Oldal: 43 / 57 ElsőElső ||| 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.051 - 1.075 (1404 összesen)
  1. #1051
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Szuper köszi akkor kivárok

  2. #1052
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Elvileg Európában is lesz ugyan ez az akció, csak euróban azaz 150 ezerért (300 + 140 a load cell kiegészítő + szállítás) load celles pedálos szettet lehet venni ami nagyon jó ár:

    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #1053
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Akinek esetleg nem sikerült, nem kell sietni mert keddig meghosszabbították az akciót a Fanatecnél:

    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #1054
    hú, ezen most erősen gondolkozok!

  5. #1055
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    hú, ezen most erősen gondolkozok!
    Én is elgondolkodtam rajta, de a kormány rész elég gagyinak tűnik (jó ki lehet cserélni), illetve a bázis házára többen írták, hogy elég gyatra anyagból van. Viszont a tengelye fém. Van valakinek ilyen?

  6. #1056
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is elgondolkodtam rajta, de a kormány rész elég gagyinak tűnik (jó ki lehet cserélni), illetve a bázis házára többen írták, hogy elég gyatra anyagból van. Viszont a tengelye fém. Van valakinek ilyen?
    ma 7 napja használok CSL Elite-t ( Tomi spájzából )

    A P1 Rim nem olyan rossz ha eddig nem Fanatecet használtatok... el lehet tekergetni átalakítás nélkül is...a konkurencia rimjeivel abszolút felveszi a versenyt, sőt ....

    pozitívan kell hozzáállni:
    - nem clubsport , de legalább marha könnyű
    - nincs hangos kattanás váltáskor , de legalább halk
    - van villogó cucc is , amit a bár én nem látok a riftben , de a másfél éves gyerkőcöm imádja

    a bázis műanyag ahogy a konkurenciánál szintén megszokhattuk

    T300-at használtam mostanában , annak a helyére érkezett:

    más azért a két kormány , de szerintem emberfüggő h kinek melyik jobb érzésre
    (kb olyan minthogy melyik szimulátor a jobb jó kérdés , de azért nem tudnék egyértelmű győztest hirdetni)

    de jó kis kormány ez is...

  7. #1057
    Köszi Laci a fenti leírást. Ez is lendített egyet az "Order now" gomb felé
    Azért a pedál eléggé előnybe helyezi a thrustmasterrel szemben nem?
    Nagyon csábító volt ez a black friday ajánlat, és nekem van a világ legjobb felesége, akinek mikor megemlítettem, az volt a válasza "rendeld meg, a mának élünk "
    Aztán még ő győzködött, mert azért akció ide-oda, csak nem két fillér.
    Szóval egyszer csak érkezik, természetesen a load celles féket mellé tettem
    Kicsit sajnálni fogom a g29-et, a modolás alatt a szívemhez nőtt, de szerintem a fana feledtetni fogja...
    A pedálra szerelt házi rezgőmotorokat majd átszerelem, mert nagyon megszerettem, már az elképzelés is megvan hogy kellene rászerelni roncsolásmentesen. Laci, ha van időd és nem teher, megetennéd, hogy megméred nekem a pedálrúd szélességét, és a legfelső kis résnek a méretét?
    Terv szerint ott átdugnék egy kis lemezt és egy másikkal közrefognám a pedált, így fogatva oda a rezgőmotorokat.

    Remélem hamar ideér a cucc!

  8. #1058
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Laci a fenti leírást. Ez is lendített egyet az "Order now" gomb felé
    Azért a pedál eléggé előnybe helyezi a thrustmasterrel szemben nem?
    Nagyon csábító volt ez a black friday ajánlat, és nekem van a világ legjobb felesége, akinek mikor megemlítettem, az volt a válasza "rendeld meg, a mának élünk "
    Aztán még ő győzködött, mert azért akció ide-oda, csak nem két fillér.
    Szóval egyszer csak érkezik, természetesen a load celles féket mellé tettem
    Kicsit sajnálni fogom a g29-et, a modolás alatt a szívemhez nőtt, de szerintem a fana feledtetni fogja...
    A pedálra szerelt házi rezgőmotorokat majd átszerelem, mert nagyon megszerettem, már az elképzelés is megvan hogy kellene rászerelni roncsolásmentesen. Laci, ha van időd és nem teher, megetennéd, hogy megméred nekem a pedálrúd szélességét, és a legfelső kis résnek a méretét?
    Terv szerint ott átdugnék egy kis lemezt és egy másikkal közrefognám a pedált, így fogatva oda a rezgőmotorokat.

    Remélem hamar ideér a cucc!
    pedált én nem vettem, mert PTR Modos G27-et használok...
    a CSL Elite pedál meg nem is nagyon tetszik a pedálok elhelyezése miatt... (a régi CSR Elite azért sokkal jobb volt )

    de azért a pedál is tetszeni fog szerintem , mert sima g29 pedálhoz képest mindenképpen előrelépés...

  9. #1059
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    pedált én nem vettem, mert PTR Modos G27-et használok...
    a CSL Elite pedál meg nem is nagyon tetszik a pedálok elhelyezése miatt... (a régi CSR Elite azért sokkal jobb volt )

    de azért a pedál is tetszeni fog szerintem , mert sima g29 pedálhoz képest mindenképpen előrelépés...
    Ok, köszi, akkor majd ha itt lesz megoldom.

  10. #1060
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Laci a fenti leírást. Ez is lendített egyet az "Order now" gomb felé
    Azért a pedál eléggé előnybe helyezi a thrustmasterrel szemben nem?
    Egyértelmű. Van egy T300 Alcantaram és mellé vettem a CSL pedálsort. Ha most lenne, nem is gondolkodnék, ennyiért nagyon megéri. Csak abba gondolj bele hogy T300 Alcantara + CSL az 200 ezer forint, miközben te megkapod ezt az egészet 150ért és ráadásul a CSL bázis valamivel erősebb. Én tökéletesen meg vagyok elégedve a pedállal, heal and toe nem megy vele normálisan, a gázpedál formája nem olyan jó hozzá, de annyira nem is hiányzik (Inside Sim Racing-es tesztelő meg pont hogy imádta vele a h&t-t). Atesz féle cockpitem van, most jön a fordított pedál tartó hozzá lassan, alig várom

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A pedálra szerelt házi rezgőmotorokat majd átszerelem, mert nagyon megszerettem, már az elképzelés is megvan hogy kellene rászerelni roncsolásmentesen. Laci, ha van időd és nem teher, megetennéd, hogy megméred nekem a pedálrúd szélességét, és a legfelső kis résnek a méretét?
    Semmilyen colim nincs, max a telefonnal tudom megmérni, csak nem tudom melyik kis résre gondolsz (paintes rajzot elfogadok )
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 11. 25. 17:21.

  11. #1061
    A bekarikázott kis résre gondoltam, köszi. Aztán lehet nem megvalósítható a dolog, akkor mást kell kitalálnom. Kár hogy nem lehet leszedni a taposót, legalább is így képek alapján nem látom, hogy van összefogatva, ahogy nézem egy öntvény az egész.
    Igen ez most nagyon megérte, azért is ugrottam rá. H&T-ra én is kíváncsi vagyok, ránézésre nem tűnik megfelelőnek a kialakítás, de nemsoká letesztelem
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #1062
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A bekarikázott kis résre gondoltam, köszi. Aztán lehet nem megvalósítható a dolog, akkor mást kell kitalálnom. Kár hogy nem lehet leszedni a taposót, legalább is így képek alapján nem látom, hogy van összefogatva, ahogy nézem egy öntvény az egész.
    Igen ez most nagyon megérte, azért is ugrottam rá. H&T-ra én is kíváncsi vagyok, ránézésre nem tűnik megfelelőnek a kialakítás, de nemsoká letesztelem
    Nem lehet leszedni, a legnagyobb hibája a pedálnak. Persze lehetne után gyártatni valamit rá hosszabbításnak, de én majd megfordítva egy kicsit talán lejjebb teszem a gázpedált, az talán segíthet a h&t-ben. A rés kb 1 centi széles felül, fél alul és 2 centi magas. A rúd maga meg 3 centi széles kb

  13. #1063
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet leszedni, a legnagyobb hibája a pedálnak. Persze lehetne után gyártatni valamit rá hosszabbításnak, de én majd megfordítva egy kicsit talán lejjebb teszem a gázpedált, az talán segíthet a h&t-ben. A rés kb 1 centi széles felül, fél alul és 2 centi magas. A rúd maga meg 3 centi széles kb
    Az a méret jó lesz nekem, köszönöm.
    Így szerintem át tudom szerelni a cuccot, majd dobok fel képet. Nagyon megszerettem már, hogy rezeg a pedálom is, nem szeretnék lemondani róla

  14. #1064
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az a méret jó lesz nekem, köszönöm.
    Így szerintem át tudom szerelni a cuccot, majd dobok fel képet. Nagyon megszerettem már, hogy rezeg a pedálom is, nem szeretnék lemondani róla
    Meg majd arról is légyszi, hogy mi is ez pontosan, mikor rezeg, mi kell hozzá, stb.

  15. #1065
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Meg majd arról is légyszi, hogy mi is ez pontosan, mikor rezeg, mi kell hozzá, stb.
    http://www.racedepartment.com/downlo...iracing.13563/

  16. #1066
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Meg majd arról is légyszi, hogy mi is ez pontosan, mikor rezeg, mi kell hozzá, stb.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post249251
    Itt részletesen olvashatsz róla, meg Mediakönig linkjén.
    Ami neked jó hír, hogy elvileg működik iracinggel is
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 11. 25. 22:20.

  17. #1067
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 12. 01. 15:15.

  18. #1068
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Direct Drive kormány amire mindenki harap, ráadásul VR névvel elnevezve hogy még jobban harapjanak rá a hülyék Egyszerű lopásnak tűnik nekem, ennyiből nem lehet Direct Drive-os kormányt kihozni

  19. #1069
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Direct Drive kormány amire mindenki harap, ráadásul VR névvel elnevezve hogy még jobban harapjanak rá a hülyék Egyszerű lopásnak tűnik nekem, ennyiből nem lehet Direct Drive-os kormányt kihozni
    Azt nem mondtam, hogy gyorsan össze is törtem a malacperselyt és már utaltam is a pénzt.

  20. #1070
    Sziasztok!

    Egy gyors tanácsot kérnék a szakavatottaktól! T300 vagy TX? Gyorsan kellene döntenem. Váltani szeretnék komolyabb cuccra. Válaszokat köszönöm előre is!

  21. #1071
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Attila Nagy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy gyors tanácsot kérnék a szakavatottaktól! T300 vagy TX? Gyorsan kellene döntenem. Váltani szeretnék komolyabb cuccra. Válaszokat köszönöm előre is!
    A base 99%ban ugyan az mindkettőnél, kb csak a konzol támogatásban (meg a kormánykerékben) van némi különbség, de gondolom ahhoz meg úgy sem fogod használni. Ha lehet választani akkor T300 Alcantara, aztán a többi T300/TX

  22. #1072
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A base 99%ban ugyan az mindkettőnél, kb csak a konzol támogatásban (meg a kormánykerékben) van némi különbség, de gondolom ahhoz meg úgy sem fogod használni. Ha lehet választani akkor T300 Alcantara, aztán a többi T300/TX
    Azért az, hogy egyik 900-at (TX), a másik meg 1080-at (T300) fordul picit több mint 1% különbség

  23. #1073
    Idézet Eredetileg Attila Nagy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy gyors tanácsot kérnék a szakavatottaktól! T300 vagy TX? Gyorsan kellene döntenem. Váltani szeretnék komolyabb cuccra. Válaszokat köszönöm előre is!
    T300, ha lehet Alcantara Edition!

  24. #1074
    Köszönöm a gyors ,segítőkész válaszokat! Alcantara lett a kiválasztott.

  25. #1075
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az, hogy egyik 900-at (TX), a másik meg 1080-at (T300) fordul picit több mint 1% különbség
    Ez nekem újdonság, elvileg ugyan az a két bázis erősségre, belsőre, motorra. Mi a fenéért szabályozták le a TX-et? XBOX ONE nem tudja a 1080 fokot?

Oldal: 43 / 57 ElsőElső ||| 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •