.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #39
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    spa-ra én speciel nemhogy másfélszeres, de inkább háromszoros gyors kirugózás csillapításokat raktam
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  15. #40
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    spa-ra én speciel nemhogy másfélszeres, de inkább háromszoros gyors kirugózás csillapításokat raktam
    Na majd qualon kipróbálom!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #41
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: GTR 2 setupok

    Magny-Course04 A legjobb időt az 1-s setuppal mentem.
    Utoljára módosította: prost; 2009. 09. 18. 20:07.

  17. #42

    Re: GTR 2 setupok

    Sziasztok!
    Légyszi valaki dobjon fel egy NGT setupot Anderstorp-hoz.
    Továbbá (kezdőről lévén szó) kérlek segítsetek, hogy egy "egy-körös" setupon miket kell\érdemes változtatni a versenyre a üzemanyag mennyiségén kívül. Köszi előre

  18. #43

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Gergely Csekő írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Légyszi valaki dobjon fel egy NGT setupot Anderstorp-hoz.
    Továbbá (kezdőről lévén szó) kérlek segítsetek, hogy egy "egy-körös" setupon miket kell\érdemes változtatni a versenyre a üzemanyag mennyiségén kívül. Köszi előre
    Itt vannak amiket tegnap este első nekifutásra csináltam magamnak. A 911-nél a Soft Gumi hátul 2 maximum 3 körre jó aztán túlmelegszik. Ha több kört akarsz egyszerre menni akkor hátulra medium kell. Mondjuk felhívom a figyelmet , hogy én a kanyarbemenetnél túlkormányozott autót szeretem, és így is setupolok.
    Én futamra leveszem 99%-ra a fék érzékenységét, előrébb rakom 1%-al a brake biast hogy stabilabb legyen az autó fékezésnél (nem mindig, autótól és setuptól is függ), ha szükséges megemelem a hasmagasságot fél centivel, és szintén ha szükséges a brake duct-ot és a radiatort is feljebb teszem (bár ez főleg változó időjárásnál fontos, különösen ha melegszik az idő). Én általában nem csinálom, de az első Roll-Bart is lehet 1 klikkel feljebb tenni, hogy kicsit stabilabb legyen az autó.
    Futamra szerintem a F360-nál a soft gumi simán elmegy (mivel csak 1 órás lesz), a 911-nél elöl soft hátul medium.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  19. #44

    Re: GTR 2 setupok

    Elfelejtettem írni, hogy a váltóáttétel úgy van belőve, hogy a Hansen és Gislaved kanyarokból 1-esben gyorsítok ki.

  20. #45
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: GTR 2 setupok

    Enna setupok
    Utoljára módosította: prost; 2009. 09. 18. 20:07.

  21. #46

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Norbi írta Hozzászólás megtekintése
    - Gátlóknál elől mind a fast és a slow reboundot a hozzá tartozó compression szám kétszereésre állítom, hátul marad alapon.
    Sziasztok. Nagyon jó ez a setupolás Norbi, jó kis setupot lehet fabrikálni ebből. Csak ezt, amit idéztem, nem értem. Milyen Compression-ról beszélsz?

    Meg mégegy kérdés: Brno a kedvenc pályám, és ott tesztelem a setupokat. Észrevettem, hogy a bal első kerék külső hőmérséklete nem is olyan túl sok kör után 137 fokra is felkúszik, amikor a többi 100 körüli. Ezzel mit lehet csinálni, vagy egyáltalán baj? Megpróbáltam azt, hogy keményebbre vettem a hozzá tartozó rugót, maxra feltolva, és így épphogy 100 fölött tudom tartani. Dehát olyan fura lett a kocsi mozgása így néhány kanyarban. Valami más tipp?
    Köszi.

  22. #47

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Melorin írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Nagyon jó ez a setupolás Norbi, jó kis setupot lehet fabrikálni ebből. Csak ezt, amit idéztem, nem értem. Milyen Compression-ról beszélsz?

    Meg mégegy kérdés: Brno a kedvenc pályám, és ott tesztelem a setupokat. Észrevettem, hogy a bal első kerék külső hőmérséklete nem is olyan túl sok kör után 137 fokra is felkúszik, amikor a többi 100 körüli. Ezzel mit lehet csinálni, vagy egyáltalán baj? Megpróbáltam azt, hogy keményebbre vettem a hozzá tartozó rugót, maxra feltolva, és így épphogy 100 fölött tudom tartani. Dehát olyan fura lett a kocsi mozgása így néhány kanyarban. Valami más tipp?
    Köszi.
    Ha 130 fok fole megy, akkor tul puha a gumi, valassz kemenyebb gumikevereket.(soft->medium)
    Pataki Adam

  23. #48
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    Ha a külső hőmérséklete megy magasabb hőfokra akkor meg eleve befelé kell dönteni a kereket, tehát negatív irányba, hogy a gumi belső éle melegebb legyen legalább öt fokkal, és a középső hőmérséklet a kettő között legyen.

    A gátlóknál a compression = bump, azaz a berugózás értéke. Norbi azt írja tehát, hogy a berugózás értékének kétszerese legyen a kirugózás, mind lassú, mind a gyors esetén.
    Utoljára módosította: Honk; 2006. 10. 24. 15:10.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  24. #49

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése

    A gátlóknál a compression = bound, azaz a berugózás értéke. Norbi azt írja tehát, hogy a berugózás értékének kétszerese legyen a kirugózás, mind lassú, mind a gyors esetén.
    Tehát a Rebound legyen dupla akkora mint a Bump?

  25. #50

    Re: GTR 2 setupok

    Szia Prost!

    Biztos én vagyok a béna (ki lehet olvasni valahonnan?), de melyik típushoz vannak ezek a setupok?

    Köszi!

    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Enna setupok

Oldal: 2 / 43 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •