Oldal: 55 / 57 ElsőElső ||| 5 45 51 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.351 - 1.375 (1404 összesen)
  1. #1351
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ó, SSD vezérlőm döglött már meg.
    A logi G29-es a 27-es utóda, ami a 25-ös utóda, mindegyiken egy picit finomítottak, de maga az alapkonstrukció ugyanaz. Primitív, de hozza mindig a kötelezőt. Valaki a mai napig G25-öst nyúz. Szóval tartós darabok, nincs szériahibája, nincs belerakva tervezett elavulós dolog. Futtatásuk, esetleges javításuk a sok példány miatt is gazdaságos.
    Köszönöm, hasznos infó !

  2. #1352
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nagyon nem nyúlsz mellé egyikkel sem. Ugye a T-LCM-en alapból 3 pedál és loadcell is van, a CSL Elitenél ezek feláras opciók. Én TM-et használok, de aki erről vált Fanatecre, általában úgy van vele, hogy megérte.
    Köszi!

  3. #1353
    Medovárszky Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 03. 26.
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Egy DD-re igen ha engedi az asszony! Másra nem nagyon szerintem...
    A Fanatec kisebb DD-jében érdemes gondolkodni? Csak XBoxom van egyelőre.

  4. #1354
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni abban, hogy honnan érdemes megvenni egy ilyen szettet?
    (Thrustm. TX wheel base+ t-lcm pedál)
    Itthon csak csomagban találtam!
    Köszi előre is!

  5. #1355

    T300RS

    Sziasztok!

    Sikerült beszereznem egy T300Rs-t
    Mikor bedugom az usb-be azonnal elindul a ventilátorja. Folyamatosan megy, addig még ki nem húzom. Ezen lehet változtatni? Vagy mi lehet a gond. Lehet, hogy buta kérdés, de eddig nem volt ilyenem.

  6. #1356
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg rallyfenegyerek írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sikerült beszereznem egy T300Rs-t
    Mikor bedugom az usb-be azonnal elindul a ventilátorja. Folyamatosan megy, addig még ki nem húzom. Ezen lehet változtatni? Vagy mi lehet a gond. Lehet, hogy buta kérdés, de eddig nem volt ilyenem.
    Ne spam-elj legyszives. Attol hogy tobb topicba beirod, nem olvassak el tobben.
    Abba a topikba ird ahova valo, ezert vannak topikok.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 04. 30. 13:12.

  7. #1357
    Németh Mihály Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 10. 31.
    Város
    Bugyi
    Üzenetek
    14
    Sziasztok!

    Segítségre van szükségem tudom már farásztótallak titeket pár hülye kérdésessel a hardver részen és amiket terveztem dobtam és inkább úgy gondoltam hogy elkezdek gyűjtögetni és szeretném majd a jövőben lecserélni a Logitech G29es kormányomat, a kiszemelt áldozat valami DD kormány lenne csak nagyon bizonytalanná tesz az hogy ha megveszem például a baset akkor milyen pedállal lehet összekötni esetleg itt gondolok a heusinkveld pedálra hogy tudom összekötni őket vagy milyen más alternatív pedált tudok használni egy Simucube DD kormányhoz hasonló dolgokra lennék kíváncsi és ha valaki itt tudna segíteni biztos lesz több is ahogy a hardveres résznél is sokan segítettek és villágos lesz minden nagyon szeretnék belevágni csak most nagyon homályos a másik probléma hogy a külföldi oldalak esélytelen hogy onnan informálódjak hogy nagyon gyenge az angolom.

    Megint elnézést hogy segítséget kérek, de jó lenne ezekre a kérdéseimre választ kapni hogy megéri-e esetleg ebbe belevágni vagy sem

    Előre millió hála a segítségért

  8. #1358
    Idézet Eredetileg misu12 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Segítségre van szükségem tudom már farásztótallak titeket pár hülye kérdésessel a hardver részen és amiket terveztem dobtam és inkább úgy gondoltam hogy elkezdek gyűjtögetni és szeretném majd a jövőben lecserélni a Logitech G29es kormányomat, a kiszemelt áldozat valami DD kormány lenne csak nagyon bizonytalanná tesz az hogy ha megveszem például a baset akkor milyen pedállal lehet összekötni esetleg itt gondolok a heusinkveld pedálra hogy tudom összekötni őket vagy milyen más alternatív pedált tudok használni egy Simucube DD kormányhoz hasonló dolgokra lennék kíváncsi és ha valaki itt tudna segíteni biztos lesz több is ahogy a hardveres résznél is sokan segítettek és villágos lesz minden nagyon szeretnék belevágni csak most nagyon homályos a másik probléma hogy a külföldi oldalak esélytelen hogy onnan informálódjak hogy nagyon gyenge az angolom.

    Megint elnézést hogy segítséget kérek, de jó lenne ezekre a kérdéseimre választ kapni hogy megéri-e esetleg ebbe belevágni vagy sem

    Előre millió hála a segítségért
    A pedalt nem kell osszekotnod neked a kormannyal csak es kizarolag a pc vel. Es toketeletesen fog mukodni.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  9. #1359
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg misu12 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Segítségre van szükségem tudom már farásztótallak titeket pár hülye kérdésessel a hardver részen és amiket terveztem dobtam és inkább úgy gondoltam hogy elkezdek gyűjtögetni és szeretném majd a jövőben lecserélni a Logitech G29es kormányomat, a kiszemelt áldozat valami DD kormány lenne csak nagyon bizonytalanná tesz az hogy ha megveszem például a baset akkor milyen pedállal lehet összekötni esetleg itt gondolok a heusinkveld pedálra hogy tudom összekötni őket vagy milyen más alternatív pedált tudok használni egy Simucube DD kormányhoz hasonló dolgokra lennék kíváncsi és ha valaki itt tudna segíteni biztos lesz több is ahogy a hardveres résznél is sokan segítettek és villágos lesz minden nagyon szeretnék belevágni csak most nagyon homályos a másik probléma hogy a külföldi oldalak esélytelen hogy onnan informálódjak hogy nagyon gyenge az angolom.

    Megint elnézést hogy segítséget kérek, de jó lenne ezekre a kérdéseimre választ kapni hogy megéri-e esetleg ebbe belevágni vagy sem

    Előre millió hála a segítségért
    A pedál miatt nem kell aggódnod, nem kell a kormányhoz kötni. Olyan pedált érdemes venni ami önálló. Ebben az árkategóriában ez már alap.
    Ha készen akarsz DD kormányt, ennek a piaca elég friss.
    Nagyjából 1000Euro-nál indul. Van olcsóbb is, de olyat nem vennék.
    Valami ilyesmi lehet a belépő szint.:
    https://simxperience.com/products/ac...uforcepro.aspx
    Innen meg határ a csillagos ég.

    Ami azt illeti, szerintem itt nem érdemes a belépő szintű kormányokkal foglalkozni. Ha már kifiztsz 1000+ eurót, akkor olyat érdemes választani amit kompromisszumok nélkül tudsz használni.
    Nem gyenge (egyén függő hogy mi a gyenge), nem melegszik túl, jó a software és minden tartományban precíz. Egyébként kidobott pénz és jobban jársz egy T300-al, az biztosan alatta lesz mindenben, de töredék összegért megkapod.

  10. #1360
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg rallyfenegyerek írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sikerült beszereznem egy T300Rs-t
    Mikor bedugom az usb-be azonnal elindul a ventilátorja. Folyamatosan megy, addig még ki nem húzom. Ezen lehet változtatni? Vagy mi lehet a gond. Lehet, hogy buta kérdés, de eddig nem volt ilyenem.
    Két módja van: állandó és hőre bekapcsoló. Az állandót érdemes használni, mert megnöveli az élettartamát. Ha a tanács ellenére mégsem ezt szeretnéd, a venti módot a mode button nyomva tartásával és az ST gomb megnyomásával (avagy a kormánykeréken lévő tekerő jobbra forgatásával) tudod változtatni.

  11. #1361
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg misu12 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Profik velemenye szerint, bazisbol jobb egy olcsobb, mondjuk t300, az mar szijjas.
    A pedalon ne sporolj! Abbol minimum egy loadcellas. Az rohadt sokat szamit.

  12. #1362
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    "Olcsó" kormány kategóriában az olaszok teljesen jópofa termékekkel jönnek:
    https://acelith.com/collections/mods?page=1

  13. #1363
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Sziasztok,

    jelenleg egy t500rs-t használok, de a napokban új problémával szembesültem.
    Sajnos amikor az F1 kormányt csatolom és használom, időközönként véletlenszerűen használja önállóan a gombokat.
    Kilép a menübe, nézetet vált, stb...
    Jelentkezett már valakinél hasonló probléma?
    Már az is megfordult a fejembe, hogy mivel kicsit már koros a szett (igaz most vettem hozzá T-LCM pedálsort, és Sparco R383 kormányt) eladom és
    veszek egy újjat.
    Itt jön a következő kérdés:
    Mire lenne érdemes váltani?
    - A sok kiegészítő miatt thrustmaster lenne az ideális, ez esetben nem "vesznének el a vásárolt kiegészítők (Sparco kormány T-LCM pedál.
    Ha Thrustmaster akkor az új fejlesztésű TS-PC bázist nézegetem.

    - Másik variáció, ha Fanatecre váltok. Itt a Fanatec CSL sorozatot néztem ki. Kérdés, hogy ha azt pedál nélkül rendelem meg akkor az tudná kezelni a Thrustamster T-LCM szettet?

    Nagyon szépen köszönöm a választ, nagy segítség lenne ha valaki tapasztalatból bármelyik kérdésre tudna írni.

  14. #1364
    A Thrustmaster driver-t és firmware-t szoktad frissítgetni? Ha nem, akkor lehet érdemes kipróbálni az utolsó verziókat, hogy az változtat-e valamin.

  15. #1365
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    jelenleg egy t500rs-t használok, de a napokban új problémával szembesültem.
    Sajnos amikor az F1 kormányt csatolom és használom, időközönként véletlenszerűen használja önállóan a gombokat.
    Kilép a menübe, nézetet vált, stb...
    Jelentkezett már valakinél hasonló probléma?
    Már az is megfordult a fejembe, hogy mivel kicsit már koros a szett (igaz most vettem hozzá T-LCM pedálsort, és Sparco R383 kormányt) eladom és
    veszek egy újjat.
    Itt jön a következő kérdés:
    Mire lenne érdemes váltani?
    - A sok kiegészítő miatt thrustmaster lenne az ideális, ez esetben nem "vesznének el a vásárolt kiegészítők (Sparco kormány T-LCM pedál.
    Ha Thrustmaster akkor az új fejlesztésű TS-PC bázist nézegetem.

    - Másik variáció, ha Fanatecre váltok. Itt a Fanatec CSL sorozatot néztem ki. Kérdés, hogy ha azt pedál nélkül rendelem meg akkor az tudná kezelni a Thrustamster T-LCM szettet?

    Nagyon szépen köszönöm a választ, nagy segítség lenne ha valaki tapasztalatból bármelyik kérdésre tudna írni.
    Szia,

    A T-LCM pedált tudod bármivel használni ha külön USB-vel dugtad be(így is érdemes kormányba dugva rosszabb felbontással dolgozik).

    A CSL-el nem lépsz előre viszont drágább hozzá minden, a technika meg ugyanaz többek között ezért is mondtam le róla én is.

    Tipp ha csak F1 kormánnyal jön elő ez a probléma akkor lehetséges hogy a pereccel van baj esetleg kontakt hiba, ha más pereccel nem csinál ilyet szinte biztosan nincs a Base-el probléma.

  16. #1366
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Aki használt esetleg. A TS-PC kategóriában mennyire más mint a T500RS?
    Ha jól értelmezem a legjobb kormány jelenleg a Thrustmaster palettáján a TS-PC.



    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    A T-LCM pedált tudod bármivel használni ha külön USB-vel dugtad be(így is érdemes kormányba dugva rosszabb felbontással dolgozik).

    A CSL-el nem lépsz előre viszont drágább hozzá minden, a technika meg ugyanaz többek között ezért is mondtam le róla én is.

    Tipp ha csak F1 kormánnyal jön elő ez a probléma akkor lehetséges hogy a pereccel van baj esetleg kontakt hiba, ha más pereccel nem csinál ilyet szinte biztosan nincs a Base-el probléma.

  17. #1367
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Köszi, megnézem mindenképpen. Mostanában nem frissítettem.


    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A Thrustmaster driver-t és firmware-t szoktad frissítgetni? Ha nem, akkor lehet érdemes kipróbálni az utolsó verziókat, hogy az változtat-e valamin.

  18. #1368
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Aki használt esetleg. A TS-PC kategóriában mennyire más mint a T500RS?
    Ha jól értelmezem a legjobb kormány jelenleg a Thrustmaster palettáján a TS-PC.
    T-GT is kb ugyanaz mint a TS-PC én igazából annyit éreztem, mert azt próbáltam hogy erősebb benne a motor 40W mindkettőben.

    Én eleve nem használom 100%-on a Force Feedbacket szóval ebből a szempontból lényegi haszna nincs számomra.

    T300 után sztem a következő értelmes lépés ahogy nekem is tanácsolták az a DD kormány de az 1200 Eurotól indul, nekem annyit nem ér

  19. #1369
    Ahogy olvastam ez egy elég általános probléma a TM kormányoknál, hogy ahogy használat közben picit deformálódnak az elemek, az a PS2-es csatlakozó, amin keresztül a kormánykereket rögzíted a bázishoz, kontakt hibákat okozhat, valaki kontakt spray-t javasol, hozzáértőbbek a csatlakozót cserélték, de elvileg azon a környéken kell keresni a probléma forrását.

  20. #1370
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Aki használt esetleg. A TS-PC kategóriában mennyire más mint a T500RS?
    Ha jól értelmezem a legjobb kormány jelenleg a Thrustmaster palettáján a TS-PC.
    Nekem most egy TS-PC van itthon, ismerem a T500RS-t is, de közvetlenül és azonos rig-ben nem voltam alkalmam összehasonlítani őket. A TS-PC elvileg összehozza egy kalap alá a T500 erejét és a T300 finomabb és részletesebb visszajelzéseit, tehát lényegében egy kigyúrt T300, amiben van bőven kraft. A külföldi tesztek szerint összességében pariban van a CSL-Elite-tel, innen már egyéni ízlés kérdése a dolog...

    száraz adatok érdekességnek:
    Logitech G29: 2.2 Nm
    Thrustmaster T300: 3.9 Nm (first gen brushless)
    Thrustmaster T500: 4.4 Nm (old tech brushed)
    Thrustmaster TS-PC: 6.4 Nm (second gen brushless)
    Fanatec CSL-Elite: 5.8 Nm
    Fanatec ClubSport v2: 7.1 Nm
    Utoljára módosította: neilszab; 2020. 05. 15. 11:22.

  21. #1371
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Köszönöm mindenkinek a segítséget.
    Sajna a kormány nem lett jó, biztosan a bázisban van a hiba, mert más kormány csatolásakor is előjött a random gombnyomás..
    El kell gondolkoznom az utód vásárláson, de nem olyan tág a piaci paletta jelenleg.
    Ha Fanatecre váltanék akkor minden thrustmaster kiegészítőt adhatok el (TCLM pedálsor, Sparco kormány, F1 kormány extrákkal), és ott max a CSL-be tudnék beruházni..
    Thrustmaster bázis vásárlásakor meg kapásból kiesik a nagyágyú (TS-PC) mert sajnos néha PS4-hez is csatolom a szettet...
    Marad a t300RS ami meg nem tudom mennyire visszalépés egy t500RS-hez képest..ráadásul annak kormáynára és pedáljára nem is lenne szükségem....
    Amit még néztem a T-GT, de ott dettó ez a helyzet csak drágább kiadásban..

  22. #1372
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm mindenkinek a segítséget.
    Sajna a kormány nem lett jó, biztosan a bázisban van a hiba, mert más kormány csatolásakor is előjött a random gombnyomás..
    El kell gondolkoznom az utód vásárláson, de nem olyan tág a piaci paletta jelenleg.
    Ha Fanatecre váltanék akkor minden thrustmaster kiegészítőt adhatok el (TCLM pedálsor, Sparco kormány, F1 kormány extrákkal), és ott max a CSL-be tudnék beruházni..
    Thrustmaster bázis vásárlásakor meg kapásból kiesik a nagyágyú (TS-PC) mert sajnos néha PS4-hez is csatolom a szettet...
    Marad a t300RS ami meg nem tudom mennyire visszalépés egy t500RS-hez képest..ráadásul annak kormáynára és pedáljára nem is lenne szükségem....
    Amit még néztem a T-GT, de ott dettó ez a helyzet csak drágább kiadásban..
    Szerintem egy 500 forintos megtört kábelköteg miatt nem vennék új kormányt, főleg ha amúgy elégedett is vagyok vele.
    T300, T500-at meg nem cserélnék le legfeljebb DD-re. Kivéve ha valami nagyon alkalmi vételként kapnék egy hibátlan Fana V2+-t.

  23. #1373
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Marad a t300RS ami meg nem tudom mennyire visszalépés egy t500RS-hez képest..ráadásul annak kormáynára és pedáljára nem is lenne szükségem....
    Amit még néztem a T-GT, de ott dettó ez a helyzet csak drágább kiadásban..
    Plusz a T300-ból a "servo base"-t külön is meglehet venni. Igaz most vadászni kell utána (vagy lehet szégyenszemre drágább mint a GT kivitel).

  24. #1374
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Mindenesetre írtam a thrustmaster supportnak, hogy mennyire utánrendelhető a bázis csatlakozója.
    Mennyire bonyolult a szétszedése a t500rs bázisnak? Van benne tapasztalatotok?

  25. #1375
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm mindenkinek a segítséget.
    Sajna a kormány nem lett jó, biztosan a bázisban van a hiba, mert más kormány csatolásakor is előjött a random gombnyomás..
    El kell gondolkoznom az utód vásárláson, de nem olyan tág a piaci paletta jelenleg.
    Ha Fanatecre váltanék akkor minden thrustmaster kiegészítőt adhatok el (TCLM pedálsor, Sparco kormány, F1 kormány extrákkal), és ott max a CSL-be tudnék beruházni..
    Thrustmaster bázis vásárlásakor meg kapásból kiesik a nagyágyú (TS-PC) mert sajnos néha PS4-hez is csatolom a szettet...
    Marad a t300RS ami meg nem tudom mennyire visszalépés egy t500RS-hez képest..ráadásul annak kormáynára és pedáljára nem is lenne szükségem....
    Amit még néztem a T-GT, de ott dettó ez a helyzet csak drágább kiadásban..
    TLCM pedálsor jó a fanatechez is tehát tulajdonképpen pedált nem kellene venned.

Oldal: 55 / 57 ElsőElső ||| 5 45 51 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •