Oldal: 7 / 57 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (1404 összesen)
  1. #151

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Annak aki még nem látta, egy kis G25 kézifék "update":

    http://logout.hu/iras/egy_kezifek_tortenete.html


    Babinszki Gábor

  2. #152
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.638

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Annak aki még nem látta, egy kis G25 kézifék "update":

    http://logout.hu/iras/egy_kezifek_tortenete.html


    Ez nagyon beteg.
    2e hu forint ért lehet kapni joy-t, már csak a megfelelő szögben történő rögzítéséről kell gondoskodni. Ráadásul még analóg is, és kapsz ajándékba plusz két gombot amit nyomkodhatsz közbe. (Pl az egyikkel villogtathatod a fényszórót, a másikkal meg szakaszosan müködtetheted a dudát farolás közbe. Szuperkafa. Akinek kell, eladom a licenszet versenyképes áron. )

  3. #153
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Ez a szerkezet pont illik egy g25 mellé.
    .

  4. #154

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Fókanyele. LOL

  5. #155

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Kaptam kölcsön végül egy momo racinget, így elsőre tök jó, kényelmes a fogása, egyértelmű rajta minden. A force feedbacktől mondjuk nem vagyok hanyattesve, a Renault Clioba jobbat raktak anno, pedig az már régi. Mondjuk nincs mihez viszonyítanom más kormányokhoz képest.

    Viszont nagy differencia a billentyűzethez képest, eddig 1,5 sec lemaradásban vagyok a legjobb billentyűs körömhöz képest.

  6. #156

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Annak aki még nem látta, egy kis G25 kézifék "update":

    http://logout.hu/iras/egy_kezifek_tortenete.html


    Ez röhej, és még fel is rakja

  7. #157

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Kolombusz írta Hozzászólás megtekintése
    Kaptam kölcsön végül egy momo racinget, így elsőre tök jó, kényelmes a fogása, egyértelmű rajta minden. A force feedbacktől mondjuk nem vagyok hanyattesve, a Renault Clioba jobbat raktak anno, pedig az már régi. Mondjuk nincs mihez viszonyítanom más kormányokhoz képest.

    Viszont nagy differencia a billentyűzethez képest, eddig 1,5 sec lemaradásban vagyok a legjobb billentyűs körömhöz képest.
    probalj ki masik jatekokat, a gtr2-ben nem a legjobb az ffb, nem (csak) a kormany a hibas. Ingyenesen letoltheted a netkar pro demojat, az LFS (www.liveforspeed.net) demojat. Ebben a kettoben sokkal jobb az ffb es igy lesz viszonyitasi alapod.

  8. #158
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Kolombusz írta Hozzászólás megtekintése
    Kaptam kölcsön végül egy momo racinget, így elsőre tök jó, kényelmes a fogása, egyértelmű rajta minden. A force feedbacktől mondjuk nem vagyok hanyattesve, a Renault Clioba jobbat raktak anno, pedig az már régi. Mondjuk nincs mihez viszonyítanom más kormányokhoz képest.

    Viszont nagy differencia a billentyűzethez képest, eddig 1,5 sec lemaradásban vagyok a legjobb billentyűs körömhöz képest.
    Ahogy Viktor már írta ISI enginel futó progikban gyenge az FF, másrészről a Momo az egyik leggyengébb kormány ezen a téren, csapágyazás hiánya elfedi az effekteket is, inkább zavar mint segít.

    Ha nagyon olcsón jót akarsz akkor DFP, ha olcsón nagyon jót akarsz akkor DFGT. Ezek SOKKAL precízebb szerkezetek.

    Az viszont furcsa, hogy 1.5mpel lassabb vagy..vmi segítség be volt kapcsolva a billentyűkhöz? Kormányhoz kikapcsoltál mindent?

  9. #159
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Nem furcsa ez szerintem, hanem inkább természetes, ha eddig billentyűzettel szoktad meg. Egész más mozgáskoordináció kell a kéz és láb összehangolt munkájához, de idővel meg fog jönni nyugi, és sokkal nagyobb élmény (na meg gyorsabb is, ezt is hidd el nyugodtan ) mint billentyűzettel.

  10. #160
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Nem furcsa ez szerintem, hanem inkább természetes, ha eddig billentyűzettel szoktad meg. Egész más mozgáskoordináció kell a kéz és láb összehangolt munkájához, de idővel meg fog jönni nyugi, és sokkal nagyobb élmény (na meg gyorsabb is, ezt is hidd el nyugodtan ) mint billentyűzettel.
    Így van, magam is azt tapasztaltam anno, hogy egy ideig lassabb voltam kormánnyal. Kb. 2-3 hét kellett, hogy hozzam a billes köreimet.

  11. #161

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Szerintem meg egybol jobb idot kene mennie kormannyal. Annyira mas szint mint billel. 2-3 het? 2-3 kor max

  12. #162
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Szerintem ez nem így műkszik Henrik. Aki eddig csak a kezét használta az autó irányitására, annak biztos kell egy kis idő, amig megszokja, hogy hogyan mozogjon úgy együtt összhangban a keze a lábával együtt, hogy az autó úgy és oda menjem ahogy akarja. Hangsúlyoznám itt a lábat, mivel szerintem ahhoz, hogy jól menjen valaki, sokkal fontosabb a gáz és a fék kezelése, mint a kormány tekergetése, ellentétben sokak véleményével.

    Persze ez az idő amig megszokja, ráérez, biztos mindenkinél más és más.

  13. #163

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Az egyszerubb, jobb, precizebb dolgot gyorsan meg lehet szokni szerintem. Anno amikor megvettem az elso kormanyom, meg STCC2os idokben, nekem mar az elso korokben jottek az idok. Annyi, hogy setupot teljesen at kellett loni, mivel billel minden szelsosegesen volt belove. De eleve gyorsabbnak kell lennie, billel minden lenyomast kb ugy vesz, mintha elforditanad a kormanyt teljesen, vagy full gazt adnal.

  14. #164
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Az egyszerubb, jobb, precizebb dolgot gyorsan meg lehet szokni szerintem. Anno amikor megvettem az elso kormanyom, meg STCC2os idokben, nekem mar az elso korokben jottek az idok. Annyi, hogy setupot teljesen at kellett loni, mivel billel minden szelsosegesen volt belove. De eleve gyorsabbnak kell lennie, billel minden lenyomast kb ugy vesz, mintha elforditanad a kormanyt teljesen, vagy full gazt adnal.
    Hát akkor nem voltál elég gyors billentyűzettel...
    Sok idő átszokni, én is azt mondom, hogy hetek. Én évekig nyomtam csomó szimet billentyűkkel, és meg sem közelítettem azokat az időket a kormánnyal nem 10 meg 20, de még szerintem 50 kör után sem.
    Utána persze megszokja az ember a jót, de nem pikkpakk az átállás.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #165
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: Kormányt,de milyet is?

    egyertelmü, nektek is teljesen mas volt az elsö baratnötöknel hogy nem csak a kezedet hasznalod :$

  16. #166
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Mondjuk itt erősen kérdéses az is, hogy az a kormány, amivel próbálta, mennyire volt jól beállítva mind szoftveresen, mind a játékon belül!

    Azért egy rosszul beállított kormánnyal lehet simán szar időket menni!

  17. #167
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk itt erősen kérdéses az is, hogy az a kormány, amivel próbálta, mennyire volt jól beállítva mind szoftveresen, mind a játékon belül!

    Azért egy rosszul beállított kormánnyal lehet simán szar időket menni!
    Bizony. Valószínűleg azokkal a kormánybeállításokkal amikkel annó kezdtem, ma sem tudnék körbemenni. Személy szerint nálam addig is sok idő eltelt, míg rátaláltam a nekem kényelmes beállításokra. Sőt még manapság is módosítgatok, próbálkozom ezzel-azzal.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #168
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bizony. Valószínűleg azokkal a kormánybeállításokkal amikkel annó kezdtem, ma sem tudnék körbemenni. Személy szerint nálam addig is sok idő eltelt, míg rátaláltam a nekem kényelmes beállításokra. Sőt még manapság is módosítgatok, próbálkozom ezzel-azzal.
    Szintén.
    És szerintem is az a természetes, ha egy új eszközzel egy ideig rosszabb köröket megy az ember. Nem mehet rögtön olyan profin vele, mint a megszokott vezérlővel.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #169
    Gál Mihály Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 26.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Tegnap este megérkezett a G25 kormányom! Hááááát, izomlázam lett! Körbe sem találtam az első 15 percben! De aztán már nagyon bejött, már nem is akartam visszavinni. A kőridőm még nem javult a másik kormányhoz képest, meg amúgy sem. Ja pedig vártam, mert az előző kormányom egy xboy360 volt, de a problémám az, hogy elég sok mindent lehet rajta állítani.
    Valaki le tudna írni, hogy mit szoktatok beállítani a szoftverében és a játékban. Az igazat megvallva próbálgattam de jobban szeretném, ha valaki megmutatna egy jó alp beállítást.

  20. #170
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg gamis írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki le tudna írni, hogy mit szoktatok beállítani a szoftverében és a játékban. Az igazat megvallva próbálgattam de jobban szeretném, ha valaki megmutatna egy jó alp beállítást.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=2134 3# hsz

    Ez ugyan egy GTL topic, de az itt leírtak általános érvényűek, kiindulónak nem rossz.

  21. #171
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Fanatec Porsche kormány review az SRT csapatától:

    Úgy fest hogy a hiányosságokat a GT3 RS verzió teljesen ki fogja küszöbölni a maga sokkal profibb pedáljával és vezetékes USB kapcsolatával, ráadásul olcsóbb is: http://www.fanatec.de/html/index.php?id=230&lang=en
    Utoljára módosította: Tilus; 2009. 01. 26. 15:42.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #172
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    DFGT 20 rongy alatt!

    20 rongy alá ment a DFGT ára!

    http://www.argep.hu/product_794540.html

  23. #173
    Jajj de jó, akkor a MOMO racing-et eladom 30-ért és meg is van a másik...
    Na persze, szép is lenne.

  24. #174
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    20 rongy alá ment a DFGT ára!

    http://www.argep.hu/product_794540.html
    ennyit bármilyen másik kormányról, ezt aki kihagyja, vagy mást vesz, az megérdemli
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  25. #175
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    20 rongy alá ment a DFGT ára!

    http://www.argep.hu/product_794540.html
    Már volt erről szó nem új a dolog.

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post94821
    A király nem Elvis volt...

Oldal: 7 / 57 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •