Oldal: 1 / 57 1 2 3 4 5 11 51 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (1404 összesen)
  1. #1

    Kormányt, de milyet is?

    Hali.Most kezdtem játszani a GTR2-vel,és asszem dukálna hozzá egy nívósabb kormány Ha tudna valaki ajánlani egy-kettőt megköszönném.Légyszi írjatok árat,kösz!


    Update: Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 18. 13:22.

  2. #2

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Mennyi penzed van ra?
    Pataki Adam

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg vuk írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.Most kezdtem játszani a GTR2-vel,és asszem dukálna hozzá egy nívósabb kormány Ha tudna valaki ajánlani egy-kettőt megköszönném.Légyszi írjatok árat,kösz!
    Esetleg egy ilyen?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=950

    +
    http://www.logitech.com/index.cfm/pr...U/HU,crid=2215
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Nekem ilyen van tudom ajánlani. Szuper! KB:25-26 E. FT.


    http://www.logitech.com/index.cfm/pr...ONTENTID=11097

  5. #5

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Zajcev írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyi penzed van ra?
    25e,most nem állok valami fényesen mindenikinek kösz a linkeket,asszem itt az ideje felkerekedni és megtapogatni a kicsikéket

  6. #6
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg vuk írta Hozzászólás megtekintése
    25e,most nem állok valami fényesen mindenikinek kösz a linkeket,asszem itt az ideje felkerekedni és megtapogatni a kicsikéket
    Hétvégén 15e-ért láttam MediaMarktban a Logitech Formula Force EX-et. Nekem az előző generációs változata (Wingman Formula Force GP) van meg 2005. június óta és jól bírja.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #7
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Nekem a jóöreg Logitech MOMO Racing van, sokakkal ellentétben nekem az elmúlt 3 évben semmilyen jellegű gondom nem volt vele!!! (az, hogy 3-4 havonta szét kell szedni megtakarítani a szösztől, amit a pedál begyújt a szőnyegről, meg portól az éterből, sztem nem számít hibának! )
    Sztem évek óta az egyik legjobb típus, ha másért nem, mert tényleg eredeti versenykormány fogása van -talán azért mert eredeti versenykormány van rajta...

  8. #8
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Kormányt,de milyet is?

    24k-ért láttam most a kiskerárak.hu-n DFP-t, ha van olyan ember a rokonok között aki esetleg eltudja írni, és kell neki a számla akkor megbeszélheted vele, hogy te csak a nettó összeget adod oda, mivel ő úgy is visszakapja az áfát, és igy "csak" 19-20k-ba kerül! Ez csak 1 ötlet! Amugy én is így csinálom!

  9. #9
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Üzenetek
    236

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    24k-ért láttam most a kiskerárak.hu-n DFP-t, ha van olyan ember a rokonok között aki esetleg eltudja írni, és kell neki a számla akkor megbeszélheted vele, hogy te csak a nettó összeget adod oda, mivel ő úgy is visszakapja az áfát, és igy "csak" 19-20k-ba kerül! Ez csak 1 ötlet! Amugy én is így csinálom!
    DFP sirra, én is birtoklok egyet és nagyon meg vagyok vele elégedve+ még ps2-höz is jó, meg gondolom ps3-hoz is jó lesz...

  10. #10
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Kormányt,de milyet is?

    20K-ért lehet már MOMO-t venni, sőőt...elvileg a napokban megjön a G25 is!! "Kicsaládunk"-ból már rendeltek is ilyet, szerintem az új tulaj úgyis megosztja velünk a véleményét.

  11. #11
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg AmPet írta Hozzászólás megtekintése
    20K-ért lehet már MOMO-t venni, sőőt...elvileg a napokban megjön a G25 is!! "Kicsaládunk"-ból már rendeltek is ilyet, szerintem az új tulaj úgyis megosztja velünk a véleményét.
    Pontosan mennyibe is kerül a G25?

  12. #12
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan mennyibe is kerül a G25?
    Én 89990-ért láttam valamelyik internetes oldalon.

  13. #13
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan mennyibe is kerül a G25?
    ha megjön akkor 57-60K között lesz.

  14. #14
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg AmPet írta Hozzászólás megtekintése
    20K-ért lehet már MOMO-t venni, sőőt...elvileg a napokban megjön a G25 is!! "Kicsaládunk"-ból már rendeltek is ilyet, szerintem az új tulaj úgyis megosztja velünk a véleményét.
    Szerintem ez jobb mint a MOMO(nagyon sok rosszat hallani róluk)! Nem akarok vitatkozni, de ez 900 fokot is fordul ha kell!(nem mintha bárki is kihasználná ezt a lehetőséget, bár valami kamionszimulátorhoz biztos jo lenne) Meg az a jo benne, hogy minden gombot rá lehet rakni, és így a billt félre is lehet tenni! Csak a chat-hez kell a bill, meg az esc-hez!

  15. #15

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Eredeti szerző AmPet
    20K-ért lehet már MOMO-t venni, sőőt...elvileg a napokban megjön a G25 is!! "Kicsaládunk"-ból már rendeltek is ilyet, szerintem az új tulaj úgyis megosztja velünk a véleményét.

    Remélem holnap este már tesztelhetem !

  16. #16
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Kormányt,de milyet is?

    [quote=Böjtös Géza;18592
    Remélem holnap este már tesztelhetem ![/quote]

    Ámen!

  17. #17

    Re: Kormányt,de milyet is?

    kösz az okosságokat,Logitech Formula Force EX-et sokan dícsérik ár/minőség szempontból,jó is lenne azzal a szépséghibával,hogy nincs kuplung. ötletek ebben az irányban?

  18. #18
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    88

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Nem tudja valaki, mikortól lehet kapni G25 itt nálunk??

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg vuk írta Hozzászólás megtekintése
    kösz az okosságokat,Logitech Formula Force EX-et sokan dícsérik ár/minőség szempontból,jó is lenne azzal a szépséghibával,hogy nincs kuplung. ötletek ebben az irányban?
    A MOMO-n és a DFP-n sincs! Csak a g25-ön.

  20. #20
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja valaki, mikortól lehet kapni G25 itt nálunk??
    listákban már van, volt is készleten, de sajna mostanság kétes az érkezése.

  21. #21

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg faffy írta Hozzászólás megtekintése
    Hehe, igazam volt. Sikerult 100 dollarert vennem egy piros MOMO Force Pro-t EBAYen.
    Hello! Új vok. Én most vettem 1 Logitech MOMO Racing-et, mert az üzlet ahol megrendeltem eredetileg a piros MOMO Force-ot reklámozta a veboldalán. Tökre boldog voltam , hogy végre egy hely ahol még lehet kapni, de miután megrendeltem és kibontottam a gagyi MOMO Racing volt a kartonba. Felment a pumpa, felhívtam őket telefonon, de ott nyomták a rizsát hogy a régi piros alumínium MOMO az már kifutott termék, meg nem forgalmazza senki éshogy ez van. Uhhogy átvertek egy Racinggal igaz csak 25 ezer volt de szerezhettem volna 22 ért is. Na mind1, aki tudja honnan lehet szerezni teljesen original piros MOMO-t az szóljon!!! THX!.
    Utoljára módosította: The Italian; 2006. 11. 05. 18:43.

  22. #22
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Logitech G25

    Üdv a fórumon. Mivel első hozzászólásod volt, megúszta a törlést - átmozgattam ide.

    Lásd még: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=995
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #23

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Helló mindenkinek! Én úgy hallottam, hogy a G25 csak év végén érkezik hozzánk, ha érkezik, és 70-80 ezer között lesz az ára. Egyébként a megjelenése után 1-2 évvel sztem ezt is lebutítják majd: ugye a piros alu MOMO Force-ból is mi lett? : műanyag, bőrborítás helyett gumi (mondjuk ez még nem is baj, és a kormány egyébként baromi kényelmes, és jól is lehet vele kormányozni), és sajnos a tökkéletes alu pedálok is műanyaggá változtak (na ez a baaaaj). Ja és a kormány két oldalára ráraktak 2 szekis váltót, amik tökre pontosak , nade hol vannak?: hátúl rögtön a kormány mögött = MOMO Racing. Szóval majd sztem a G25-tel is ez lesz később. Amúgy sztem a G25 előnye a váltóban, és a 3 fémpedálban rejlik, meghogy a fontos elemek fémből vannak. A kormány 900 fokos elforgatása engem nem lepett meg (a DFP-nek is már 750 ha jól tom), mert egy az, hogy nem ismerek olyan játékot ami ezt kihasználja, kettő az hogy csak az árát növeli. Viszont ami még jó az a pillangó váltók a kormányon (nekem az tetszik rajta nagyon), a 3 fémpedált különböző erővel kell taposni, és ami télleg a legjobb, hogy a váltót lehet használni szekisként és 6 sebességesként is. "Tesztet" olvashattok róla a http://www.pcdome.hu/hardware.php?id=1890 oldalon. Na a lényeg, hogy ha valaki nem akar sokat áldozni egy kormányra, de jót akar, akkor a legtutibb választás a Logitech termékei és azon belül a MOMO sztem. Egyes üzletekben már 20-25-ezerér meg lehet kapni, és ha megjelenik a G25, ez az ár még alacsonyabb lesz... !!!!!!!! Csak egy baj van, hogy a régi, a király, a legjobb, a MOMO Force már nem kapható.

    Egyébként most vettem MOMO Racingot, és mondhatjuk, hogy megvok vele elégedve.
    Húúúú már ilyen sokat írtam. És még mindig nem eleget, mert ha új kormány vételéről van szó akkor még ez is kevés. Amúgy nekem Logitech Formula Force GP volt 5 vagy 6 évig és semmi, de télleg semmi baja nem volt, és 12ezerért még el is tudtam adni. Pedig amennyi autós játékot én azzal végigvittem: Na emberek min1:
    LÉNYEG: VEGYETEK MOMO RACING-ET, VAGY G25-ÖT (Ha spórólsz rá elég manit), MERT MÁS NEM ÉRI MEG A PÉNZÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Utoljára módosította: The Italian; 2006. 11. 02. 10:02. Indoklás: 1 elírás, és még egy kevés hozzáfűzés

  24. #24
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Kormányt,de milyet is?

    Én tudok neked ajánlani egy jó kormányt: Logitech Wingman Force GP és az enyém. 3 éves és kutyabaja, és 10 papírért eladó. G25 lesz helyette, nem mintha kőne cserélni, csak mert a sok marketing, meg a várakoztatás miatt teljesen beleszerettem már így látatlanban. Fogyasztói társadalom? Na az én vagyok.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  25. #25
    Kovács Dávid2 Regisztrált Kovács Dávid logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 30.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    27

    Re: Logitech G25

    Sziasztok!Ha már kormány a téma kérlek segítsetek!!!
    Szeretnék venni egy Logitech formula force kormányt,de előtte szeretném ha tudnám mi az általános vélemény róla?!
    Én használtan veszem 10ért...
    Elég jó visszajelzéseket hallani a Logitech-ek ről.
    Nekem sajna még nem volt igazán jó kormányom ezért most elég óvatosan vágok bele ebbe.Előre is kösz a segitséget!

Oldal: 1 / 57 1 2 3 4 5 11 51 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •