Oldal: 3 / 57 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (1404 összesen)
  1. #51
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Erről mit tudtok? PC-re is használható?????
    Sőt! Nekem is ilyen van és nagyon jó!

  2. #52
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Hi!

    Remélem ezzel vkinek segítek( Logitech G25). Sajna nekem már nincs rá pénzem, 41000Ft szerintem megéri. Csak siessetek.
    http://www.vatera.hu/logitech_valodi..._17111727.html

  3. #53
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Üdv!
    Nekem Logitech G25 van. mi a véleményetek?

  4. #54
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Nekem Logitech G25 van. mi a véleményetek?
    Veled örülünk
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #55
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Kormányt,de milyet is?

    oh, elnézést, úgylátom itt már mindenkinek az van.
    jó kis kormány! bár csak 14 éves vagyok, a kuplungkezelésem egész jó. Időeredményeimet nézve ha jelentkeznék a versenyekre, kezdő ligában a középmezőnyt képviselném!
    röviden ennyit, március 1-től pedig én is elküldöm a 2000 Ft-ot.
    Fatert már meggyőztem!
    de hogy kerültem ehez a témához?

  6. #56
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    402

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    ...bár csak 14 éves vagyok...
    Nem vagy egyedül!!!!

  7. #57

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Kezdem öregnek érezni magam

  8. #58

    Re: Kormányt,de milyet is?

    nos rendeltem én is egy logitech driving force pro-t.kiváncsi vagyok milyen lesz.utána olvastam ennyi pénzből ami nekem volt kormányra ez volt a legszimpatikusabb .remélem beválik

  9. #59
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg bendeguz írta Hozzászólás megtekintése
    nos rendeltem én is egy logitech driving force pro-t.kiváncsi vagyok milyen lesz.utána olvastam ennyi pénzből ami nekem volt kormányra ez volt a legszimpatikusabb .remélem beválik

    Helló!

    Én is azt rendeltem, és holnap veszem át! Nagyon várom, és bízom a jobb köridőkben is ! Sok sikert hozzá neked is!

  10. #60

    Re: Kormányt,de milyet is?

    megjött bazsy?mik az első tapasztalatok?melyik patchot kell,lehet letölteni hozzá?nekem holnap jön meg

  11. #61
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg bendeguz írta Hozzászólás megtekintése
    megjött bazsy?mik az első tapasztalatok?melyik patchot kell,lehet letölteni hozzá?nekem holnap jön meg

    ma jött meg, még nem próbáltam!

  12. #62
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Szisztok! Nekem egy régi Microsoft Sidewinderem van! Mennyiben mások az új kormányok, megérné venni egy másikat helyette? Műszakilag rendben van, csak azért kérdem hogymenyibben nyújtana többet egy másik kormány?

  13. #63
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Szisztok! Nekem egy régi Microsoft Sidewinderem van! Mennyiben mások az új kormányok, megérné venni egy másikat helyette? Műszakilag rendben van, csak azért kérdem hogymenyibben nyújtana többet egy másik kormány?
    Szia Druszám!

    Nekem 6 évig volt Logitech Wingman Formula Force GP-m és most váltottam egy Logitech Driving Force Pro-ra. Sok kört még nem mentem vele (max 10 kör,mivel ma kaptam meg), de úgy érzem, hogy valóban sokkal pontosabb, mint a régim volt. A kormánymozdulatokra gondolok itt. Egyenlőre ennyi........jaaaa, és meg sem közelítem még a PB-met.......online. Offline már megvan!!!

  14. #64
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Köszi Druszám!
    Hát nem tudom, lehet cserélek én is de még nem tudom mi legyen, eléggé a szívem hez nőt az "öreg"! Amúgy Momo lehetne szerintem a kövi vagy Driving force pro, g25 semmiképpen - túl drága ! Na még gondolkodom rajta!

  15. #65

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Nekem is DFP van és teljesen megvagyok vele elégedve. Nagyon szeretem ezért is nem hiszem, hogy megveszem a G-25-öt. Annyival nem jobb amennyivel drágább. A váltót meg nem hinném, hogy kihasználnám, úgy szintén a kuplungot.
    Itt van a DFP-n is a kéziváltó. Soha nem váltottam még azzal. Befogom kalibrálni vasárnapra a nitrónak Rámférne valami segítség amennyire szeretem ezt az NGT osztályt.

  16. #66

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Mi Ákossal MOMOra váltottunk (Wingman FF. GP-ről).
    Személy szerint 2 dolog miatt döntöttem a MOMO és nem a DFP mellett:
    1. jobban tetszik.
    2. 15e-ért megkaptam.

    Igaz, hogy nincs rajta olyan sok gomb, és nem fordul 900°-ot, de ezek nekem személy szerint nem olyan fontosak, mint a kinézet.

    Szűcs Úr tényleg vigyázott rá , eddig semminemű probléma nem merült fel. (kopp-kopp-kopp )

  17. #67

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Üdv,

    Segítséget szeretnék azoktól akiknek Sidewinder Precision kormánya van FFB-s. Elveszett a tápja, és sajnos nem emlékszem, hogy milyen volt, ezért nem tudok beszerezni egy pót darabot. Aki esetleg megtudná mondani, hogy milyen, illetve hogy milyen csatlakozása van, esetleg valami spéci, megköszönném.

  18. #68
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Szisztok! Nekem egy régi Microsoft Sidewinderem van! Mennyiben mások az új kormányok, megérné venni egy másikat helyette? Műszakilag rendben van, csak azért kérdem hogymenyibben nyújtana többet egy másik kormány?
    Nekem még régi, 98-99-es MS Sidewineder FF kormányom volt, ami sok évi használat után is műszakilag kifogástalan, csak leporolni kellett néha és a hüvelykujjamnál megkopott a gumi... Egyszer unalmamban szétszedtem átzsíroztam...
    Még gameportos verzió volt és XP alatt a Microsoft nem volt hajlandó tovább támogatni saját termékét (vegyé újjat paraszt alapon...), így a FF effektek megszűntek, csak a középrehúzás maradt meg, mintha nem FF-es lett volna. Ha USB-s lenne még mindig használhatnám...
    Ezért vettem 3 hónapja egy MOMO-t.... Szerintem semmivel nem tud többet mint a MS tudott... Azaz egy vátókarral több van rajta. Erre lehet tenni pl a fékerőelosztást, esetleg rallye-ban a kéziféket.... A pedál eddig nekem még bírja, igaz azzal kezdtem újkorában, hogy átfújtam a potikat kontaktspray-vel.

  19. #69

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Ez USB-s. Jelenleg a kormány működik, de FFB nélkül. Illetve csak annyi áramot kap USB-n keresztül, hogy a pedálok sem mennek. Amúgy meg már működött korábban XP alatt. Azért köszönöm a választ

  20. #70
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv,

    Segítséget szeretnék azoktól akiknek Sidewinder Precision kormánya van FFB-s. Elveszett a tápja, és sajnos nem emlékszem, hogy milyen volt, ezért nem tudok beszerezni egy pót darabot. Aki esetleg megtudná mondani, hogy milyen, illetve hogy milyen csatlakozása van, esetleg valami spéci, megköszönném.
    AC Adapter - Europe
    Part No. X03-73494
    Model No. LA-23030B
    Input: 230V~ 50Hz 0.15A
    Output: 12V- 1.3A

    Nem USB-s, de FFB-s adaptere

  21. #71

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    AC Adapter - Europe
    Part No. X03-73494
    Model No. LA-23030B
    Input: 230V~ 50Hz 0.15A
    Output: 12V- 1.3A

    Nem USB-s, de FFB-s adaptere
    Nagyon köszönöm Talán megmenti a nagy öreget

  22. #72

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Mi Ákossal MOMOra váltottunk (Wingman FF. GP-ről).
    Személy szerint 2 dolog miatt döntöttem a MOMO és nem a DFP mellett:
    1. jobban tetszik.
    2. 15e-ért megkaptam.

    Igaz, hogy nincs rajta olyan sok gomb, és nem fordul 900°-ot, de ezek nekem személy szerint nem olyan fontosak, mint a kinézet.

    Szűcs Úr tényleg vigyázott rá , eddig semminemű probléma nem merült fel. (kopp-kopp-kopp )
    És azóta a nyomodba sem érek...

  23. #73

    Re: Kormányt,de milyet is?

    [Ezért vettem 3 hónapja egy MOMO-t.... Szerintem semmivel nem tud többet mint a MS tudott... Azaz egy vátókarral több van rajta. Erre lehet tenni pl a fékerőelosztást, esetleg rallye-ban a kéziféket.... A pedál eddig nekem még bírja, igaz azzal kezdtem újkorában, hogy átfújtam a potikat kontaktspray-vel.[/QUOTE]

    Érdekes hogy a váltókart nem használja senki váltásra csak én. Amióta kormány van a kezemben mindig a szekvenciálissal váltottam és nem a pillangóval, sokkal feelingesebb! (kivéve Formula1)

  24. #74
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Leslie írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes hogy a váltókart nem használja senki váltásra csak én. Amióta kormány van a kezemben mindig a szekvenciálissal váltottam és nem a pillangóval, sokkal feelingesebb! (kivéve Formula1)
    Próbáltam már én is a váltókart, bár sosem éles versenyen, de gyakorlatilag ugyanazokat a köridőket tudtam futni vele, mint a pillangóval.
    Amúgy teljesen egyetértek veled, tényleg feelingesebb.

  25. #75

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam már én is a váltókart, bár sosem éles versenyen, de gyakorlatilag ugyanazokat a köridőket tudtam futni vele, mint a pillangóval.
    Amúgy teljesen egyetértek veled, tényleg feelingesebb.
    Nálam is a pillangó csak a "fejforgatásra" van.

Oldal: 3 / 57 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •