Oldal: 45 / 57 ElsőElső ||| 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.101 - 1.125 (1404 összesen)
  1. #1101
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Gyux76 írta Hozzászólás megtekintése
    az is vadászni még mellé...
    Elmész egy autóbontóba és kész. A legtöbb ülés kompatibilis vele (szerintem az összes, de lehet vannak gyártók akik nem használják a szabványt). Az ülés is sokkal kényelmesebb és tartósabb lesz mint amit kapsz az Omega Pro-hoz

  2. #1102
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A legtöbb ülés kompatibilis vele (szerintem az összes, de lehet vannak gyártók akik nem használják a szabványt). Az ülés is sokkal kényelmesebb és tartósabb lesz mint amit kapsz az Omega Pro-hoz
    Sajnos az Audi ülések pont nem, más felfogatást használnak. Erre nekem is figyelnem kellett, hogy csak olyan ülést vegyek, ami sík lapra felszerelhető. És nekem csak ez az egy szempont volt, a felfogató sínek méretei teljesen mindegyek voltak, ami egy vásárolt cockpit esetében nem feltétlen van így.
    Abban egyetértek, hogy valószínűleg kényelmesebb egy középkategóriás kocsi ülése, mint bármelyik cockpitbe szerelt.

  3. #1103
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Abban egyetértek, hogy valószínűleg kényelmesebb egy középkategóriás kocsi ülése, mint bármelyik cockpitbe szerelt.
    Pláne, ha nem középkategóriás... Én egy Atesz-féle cockpitet használok, az ülésem pedig egy Alfa166-ból való, szerintem egy szimulátornak kényelmesnek kell lennie... De ha cserélek ülést, akkor a W220-as merci ortopéd-ülését fogom ráhekkelni, az biztos...
    A kormányra visszatérve, +1 szavazat a Thrustmaster mellett. Ugyan én G25-27-29et soha nem használtam, csak DFGT-t, de a T500RS egy teljesen más ligának tűnik utána.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  4. #1104

    CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4

    Sziasztok.
    A fenti kormányról szeretnék egy kis infót kapni. Mik a tapasztalatok, mennyire megbízható, miben jobb/rosszabb egy T300 vagy T500-nál.
    Megéri e azt az 520€?

  5. #1105
    Idézet Eredetileg KyserSoze576 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    A fenti kormányról szeretnék egy kis infót kapni. Mik a tapasztalatok, mennyire megbízható, miben jobb/rosszabb egy T300 vagy T500-nál.
    Megéri e azt az 520€?
    Bocsi lemaradt: Fanatec csl playstation verzió.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  6. #1106
    Sziasztok!

    Kormányválasztásban szeretném a segítségeteket kérni.
    Alapvetően két típus jöhet számításba:
    • G29
    • T300RS

    A G29-et próbáltam már egyszer egy órára, annyi emlékem van róla hogy én élveztem, persze akkor lehet nem figyeltem annyira a részletekre. Illetve logitechel kapcsolatban még az érzésem, hogy megbízható és jó darabig működni fog.
    Ezzel szemben ahogy látom a legtöbben mégis a T300RS-t ajánlják a jobb FFB miatt. T300RS-el kapcsolatban viszont vannak félelmeim, ugyanis elég sok hibás/meghibásodott dologról olvastam és sok-sok gariztatós körről. Illetve ennek mennyire gagyi a pedálja? Azzal nincs gondom, hogy nincs kuplung, de modolás nélkül mennyire használható ez jól?
    Kinek melyikkel, milyen tapasztalata van? Köszi előre is a segítséget! Kicsit el vagyok veszve.

  7. #1107
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kormányválasztásban szeretném a segítségeteket kérni.
    Alapvetően két típus jöhet számításba:
    • G29
    • T300RS

    A G29-et próbáltam már egyszer egy órára, annyi emlékem van róla hogy én élveztem, persze akkor lehet nem figyeltem annyira a részletekre. Illetve logitechel kapcsolatban még az érzésem, hogy megbízható és jó darabig működni fog.
    Ezzel szemben ahogy látom a legtöbben mégis a T300RS-t ajánlják a jobb FFB miatt. T300RS-el kapcsolatban viszont vannak félelmeim, ugyanis elég sok hibás/meghibásodott dologról olvastam és sok-sok gariztatós körről. Illetve ennek mennyire gagyi a pedálja? Azzal nincs gondom, hogy nincs kuplung, de modolás nélkül mennyire használható ez jól?
    Kinek melyikkel, milyen tapasztalata van? Köszi előre is a segítséget! Kicsit el vagyok veszve.
    Mindkettő jó kormány, de a G29 nevetségesen felül van árazva, ahhoz képest amit nyújtani tud. Bár az utóbbi időben mintha ment volna lefelé az ára.
    A T300 annak ellenére hogy relatív "új" konstrukció, kevés komoly problémát olvasok a fórumokban, a legtöbben vissza sem küldik. Ha érdemi problémája van, akkor meg cserélik garanciába. Ezen a téren nincs nagy előnye a G29-nek ahhoz képest hogy egy 10 éves konstrukció.
    A T300 ér annyival többet mint amennyivel többet kérnek érte így szerintem csak az a kérdés hogy ki mennyit szán erre a célra.

    - FFB:
    A T300 látványosan jobb mindenben.
    - Pedálok:
    A G29 igényesebb, masszívabb, keményebbek a rugók. A T3PA műanyag, lágyabb rugókkal, nem kell taposni, gyorsabban reagál. Használhatóság szempontjából mind két pedál egyformán jól használható, csak ízlés kérdése hogy kinek melyik a jobb.

    T300 ból ezt a két verziót érdemes megnézni. GT Alcantra
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 01. 22. 09:03.

  8. #1108
    A G29-et 85k-ért néztem, míg a T300RS-ből elsősorban erre gondoltam: https://kormany-videojatekhoz.aruker...04-p242667409/ 91k-ért.
    Ennek a pedálja viszont már közel se tűnik olyan acélosnak.
    Ennél többet első körben nem szívesen szánnék rá.

  9. #1109
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    A G29-et 85k-ért néztem, míg a T300RS-ből elsősorban erre gondoltam: https://kormany-videojatekhoz.aruker...04-p242667409/ 91k-ért.
    Ennek a pedálja viszont már közel se tűnik olyan acélosnak.
    Ennél többet első körben nem szívesen szánnék rá.
    Nekem is ilyen T300-am van, elégedett vagyok vele, de a pedálja ki sem lett csomagolva. Bármelyiket választod, kompromisszumot kell kötnöd. Egyik kormány pedálja sem jó igazán, de a T300-nál a kormány sokkal jobb, mint a Logitech. Cserébe a pedál gyengébb. Úgy általában a pedálok nem kapnak elegendő figyelmet a gyártók részéről, pedig azok is alapvetően fontosak. A gond az, hogy másik, használható pedál olyan 40 ezertől indul, tehát növeli a költségeket rendesen.

    Egyébként Nagy Laci árulja a komplett cocpit-jét, G27-el és PTR-mod pedálokkal, ami érdekes lehetne számodra talán. Lehet, azzal összességében jobban járnál, mint egy kicsit jobb kormánnyal, de gyenge pedálokkal. A G29 sem sokkal jobb kormány, mint a G27, viszont a PTR-pedálok már jól használhatóak.

  10. #1110
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    A G29-et 85k-ért néztem, míg a T300RS-ből elsősorban erre gondoltam: https://kormany-videojatekhoz.aruker...04-p242667409/ 91k-ért.
    Ennek a pedálja viszont már közel se tűnik olyan acélosnak.
    Ennél többet első körben nem szívesen szánnék rá.
    A T300 kormánya más szint a G29-éhez képest, pontosabb és élvezetesebb, konzisztensebb is leszel tőle.

    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve logitechel kapcsolatban még az érzésem, hogy megbízható és jó darabig működni fog.
    Egyedüli érvem a G29 mellett az volt korábban, hogy megbízhatóbb, de mostanában a prohardveres fórumon elég sok panasz jött erre is szóval már egyáltalán nem ajánlanám. (egyetlen felhasználó 3at küldött vissza). Nem hozza a DFGT/G25/G27 szintjét ilyen szempontból.

    Másik érv az ár lenne, de 85k-ért nem éri meg. Nem hiába szokott leárazva lenni angol amazonon 46k-ra, németen meg 60k-ra ingyenes szállítással (bár az is igaz, hogy szeptember óta emelkedik az ára, lehet kivezetik a szériát)

    Nekem T300 Alcantara van, nem is cserélném le semmi másra a bázist, mert kb dupla áron van csak jobb. A pedált lecseréltem, de abból a logiteché is kritikán aluli. Az alcantara anyag meg elképesztően jó, nekem sokkal jobban bejön mint a bőr.

    Szóval lehet hogy kezdeti kormány, de ha komolyan gondolod akkor T300. Hidd el, megéri azt a +30 ezret, a 30 centis kormány is nagyon sokat számít a 28ashoz képest. Később meg úgy is el tudod adni minimális bukással ha még sem használod:
    https://kormany-videojatekhoz.aruker...52-p312200479/
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 01. 22. 11:35.

  11. #1111
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A T300 kormánya más szint a G29-éhez képest, pontosabb és élvezetesebb, konzisztensebb is leszel tőle.


    Egyedüli érvem a G29 mellett az volt korábban, hogy megbízhatóbb, de mostanában a prohardveres fórumon elég sok panasz jött erre is szóval már egyáltalán nem ajánlanám. (egyetlen felhasználó 3at küldött vissza). Nem hozza a DFGT/G25/G27 szintjét ilyen szempontból.

    Másik érv az ár lenne, de 85k-ért nem éri meg. Nem hiába szokott leárazva lenni angol amazonon 46k-ra, németen meg 60k-ra ingyenes szállítással (bár az is igaz, hogy szeptember óta emelkedik az ára, lehet kivezetik a szériát)

    Nekem T300 Alcantara van, nem is cserélném le semmi másra a bázist, mert kb dupla áron van csak jobb. A pedált lecseréltem, de abból a logiteché is kritikán aluli. Az alcantara anyag meg elképesztően jó, nekem sokkal jobban bejön mint a bőr.

    Szóval lehet hogy kezdeti kormány, de ha komolyan gondolod akkor T300. Hidd el, megéri azt a +30 ezret, a 30 centis kormány is nagyon sokat számít a 28ashoz képest. Később meg úgy is el tudod adni minimális bukással ha még sem használod:
    https://kormany-videojatekhoz.aruker...52-p312200479/
    Így maximum a T300 RS GT jöhet szóba 112k-ért, de az sajnos a maximum.
    Ahogy látom azonban a T300 RS-nél csak pedálban a jobb. Megér az plusz 22k? Melyik pedál milyen, van valakinek ezekkel tapasztalata? Egy jó ideig nem nagyon szertnék újra költeni rá/upgradelni. (2-3 év)

  12. #1112
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Így maximum a T300 RS GT jöhet szóba 112k-ért, de az sajnos a maximum.
    Ahogy látom azonban a T300 RS-nél csak pedálban a jobb. Megér az plusz 22k? Melyik pedál milyen, van valakinek ezekkel tapasztalata? Egy jó ideig nem nagyon szertnék újra költeni rá/upgradelni. (2-3 év)
    ha biztos vagy benne h a kuplung pedált úgyse használod akkor szerintem jó lesz neked az "olcsó" kétpedálos változat...
    ha később jobbra vágysz majd , akkor meg veszel valami tényleg komolyabb pedált (mert se a logiteché se a TH 3 pedálosai sem az igazi)...

    ha csak 2 pedálozol akkor kb ugyanazt tudják

  13. #1113
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Így maximum a T300 RS GT jöhet szóba 112k-ért, de az sajnos a maximum.
    Ahogy látom azonban a T300 RS-nél csak pedálban a jobb. Megér az plusz 22k? Melyik pedál milyen, van valakinek ezekkel tapasztalata? Egy jó ideig nem nagyon szertnék újra költeni rá/upgradelni. (2-3 év)
    Nem, az a pedál összesen nem ér 22k-t

  14. #1114
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    A G29-et 85k-ért néztem, míg a T300RS-ből elsősorban erre gondoltam: https://kormany-videojatekhoz.aruker...04-p242667409/ 91k-ért.
    Ennek a pedálja viszont már közel se tűnik olyan acélosnak.
    Ennél többet első körben nem szívesen szánnék rá.
    Ha van rá lehetőséged próbáld ki mindkét kormányt, ez az egyetlen biztos megoldás.
    Én megnyugtatnálak hogy nem nyúlhatsz mellé. Mindkét kormány tudja amit kell!
    Szerintem nézegesd a teszteket meg a véleményeket, egy idő után fogod tudni hogy melyik a szimpatikusabb.

  15. #1115
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van rá lehetőséged próbáld ki mindkét kormányt, ez az egyetlen biztos megoldás.
    Én megnyugtatnálak hogy nem nyúlhatsz mellé. Mindkét kormány tudja amit kell!
    Szerintem nézegesd a teszteket meg a véleményeket, egy idő után fogod tudni hogy melyik a szimpatikusabb.
    Hétvége óta nézegetem, megnéztem a google/youtube első 3 oldal összes tesztjét/összehasonlítását a két termékre.
    Valahogy megbízhatóság, pedál miatt a logitechez húz a szívem, profibbak, nagy szimulátorosok véleménye miatt pedig a T300RS-hez.
    Kipróbálni eddig csak a g29-et tudtam 1 órára, de ott annyira nem figyeltem ilyenekre (főleg nem a ffb-re), csak élveztem a játékot.
    Bár mostmár inkább kezdek csak a pedál miatt vacillálni.
    Köszi az eddigi segítségeket is.
    (Az biztos hogy ég és föld lesz, bármelyiket is választom, az eddigi még PS2-höz vett 10k-s logitech, pc-re átalakított "valamihez" képest.)

  16. #1116
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Az RS volánnal (28 centis gumis) szerelt T300 kormány kizárólag az FFB hatásban jobb a G29-nél, de abban viszont nagyon, egészen más kategória. Minden másban a G29 legalább ugyan olyan jó, vagy jobb. Itt a nagy ugrás vezetési élményben még a 30 centis Alcantara kormány lenne a T300 esetében.

    A 2 pedálos Thrustmaster szett a Logitech DFGT pedáljával van egy szinten, a 3 pedálos T3PA szett pedig egy az egyben pariban van a G25/27/29 pedállal. A Logitech pedált viszont lehet upgradelni PTR moddal (ami úgy már Fanatec ClubSport szint), a Thrustmaster-t viszont nem.


    Igazából nincs tökéletes megoldás, de dönteni viszont csak Te tudsz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 01. 22. 13:15.

  17. #1117
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az RS volánnal (28 centis gumis) szerelt T300 kormány kizárólag az FFB hatásban jobb a G29-nél, de abban viszont nagyon, egészen más kategória. Minden másban a G29 legalább ugyan olyan jó, vagy jobb. Itt a nagy ugrás vezetési élményben még a 30 centis Alcantara kormány lenne a T300 esetében.

    A 2 pedálos Thrustmaster szett a Logitech DFGT pedáljával van egy szinten, a 3 pedálos T3PA szett pedig egy az egyben pariban van a G25/27/29 pedállal. A Logitech pedált viszont lehet upgradelni PTR moddal (ami úgy már Fanatec ClubSport szint), a Thrustmaster-t viszont nem.


    Igazából nincs tökéletes megoldás, de dönteni viszont csak Te tudsz.
    lehet az én emlékeim csalnak de szerintem a th 2 pedálos szettje sokkal jobb mint a dfgt-é volt
    és nekem úgy rémlik h a a th 3pedálos t3pa-ja gyak szinte annyival tud többet a 2 pedálosnál h +1 pedál van (bár ezeket csak eladás előtt kipróbáltam h működnek-e , de a t3pa nem volt olyan hűha érzés a 2 pedáloshoz képest, míg anno dfgt után a g27 pedálja óriási ugrásnak hatott )
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 01. 22. 13:30.

  18. #1118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    lehet az én emlékeim csalnak de szerintem a th 2 pedálos szettje sokkal jobb mint a dfgt-é volt
    és nekem úgy rémlik h a a th 3pedálos t3pa-ja gyak szinte annyival tud többet a 2 pedálosnál h +1 pedál van (bár ezeket csak eladás előtt kipróbáltam h működnek-e , de a t3pa nem volt olyan hűha érzés a 2 pedáloshoz képest, míg anno dfgt után a g27 pedálja óriási ugrásnak hatott )
    Én máshogy emlékszem, de ennyi idő távlatából már nem mernék belemenni egy vitába ebben a kérdésben.

  19. #1119
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Valahogy megbízhatóság, pedál miatt a logitechez húz a szívem
    A megbízhatóság miatt ne húzzon a logitech felé, korábban is írtam, nem megbízhatóbb a G29. A G25 / G27 megbízható volt, ez már sajnos nem annyira.

    Idézet Eredetileg prohardverről egy felhasználó aki visszavitt 3at írta
    1.: A csapágyhang kis idő múlva jobban fokozódott, így vissza lett újból küldve.
    2.: Egy este Forza Horizon 3-azás közben fémes, csikorgó hangra figyeltem fel a kormány tekerése közben, mely egyre csak hangosabb lett.
    3.: Amúgy: most van a kormányba kb 4 óra játék. A kuplung rugója egyre hangosabban kattog, maga a rim a tengelyen félelmetesen kotyog horizontálisan
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 01. 22. 14:21.

  20. #1120
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Logitech pedált viszont lehet upgradelni PTR moddal (ami úgy már Fanatec ClubSport szint), a Thrustmaster-t viszont nem.
    Szerintem ez már volt téma, és de. És ez csak egy gyári opció, DIY kihozható kevesebből is.
    https://www.bodin-solutions.com/BLCT..._15489765.aspx
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  21. #1121
    Köszi mindenkinek a segítséget!
    Akkor összegzésképp jól látom, hogy mindenki inkább a T300RS-t választaná a G29 helyett 85-90 ezer forint körüli kategóriában?
    Feltéve hogy nem kell kuplung és egy ideig nem szertnék rá költeni.

  22. #1122
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek a segítséget!
    Akkor összegzésképp jól látom, hogy mindenki inkább a T300RS-t választaná a G29 helyett 85-90 ezer forint körüli kategóriában?
    Feltéve hogy nem kell kuplung és egy ideig nem szertnék rá költeni.
    Vegyel T300-at a pedálját elrakod a dobozba örökre! Pedálbol meg megveszed a Fanatec pedálját és máris van egy jo szetted!


    Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  23. #1123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez már volt téma, és de. És ez csak egy gyári opció, DIY kihozható kevesebből is.
    https://www.bodin-solutions.com/BLCT..._15489765.aspx
    És szerintem akkor is elmondtam, hogy nem csak a load-cell a lényeg, mert az önmagában bármelyik gyári pedálra olyan, mint halottnak a csók.
    A lényeg a valós méret és megnövelt pedálút és a megnövelt ellenállás mind a 3 pedálra.

  24. #1124
    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta Hozzászólás megtekintése
    Vegyel T300-at a pedálját elrakod a dobozba örökre! Pedálbol meg megveszed a Fanatec pedálját és máris van egy jo szetted!
    Pont ez van nálam is. 5 éven belül nem valószínű, hogy érdemes lesz bármit is cserélnem, vagy az már egy másik nagyságrend volna anyagilag.

  25. #1125
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta Hozzászólás megtekintése
    Vegyel T300-at a pedálját elrakod a dobozba örökre! Pedálbol meg megveszed a Fanatec pedálját és máris van egy jo szetted!
    Nyilván én is ezt ajánlanám, mert jelenleg nekem is ez van és imádom, de egyelőre maradjunk a 90 ezres árnál

    A T300 azért is jobb, mert ha esetleg jobban megkedveled a szimulátorozást a T300as kormányt akkor sem kell majd lecserélned, mert az már egyáltalán nem belépő szint. Persze a pedált majd le fogod cserélni minimum egy load cellesre, de azt a G29nél is le kellene a kormánybázis mellett. Persze lehetsz a G29el is konzisztens, de ez az űrlény versenyzőkre igaz kb, a többieknek sokat segít a szíjas kormány. Nekem az első hónapban tűnt nagyon fel, hogy teli szájjal vigyorgok egy egy olyan megfogott megcsúszás után, amit korábban a fogaskerekes DFGT-vel lehetetlen volt véghezvinni.

Oldal: 45 / 57 ElsőElső ||| 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •