Oldal: 50 / 57 ElsőElső ||| 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.226 - 1.250 (1404 összesen)
  1. #1226
    Oks. meggyőztetek
    T300 Alcantara lesz.
    Köszönöm szépen Mindenkinek a hozzászólásokat!

  2. #1227
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbálásra nincs lehetőség, elhiszem, hogy sokkal jobb. Az átmérő érdekelne, hogy számít e azaz 5cm.
    Szerintem ez nem szempont.
    De ha nagyon hiány érzeted támad, a kormány 15 másodperc alatt lecserélhető. Akár traktor kormányt is rakhatsz rá, ha bekötöd az összes gomb is működni fog.

    Vagy veszel készen a kismillió addon kormányból, pl:
    https://www.ricmotech.com/Rally_Whee...p/thr-r383.htm

    Tekintve hogy már nem egy olyan versenyzett itt nálunk, aki az alap DFGT kormánnyal elpáholta a fanatech, gxx, loadcell, tulajdonosokat, így nem hinném hogy ez bármiben is akadályozhatna.

  3. #1228
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez nem szempont.
    De ha nagyon hiány érzeted támad, a kormány 15 másodperc alatt lecserélhető. Akár traktor kormányt is rakhatsz rá, ha bekötöd az összes gomb is működni fog.

    Vagy veszel készen a kismillió addon kormányból, pl:
    https://www.ricmotech.com/Rally_Whee...p/thr-r383.htm

    Tekintve hogy már nem egy olyan versenyzett itt nálunk, aki az alap DFGT kormánnyal elpáholta a fanatech, gxx, loadcell, tulajdonosokat, így nem hinném hogy ez bármiben is akadályozhatna.
    Rendben, köszönöm szépen!

  4. #1229
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Oks. meggyőztetek
    T300 Alcantara lesz.
    Köszönöm szépen Mindenkinek a hozzászólásokat!
    Múlt pénteken találtam ki, hogy megint vezetni szeretnék. 2 napig bújtam a netet, és ettől függetlenül in is ennél lyukadtam ki.
    G25 már lenne olcsón, az alatt mind riasztó silány a pedál szett Viszont a G25 fogaskerekeit nem akartam már hallgatni.
    Szóval itt van mellettem a T300, ízlelgetem, de piszok jó Nem bánod meg, FFB-ben ég és föld a G25-höz képest.

  5. #1230
    Remélem megbízható is lesz. Meghozta a futár. Este felszerelés a rigre és teszt😁😁

  6. #1231
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Szívok a fana v2.5 kormanyommal az Mx5 kupaban..
    Imadom ezt a kormanyt,de valahogy nem tudom beallitani ugy az ffb-t,hogy azt a megszokott jól kezelhethő érzetet kapjam gumicsúszás alatti ellenkormányzásnál ,mint a regi t300 esetében!
    Ott valahogy lazán meg lehetett fogni ha megcsúszik,itt meg ha a kormányon lévő drift funkciót -5ön hagyom akkor borzasztóan ellentart a motor,ha leveszem akkor meg csuszas esetében valoszerutlenul elkönnyül az érzet...
    Ha maxra rakom akkor ugye még fel is gyorsítja a kormányt ami szinten valoszerutlennek tűnik!
    Arrol nem is beszelve hogy ha -4 fölé engedem akkor elkezd végetnemérően oszcillálni az egész cucc,soha nem talalaja meg a középállást!
    Ilyen merteku oszcillalast nem tapasztaltam a t300nal!
    Van esetleg valami kulsos program amivel lehet a Fana Ffb-t kallibralni?
    Nekem ennél a kocsinal nagyon valoszinutlennek tunik az ffb ezzel a kormannyal...

  7. #1232
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Szívok a fana v2.5 kormanyommal az Mx5 kupaban..
    Imadom ezt a kormanyt,de valahogy nem tudom beallitani ugy az ffb-t,hogy azt a megszokott jól kezelhethő érzetet kapjam gumicsúszás alatti ellenkormányzásnál ,mint a regi t300 esetében!
    Ott valahogy lazán meg lehetett fogni ha megcsúszik,itt meg ha a kormányon lévő drift funkciót -5ön hagyom akkor borzasztóan ellentart a motor,ha leveszem akkor meg csuszas esetében valoszerutlenul elkönnyül az érzet...
    Ha maxra rakom akkor ugye még fel is gyorsítja a kormányt ami szinten valoszerutlennek tűnik!
    Arrol nem is beszelve hogy ha -4 fölé engedem akkor elkezd végetnemérően oszcillálni az egész cucc,soha nem talalaja meg a középállást!
    Ilyen merteku oszcillalast nem tapasztaltam a t300nal!
    Van esetleg valami kulsos program amivel lehet a Fana Ffb-t kallibralni?
    Nekem ennél a kocsinal nagyon valoszinutlennek tunik az ffb ezzel a kormannyal...
    szerintem a drift beállításd kapcsold ki , mert nem szimekhez való ...ne a motor kanyarodjon helyetted , mert abból jó nem sül ki
    eleve az összes tuning funkciót szerintem érdemes alapon használni és csak rontani lehet az ffb-n velük..
    ettől függetlenül a mazda elég langyos kocsi és minden kormánnyal élvezhetetlen

  8. #1233
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem a drift beállításd kapcsold ki , mert nem szimekhez való ...ne a motor kanyarodjon helyetted , mert abból jó nem sül ki
    eleve az összes tuning funkciót szerintem érdemes alapon használni és csak rontani lehet az ffb-n velük..
    ettől függetlenül a mazda elég langyos kocsi és minden kormánnyal élvezhetetlen
    Te milyen kormanyt használsz?
    Oriasi kulonbseg van ennél a kocsinál a t300 es a fana között,egyenlőre a t300 javára..
    Ha kikapcsolom a rasegitest az nagyon eletszerutlenne teszi a feedbacket

  9. #1234
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Te milyen kormanyt használsz?
    Oriasi kulonbseg van ennél a kocsinál a t300 es a fana között,egyenlőre a t300 javára..
    Ha kikapcsolom a rasegitest az nagyon eletszerutlenne teszi a feedbacket
    Pedig a legjobb amit tehetsz, hogy nem használod a drift módot soha, semmi értelme, csak bezavar. Nekem CSL van, ugyanazzal a beállításokkal megyek, mint eddig, teljesen jó a dolog. Azért azt ne felejtsd el, hogy ez egy kis mx5, nem egy nagy dög GT verda, mások az erőhatások, de nekem így is teljesen természetes a mazda is.
    Én azt tapasztaltam, hogy AC és ACC esetében a kormányon az elfordulási szöget 1080-ra kell állítanom, RF2-nél automatára, így működik rendesen életszerűen, de FF terén jó az alap.

  10. #1235
    Sziasztok! AC-ban a gázpedál mellett gondolom az FFB visszajelzője van. Az baj ha elég sűrűn pirosra vát? Rosszat jelent? Árthat ez egy T300 -nak? Profilerben 80%, AC-ban 100% az FFB. Köszönöm szépen!

  11. #1236
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! AC-ban a gázpedál mellett gondolom az FFB visszajelzője van. Az baj ha elég sűrűn pirosra vát? Rosszat jelent? Árthat ez egy T300 -nak? Profilerben 80%, AC-ban 100% az FFB. Köszönöm szépen!
    Ac 60 at biztos jobban szereti.

  12. #1237
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! AC-ban a gázpedál mellett gondolom az FFB visszajelzője van. Az baj ha elég sűrűn pirosra vát? Rosszat jelent? Árthat ez egy T300 -nak? Profilerben 80%, AC-ban 100% az FFB. Köszönöm szépen!
    Van vmi "ffb clip" nevű app AC-hoz, ami megmutatja ha túl erősre lenne véve az ffb. Akkor a motor, a hajtás nem bírja a tetején tartani az erőt, a grafikon teteje "levágódik". Nem kapsz pontos ffb visszajelzést. Ez alatt kell maradni mindenképp.

    Ha ez oké, onnantól ízlés dolga, neked kell magadnak megtalálni (a karodhoz) hogy mi a kényelmes középút. Ne hátráltasson a túl nehéz kormányzás, ne kelljen erölködnöd az úton tartáshoz, de legyen annyira erős hogy a lehető legtöbb információt visszatudja adni az ffb az útról/kocsiról.

  13. #1238
    [QUOTE=Billytheold;270434]Ac 60 at biztos jobban
    Köszönöm!

  14. #1239
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Van vmi "ffb clip" nevű app AC-hoz, ami megmutatja ha túl erősre lenne véve az ffb. Akkor a motor, a hajtás nem bírja a tetején tartani az erőt, a grafikon teteje "levágódik". Nem kapsz pontos ffb visszajelzést. Ez alatt kell maradni mindenképp.

    Ha ez oké, onnantól ízlés dolga, neked kell magadnak megtalálni (a karodhoz) hogy mi a kényelmes középút. Ne hátráltasson a túl nehéz kormányzás, ne kelljen erölködnöd az úton tartáshoz, de legyen annyira erős hogy a lehető legtöbb információt visszatudja adni az ffb az útról/kocsiról.
    Oks, megnézem ezt az appot. Köszönöm szépen!

  15. #1240
    Még annyi, hogy amennyiben huzamosabb ideig erős FFB-vel használod a T300-at, érdemes bekapcsolni rajta azt az üzemmódot, ami folyamatosan pörgeti a ventillátort. (A hivatalos támogatói oldalon megtalálod hozzá a leírást.) Különben idővel előfordulhat, hogy menet közben fokozatosan elkönnyül a visszacsatolás, ahogy melegszik a motor. Nálam 70% körülre van állítva a profilerben és a szimek többségében is.

  16. #1241
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Még annyi, hogy amennyiben huzamosabb ideig erős FFB-vel használod a T300-at, érdemes bekapcsolni rajta azt az üzemmódot, ami folyamatosan pörgeti a ventillátort. (A hivatalos támogatói oldalon megtalálod hozzá a leírást.) Különben idővel előfordulhat, hogy menet közben fokozatosan elkönnyül a visszacsatolás, ahogy melegszik a motor. Nálam 70% körülre van állítva a profilerben és a szimek többségében is.
    Igen, a venti folyamatosan megy. 70%? Az nekem sajnos nagyon gyenge de kipróbálom majd hátha hozzá tudok szokni. Nem akarom tönkre tenni a T300-at. Köszi a hozzászólást!

  17. #1242
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a venti folyamatosan megy. 70%? Az nekem sajnos nagyon gyenge de kipróbálom majd hátha hozzá tudok szokni. Nem akarom tönkre tenni a T300-at. Köszi a hozzászólást!
    Nekem volt t300-am,és 70~75% körüli ffb-vel a világ végéig elmész vele!
    Viszont nem érdemes max környékén használni,mert sajnos erősebb a motor mint amit a szerkezet kibír,és idővel tuti elromlik...

  18. #1243
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt t300-am,és 70~75% körüli ffb-vel a világ végéig elmész vele!
    Viszont nem érdemes max környékén használni,mert sajnos erősebb a motor mint amit a szerkezet kibír,és idővel tuti elromlik...
    Akkor hozzá szoktatom magam a 70-75%-hoz

  19. #1244
    Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!!

  20. #1245
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Srácok,
    Fanatec cuccokkal kapcsolatban ha használtan veszek valamit amire még van garancia Fanatec-nél mi kell hozzá pontossan,hogy tudjam érvényesíteni? e-számla vagy elég a termék széria száma? Még nem volt Fanatec cuccom és érdekelne ,hogy ilyen esetben hogyan van náluk a garizás ha esetleg történne valami.

    a választ előre is köszi, üdv

  21. #1246
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok,
    Fanatec cuccokkal kapcsolatban ha használtan veszek valamit amire még van garancia Fanatec-nél mi kell hozzá pontossan,hogy tudjam érvényesíteni? e-számla vagy elég a termék széria száma? Még nem volt Fanatec cuccom és érdekelne ,hogy ilyen esetben hogyan van náluk a garizás ha esetleg történne valami.

    a választ előre is köszi, üdv
    Szerintem a garanciat csak az első tulajnak ad a cég, ha használtan veszed marad a szavatosság.

  22. #1247
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Köszi ettől féltem ez nem hangzik túl jól.

  23. #1248
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition most egész jó áron az Alza-nál:
    https://www.alza.hu/thrustmaster-ts-...n-d5251844.htm



    A gyártó oldala:
    http://www.thrustmaster.com/en_UK/pr...challenge-whee
    http://www.thrustmaster.com/en_UK/pr...enge-edition-0


    Pedál az nincs hozzá, de sose bánd, az összes Thrusmtaster pedál ugyan azt tudja mint egy stock G27 pedál.
    Pedálnak ehhez a kormányhoz Fanatec ClubSport-ot, vagy még inkább Logitech G2X + PTR modot ajánlanék.
    Utoljára módosította: neilszab; 2019. 11. 22. 21:11.

  24. #1249
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

  25. #1250

    Kormányok és pedál

    Sziasztok!
    Sajnos angolul nem nagyon értek,így nem igazán tudok utána járni a dolgoknak,ezért kérem a ti segítségeteket.
    Ezek a kormányok milyen fő tulajdonságokkal rendelkeznek,mi az,ami miatt annyival többe kerül a másiknál?
    pl 2.5 és a dd1 között mi az a nagy tudás,ami miatt 2* annnyiba kerül?

    https://www.simracingbay.com/product/simucube-2-sport/ simcube
    https://fanatec.com/eu-en/racing-whe...wheel-base-dd1 fanatec dd1
    https://fanatec.com/eu-en/racing-whe...heel-base-v2.5 fanatec club sport 2.5
    https://fanatec.com/eu-en/racing-whe...heel-base-v1.1 CSL elite 1.1


    https://fanatec.com/eu-en/pedals/clubsport-pedals-v3 fanatec v3 pedál
    Gázpedálja milyen érintkezővel rendelkezi,mennyire tud beszarni?
    Olyasmi mint a g27 pedálja?


    Végezetűl.
    Ha veszek fanatec cuccot,akkor arra mennyi garancia van és ha az lejár,akkor utána kuka,ha bedöglik? Vagy pénzért javítják?

    Remélem tudtok segíteni valamelyest,köszönöm.

Oldal: 50 / 57 ElsőElső ||| 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •