Oldal: 54 / 57 ElsőElső ||| 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.326 - 1.350 (1404 összesen)
  1. #1326
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Miben jobb a DD, mint pl a 2.5?
    Nyomatekot tudom, de szvsz a V2.5 nek olyan 8 Nm koruli van es egyszer AC berugott es feltekerte maxra, ujra kell inditanom a gepet , kormanyt, mert a beallitasok rendben voltak. Frankon nem tudtam eltekerni szinte a kormanyt, pedig eleg "eros" testalkatu vagyok...

    Podiumnak ha jol tudom 25 Nm van, de kerdem en minek?

    Precizebb a DD? A V 2.5 szerintem nagyon preciz, bar osszehasonlitani csak a G29 el tudom. Ahhoz kepest eg es fold a kulonbseg...
    A nyomaték mint érték nem a legfontosabb. Persze a DD-nek nagyobb, be tudod állítani 15-20ra is és akkor akár a kezedet is eltöri. A lényeg az FFB érzékenysége, pontossága, gyorsasága. Ha használtál fogaskerekes kormányt, akkor van viszonyítási alapod, hogy a T300 szíjas megoldása mennyivel pontosabb és gyorsabb. Amikor én váltottam anno szíjasra, egyből éreztem a különbséget, sokkal könnyebb volt mint földi halandó megfogni a csúszásokat. Nah, kb ugyan ekkora a váltás a szíjas és a DD megoldás között.

    T300 a V2.5 nem lesz nagy váltás, nem sok értelme van, max ha bedöglik a régi.

  2. #1327
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Egy DD-re igen ha engedi az asszony! Másra nem nagyon szerintem...
    Egyetértek!
    A köztes szint pénzkidobás valójában

  3. #1328
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A nyomaték mint érték nem a legfontosabb. Persze a DD-nek nagyobb, be tudod állítani 15-20ra is és akkor akár a kezedet is eltöri. A lényeg az FFB érzékenysége, pontossága, gyorsasága. Ha használtál fogaskerekes kormányt, akkor van viszonyítási alapod, hogy a T300 szíjas megoldása mennyivel pontosabb és gyorsabb. Amikor én váltottam anno szíjasra, egyből éreztem a különbséget, sokkal könnyebb volt mint földi halandó megfogni a csúszásokat. Nah, kb ugyan ekkora a váltás a szíjas és a DD megoldás között.

    T300 a V2.5 nem lesz nagy váltás, nem sok értelme van, max ha bedöglik a régi.
    T300-at nem ismerem. Hat en nem adnek 2000€ t egy kormanyert. Bar ez az en bajom. Köszi a felvilagositast.

  4. #1329
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek!
    A köztes szint pénzkidobás valójában
    Nemértem.
    Nagyon durván:

    Fogaskerekes logitech = 100e
    Szijjas T300/fana >= 150e
    DD osw >= 300e

    Elöbb említette is vki, hogy a fogas után a szijjas nagy előrelépés részletesség, visszajelzések, holtjáték, hangosság terén. Nekem tökre logikusnak tűnik a szijjas meghajtású kormányok lépcsőfoka.

  5. #1330
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Egy keres.

    Ha valaki lenne oly szives, a G29-enek a hazat lemerni, hogy milyen mely, megkoszonnnem. Ismeros cockpitet epit, kivancsi, hogy befer-e. A kormany nelkuli ertek csak a hazra vonatkozoan nincs fent sehol.

  6. #1331
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemértem.
    Nagyon durván:

    Fogaskerekes logitech = 100e
    Szijjas T300/fana >= 150e
    DD osw >= 300e

    Elöbb említette is vki, hogy a fogas után a szijjas nagy előrelépés részletesség, visszajelzések, holtjáték, hangosság terén. Nekem tökre logikusnak tűnik a szijjas meghajtású kormányok lépcsőfoka.
    Neztem egy videot a neten, ahol a csavo a CSW2.5-t hasonlitja ossze - tobbek kozott - a Podiummal es szerinte a nyomatekot leszamitva nem olyan nagy a kulonbseg. Precizebb, de arnyalatnyi a javulas.... Persze az ar kb 3x os ha a CSL elitet vesszuk alapul, aminek ha jol tudom a lenyege a CSw 2.5, kiveve a muanyag hazat, meg az 1080 fokos szoget.

  7. #1332
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemértem.
    Nagyon durván:

    Fogaskerekes logitech = 100e
    Szijjas T300/fana >= 150e
    DD osw >= 300e

    Elöbb említette is vki, hogy a fogas után a szijjas nagy előrelépés részletesség, visszajelzések, holtjáték, hangosság terén. Nekem tökre logikusnak tűnik a szijjas meghajtású kormányok lépcsőfoka.
    Ami kimaradt:
    fana v2.5 base + kormány >= 300e

    Na ennek nincs értelme, hanem akkor inkább már hozzátenni, és simucube osw-t venni...

    Sokszor nézegettem a v2.5 baset, de nem bántam meg, hogy nem vettem meg, hanem kivártam, míg találtam egy simucubet korrekt árban és így t300ról arra váltottam...
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 04. 01. 18:01.

  8. #1333
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ami kimaradt:
    fana v2.5 base + kormány >= 300e

    Na ennek nincs értelme, hanem akkor inkább már hozzátenni, és simucube osw-t venni...

    Sokszor nézegettem a v2.5 baset, de nem bántam meg, hogy nem vettem meg, hanem kivártam, míg találtam egy simucubet korrekt árban és így t300ról arra váltottam...
    Azert itt most lazan 600€ koruli plusszal dobalozunk.
    Soha nem probaltam meg a DD-t, de latatlanban mondom, hogy nem er meg 600€ pluszt. Ha egy autorol lenne szo 25e€ ertekben, akkor az a 600€ nem kulonbseg, de egy jatekszernel szvsz sok. Kiprobalni nem tudom es nem is merem, mert ha tenyleg annyival jobb, akkor vagyok olyan hulye, hogy valtsak.
    December vegen a 2070 Super melle rendeltem egy 2080 Supert is, ha az egyik nem jonne meg, akkor karacsonykor nem lenne jatekom.

    Megjott mind2. de a 2080-t visszakuldtem, mert a 200€ sok lett volna kb 10% plusszert. Szvsz itt ugyanez lenne, minimalis plusszert 600€....

    (Bar a Fanatectol megszabadulni nem lenne rossz. A cucc nagyon jo, de a support az a legalja)

  9. #1334
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Azert itt most lazan 600€ koruli plusszal dobalozunk.
    Soha nem probaltam meg a DD-t, de latatlanban mondom, hogy nem er meg 600€ pluszt. Ha egy autorol lenne szo 25e€ ertekben, akkor az a 600€ nem kulonbseg, de egy jatekszernel szvsz sok. Kiprobalni nem tudom es nem is merem, mert ha tenyleg annyival jobb, akkor vagyok olyan hulye, hogy valtsak.
    December vegen a 2070 Super melle rendeltem egy 2080 Supert is, ha az egyik nem jonne meg, akkor karacsonykor nem lenne jatekom.

    Megjott mind2. de a 2080-t visszakuldtem, mert a 200€ sok lett volna kb 10% plusszert. Szvsz itt ugyanez lenne, minimalis plusszert 600€....

    (Bar a Fanatectol megszabadulni nem lenne rossz. A cucc nagyon jo, de a support az a legalja)
    Azért a videókarinál sokkal egzaktabb a 10%plusz ár/teljesítmány arány, mint egy kormánynál.
    Egy kör legyen 120 mp egy olcsó, mondjuk 30.000-es kormány+pedál szettel. Akkor már a 60.000-eset sem éri megvenni, mert nem fogod teljesíteni a kört 60 mp alatt
    Én meg inkább a videókarin spórolok, jó az 50e Ft-os 1070, és nem veszek se 2070eset, se 2080-asat, amíg a jelenlegi monitorral és min. 50-60 fps-sel elmennek a játékok relatíve magas grafikai beállítások mellett...

    Tehát egy bizonyos szint fölött igazából luxus, és csak a pénztárca szab határt, és a maximalizmus És csak azt akartam írni, hogy aki megteheti/megengedheti magának, szerintem ne kísérletezgessen a fanatec 2.5 base-val, hanem inkább helyből osw-t vegyen, ill. tartsa meg inkább a t300-át és gyűjtsön még osw-ra, ha már f2.5-ösre már megvan a zsé
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 04. 03. 09:47.

  10. #1335
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a videókarinál sokkal egzaktabb a 10%plusz ár/teljesítmány arány, mint egy kormánynál.
    Egy kör legyen 120 mp egy olcsó, mondjuk 30.000-es kormány+pedál szettel. Akkor már a 60.000-eset sem éri megvenni, mert nem fogod teljesíteni a kört 60 mp alatt
    Én meg inkább a videókarin spórolok, jó az 50e Ft-os 1070, és nem veszek se 2070eset, se 2080-asat, amíg a jelenlegi monitorral és min. 50-60 fps-sel elmennek a játékok relatíve magas grafikai beállítások mellett...

    Tehát egy bizonyos szint fölött igazából luxus, és csak a pénztárca szab határt, és a maximalizmus És csak azt akartam írni, hogy aki megteheti/megengedheti magának, szerintem ne kísérletezgessen a fanatec 2.5 base-val, hanem inkább helyből osw-t vegyen, ill. tartsa meg inkább a t300-át és gyűjtsön még osw-ra, ha már f2.5-ösre már megvan a zsé
    T300, vagy egyéb szíjas kormány után én is kihagynám a Fanatec 2.5+ lépcsőt és inkább DD-re gyűjtenék hozzá.

    Mondjuk én ár értéknél azt nézném hogy milyen élményt ad és hogy hány évig tudom használni és akkor látszik hogy egyáltalán nem rossz vétel a DD.

  11. #1336
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a videókarinál sokkal egzaktabb a 10%plusz ár/teljesítmány arány, mint egy kormánynál.
    Egy kör legyen 120 mp egy olcsó, mondjuk 30.000-es kormány+pedál szettel. Akkor már a 60.000-eset sem éri megvenni, mert nem fogod teljesíteni a kört 60 mp alatt
    Én meg inkább a videókarin spórolok, jó az 50e Ft-os 1070, és nem veszek se 2070eset, se 2080-asat, amíg a jelenlegi monitorral és min. 50-60 fps-sel elmennek a játékok relatíve magas grafikai beállítások mellett...

    Tehát egy bizonyos szint fölött igazából luxus, és csak a pénztárca szab határt, és a maximalizmus És csak azt akartam írni, hogy aki megteheti/megengedheti magának, szerintem ne kísérletezgessen a fanatec 2.5 base-val, hanem inkább helyből osw-t vegyen, ill. tartsa meg inkább a t300-át és gyűjtsön még osw-ra, ha már f2.5-ösre már megvan a zsé
    Ez egyaltalan nem a koridokrol szol. En nem lettem gyorsabb a Fanateccel, pedig elotte egy G29-em volt. Az erzes mas es ez a lenyege a profi cuccnak.
    Nalam pl a FFB le van tekerve, kormanyban 50%, jatekban 30%. Nem klippel a kormany es pont megfelelo az ero, ami szvsz nem is realisztikus. (bar vezetni meg nem vezettem GT kocsit)
    A CSW 2.5 helyett ott az CSL Elite, ami 350€ es kb ugyanazt tudja, mint a CSW 2.5, csak muanyag hazban van es 1-1.5 Nm el kevesebbet tud. En szemelyszerint a tartossag miatt vettem a 2.5-t, a dolog pikanteriaja, hogy 3 het utan tonkre ment es egy honapba tellett, mire kaptam egy csere szettet

    Nezd, kinek mi a fontos Az ACC annyira szep es elvezetes, hogy szerintem nagyon megerte a 2070 S. Elotte nekem is 1070 volt es eszmeletlen a kulonbseg.
    (Gyere majd megint a Publicra, hatha lesz egy ket betolakodo, lezuzzuk oket )

  12. #1337
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Nezegetem en is egy ideje ezt a Simucube Base-t. Felhomalyositanatok, hogy OSW-ben mire valo az a doboz, amit adnak melle? Illetve keszletben melyik verzioju Simucube-ot adjak melle?

    Koszi.
    Utoljára módosította: Gedu; 2020. 04. 03. 21:03.

  13. #1338
    Sziasztok!
    Valaki meg tudja mondani, hogy van e különbség a TX base és a T300 base között?
    Ha van akkor mi az?

  14. #1339
    Idézet Eredetileg Thomas74 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Valaki meg tudja mondani, hogy van e különbség a TX base és a T300 base között?
    Ha van akkor mi az?
    TX 900 fokos elfordulás, T300 1080 fok
    TX Xbox támogatás, T300 PS
    De ezeket leszámítva megegyeznek

  15. #1340
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    TX 900 fokos elfordulás, T300 1080 fok
    TX Xbox támogatás, T300 PS
    De ezeket leszámítva megegyeznek
    Köszi a gyors választ!

  16. #1341
    Véleményeket szeretnék kérni tőletek amik segítenek a döntésben!
    Két összeállításban gondolkodom Xbox one-hoz, illetve ha a késöbbiekben pc-re váltás mellett döntenék, akkor ahhoz is passzoljon.
    1. TX wheel base+ T-LCM pedál
    2. CSL elite base V1.1 + CSL elite pedál(2)
    Kb azonos árban lennének.
    Köszi előre is!

  17. #1342
    Hódi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Sziasztok!

    A T-LCM pedállal kapcsolatban szeretnék tőletek kérdezni egy-két dolgot!
    Tegnap vettem át a sajátomat, de mivel még sosem volt Load Cell-es pedál a lábam alatt ezért nem tudom eldönteni, hogy megfelelően működik-e vagy hibás vagy esetleg Én csinálok valamit rosszul?

    Az első ami nekem furcsa, hogy legalább 1centit kell haladnia a pedálnak a "Holding rod"-on mire a 0.1%-os értéket eléri.

    Itt 0.1%
    https://drive.google.com/file/d/1u-X...ew?usp=sharing

    A második pedig, hogy Medium rugó készlettel csak 45-ös "Brake Force" mellett tudom (kényelmesen) elérni a 100%-os "Finale Value"-t és a "RAW Value" pedig ilyenkor ~30(ha ráfekszek akkor éri el a 45-50-et)
    De ha például 100%-ra veszem a BF-t akkor már a FV is csak maximum 30(45-50)-ig megy fel.

    Videó a kalibrációról:
    https://www.youtube.com/watch?v=U_ni...ature=youtu.be

    Itt pedig medium rugóval 100% BF mellett és teljesen "ráfekve":
    https://drive.google.com/open?id=1fM...h0zdsEC3iKZXBb

    Elsősorban GilbertP-t szeretném kérdezni, hogy Te mit tapasztaltál a kalibráció során de ha bárki tud segíteni azt szívesen veszem!
    Thrustmaster TMX

  18. #1343
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg B.Hódi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A T-LCM pedállal kapcsolatban szeretnék tőletek kérdezni egy-két dolgot!
    Tegnap vettem át a sajátomat, de mivel még sosem volt Load Cell-es pedál a lábam alatt ezért nem tudom eldönteni, hogy megfelelően működik-e vagy hibás vagy esetleg Én csinálok valamit rosszul?

    Az első ami nekem furcsa, hogy legalább 1centit kell haladnia a pedálnak a "Holding rod"-on mire a 0.1%-os értéket eléri.

    Itt 0.1%
    https://drive.google.com/file/d/1u-X...ew?usp=sharing

    A második pedig, hogy Medium rugó készlettel csak 45-ös "Brake Force" mellett tudom (kényelmesen) elérni a 100%-os "Finale Value"-t és a "RAW Value" pedig ilyenkor ~30(ha ráfekszek akkor éri el a 45-50-et)
    De ha például 100%-ra veszem a BF-t akkor már a FV is csak maximum 30(45-50)-ig megy fel.

    Videó a kalibrációról:
    https://www.youtube.com/watch?v=U_ni...ature=youtu.be

    Itt pedig medium rugóval 100% BF mellett és teljesen "ráfekve":
    https://drive.google.com/open?id=1fM...h0zdsEC3iKZXBb

    Elsősorban GilbertP-t szeretném kérdezni, hogy Te mit tapasztaltál a kalibráció során de ha bárki tud segíteni azt szívesen veszem!

    Szia,

    nincs ezzel semmi hiba azért van ugye az a kis 1 centis "deadzone" mert akkor kezdesz el értékelhető erőt kifejteni a szenzorra addig csak a rugókat nyomod össze, ezen a rugók cserélgetésével tudsz változtatni ha keményíted mondjuk csökkenni fog ez a tehetlenség viszont nehebb is lesz lenyomni a pedált, én így hagytam nekem ez így pont bejön

    A 35% reális én 40el megyek 100kg-os loadcell van a pedálban ami azt jelenti hogy ha a brake force-t felveszed 100 100kg-al kell nyomnod ahhoz hogy fullra kimenjen a raw érték tehát neked a 35nél 35kg kell hozzá röviden tehát itt arra kell beállítani azon a határon amit még bármikor kitudsz nyomni de nem kislábujjal

    Én pl úgy állítottam be hogy felvettem 100%ra a brakeforce-t elkezdtem nyomni a pedált és amikor azt éreztem hogy ezt még kényelmesen megtudom nyomni oda húztam be a brakeforce-t az lett a 100%-om

    Remélem így érthető.

  19. #1344
    Idézet Eredetileg Thomas74 írta Hozzászólás megtekintése
    Véleményeket szeretnék kérni tőletek amik segítenek a döntésben!
    Két összeállításban gondolkodom Xbox one-hoz, illetve ha a késöbbiekben pc-re váltás mellett döntenék, akkor ahhoz is passzoljon.
    1. TX wheel base+ T-LCM pedál
    2. CSL elite base V1.1 + CSL elite pedál(2)
    Kb azonos árban lennének.
    Köszi előre is!
    Szerintem nagyon nem nyúlsz mellé egyikkel sem. Ugye a T-LCM-en alapból 3 pedál és loadcell is van, a CSL Elitenél ezek feláras opciók. Én TM-et használok, de aki erről vált Fanatecre, általában úgy van vele, hogy megérte.

  20. #1345

    G29 még mindig megállja a helyét ?

    Sziasztok, üdv mindenkinek!
    Rég jártam erre, -kormányvásárláson gondolkodom.
    G29 még mindig megállja a helyét ? 68-ért látok újat .

  21. #1346
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egy keres.

    Ha valaki lenne oly szives, a G29-enek a hazat lemerni, hogy milyen mely, megkoszonnnem. Ismeros cockpitet epit, kivancsi, hogy befer-e. A kormany nelkuli ertek csak a hazra vonatkozoan nincs fent sehol.
    Szia,

    Ha még senki sem válaszolt erre privátban, akkor:

    Oldalnézetben látszik, hogy kicst előrefelé döntött a ház, a piros csík kb. 19, a zöld kb. 20 centi, ez a leghosszabb részhez mérve (felülről látszik, hogy a közepe előrébb nyúlik, mint a széle)

    .

    Üdv:
    PZ
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg side.jpg (24,1 KB, 7 megtekintés)
    • Fájl típus: jpg G29.jpg (107,1 KB, 176 megtekintés)
    • Fájl típus: jpg up.jpg (26,4 KB, 173 megtekintés)

  22. #1347
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, üdv mindenkinek!
    Rég jártam erre, -kormányvásárláson gondolkodom.
    G29 még mindig megállja a helyét ? 68-ért látok újat .
    Mondjuk árukeresőn én egy noname boltban látom csak ennyiért, nem valami jó értékelésekkel. De ilyen áron szerintem megéri, főleg, hogy a Thrustmaster árak rendesen felkúsztak most. De ha belefér, vagy hasonló áron tudsz szerezni T300-at, azzal valamivel jobban jársz.

  23. #1348
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk árukeresőn én egy noname boltban látom csak ennyiért, nem valami jó értékelésekkel. De ilyen áron szerintem megéri, főleg, hogy a Thrustmaster árak rendesen felkúsztak most. De ha belefér, vagy hasonló áron tudsz szerezni T300-at, azzal valamivel jobban jársz.
    Köszönöm !

    Hát igen a T300, de az min.20 -al drágább és nincs kuplung - nem mintha GTL-eznénk még
    /Attól a noname bolttól vettem már procit, meg SSD-t is eddig minden OK volt velük, persze a gariztatás lehet h más kérdés lenne -ami procinál meg ssd-nél nem olyan gyakori /
    Igazából arra lennék kíváncsi h. a G29/920 mennyire megbízható?

  24. #1349
    Hódi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    nincs ezzel semmi hiba azért van ugye az a kis 1 centis "deadzone" mert akkor kezdesz el értékelhető erőt kifejteni a szenzorra addig csak a rugókat nyomod össze, ezen a rugók cserélgetésével tudsz változtatni ha keményíted mondjuk csökkenni fog ez a tehetlenség viszont nehebb is lesz lenyomni a pedált, én így hagytam nekem ez így pont bejön

    A 35% reális én 40el megyek 100kg-os loadcell van a pedálban ami azt jelenti hogy ha a brake force-t felveszed 100 100kg-al kell nyomnod ahhoz hogy fullra kimenjen a raw érték tehát neked a 35nél 35kg kell hozzá röviden tehát itt arra kell beállítani azon a határon amit még bármikor kitudsz nyomni de nem kislábujjal

    Én pl úgy állítottam be hogy felvettem 100%ra a brakeforce-t elkezdtem nyomni a pedált és amikor azt éreztem hogy ezt még kényelmesen megtudom nyomni oda húztam be a brakeforce-t az lett a 100%-om

    Remélem így érthető.
    Igen! Köszönöm!
    Thrustmaster TMX

  25. #1350
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm !

    Hát igen a T300, de az min.20 -al drágább és nincs kuplung - nem mintha GTL-eznénk még
    /Attól a noname bolttól vettem már procit, meg SSD-t is eddig minden OK volt velük, persze a gariztatás lehet h más kérdés lenne -ami procinál meg ssd-nél nem olyan gyakori /
    Igazából arra lennék kíváncsi h. a G29/920 mennyire megbízható?
    ó, SSD vezérlőm döglött már meg.
    A logi G29-es a 27-es utóda, ami a 25-ös utóda, mindegyiken egy picit finomítottak, de maga az alapkonstrukció ugyanaz. Primitív, de hozza mindig a kötelezőt. Valaki a mai napig G25-öst nyúz. Szóval tartós darabok, nincs szériahibája, nincs belerakva tervezett elavulós dolog. Futtatásuk, esetleges javításuk a sok példány miatt is gazdaságos.

Oldal: 54 / 57 ElsőElső ||| 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •