Oldal: 5 / 57 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (1404 összesen)
  1. #101
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    105

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Petya27 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet,hogy még ennél is lejebb megy az ára,ha jön az utódja a Driving Force GT.
    Sajnos nem hiszem, mert elég drágán jön a "váltás".

    Egy pár ismerős hozatott kintről olyan 20 pénz körül, az megérte. Igazából ha itthon van 24ért, az megéri szerintem.
    Bring your sunblock, we're going to hell...

  2. #102

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg sutyi írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem hiszem, mert elég drágán jön a "váltás".

    Egy pár ismerős hozatott kintről olyan 20 pénz körül, az megérte. Igazából ha itthon van 24ért, az megéri szerintem.
    24-ért simán megéri.A GT elméletileg 150 euróba fog kerülni ami átszámítva olyan 39 körül van,de kishazánkba biztos,hogy drágább lesz bár nem hiszem,hogy sokkal mert akkor nem fogja megérni meg venni mert akkor már rádob az ember egy 10-est és vesz G25-öt.SZERINTEM!
    Utoljára módosította: Petya27; 2008. 03. 29. 12:00.

  3. #103
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Üzenetek
    125

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hogy érted? Forgalmazol? Vagy csak úgy van nálad? Végülis mind1, ha van újban eladó, érdekelne.
    Persze,forgalmazok.Mostanság nem rendeltem belőle,azért irtam,hogy még 1 db van.
    Lehet persze,hogy már nem is tudnék mert nem hoz be az országba a Logitech belőle.Eddig is igen sokat kellett könyörögnöm nekik,hogy kapjak.

  4. #104
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Üdv urak!
    Most, hogy tesómnál láttam a G25-öt, rájöttem, hogy nekem nem éri meg megvenni, így maradt a DFP. Sajnos azonban ezt élőben még nem láttam, csak képeken, így lenne pár kérdésem:

    1) a kormány maga rendben lévőnek tűnik, sok gomb, sőt mintha ez is bőr lenne, bár ebben nem vagyok biztos, de mondjuk ez pipa.
    2) a pedál annál inkább aggaszt. Nemhogy nem fém, de kifejezetten a Force Ex nem túl jó pedáljaira emlékeztet. Akinek DFP-je van/volt, meséljen már valamit, jók ezek a pedálok, pontosak, tartósak (valamelyest)?
    3) nem látom a képeken a pillangóváltót, márpedig eleinte biztos azzal mennék, csak azt a bazinagy váltókart. Azt gondolom, azért illene lennie. Szóval van, csak kicsik, vagy miért nem látszik?
    4) GPL-el próbálta esetleg valaki? Mivel kifejezetten PS2-höz készült, a GPL meg nem mai darab, kicsit tartok tőle, hogy fel fogja-e ismerni.

    Na kábé ennyi, válaszokért előre is thx!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #105

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv urak!
    1) a kormány maga rendben lévőnek tűnik, sok gomb, sőt mintha ez is bőr lenne, bár ebben nem vagyok biztos, de mondjuk ez pipa.
    2) a pedál annál inkább aggaszt. Nemhogy nem fém, de kifejezetten a Force Ex nem túl jó pedáljaira emlékeztet. Akinek DFP-je van/volt, meséljen már valamit, jók ezek a pedálok, pontosak, tartósak (valamelyest)?
    3) nem látom a képeken a pillangóváltót, márpedig eleinte biztos azzal mennék, csak azt a bazinagy váltókart. Azt gondolom, azért illene lennie. Szóval van, csak kicsik, vagy miért nem látszik?
    4) GPL-el próbálta esetleg valaki? Mivel kifejezetten PS2-höz készült, a GPL meg nem mai darab, kicsit tartok tőle, hogy fel fogja-e ismerni.
    1) A boritas gumi nem bor, de nekem ezzel semmi gondom, jo a fogasa.
    2) Nekem Logitech Wingman Formula Force-om volt, annal egy hajszallal talan
    megbizhatobb a pedal, de ne varj tole csodat, ez tovabbra is a gyenge pontja
    a kormanynak
    3) Van pillangovalto, kisebb es beljebb is van mint az elozo kormanyomon volt,
    nehezebben elerheto, de ott van
    4) Wingman driver siman felismeri (nem valaminek, hanem pontosan a tipust,
    tehat teljes tamogatasa van). Azt tapasztaltam, hogy a GPL egyedul azt a
    gamepad iranyito izet (pod?) nem szereti latni, de kis trukkozessel a driverben
    az is beallithato.

    Teljesitmeny / ar aranyban szerintem jo, de nem egy G25 (uj momo-val
    viszont birokra kelhet, bar ez izles kerdese is). Amirol most irtam, az konkretan
    driving force pro, ha jol lattam, most ebbol is van tobbfele (GT, EX), ezekrol
    nem tudok semmit.
    Utoljára módosította: gabo; 2008. 07. 02. 18:37.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  6. #106
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Na és erről hallott már bárki valamit?

    http://www.web-gamble.pt/onshop/images/sl6698.jpg

    Nem nekem kéne, egy ismerősöm találta egy boltban, és kérdezte, hogy milyen lehet. Állítólag ez tényleg bőrrel varrott kormány, de az a pedálszerkezet nem szokványos.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #107
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na és erről hallott már bárki valamit?

    http://www.web-gamble.pt/onshop/images/sl6698.jpg

    Nem nekem kéne, egy ismerősöm találta egy boltban, és kérdezte, hogy milyen lehet. Állítólag ez tényleg bőrrel varrott kormány, de az a pedálszerkezet nem szokványos.
    Műbőr az. Itt a hivatalos oldal: http://www.speed-link.com/?p=2&cat=314&pid=16833&paus=1

    A függesztett pedál egyébként szimpatikus. De ki kellene próbálni.

  8. #108
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Műbőr az. Itt a hivatalos oldal: http://www.speed-link.com/?p=2&cat=314&pid=16833&paus=1

    A függesztett pedál egyébként szimpatikus. De ki kellene próbálni.
    Hogy egész pontos legyek, inkább ez:
    http://www.speed-link.com/?p=2&cat=314&pid=17504&paus=1
    De ahogy nézegetem kezd szimpi lenni 80 €-ért, itt Debrecenben meg lehet venni 17k körül. A G25 ára úgyis sok nekem, meg ott a sok felesleges cucc, amit nem is használnék, a DFP-re meg nem bírom rábeszélni magam, kábé azt nyújthatja amit a fekete Momo. Annyit meg akár ez is tudhat, sokkal kevesebbért.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #109

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy egész pontos legyek, inkább ez:
    http://www.speed-link.com/?p=2&cat=314&pid=17504&paus=1
    De ahogy nézegetem kezd szimpi lenni 80 €-ért, itt Debrecenben meg lehet venni 17k körül. A G25 ára úgyis sok nekem, meg ott a sok felesleges cucc, amit nem is használnék, a DFP-re meg nem bírom rábeszélni magam, kábé azt nyújthatja amit a fekete Momo. Annyit meg akár ez is tudhat, sokkal kevesebbért.
    Nem akarlak rábeszélni de szerintem egy DFP-vel mégiscsak kevesebbet kockáztatsz, mint egy "senki nem tud igazán semmit róla" cuccal. Fekete Momo-t, na azt télleg ne vegyél...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  10. #110
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarlak rábeszélni de szerintem egy DFP-vel mégiscsak kevesebbet kockáztatsz, mint egy "senki nem tud igazán semmit róla" cuccal. Fekete Momo-t, na azt télleg ne vegyél...
    Értem én, csak nagyon egykutyának tűnik a DFP, meg a műanyag Momo...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #111
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Azt azért mindenképpen nézd (kérdezd?) meg, hogy a gázt és a féket külön tengelyként fel tudja-e ismerni a Speed-link.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  12. #112
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Azt azért mindenképpen nézd (kérdezd?) meg, hogy a gázt és a féket külön tengelyként fel tudja-e ismerni a Speed-link.
    Hát sztem ez ma már alap, egy 14 eFt-os Force Ex is simán tudja.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #113
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Kell valakinek egy MOMO Racing 12000-ért? Vettem egy G25-öt...

  14. #114
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Kell valakinek egy MOMO Racing 12000-ért? Vettem egy G25-öt...
    engem lehet hogy érdekelne. mennyire használt?

  15. #115
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    engem lehet hogy érdekelne. mennyire használt?
    Nem nagyon lehet látni rajta, hogy használt. 2007 tavasszal használtam kb 2 hónapig, aztán egészen idén májusig nem. A nyári kupa előtt vettem elő ismét.

  16. #116
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Noshát az lett, hogy vettem egy DFP-t.
    Elmentem a Media-ba, megfogdostam, kipróbálgattam mindet, és csak meggyőzött.
    Viszont eddig nem volt Logitech kormányom, már fent van a profiler, de majd kérnék tanácsot, hogyan kell beállítani, főleg GPL-hez.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #117
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Noshát az lett, hogy vettem egy DFP-t.
    Elmentem a Media-ba, megfogdostam, kipróbálgattam mindet, és csak meggyőzött.
    Viszont eddig nem volt Logitech kormányom, már fent van a profiler, de majd kérnék tanácsot, hogyan kell beállítani, főleg GPL-hez.
    GPL-es profil itt: http://www.wingmanteam.com/profiles/...es_users.htm#G (Mivel Logitech, szerintem menni fog vele.)

    Nálam a 'Darren'-változat van fent, a másik kettő nem tudom miben különbözik.

    Vagy nem is tudom, másra gondoltál? FFB ilyesmi?

  18. #118

    Re: Kormányt,de milyet is?

    nos, adott a helyzet.
    wingmanem pedálja bekakált. Hívtam a logitech-et, és kiderült hogy már több mint 3 éves a csere készülékem, pedig úgy emlékszem nem kaptam régebben mint 2 év. valszeg sokat állt a raktárban. Úgynézki kormányt kell vennem.

    Ez a momo akkor is elgondolkodtatott
    Ha találnék használtan valami alig használtat 12-15ért, szerintem még meg is érné, lényeg hogy a gari legyen meg.
    Most akkor miért is olyan hulladék ez a kormány?

  19. #119
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    nos, adott a helyzet.
    wingmanem pedálja bekakált. Hívtam a logitech-et, és kiderült hogy már több mint 3 éves a csere készülékem, pedig úgy emlékszem nem kaptam régebben mint 2 év. valszeg sokat állt a raktárban. Úgynézki kormányt kell vennem.

    Ez a momo akkor is elgondolkodtatott
    Ha találnék használtan valami alig használtat 12-15ért, szerintem még meg is érné, lényeg hogy a gari legyen meg.
    Most akkor miért is olyan hulladék ez a kormány?
    Szia!
    Maga a kormány nagyon jó fogású a pillangó váltókarok baromi jól kézre esnek nem úgy mint a DFP-nél. De mindez a Wingman után. És most jön a feketeleves,a pedál. Azt mondják a MOMO RACING gyenge pontjának és én is szívtam vele, néha olyan 40%-g is lement a gázadás s csodálkoztam miért nem megy az autó. De megoldottuk most nagyon király. Ez egy tapasztalat volt de a továbbiakban rajtad áll. Hozzáteszem használtan vettem 12-ért.

  20. #120

    Re: Kormányt,de milyet is?

    na de ez az ugrálás a potméter miatt van, az ilyet simán visszacserélik gariban.
    szóval ha ez az egy hátulütője van, akkor nincs nagy gond.

  21. #121
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    na de ez az ugrálás a potméter miatt van, az ilyet simán visszacserélik gariban.
    szóval ha ez az egy hátulütője van, akkor nincs nagy gond.
    Nem a potival magával volt a gond,hanem a pedál tengelyén való csatlakoztatásával. Nagyon mozgott a tengely végén és nem mindíg úgy érintkezett. Egy kis papírdarabbal befixáltuk és azóta nincs gond.

  22. #122
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Erősen használt MOMO Racingnél jön ez a pedál gond, amit mondanak, ezen ragasztgatással, alufóliával és szokásos trükkökkel lehet még segíteni. Nem a poti szokott tönkremenni, hanem műanyag az egész belül, és egyszerűen kimozgósodnak az alkatrészek. Tehát ez barkácsolással, mindenféle cserealkatrész nélkül javítható, de azért nem kellemes, mikor futam előtt este kell nekiállni szétszedni, újra megcsinálni, majd kipróbálni.

    Másik nagy probléma az, hogy a kormány elveszti a középállását futam közben a nagyobb rántások után (jó kis GPL-es ellenkormányzások pl.). Ezen pedig gyors újrakalibrálással lehet segíteni -> csuma jobbra után csuma balra (lehet fordítva is ), ez edzésen még jó, csak versenyen nem mindig kellemes. Ennek okát én szintén az elemek kimozgósodásában képzelem el. Én személy szerint sohasem tettem ez ellen semmit, hanem padlófék és gyors újrakalibrálással oldottam meg. A kormány szétszedése, újra összerakása, barkácsolása szintén nem a legjobb futam előtti elfoglaltság. Hallottam már, hogy jobb lett a barkácstól, de hosszú távú megoldást ez sem nyújt.

    Viszont nekem a MOMO Racing ezeket a bajait nem számítva még az után is elfogadhatóan pontos maradt, hogy a bajai már régen előjöttek. Nem azt mondom, hogy mint új korában, de a Wingman-em sokkal szórtabb jelet adott le már a vége felé.

    Amúgy maga a kormány kellemes, jó fogású, pedálok megszokhatóak, persze jó puhák, tényleg műanyag az egész, Wingman után ismerős lesz az érzés. Mikrokapcsolókkal nekem nem voltak gondjaim, egyszer-kétszer nem akart váltani, de az akár kosz is lehetett.


    Szóval én azt gondolom, hogyha tudsz olcsón keveset (alig) használtat, és te sem a legdurvább használatra tervezed, akkor akár meg is érheti, bár tudni kell ezekről a bajairól. Az enyémet én használtan vettem, és nagyon hamar megjöttek a pedál gondok. Ez persze attól is függ, hogy mennyit használod... Irányként annyit, hogy azért nem egykét hónap alatt kopik szét ennyire (és sajnos nem is egykét év alatt, hanem sokkal hamarabb).
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  23. #123

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Pont ezért nem akarok G25-öt venni, mert ahhoz a heti 1,5-2 órához minek.
    Én a 2 éves wingman-en se érzem hogy szétkopott.... szóval érted.
    Na majd meglátom élőben hogy néz ki a DFP, ha egyáltalán még lehet kapni.

  24. #124
    Gajer András Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 07. 22.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    26

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Sziasztok,

    én egy logitech driving force pro-t vettem, és egyáltalán nem bántam meg... golyóscsapágyas, full gumi boritású, mellette a váltó, és ami nagyon nagy előnye. 900°-ot fordul. Nemutolsó sorban jó pc-hez, bár ps3-hoz van eredetileg. Sima driverrel felmegy, és mükszik. Szerintem ár/érték arányban magasan a legjobb...

    riss

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Amikor én kormányt vettem belekeveredtem én is ebbe a Momo vs DFP szituba. Az ég világon mindent elovastam és mindennek utánajártam és mindenhol a DFP került ki győztesen, ha nem is torony magasan, de azért egyértelműen.

    Nekem már másfél éve megvan, még semmi gondom nem volt vele. A "pillangópöckökkel" sincs semmi baj, sztem nagyon kényelmesek és jó helyen vannak. Best Buy

Oldal: 5 / 57 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •