Oldal: 47 / 57 ElsőElső ||| 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.151 - 1.175 (1404 összesen)
  1. #1151
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    CSL Elite-ről továbbra sincs kiforrottabb vélemény/tapasztalat?

    Illetve engem a T300-al kapcsolatban érdekelne, hogy van értelme egyáltalán úgy megvenni, hogy egyelőre még állandó helyre nem tudnám felfogatni, hanem csak a használat idejére szerelném fel/le? Annyi rosszat olvastam már a rögzítéséről, hogy tartok tőle, ezzel hamar kinyírnám (egyelőre Erik lapra szerelős megoldása sem működne nálam).
    az elite rögzítése se tűnik sokkal jobbnak így ránézésre, bár sose próbáltam mert cockpitre van csavarozva ez is nálam...
    amúgy jó a CSL , legalábbis én nagyon megszerettem és nem bántam meg a váltást T300-ról...bár az is teljesen jó és azzal se igazán lehet mellényúlni...
    a P1 rim is kellemes csalódás ...

  2. #1152
    Tavaly karácsony előtti black friday alkalmával neveztem be egy CSL-re. G29-ről váltottam. Ég és föld a különbség. T300-at még nem próbáltam, de a CSL-t csak ajánlani tudom. Csendes, erős, pontos, gyors. A felfogatása elég masszívnak néz ki, de én csavarozva használom, úgyhogy gyakorlati tapasztalatom nincs róla.
    A pedálok nagyon masszívak, elég hosszú a pedálút, jól adagolható. Annyi problémám van vele, hogy én nem tudok heel 'n' toe-zni vele, nem áll lábra a gáz hozzá.

    CSL tulajoktól kérdeznék:
    Assettoval használom, a kuplung a fana profilban és a játékban is rendesen egész úton mutatja a pedál lenyomását, játékban viszont csak a felső 1cm-en fog, így rajtolni nehezen tudok. másnál is ilyen? Lehet ezen állítani valamit? próbáltam a dead zone-okkal operálni, de nem lett jobb.

  3. #1153
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve engem a T300-al kapcsolatban érdekelne, hogy van értelme egyáltalán úgy megvenni, hogy egyelőre még állandó helyre nem tudnám felfogatni, hanem csak a használat idejére szerelném fel/le? Annyi rosszat olvastam már a rögzítéséről, hogy tartok tőle, ezzel hamar kinyírnám (egyelőre Erik lapra szerelős megoldása sem működne nálam).
    Én 1,5-2 hónapja vettem egy T300-at, amit a gyári rögzítéssel használok. Nekem eddig semmi problémám nem volt vele, pedig fel-le szerelgetem. Annyit vettem észre, hogy kicsit az közepén is felfekszik, nem csak az oldalsó gumitalpakon, de nem szokott elmozdulni 4-5 órás etapok során sem. Én mondjuk 4-5 cm vastag asztallapon használom, nem tudom ez segít-e valamit a felfogható kialakítása miatt.



    Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről

  4. #1154
    Köszi mindenkinek! Morfondírozok még ezen egy sort, mert lehet előbb lesz szükség váltásra, mint terveztem

  5. #1155
    Itt van ez a csoda "működés" közben is (bár állítólag a teszt során megpusztult )



    Nem tudom... még mindig nem tűnik komolyan vehető projektnek

    Keresztkérdés: Amazon-ról mennyire jó ötlet kormányt rendelni? Csak mert nálunk most eléggé elszálltak a T300 árak valamiért

  6. #1156
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Keresztkérdés: Amazon-ról mennyire jó ötlet kormányt rendelni? Csak mert nálunk most eléggé elszálltak a T300 árak valamiért
    Ugyan annyira mint máshonnan. Ugyan úgy él az 1 év jótállás, 2 év szavatosság, sőt, még 30 napos visszaküldési garancia is van, azaz nem 14 nap. Egyedül a szállítás egy kicsit lassú ugye (~1 hét)

  7. #1157

    CSL Elite vs. T300

    Sziasztok!

    Kormány vásárlás előtt állok. A két kiszemeltem a T300 alcantara és a Fanatec CSL Elite starter pack 2 pedállal (később majd load cellesitem)., Kérdésem, hogy melyik érné meg jobban a beruházást? Illetve, hogy jobb-e annyival a Fanatec amennyivel többe kerül. Jelenleg G27et hajtok, tehát sajnos szijas kormanyokat még nem próbáltam. Első sorban olyanok véleménye érdekelne akik esetleg próbálták már mind két típust. Köszönöm előre is a segítséget.

  8. #1158
    Idézet Eredetileg joco120l írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kormány vásárlás előtt állok. A két kiszemeltem a T300 alcantara és a Fanatec CSL Elite starter pack 2 pedállal (később majd load cellesitem)., Kérdésem, hogy melyik érné meg jobban a beruházást? Illetve, hogy jobb-e annyival a Fanatec amennyivel többe kerül. Jelenleg G27et hajtok, tehát sajnos szijas kormanyokat még nem próbáltam. Első sorban olyanok véleménye érdekelne akik esetleg próbálták már mind két típust. Köszönöm előre is a segítséget.
    Ha picit visszaolvasol, van pár vélemény már ebben a témában, én körbekérdezősködtem pár hete itt is és külföldön is és mindenki, aki akár Logitechről, akár T300-ról váltott a CSL Elite-re azt írta nekem, hogy nem bánta meg és ha belefér, akkor válasszam azt, de alapvetően a kettő közül egyikben sem fogok csalódni.

    Végül nálam egyéni szempontok miatt T300 lett belőle, meg vagyok vele elégedve. Csendes és pontos az FFB, a rögzítésével sincs gond, nekem egyedül az alap rim (nem Alcantara) fogása nem jön be igazán, úgyhogy majd előbb-utóbb lehet nézek másikat.

  9. #1159
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73

    Thrustmaster T150 / TMX

    Sziasztok,
    Valakinek van valami gyakorlati tapasztalata a címben említett kormányokkal kapcsolatban? Mennyivel gyengébbek a nagyobb testvéreknél, esetleg megbízhatósági szempontok, és az ffb hangja milyen lehet azzal a vegyes hajtással amit a leírásában látni, mert az esti zaj is szempont lenne. Valahol írták, hogy ha "bekopik" a hajtás az ffb csillapítás is jobb lesz valószínűleg, mert még túl feszesnek találták a tesztben. Előre is köszi.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  10. #1160
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Valakinek van valami gyakorlati tapasztalata a címben említett kormányokkal kapcsolatban? Mennyivel gyengébbek a nagyobb testvéreknél, esetleg megbízhatósági szempontok, és az ffb hangja milyen lehet azzal a vegyes hajtással amit a leírásában látni, mert az esti zaj is szempont lenne. Valahol írták, hogy ha "bekopik" a hajtás az ffb csillapítás is jobb lesz valószínűleg, mert még túl feszesnek találták a tesztben. Előre is köszi.
    Zajosnak zajosabb a T300nál, mert részben fogaskerekes. Gyengébbnek is gyengébb, minőségre olyan DFGT körül mozognak ezek. Szerintem 50 ezret nem ér egyik sem sajnos. Inkább spórolj és vegyél egy T300 / TX-et

  11. #1161
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Valakinek van valami gyakorlati tapasztalata a címben említett kormányokkal kapcsolatban? Mennyivel gyengébbek a nagyobb testvéreknél, esetleg megbízhatósági szempontok, és az ffb hangja milyen lehet azzal a vegyes hajtással amit a leírásában látni, mert az esti zaj is szempont lenne. Valahol írták, hogy ha "bekopik" a hajtás az ffb csillapítás is jobb lesz valószínűleg, mert még túl feszesnek találták a tesztben. Előre is köszi.
    Alsó és közép kategóriába nem nagyon találsz "zajtalan" FFB-s megoldást. A fogaskerekes megoldásokban a fogaskerék zúg, amikor te vagy az ffb tekeri a kormányt. A szíjas kormányokban pedig a hűtő ventilátorok zúgnak, amit max úgy tudsz elkerülni ha 0-ra veszed az FFB-t.

  12. #1162
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    köszi a hozzászólásokat, majd ki lesz találva a dolog.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  13. #1163
    Na elvileg nemsokára jön (2018.07.13) a Fana DDW https://www.facebook.com/Fanatec/vid...4549248954397/
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 05. 31. 19:51.

  14. #1164
    Ha minden igaz, akkor egy szűk órán belül, 16:00-tól lesz élő közvetítés a Fanatec Facebookján, leleplezik a Podium szériát.

    Szerk.: Közben ugrott egy órát a számláló, úgy látszik a nyári időszámítást elfelejtették belekalkulálni
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 07. 13. 15:57.

  15. #1165
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden igaz, akkor egy szűk órán belül, 16:00-tól lesz élő közvetítés a Fanatec Facebookján, leleplezik a Podium szériát.

    Szerk.: Közben ugrott egy órát a számláló, úgy látszik a nyári időszámítást elfelejtették belekalkulálni
    1,499.95 euro
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 07. 13. 18:56.

  16. #1166
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    1,499.95 euro
    Csak fél füllel figyeltem a streamre, de ha jól értettem, akkor a DD1-esnek meg nem lesz fix ára, hanem véletlenszerű időpontokban aukciók indulnak rá 1€-ról és ha egy percen belül nem érkezik magasabb licit, akkor viheted. Kinek van ideje ezzel szórakozni.

  17. #1167
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak fél füllel figyeltem a streamre, de ha jól értettem, akkor a DD1-esnek meg nem lesz fix ára, hanem véletlenszerű időpontokban aukciók indulnak rá 1€-ról és ha egy percen belül nem érkezik magasabb licit, akkor viheted. Kinek van ideje ezzel szórakozni.
    Igen, én is azt hallottam. De, hogy plusz 300 euro az 5 éves gari, az már tényleg kib@szta nálam a biztit

  18. #1168
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, én is azt hallottam. De, hogy plusz 300 euro az 5 éves gari, az már tényleg kib@szta nálam a biztit
    Mert miután licitáltál, gondolom akkor kezdik el csinálni. Ha kifizeted a 300 eurót, akkor majd jobban odafigyelnek mikor csinálják

    Talán egy éve számoltam itt össze hogy 1500 euróért lehet kihozni egy 30Nm-es kormányt kormánykerékkel, ahhoz képest ez a 18Nm-es tényleg baromi drága.

  19. #1169
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Matt Malone próbálta pár órát az új Fanatec DD kormányt, ha valakit érdekel:

    https://www.twitch.tv/showdown1983/videos/all

    Röviden:
    - A kormány nagyon jó, jobb mint a Fanatec szíjas kormányok
    - Ki volt téve Accuforce meg OSW is, de neki a Fanatec jött be a legjobban, de fogalma sincs hogy jobb e vagy sem

    Fanatec V3 pedál gyenge a heusinkveld-jéhez képest és a Fanatec váltót is szapulta, szóval valamennyire lehet adni a szavára
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 08. 26. 18:03.

  20. #1170

    Thrustmaste TS-PC vs. Fanatec CSL Elite

    Sziasztok!

    Kormányvásárlás előtt állok,de egyszerűen döntésképtelen vagyok. Igaz nem régóta mozgok a szimulátorok világában, de most még is úgy döntöttem, hogy valami "prémium" kormány szeretnék vásárolni. A két kiszemeltem a Thrustmaster TS-PC,illetve a Fanatec CSL Elite (CSL Elite Wheel Advanced Pack for Xbox One & PC). Amennyire sikerült utána olvasnom, abból nekem az jött le,hogy a két kormánynak a tudása nagyon is egyforma. Amire igazából kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra, hogy szerintetek melyik lenne a jobb döntés.

    A válaszokat köszi előre is!

  21. #1171
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kormányvásárlás előtt állok,de egyszerűen döntésképtelen vagyok. Igaz nem régóta mozgok a szimulátorok világában, de most még is úgy döntöttem, hogy valami "prémium" kormány szeretnék vásárolni. A két kiszemeltem a Thrustmaster TS-PC,illetve a Fanatec CSL Elite (CSL Elite Wheel Advanced Pack for Xbox One & PC). Amennyire sikerült utána olvasnom, abból nekem az jött le,hogy a két kormánynak a tudása nagyon is egyforma. Amire igazából kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra, hogy szerintetek melyik lenne a jobb döntés.

    A válaszokat köszi előre is!
    Szia!

    A TS-PC-hez milyen pedált terveztél?
    Saját véleményem szerint a kormány inkább hitvallás kérdése, ki melyik márkában hisz jobban (= kinek mije van), viszont a CSL Elite pedál load cellel nagyon jó ár/érték arányú pedál, és tudtommal nincs vetélytársa a Thrustmaster ökoszisztémán belüli termékek között (mindegyik gyengébb).

  22. #1172
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kormányvásárlás előtt állok,de egyszerűen döntésképtelen vagyok. Igaz nem régóta mozgok a szimulátorok világában, de most még is úgy döntöttem, hogy valami "prémium" kormány szeretnék vásárolni. A két kiszemeltem a Thrustmaster TS-PC,illetve a Fanatec CSL Elite (CSL Elite Wheel Advanced Pack for Xbox One & PC). Amennyire sikerült utána olvasnom, abból nekem az jött le,hogy a két kormánynak a tudása nagyon is egyforma. Amire igazából kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra, hogy szerintetek melyik lenne a jobb döntés.

    A válaszokat köszi előre is!
    Magamról tudom hogy ilyenkor nehéz megállni, hogy ne rohanjak azonnal megvenni valamelyiket, de a legjobb tanács szerintem amit ilyenkor adni lehet:
    Én rá szoktam szánni 1 hónapot hogy megrágjam a döntést. Heti 3-5 óra guglizás (fórumok, tesztek) bőven elég hogy önállóan el tudjam dönteni, melyiket akarom.
    Lekopogom, eddig sosem nyúltam mellé.
    Szerintem azt hogy neked melyik lenne jobb, senki sem fogja tudni megmondani. Tudásban közel vannak, sokkal inkább ízlés kérdése és hogy hogyan szeretnéd használni, bővíteni, stb.

  23. #1173
    Idézet Eredetileg Hajo90 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A TS-PC-hez milyen pedált terveztél?
    Saját véleményem szerint a kormány inkább hitvallás kérdése, ki melyik márkában hisz jobban (= kinek mije van), viszont a CSL Elite pedál load cellel nagyon jó ár/érték arányú pedál, és tudtommal nincs vetélytársa a Thrustmaster ökoszisztémán belüli termékek között (mindegyik gyengébb).
    Jogos meglátás. Load cell szerintem is kell, ha már ilyen igény van kormányban és Thrustmaster mellé külön kellene venni még egyet. Olcsóbb egy komplett szett a Fanatec kínálatából.

  24. #1174
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Jogos meglátás. Load cell szerintem is kell, ha már ilyen igény van kormányban és Thrustmaster mellé külön kellene venni még egyet. Olcsóbb egy komplett szett a Fanatec kínálatából.
    Javítsatok ki ha rosszul tudom, de szerintem egyikhez sem adnak pedált, külön kell megvenni.

  25. #1175
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Javítsatok ki ha rosszul tudom, de szerintem egyikhez sem adnak pedált, külön kell megvenni.
    Fanatecnél megrendelheted szettben "bundle"-ként, és úgy kapsz kedvezményt.

Oldal: 47 / 57 ElsőElső ||| 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •