Oldal: 1 / 43 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (1070 összesen)

Téma: GTR 2 setupok

  1. #1

    GTR 2 setupok

    Sziasztok! Látom néhányan már egészen jól nyomjátok Spa-ban - pl.: Mr. Kiss "UFO" Norbi -, segítsetek már szegény fakezű setupperen valami jó kis beállítással F550-hez, de lehet máshoz is. Szerintem sok embernek nagy segítség lenne. Klikkelgetek én itt össze-vissza, de valahogy csak nem akar alakulni... 2:08-09 meg nem valami acélos.

  2. #2

    Re: GTR 2 setupok

    A nagyszámú kezdő pilóta miatt (és persze a nem setupolós haladó pilóták miatt is) tmogatom az ötletet!
    Kérnék mindenkit, ismétlem mindenkit akinek van, hogy rakja fel a setupjait!

  3. #3
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR 2 setupok

    Szerintem is nagyon fontos a jó setup, tehát támogatom az ötletet Én is!

    Illetve az élboly, aki szállítja a jobbnál jobb időket, elláthatna minket földlakókat is egy két olyan tippel, amitől az ember gyorsabb lehet egy két kanyarban, vagy féktávon. Szerintem ezek az információk nélkül a setupok önmagukban nem biztos, hogy segítenek! (viszont fontos, hogy azt érthetően és részletesen magyarázzák el)

    Az esetleges válaszokat előre is megköszönve, maradunk tisztelettel:

    Földlakók

  4. #4
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: GTR 2 setupok

    évvégi jutalomosztáskor értékelni fogjuk ill. setup feltöltésért értékes nyereményeket sorsolunk ki

  5. #5
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    Tisztelt Földlakók!

    Ismét komolyabb setupgyártós-értelmezős kedvemben lettem a GTR2 megjelenésekor.
    Az itt http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=971 belinkelt setup guide nagyon hasznos dolog. amire magamtól nem jöttem volna rá az pl a rugókeménység fontossága. A lengéscsillapítók beállításán kívül szerintem a guide elég egyértelmű iránymutatásokat ad, viszont a csillapítás része nekem egyáltalán nem érthető.

    Kész setupok feltöltögetése szerintem sem olyan hasznos, mint a setup saját elkészítése. Az kettedik gétéerben ráadásul time trial módban nem is kell 2-3 kört menni egy-egy beállítás értékeinek elemzésekor, mert már rögtön meleg gumikkal, meg egyebekkel fordulhatunk a célegyenesre.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  6. #6
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    kezdő setupgyárosok szerintem ezzel kezdjék:

    1. hasmagasság (elől hátul olyan alacsonyra, hogy még ne érjen (nagyon) le
    2. kerékdőlés (elől-hátul úgy, hogy a gumi külső hőmérséklete kb 5 fokkal legyen alacsonyabb a belsőnél
    3. guminyomás (a középső hőm.érték kb félúton legyen a külő és a belső között)
    4. első hátsó stabilizátor (guide szerint)
    - ha fordulékonyabb autót szeretnél az elsőt csökkentsd, ha túl ideges, bizonytalan növeld.
    - ha ez nagyjából jó a hátsót állítsd úgy, hogy ha túlkormányzott csökkentsd, ha alulkormányzott növeld.
    5. coast (utánfutás) lassú kanyarokban ha nem elég határozottan fordul be növeld, ha ideges csökkentsd.
    6. rugók: kanyarban érdemes gurulva, vagy kevés gázzal figyelni.
    - ha tolja az orrát elől csökkenteni, vagy hátul keményíteni
    - ha túlkormányzott fordítva
    7. szárnyak csak annyi szárny legyen, hogy még magabiztosan urald a gépet
    - elől enna és monza kivételével 2
    - hátul X
    8. csillapítás meg ilyenek....

    most elfáradtak az ujjacskáim.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  7. #7

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is nagyon fontos a jó setup, tehát támogatom az ötletet Én is!

    Illetve az élboly, aki szállítja a jobbnál jobb időket, elláthatna minket földlakókat is egy két olyan tippel, amitől az ember gyorsabb lehet egy két kanyarban, vagy féktávon. Szerintem ezek az információk nélkül a setupok önmagukban nem biztos, hogy segítenek! (viszont fontos, hogy azt érthetően és részletesen magyarázzák el)

    Az esetleges válaszokat előre is megköszönve, maradunk tisztelettel:

    Földlakók
    Erre a MoTec a legtökéletesebb megoldás. Abból mindent ki lehet figyuzni, mindenféle vezetői inputot. Össze lehet hasonlítani egy igen jó kört a saját körünkel, melyik kanyarban ki mit csinál stb.
    Úgyhogy sztem a setup mellett a MoTec fájl az egyik legfontosabb dolog annak megértésében, hogy hogyan is lehet jobb köridőt futni egy pályán. Legalábbis nekem nagyon sokat segített annak idején abban, hogy kicsit felvegyem a fonalat ebben a témában.

  8. #8
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: GTR 2 setupok

    Honk komám...
    jelen esetben szerény személyemben nem a kedvvel van a baj. hanem, hogy abszolut nincs időm setupok gyártására. ezért kellene "kőcsön" setup. tudom ez szarkaság, de "mindenki egyért, egy mindenkiért"....teccik éteni

  9. #9
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg AmPet írta Hozzászólás megtekintése
    Honk komám...
    jelen esetben szerény személyemben nem a kedvvel van a baj. hanem, hogy abszolut nincs időm setupok gyártására. ezért kellene "kőcsön" setup. tudom ez szarkaság, de "mindenki egyért, egy mindenkiért"....teccik éteni
    értem én, meg nem is azt mondom, hogy nemadom, csak akinek az értéssel van a gond azon próbálok kicsit segíteni. Meg persze rakok is majd fel setupot, ha ott leszek, ahol azok vannak. De ez meg itt a munkahelyem, és innen csak az okoskodásomat tudom prezentálni, mert amit erről a gépről fel tudnék tölteni, attól nem fog senki jobb köröket menni.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  10. #10
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    kezdő setupgyárosok szerintem ezzel kezdjék:

    1. hasmagasság (elől hátul olyan alacsonyra, hogy még ne érjen (nagyon) le
    2. kerékdőlés (elől-hátul úgy, hogy a gumi külső hőmérséklete kb 5 fokkal legyen alacsonyabb a belsőnél
    3. guminyomás (a középső hőm.érték kb félúton legyen a külő és a belső között)
    4. első hátsó stabilizátor (guide szerint)
    - ha fordulékonyabb autót szeretnél az elsőt csökkentsd, ha túl ideges, bizonytalan növeld.
    - ha ez nagyjából jó a hátsót állítsd úgy, hogy ha túlkormányzott csökkentsd, ha alulkormányzott növeld.
    5. coast (utánfutás) lassú kanyarokban ha nem elég határozottan fordul be növeld, ha ideges csökkentsd.
    6. rugók: kanyarban érdemes gurulva, vagy kevés gázzal figyelni.
    - ha tolja az orrát elől csökkenteni, vagy hátul keményíteni
    - ha túlkormányzott fordítva
    7. szárnyak csak annyi szárny legyen, hogy még magabiztosan urald a gépet
    - elől enna és monza kivételével 2
    - hátul X
    8. csillapítás meg ilyenek....

    most elfáradtak az ujjacskáim.

    Köszi Attila!
    Nekem már ez is segítség volt, ugyanis nem tudok angolul, és hiába olvasgatom a guide-ot!

    THX

  11. #11
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Post Re: GTR 2 setupok

    Tök egyszerű amit én csinálok az alap setuppal. Nem felvágni akarok, semmi ilyesmi, de tegnap az 550-el az első mért köröm 2.06.1 volt, ami már nem alap setup, de a következők, amiket minden alap setuppal megcsinálok minden autónál, kivéve amikor külön kitérek egyes autókra, de az alap setupok nyilván tipusonként különbözőek, de jó irányban.

    1-es képen:
    - Gumik, soft-soft
    - Benzin nyilván kevés, felvezető plusz 1-2 gyors körre való adagot
    - Fék 1%-al előrébb a gyárihoz képest
    - Duct 2
    - Rev limitert felnyomom maxra, de ennek ellenére nem minden autót érdemes kiforgatni teljesen, szóval figyelni a kilométerórát, meg hang alapján hogy kábé mikor kell váltani hogy a legjobban gyorsuljon.
    - Motor hűtés: kérlek benneteket hogy normális időben is 3 legyen, nagy melegben pedig még több hogy ne füstöljünk, mert tök zavaró, és nem is gyorsít semmit se. Én mindig úgy állítom hogy sose füstöljek még edzés alatt se.
    - Váltó: 1-es a pálya leglassabb kanyarjához, hogy gázra ne azonnal, de elég hamar harapjon a kocsi, 6. a leghosszabb egyeneshez, a többi fokozat pedig ezek kőzé a lehető legegyenletesebben elosztva. Van néhány autó ahol nem engedi túl finoman állítani a fokozatokat, azokat elég szopás beállítani.
    - Difi: power 50%-re minden autónál, coast 550-né 30-35%, többi autónál ahogy egyre farnehezebb az autó, úgy kell növelni fokozatosan a coastot, tehát pl, Corvette, 575: 40%, Maserati, Saleen, Lambo: 50% körül, Porschék 55% vagy akár több.
    Amúgy ez a coast beállítás talán az amit a legjobban személyre kell szabni, dehát ezzel érdemes variálni hogy kényelmes és stabil autót kapjon mindenki magának. Coast tehát a fékezés közbeni bekanyarodásnál befolyásolja az autót, ha csökkented a %-ot az autó egyre túlkormányzottabb lesz, esetleg hirtelen keresztbe is állhat, ha növeled a %-ot egyre stabilabb lesz. Nyilván inkább lefele kell tendálni, amit még biztonságosan el tud vezetni az ember.
    Preload szintén hasonló dolgot csinál, mint a coast, csak a fék felengedése és a gáz fokozatos visszanyomása között érezteti hatását dehát már egy kicsit inkább a kanyar közepe felé való viselkedés finomításában segít.. Kisebb szám szintén túlkormányzottabb, nagyobb alulkormányzottabb.

    2-es kép
    - Guminyomásokat hagyom alapon
    - Gátlóknál elől mind a fast és a slow reboundot a hozzá tartozó compression szám kétszereésre állítom, hátul marad alapon.
    - Dőlések: elől minden esetben max -4.5, hátul növelnem -0.5 fokkal legalább.
    Plusz hátsó dőlés szintén a beforduláskor való stabilitást segíti, de ezzel nem érdemes túl nagyra menni, mert akkor meg a kigyorsítás lesz nehezkes.
    - Caster (ez az utánfutás) alap
    - Rugók minden esetben a legpuhább amit enged, elől és hátul is. Kivétel ez alól pont Spa ahol két fontos kanyarban is leér az autó alja dehát érdemes 1-2kattintással keményebbel menni elől, és ha alulkormányzott az autónk egyébként, akkor hátul is.
    - Hasmagasságok elől 5.0-5.5 hátul mindig 1.5-el magasabb. Ez alól szintén kivétel spa, ahol 6.0-6.5 szükséges.
    - Antirollok a farnehéz autóknál nagyjából jók az alapok. Kevésbé farnehezeknél érdemes csökkenteni az elsőt kapásból 2-3 kattintással.
    - Szárny: ahogy mondták fentebb Monza és Enna kivételével elől 2, hátul pedig érdemes a kisebb felé tendálni, amit még az ember tud kezelni. Elsőre nem érdemes hozzányulni.
    - Toe: alap -0.10 és 0.10 jó mindig.

    Asszem más nem maradt Ez eddig mindig egy nagyon-nagyon jó alap setupot eredményezett, és utána csak igen-igen kis finomításokra volt szükség ami az utolsó 1-2 tizedet hozza, dehát az meg tényleg egyéni akarást, és erőbedobást igényel. Az enyém nem fog müködni mindenkinél.
    Szóval motivációként nem adom most oda a setupom, de helyette itt van ez:
    http://norbertkiss.liveforspeed.hu/g...LAP_2x04x7.Vcr
    Utoljára módosította: Norbi; 2006. 10. 18. 14:28.

  12. #12
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: GTR 2 setupok

    Igazán köszi Honk és Norbi tapasztalatait.

    Én szeretem magam csinálni a setupjaimat, általában arra kérek el más setupját, hogy megnézzem, hol van nagy különbség a kettő között.

    Úgy náz ki én a toe-in-t állítom túl negatívra, és az antiroll-bart elöl pedig én általában növelem, Norbi csökkentérével ellentétben. Úgy érzem nem nekem van igazam

    Az azonban látszik, hogy a vezetni tudás még mindig többet számít mint egy ultraprecíz setup, köszi srácok

  13. #13

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    IAz azonban látszik, hogy a vezetni tudás még mindig többet számít mint egy ultraprecíz setup, köszi srácok
    Fogalmazzunk úgy, hogy default setup-al is lehet jó időt menni sok gyakorlással, és ahhoz hogy egy setup változtatásaiból illetve finomhangolásával kihozzuk a maximumot a köridőből, ahhoz kell egy jól begyokorolt alap vezetői tudás adott pályán.

  14. #14
    Ludvig Csaba Regisztrált Macska logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    124

    Re: GTR 2 setupok

    Ez az ami igazán nagy segítség, mert hiába tölt le az ember, vagy kap meg setupokat,
    akkor soha nem fogja megtanulni!
    Olvastam a GTR 1 mérnöki kézikönyvet, ahol nagy vonalakban le vannak írva az állítási lehetőségek, de az hogy bizonyos esetekben mit, mikor, miért...stb kell állítani az egy kicsit elnagyolt.

    Norbi ez igazán jó kis leírásnak sikerült, köszi!

    Persze a setup nem elegendő, még egy pár 100 kört kéne gyakorolni is.

    Üdv: Csaba

  15. #15

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Norbi írta Hozzászólás megtekintése
    Preload szintén hasonló dolgot csinál, mint a coast, csak a fék felengedése és a gáz fokozatos visszanyomása között érezteti hatását dehát már egy kicsit inkább a kanyar közepe felé való viselkedés finomításában segít.. Kisebb szám szintén túlkormányzottabb, nagyobb alulkormányzottabb.
    alap 2-esen hagyod a preloadot? én valamiért mindig 3-asra állítottam, úgy éreztem nem volt elég a 2-es

    momohoz mennyi steering lockot használsz?

  16. #16
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    alap 2-esen hagyod a preloadot? én valamiért mindig 3-asra állítottam, úgy éreztem nem volt elég a 2-es

    momohoz mennyi steering lockot használsz?
    15 körül én is.

  17. #17

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Norbi írta Hozzászólás megtekintése
    15 körül én is.
    kösz, és a preload?

  18. #18
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    kösz, és a preload?
    Hát mer ha hosszú kanyarokban, vagyis inkább a kanyar előtt öblítek egyet a gázon 2-vel még úgy bebicsaklik a kocsi és befordul. Így fexik.

  19. #19
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR 2 setupok

    Egy furcsa kérdés:

    ha van egy kanyar amit a fordulatszám szerint pl 2-esben kénne venni de pl. nem sokkal alacsonyabb 3-asban, sem de már az ideális alatt van akkor melyik a jobb? Főleg ha pl a kanyar után rögtön kénne 3-asba rakni az autót vagy 3-asban sokkal stabilabb a kanyarban. Remélem érthető


    Mert, én azt vettem észre hogy teljesen mind1 de lehet, hogy csak megszoktam, hogy én inkább a nagyobb fokozatban veszem az ilyen típusú kanyarokat. Tudom váltóáttételtől is függ ez.

  20. #20
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Post Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Egy furcsa kérdés:

    ha van egy kanyar amit a fordulatszám szerint pl 2-esben kénne venni de pl. nem sokkal alacsonyabb 3-asban, sem de már az ideális alatt van akkor melyik a jobb? Főleg ha pl a kanyar után rögtön kénne 3-asba rakni az autót vagy 3-asban sokkal stabilabb a kanyarban. Remélem érthető


    Mert, én azt vettem észre hogy teljesen mind1 de lehet, hogy csak megszoktam, hogy én inkább a nagyobb fokozatban veszem az ilyen típusú kanyarokat. Tudom váltóáttételtől is függ ez.
    Én kisebb fokozatban csinálom, de nem a kigyorsítás miatt, hanem inkább a befordulást segíti nekem a nagyobb motorfék, meg aztán kifele jobban harap a kocsi esetleg meg lehet usztatni keresztbe, ilyesmi. Nekem így fexik.

  21. #21
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR 2 setupok

    Igen a köridők alapján a Te módszered a jobb talán De szerinted is? Vagy csak megszokás kérdése?
    Utoljára módosította: Atesz; 2006. 10. 18. 17:11.

  22. #22
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Post Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Igen a köridők alapján a Te módszered a jobb talán De szerinted is? Vagy csak megszokás kérdése?
    Szerintem így a jobb, ha a gyorsaságra törekedsz.
    24 órás versenyen a nagyobb fokozatos megoldás a jobb, nyugodtan, stabilan, kimélősen autozni.

  23. #23
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR 2 setupok

    Na akkor majd megpróbálom azt is bár lehet hogy más a váltóáttételünk. Meg én nem érzem annyira nyugodtnak a tempót Igazság szerint nem tudom hol van még 3 mp de majd igyekszem.

  24. #24
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 setupok

    Asszem Norbi a Zigazi szerelőid boldog emberkék lehetnek. Nem csak tudod hogy mi "fexik" neked, de tömören és érthetően meg is tudod osztani másokkal.

    Szóval köszi.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  25. #25
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR 2 setupok

    Idézet Eredetileg Norbi írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval motivációként nem adom most oda a setupom, de helyette itt van ez:
    http://norbertkiss.liveforspeed.hu/g...LAP_2x04x7.Vcr
    Sajna nem megy végig a replayed! Megakad a kép a pálya 1/3-ánál.
    Megpróbálom újra letölteni, hátha csak az a hiba, de azért nézd meg Te is, hogy jó-e!

Oldal: 1 / 43 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •