Oldal: 2 / 57 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (1404 összesen)
  1. #26

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Kovács Dávid írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Ha már kormány a téma kérlek segítsetek!!!
    Szeretnék venni egy Logitech formula force kormányt,de előtte szeretném ha tudnám mi az általános vélemény róla?!
    Én használtan veszem 10ért...
    Elég jó visszajelzéseket hallani a Logitech-ek ről.
    Nekem sajna még nem volt igazán jó kormányom ezért most elég óvatosan vágok bele ebbe.Előre is kösz a segitséget!
    Formula Force GP-t használok, már -nemistudom... talán- 6 éve. Amiért megvettem, mert akkor az általam ismert kormányok közül ez volt a legjobb. Nem volt vele gondom (és semelyik más LogiT cuccommal). A sok műanyag alkatrész miatt kisgyereknek nem adnám oda nyúzni, nem szoktasm letépni az asztalról, vigyázok rá.
    (-)
    1, A pedál lehetne jobb is. Előfordul, hogy "beremeg" a fék akkor is ha nem érek a pedálhoz. Ezt holtjáték növeléssel kiküszöböltem. (Remélem ma nem fog fékezni padlógáznál az egyenesben! )
    2, Nincs rajta elég gomb. Felváltás/leváltás/jobbranéz/balranéz/pitlimit/pitreq és ennyi..
    (+)
    1, Nem volt drága
    2, Sokáig szolgált, már megérte az árát.

  2. #27
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Kovács Dávid írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Ha már kormány a téma kérlek segítsetek!!!
    Szeretnék venni egy Logitech formula force kormányt,de előtte szeretném ha tudnám mi az általános vélemény róla?!
    Én használtan veszem 10ért...
    Elég jó visszajelzéseket hallani a Logitech-ek ről.
    Nekem sajna még nem volt igazán jó kormányom ezért most elég óvatosan vágok bele ebbe.Előre is kösz a segitséget!
    Szia!

    Nekem Logitech WingMan Formula Force GP kormányom van. 2 éve vásároltam ezt a kormányt (15-16k), de gyakorlatilag 7 hónapja használom csak autó szimulátor játékokhoz. (előtte csak NFS ) Nem tudom, hogy ilyent akarsz-e venni, de azért ideírom a tapasztalataimat.

    A kormány funkciójával meg vagyok elégedve, de az anyagával kevésbé. Én egy 90 kilós emberke vagyok, aki szokott vigyázni a dolgaira, de ez a kormány egy-egy élesebb helyzetben meg-megrottyan a kezem alatt! Mondjuk a műanyagtól nem is vártam többet, de sajna ez néha olyan eseményeket idéz elő, hogy a kormányra integrált bajuszkapcsoló (váltó) magától vált föl, vagy le egy ilyen keményebb kormánygörbítésnél! (nyílván pont kanyarban, hogy a gép fara kiforduljon )
    A pedálok egyelőre bírják a taposásukat, de a végpontjain lévő kimenő jelek valóban hullámzóak. (holtjáték állítással és folyamatos tisztítással enyhíthető a probléma )

    Összefoglalva: Egy komoly versenysorozathoz minimum egy ilyen képességű kormány az elengedhetetlen, de hosszabb távon elgondolkodva, Én lehet, hogy inkább egy kategóriával feljebb vásárolnék!

  3. #28
    Kovács Dávid2 Regisztrált Kovács Dávid logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 30.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    27

    Re: Logitech Formula Force

    Kösz a hozzászólást Attila!Rosszabbra számítottam...
    De hál Isten hogy ha nálad 6 éve bírja...az nem kis idő!
    Csak annyi gond volt vele hogy néha beesett a fék?
    Annyit még hadd kérdezzek hogy a kormány mögötti váltógombok alkalmasak lennének Gáz és fékpedálnak ha ne adj isten elszáll a pedálsor?

  4. #29
    Kovács Dávid2 Regisztrált Kovács Dávid logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 30.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    27

    Re: Logitech Formula Force

    A Wingman az valamivel kisebb a normál formulánál nem?
    Kicsi a kép meg rossz minőségü is de talán meg lehet különböztetni...
    Kösz a hozzászólást Taky!
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #30

    Smile Re: Logitech Formula Force

    Hello!

    Nekem Logitech Wingman Formula Force GP kormányom volt 6 évig, és semmi, de télleg semmi bajom nem volt vele. Nekem nemtom mért, de nem voltak ilyen holtjáték beállításos bajok, hogy rendesen működjenek a pedálok. Egyébként a kormány kényelmes, és csak 2 baja van, 1. hogy ha ráizzad a kezed akkor kb 1 év után ragacsos lesz a piros gumis rész, és alig tudod róla levakarni... 2. télleg kevés a gomb, DE az új típusánál (ami lényegében ugynaz a kormány meg minden csak egy pár újítás van rajta) a Formula Force EX-nél 16 gomb van a kormányon, az új piros bevonatra nem tapad rá az izzadság, kényelmesebb, és jobban is néz ki. 18000-ért láttam Auchanba, sztem megéri. Persze a régit már nem is lehet kapni!!! A lényeg, hogy ha ilyet veszel az sok évig fog szolgálni, és az ár/teljesítmény aránya kitűnő!!!

    Sok sikert hozzá!!!
    Utoljára módosította: The Italian; 2006. 11. 05. 11:52.

  6. #31

    Re: Logitech Formula Force

    Megnéztem a Logit honlapján, a GP sokkal régebbi sztem (amit használok). Hogy kisebb-e azt nem tudom. Ezen (Force EX) sok gomb van, de szerintem másban nem igen tér el.
    Másik topikban írtam, hogy Ákos MOMO-ja azért osztályokkal jobb. A FFB csendes, lehet mellette aludni is. A kerék gumis, de kényelmes, vastag.

    A GP-m pedálja nem beesik, hanem mintha kontakthibás lenne. Rálépek a gázra, és a kalibráló képen látom, hogy a fékpedál "nyomkolódik" pedig hozzá sem érek. Ákosé durvább volt. Neki padlógáznál, néha elvette a gázt! mintha levette volna a lábát a pedálról. Kicseréltük a pedáljainkat, és egyből 2mp-t javított. Aztán megunta a sok kontaktsprézgetést a potikon, és vett egy MOMO-t.

    Mindenképp alaposan teszteld le mielőtt kipengeted a pénzt. De ha teheted inkább spórolj kicsit, és vegyél egy MOMO-t.

  7. #32

    Re: Kormányt,de milyet is?

    En most egy Momo-ra palyazok 26e ft lesz holnatol a mediamarkt-ban. Regen volt par kormanyom csak anno szar gepem volt es semmi jatekom hozza, ugyh parnap mulva eladtam mind2. De most nagyon megteccet tobb Sim-is es mar idegesit az eger Remelem jo kis kormany lesz es elvezet lesz vele vezetni.

  8. #33
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Eladó cuccok

    Hellóka
    Vennék Logitech Wingman FF, vagy Logitech Momo Racing kormányt!Egyébként árulja már el valaki,h melyik a jobb!Mert sokan ajánlják nekem a Wingman-t,mert az ár,érték aránya jobb,mint a Momo-nak!De én szívem szerint a Momo-t venném!Szóval most akkor melyik a jobb???
    Utoljára módosította: peti831214; 2006. 11. 29. 00:20.

  9. #34
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Eladó cuccok

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Hellóka
    Vennék Logitech Wingman FF, vagy Logitech Momo Racing kormányt!Egyébként árulja már el valaki,h melyik a jobb!Mert sokan ajánlják nekem a Wingman-t,mert az ár,érték aránya jobb,mint a Momo-nak!De én szívem szerint a Momo-t venném!Szóval most akkor melyik a jobb???
    Nekem eladó a Wingman force GP-m 8 ezresért, ami szerintem nem sok,viszont kevés. G25-re cserélem. Momo biztosan jobb kormány, viszont annak vacakol a pedálja, és legolcsóbban is sz.tem 2x ennyiért lehet venni. Szóval, ha gondolod állok rendelkezésedre. Ja igen: 2 éves rendesen karbantartott, hibátlan, csak a papírdoboza nincs meg.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  10. #35
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Köszi,de már nem kell,mert tudtam venni egy momo-t 10-ért!

  11. #36
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Köszi,de már nem kell,mert tudtam venni egy momo-t 10-ért!Vadiújjat!

  12. #37
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi,de már nem kell,mert tudtam venni egy momo-t 10-ért!Vadiújjat!
    Ha szabadna kérdeznem, hol vetted ennyiért?

  13. #38
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Az az igazság,h a fórumba nem szabad ílyeneket írni!Elhintettem az ismerősöknek,h mit akarok venni és az egyik ismerősük,aki mellesleg pénzügyőr(volt harárőr) tudott szerezni egyet!Óriási mázli,mert ennyiért soha az életbe nem tudtam volna venni momo-t!A Media Marktba néztem legutóbb,ott 26 ezer volt!

  14. #39
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság,h a fórumba nem szabad ílyeneket írni!Elhintettem az ismerősöknek,h mit akarok venni és az egyik ismerősük,aki mellesleg pénzügyőr(volt harárőr) tudott szerezni egyet!Óriási mázli,mert ennyiért soha az életbe nem tudtam volna venni momo-t!A Media Marktba néztem legutóbb,ott 26 ezer volt!
    Aha, már kezdem sejteni...

  15. #40
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg peti831214 írta Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság,h a fórumba nem szabad ílyeneket írni!Elhintettem az ismerősöknek,h mit akarok venni és az egyik ismerősük,aki mellesleg pénzügyőr(volt harárőr) tudott szerezni egyet!Óriási mázli,mert ennyiért soha az életbe nem tudtam volna venni momo-t!A Media Marktba néztem legutóbb,ott 26 ezer volt!
    Figyuzz csak, az ismerősnek nincs kéznél egy bontatlan G25?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #41

    Re: Kormányt,de milyet is?

    bontott is lehet

  17. #42
    Orbán Péter Regisztrált peti831214 logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 14.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    48

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Hát szerintem még olyan új,h ...!Na hagyjuk!De azért majd rákérdezek!

  18. #43
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Üzenetek
    39

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Pécsen a Mediamarktban most néztem 89.000 a G25 kormány. Aki nagyon szeretne és el tud jönni érte Komlóra tudok keddre szerezni 68900.- ért 24 hónap garral. Privizzen rám akit érdekel.
    -=PG=-

  19. #44

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Megvolt az elő félórás teszt, jó szaga van

    A kormány és a pedál is jó nehéz. A fém-bőr anyaga minőségi, irányíthatósága remek, precíz. A pedál szintén, a fullgáz közelében is kellően érzékeny, nem olyan, mint a racing pedálja, ami 85% felett már nem mutat különbséget. A fék kemény, de nem annyira, hogy ne lenne finoman adagolható. A racing hat gombját kár volt a sebességváltó blokkra áttelepíteni, a kormányon jobban kézreestek. A pillangóváltó nem jó. Nem mindig érzékeli a váltó elengesédét, ilyenkor vissza kell tolni alaphelyzetbe - lehet hallani a mikrokapcsolót, amikor "old" -, hogy a következő váltást is érzékelje vagy váltani egyet a másik oldalon. A pillangó így megmarad a bal-jobb nézetnek. A kormányon lévő két gomb viszont nem esik eléggé kézre a hüvelykujjaknak, ahhoz túlságosan mélyen vannak. FFB tetszik, bár én a racingéval is meg voltam elégedve.

  20. #45

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Szolnokon, kiskerben 62.900.- Ft a G25
    Hoppáré

  21. #46
    Dobos László Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 25.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    47

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg meduzatomi írta Hozzászólás megtekintése
    Szolnokon, kiskerben 62.900.- Ft a G25
    Hoppáré
    http://www.planar.hu/computer/index.php?show=pricelist

    Logitech G25 Racing Wheel 59863 Ft
    Logitech MOMO Racing Force 29245 Ft
    Logitech Driving Force EX pro PC 15531 Ft
    Logitech Formula Vibration Feedback Wheel 11335 Ft
    Logitech Driving Force pro Wheel 23608 Ft

  22. #47

    Re: Kormányt,de milyet is?

    köszi.

    egy hete lehet kapni és már 20K-val olcsóbb
    Utoljára módosította: meduzatomi; 2006. 12. 10. 10:48.

  23. #48
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Snake írta Hozzászólás megtekintése

    Logitech Driving Force pro Wheel 23608 Ft

    Erről mit tudtok? PC-re is használható?????

  24. #49
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    88

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Erről mit tudtok? PC-re is használható?????

    Igen nekem is ilyen van........

  25. #50
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Igen nekem is ilyen van........
    Thx! Király! Lehet, hogy veszek egy ilyet én is!

Oldal: 2 / 57 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •