Oldal: 44 / 57 ElsőElső ||| 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.076 - 1.100 (1404 összesen)
  1. #1076
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem újdonság, elvileg ugyan az a két bázis erősségre, belsőre, motorra. Mi a fenéért szabályozták le a TX-et? XBOX ONE nem tudja a 1080 fokot?
    Igen. Csak 900 fokot tud, csak ezért van lekorlátozva, hogy kompatibilis legyen vele.
    Alcantara tényleg fasza, nekem is ez van. A kormány nagyon jó fogásra.
    Az egy csavaros lefogatós rögzítése viszont borzalmasan gagyi, nehézkes, és nem tart rendesen. Érdemes m6os csavarokkal rögzíteni a megfelelő furatokon keresztül.

  2. #1077
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Az egy csavaros lefogatós rögzítése viszont borzalmasan gagyi, nehézkes, és nem tart rendesen. Érdemes m6os csavarokkal rögzíteni a megfelelő furatokon keresztül.
    Pontosan, nemrég csináltam meg az enyémet. Fogtam egy 80x20-as polcot (bármelyik barkácsáruházban kapható méret, de pont volt itthon ilyen) és ahhoz csavaroztam a kormányt hozzá. Végül ezt a lapot fogatom le az asztallapomhoz 4 csavarral, aminek pillangó feje van, így kézzel is megy a művelet. Az asztallapomba tettem tőanyákat, azokba mennek a csavarok és így már atomstabil, egy millimétert nem moccan az egész.
    A gyári egy csavar menete nekem megszakadt, de azzal akárhogyan húztam meg, akkor is elmozgott a kormány.

  3. #1078
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Meg majd arról is légyszi, hogy mi is ez pontosan, mikor rezeg, mi kell hozzá, stb.
    Na felapplikáltam a saját motorjaimat a CSL pedálra, ahogy ígértem csatolok képet.
    Sajnos csak ez a fehér műanyag cucc volt otthon, de nekem megfelel, igényesebbek szerezzenek feketét lényeg, hogy így roncsolás nélkül fel tudtam szerelni a motorokat. Bár a CSL-en gyárilag nincs, de a doksikban ahogy olvastam, a fanatec motorok a nagytesón, egy előre beállított féknyomáson kezdenek el rezegni, ami sok visszajelzést ugye nem ad a tényekről, csak feeling, ellenben a Shake it-el vezérelt motorok akkor rezegnek, amikor valóban blokkol a kerék, vagy rámész a rázóköre, vagy kipörög a kerék stb. Szerintem nagyon jó. Mikor összeraktam próbára az új szettet, még motorok nélkül, hiányzott is, már úgy megszoktam és megszerettem
    A CSL pedál és a kormány nagy király, ég és föld a logitechez képest (mondjuk árban is több).

    Ugyanitt Logitech G29 eladó
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 12. 06. 16:53.

  4. #1079
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A CSL pedál és a kormány nagy király, ég és föld a logitechez képest (mondjuk árban is több).

    Ugyanitt Logitech G29 eladó
    Ezt jó hallani! Én is rendeltem ugyanilyen CSL kombót csak még nem tudtam kipróbálni, nem azóta nem voltam otthon, de már nagyon kíváncsi vagyok rá. Írhatná róla egy rövid véleményt, ha van időd! Szerintem ezt a motoros dolgot én is megcsinálom. Időeredményben jelent valamit?

  5. #1080
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt jó hallani! Én is rendeltem ugyanilyen CSL kombót csak még nem tudtam kipróbálni, nem azóta nem voltam otthon, de már nagyon kíváncsi vagyok rá. Írhatná róla egy rövid véleményt, ha van időd! Szerintem ezt a motoros dolgot én is megcsinálom. Időeredményben jelent valamit?
    Bocsi, sűrű volt a hét, nem volt időm írni.
    A CSL-ben jó erős motor van, én 40-45%-os FFB-el használom, különben nem bírnék ki egy fél órás futamot sem A kormány pontos és gyors. Az első ami meglepett, hogy eddig azt hittem a TV input lagja miatt van, hogy sokszor nem tudom megfogni a kocsit egy-egy megcsúszás után, sokszor kicsit késve reagáltam, na ez sokat javult a kormány gyorsaságának köszönhetően, könnyebb korrigálni vele. Az egész valahogy finomabb is, a kerékvetőkön a logi valahogy durvábban rángatott, ennél ez is simább, amellett hogy továbbra is lehet érezni a kerékvetőket. Ami nagyon tetszik még, hogy semmi hangja. Nekem ez is fontos, mert általában este játszok, mikor már alszik a család, és a fogaskerekek eddig azért csattogtak kicsit. Most csak a ventilátorok pörögnek kicsit, de az sem nagy zaj. Elsőre fura, hogy minden beállítást a kormányon állítasz, nem a gépen egy profilerben, és hirtelen nem tudni mi az a sok 3 betűs rövidítés, de hamar meg lehet jegyezni, és szuper, hogy akár játék közben is lehet állítani mindent.
    A pedál masszív. Kicsomagoláskor kicsit gyengének tűnhet a gáz és kuplung ellenállása, de vezetés közben semmi gondom nem volt, azonnal megszoktam. Elsőre az tűnt fel, hogy a gáz milyen jól adagolható, köszönhető a hosszabb pedálnak és a nagyobb felbontásnak. Ez most Oscherslebenben a nyújtott kanyarokban sokkal pontosabb gázadást, jobb kigyorsítás tesz lehetővé. A kuplung nagyon magasan fog, ezzel még majd próbálok kezdeni valamit, vagy majd megszokom. Féknél a leggyengébb kis pogácsákat használom, amivel gyárilag szerelik, plusz a fék érzékenységet is levettem kb 50% ra, különben nagyon kell taposni a pedált, és az a kis gátlóknak sem jó. A fék is tetszik, csak még szokni kell, de a jót könnyű

    A rezgőmotorok időben nem hiszem, hogy hoznának, ellenben érzésre sokat dob az egészen. Rámész egy kerékvetőre, vagy sodródik az autó, és nem csak a kormányon, hanem a lábadon is érzed (ha meg a székre is szerelsz egy motort, akkor még a fenekeden is ) Gyakorlati haszna ott lehet, amikor ABS nélküli kocsival mész, mert ott érzed a lábadon már a kerekek blokkolása előtt valamivel, mikor már kezd sodródni a gumi. Ez most a GT4-nél hasznos nekem, így is elfékezem a gumit, de enélkül még jobban csúszkálnék. Szerintem érdemes megcsinálni, mert 5-6000 Ft az egész, és sokat hozzáad az élményhez.
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 12. 08. 09:02.

  6. #1081
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Féknél a leggyengébb kis pogácsákat használom, amivel gyárilag szerelik, plusz a fék érzékenységet is levettem kb 50% ra, különben nagyon kell taposni a pedált, és az a kis gátlóknak sem jó. A fék is tetszik, csak még szokni kell, de a jót könnyű
    Ahogy korábban írtad hogy próbálod megszokni, ezt sem ajánlom, próbáld megszokni a nagyobb erejű taposást, az a lényeg

    Ugye három féle gumi van: 65 - 18.6kg, 85 - 40kg, 95 - 90kg. Te most a 65öst használod félen azaz 9.8 kg nyomásnál már fullon fog a fék. Én a 85öst használom maximumon, azaz 40kg-nál fog a fék. Végeredményben én 4szer pontosabban tudom adagolni a féket mint te, ami óriási különbség. Szóval válts feljebb és szokd meg, mert így nem használod ki a load cell legfőbb előnyét

    Gondolkodom amúgy a 95ösön is, de ahhoz kellene megfelelő cipő amit még nem volt időm szerezni.

  7. #1082
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    El kell dönteni kényelem, vagy get real(kemény fék, ált. rövid pedálúttal), a manuális kalibrációnál beállíthatod a kuplungot ahogy neked jó.

  8. #1083
    Igazatok van, szívem szerint én is a közepest használnám, már kipróbáltam, de jelenleg fizikai korlátai vannak. Az egy dolog, hogy a kormány királyul egyben fel van szerelve egy wheelstandre, de ehhez egy étkezőszéken ülök úgy, hogy az egész alá terítek egy csúszásgátló fóliát. Namost a G29-el is így volt, és most még a 65-ös gumikkal is néha picit hátracsúszik a székem, amit az egyenesekben igazítok vissza. Ha fixen rögzíteni lehetne a szék és pedál távolságot, és a pedálok taposására nem csúszkálna el a cucc, akkor váltanék, de ehhez egy cockpit kellene, amihez jelenleg nincs helyem...

  9. #1084
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igazatok van, szívem szerint én is a közepest használnám, már kipróbáltam, de jelenleg fizikai korlátai vannak. Az egy dolog, hogy a kormány királyul egyben fel van szerelve egy wheelstandre, de ehhez egy étkezőszéken ülök úgy, hogy az egész alá terítek egy csúszásgátló fóliát. Namost a G29-el is így volt, és most még a 65-ös gumikkal is néha picit hátracsúszik a székem, amit az egyenesekben igazítok vissza. Ha fixen rögzíteni lehetne a szék és pedál távolságot, és a pedálok taposására nem csúszkálna el a cucc, akkor váltanék, de ehhez egy cockpit kellene, amihez jelenleg nincs helyem...
    Ugyanez volt nekem is a gondom, hogy erős fékezéskor egyszerűen hátrább toltam az ülést, pedig az nem egy szék volt. Végül úgy oldottam meg, hogy 45x45 mm-es lécekből készítettem egy keretet, amivel gyakorlatilag összekötöttem a pedál tartótalapzatát és az ülés alapjául szolgáló dobozt. Ha nem versenyzek, egyszerűen elveszem ezt a keretet és beállítom az ajtó mögé.
    Az ülés amúgy igen fontos rész. Néha kénytelen voltam egy sima irodai széken ülve játszani, de az katasztrófa volt. Nem tartotta a hátamat, fájt a seggem, stb... Most egy Passat ülés tökéletes játékra is, meg a napi munkát is ebben ülve végzem.

  10. #1085
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez volt nekem is a gondom, hogy erős fékezéskor egyszerűen hátrább toltam az ülést, pedig az nem egy szék volt. Végül úgy oldottam meg, hogy 45x45 mm-es lécekből készítettem egy keretet, amivel gyakorlatilag összekötöttem a pedál tartótalapzatát és az ülés alapjául szolgáló dobozt. Ha nem versenyzek, egyszerűen elveszem ezt a keretet és beállítom az ajtó mögé.
    Az ülés amúgy igen fontos rész. Néha kénytelen voltam egy sima irodai széken ülve játszani, de az katasztrófa volt. Nem tartotta a hátamat, fájt a seggem, stb... Most egy Passat ülés tökéletes játékra is, meg a napi munkát is ebben ülve végzem.
    A gurulós irodai szék még megfelelő volt a g27 pedáljához, a g29-hez már átültem egy ikeás étkezőszékre, a derekamhoz meg rakok egy díszpárnát... Nem éppen a legjobb megoldás versenyzéshez, de egyelőre ez van. Már gondoltam arra, hogy egy racsnis csomagrögzítő hevederrel összekötöm a wheelstandet a székkel, hasonló megoldás, mint a keret nálad, de még ez is várat magára.

  11. #1086
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Tipp: húzzatok rá egy pár régi sportcipőt a szék két hátsó lábára és tuti nem fog elmozdulni. Gurulóssal is működik..

  12. #1087
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, sűrű volt a hét, nem volt időm írni.
    A CSL-ben jó erős motor van, én 40-45%-os FFB-el használom, különben nem bírnék ki egy fél órás futamot sem A kormány pontos és gyors. Az első ami meglepett, hogy eddig azt hittem a TV input lagja miatt van, hogy sokszor nem tudom megfogni a kocsit egy-egy megcsúszás után, sokszor kicsit késve reagáltam, na ez sokat javult a kormány gyorsaságának köszönhetően, könnyebb korrigálni vele. Az egész valahogy finomabb is, a kerékvetőkön a logi valahogy durvábban rángatott, ennél ez is simább, amellett hogy továbbra is lehet érezni a kerékvetőket. Ami nagyon tetszik még, hogy semmi hangja. Nekem ez is fontos, mert általában este játszok, mikor már alszik a család, és a fogaskerekek eddig azért csattogtak kicsit. Most csak a ventilátorok pörögnek kicsit, de az sem nagy zaj. Elsőre fura, hogy minden beállítást a kormányon állítasz, nem a gépen egy profilerben, és hirtelen nem tudni mi az a sok 3 betűs rövidítés, de hamar meg lehet jegyezni, és szuper, hogy akár játék közben is lehet állítani mindent.
    A pedál masszív. Kicsomagoláskor kicsit gyengének tűnhet a gáz és kuplung ellenállása, de vezetés közben semmi gondom nem volt, azonnal megszoktam. Elsőre az tűnt fel, hogy a gáz milyen jól adagolható, köszönhető a hosszabb pedálnak és a nagyobb felbontásnak. Ez most Oscherslebenben a nyújtott kanyarokban sokkal pontosabb gázadást, jobb kigyorsítás tesz lehetővé. A kuplung nagyon magasan fog, ezzel még majd próbálok kezdeni valamit, vagy majd megszokom. Féknél a leggyengébb kis pogácsákat használom, amivel gyárilag szerelik, plusz a fék érzékenységet is levettem kb 50% ra, különben nagyon kell taposni a pedált, és az a kis gátlóknak sem jó. A fék is tetszik, csak még szokni kell, de a jót könnyű

    A rezgőmotorok időben nem hiszem, hogy hoznának, ellenben érzésre sokat dob az egészen. Rámész egy kerékvetőre, vagy sodródik az autó, és nem csak a kormányon, hanem a lábadon is érzed (ha meg a székre is szerelsz egy motort, akkor még a fenekeden is ) Gyakorlati haszna ott lehet, amikor ABS nélküli kocsival mész, mert ott érzed a lábadon már a kerekek blokkolása előtt valamivel, mikor már kezd sodródni a gumi. Ez most a GT4-nél hasznos nekem, így is elfékezem a gumit, de enélkül még jobban csúszkálnék. Szerintem érdemes megcsinálni, mert 5-6000 Ft az egész, és sokat hozzáad az élményhez.
    Szia Tamás!

    Köszönöm a kimerítő választ! Közben már én is próbálgatom az enyém, de még szoknunk kell egymást. Esetleg van valakinek egy jó kormánybeállítása Fanatec CSL-hez?

  13. #1088

    Logitech G29 vagy Thrustmaster T300 RS?

    Sziasztok!
    Most regisztráltam...
    Rég nem szimulátoroztam (kb 8-10 éve) még Logitech Momo Racing kormánnyal nyomtam!
    Szóval elhatároztam hogy újból belevágok a szimulátoros autóvezetés élményeibe és ezért is szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.
    Két kérdésem lenne:
    1.
    Melyik kormány mellé tegyem le a voksom????
    Logitech G29 vagy Thrustmaster T300 RS T3PA pedálsorral?????
    Mivel anno Logitech-el nyomtam és elég megbízható volt ezért ehhez jobban húz a szívem....meg olvasgattam a Thrustmasterekről és sok meghibásodásukról...
    Vélemény?
    2.
    Melyik Cockpitet vegyem???
    Playseat WRC vagy GT Omega Racing Pro?
    A playseat wrc elég labilisnak tünt a youtube-on megnézett videókon, a Gt Omega Racing Pro viszont már stabilabbnak.
    Vélemény?

    ui: Tudom a Fanatec jobb ezeknél de most erre nincs keret....

    Üdv Gyula!

  14. #1089
    T300Rs - egy szavazat. G27 után egyértelműen jobbnak érzem. Később a pedált cseréld le valami load cell-esre és akkor cockpit-el már nagyon rendben van a cucc.

  15. #1090
    T300

  16. #1091
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Nekem volt szerencsém kipróbálni a g29 és T300at is.. és abszolúte 1000%ra mondom neked a Thrusmastest T300 abból is a RS GT-t

  17. #1092
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    1000%ra mondom neked a Thrusmastest T300 abból is a RS GT-t
    Alcanatara-val sem lő mellé, nekem az van.

  18. #1093
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Gyux76 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Most regisztráltam...
    Rég nem szimulátoroztam (kb 8-10 éve) még Logitech Momo Racing kormánnyal nyomtam!
    Szóval elhatároztam hogy újból belevágok a szimulátoros autóvezetés élményeibe és ezért is szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.
    Két kérdésem lenne:
    1.
    Melyik kormány mellé tegyem le a voksom????
    Logitech G29 vagy Thrustmaster T300 RS T3PA pedálsorral?????
    Mivel anno Logitech-el nyomtam és elég megbízható volt ezért ehhez jobban húz a szívem....meg olvasgattam a Thrustmasterekről és sok meghibásodásukról...
    Vélemény?
    2.
    Melyik Cockpitet vegyem???
    Playseat WRC vagy GT Omega Racing Pro?
    A playseat wrc elég labilisnak tünt a youtube-on megnézett videókon, a Gt Omega Racing Pro viszont már stabilabbnak.
    Vélemény?

    ui: Tudom a Fanatec jobb ezeknél de most erre nincs keret....

    Üdv Gyula!
    T300 Alcantara & GT Omega Pro kombo van nekem! Csak ajánlani tudom mindkettőt!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #1094
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gyux76 írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel anno Logitech-el nyomtam és elég megbízható volt ezért ehhez jobban húz a szívem....meg olvasgattam a Thrustmasterekről és sok meghibásodásukról...
    Vélemény?
    A T300 egyértelműen jobb, komolyabb, autószerűbb a Logitech-nél. Viszont valóban sok a garanciás problémás példány, amibe vagy belenyúlsz, vagy nem. A Logitech ezzel szemben egy több mint 10 éves kiforrott, strapabíró (és elavult) technika, ami kevesebbet tud, de azt masszívan. Ami a pedált illeti, ott elég azonos szinten van a két termék, a Logitech-ek viszont könnyen lehet loadcell-essé upgradelni (PTR mod), ami egy igen komoly előrelépés, míg a Thrustmaster pedálja zsákutca.

    Itt találsz tesztet mindkét kormányról:
    https://www.facebook.com/pg/AssettoCorsaHungary/notes/

    ui: Tudom a Fanatec jobb ezeknél
    A G29 pedál a PTR moddal már felveszi a versenyt a Fanatec Clubsport pedállal, illetve tudom ezzel egyedül vagyok, de én sokkal inkább vennél Thrustmaster T300/T500 kormányt, mint Fanatec-et, mert nekem érzésre jobban bejön az az FFB. (illetve problémamentesség szempontjbáól a Fana se áll túl jól nálam..)
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 14. 11:24.

  20. #1095
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Nem zsákutca a Thrustmaster pedálja sem. Én magamnak megcsináltam loadcell-esre, kb. 10000 Ft-ból. Lehet, hogy egy PTR mod profibb vagy profibban néz ki, de ez is teljesen jól adagolható és strapabíró.

    A Playseat esetén engem néha zavar a középső kormánytámasztó oszlop a lábam között. Elviselhető, megszokható, de én nem vagyok egy nagy darab gyerek. A stabilitásával, masszivitásával nincs bajom. Fogja a T500-at rendesen és a loadcell alatt sem nyeklik a pedáltartó.

  21. #1096
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A cockpithez ajánlom atesz-t (lap alján vannak a hirdetései), olcsóbb mint amiket írtál:
    https://hardverapro.hu/tag/atesz7683

  22. #1097
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Nem zsákutca a Thrustmaster pedálja sem. Én magamnak megcsináltam loadcell-esre, kb. 10000 Ft-ból. Lehet, hogy egy PTR mod profibb vagy profibban néz ki, de ez is teljesen jól adagolható és strapabíró.
    Nem a load-cell miatt zsákutca, hanem hogy túl rövid úton járnak a pedálok és a pedálrudak cseréje sem megoldott emberi méretűre. Ezek sokkal fontosabb feature-ök a PTR-ban is, mint önmagában a load-cell...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 14. 16:37.

  23. #1098
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A cockpithez ajánlom atesz-t (lap alján vannak a hirdetései), olcsóbb mint amiket írtál:
    https://hardverapro.hu/tag/atesz7683
    +1
    harmad annyiba kerül és örök darab. Profi a srác aki csinálja!

  24. #1099
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a load-cell miatt zsákutca, hanem hogy túl rövid úton járnak a pedálok és a pedálrudak cseréje sem megoldott emberi méretűre. Ezek sokkal fontosabb feature-ök a PTR-ban is, mint önmagában a load-cell...
    Értem. De nem mindegy, hogy valamit nyomsz akkor az közben elmozdul és eltolod magadtól vagy jóformán egy helyben van és kontrollált erőkifejtéssel éred el ugyanazt, nem a pedálúttal?
    Ha próbáltál már versenyautóban féket, akkor az elvileg beton kemény volt és rendesen taposni kellett. Nem nagyon volt pedálút. Nyilván ez is egyéni beállítás és preferencia kérdése.
    A gáz adagolhatóságánál aláírom, hogy nem mindegy, de ott meg marginális az előny.

    De mint írtam én nem vagyok 100kg+ Ember, csak kis lábméretű ember.

    Persze Te már próbáltad majd' az összes pedált, én meg majd megvilágosodok a jövő évi Masters találkozón és megint költhetek el egy valag pénzt vagy nem.

  25. #1100
    Köszi srácok az útbaigazítást....akkor T300 RS 3 pedálos kivitelben+GT Omega Racing pro....mert ezt most jó áron meg tudom venni és van hozzá ülés is.
    Már egyszer beszéltem a Cockpit készítő Atesszel, de ő nem ad hozzá ülést...az is vadászni még mellé...most nincs erre időm ezért kényelmesebb egyben megvenni...
    Mégegyszer köszi nektek a tanácsokat, hozzászólásokat.
    Üdv. Gyula!

Oldal: 44 / 57 ElsőElső ||| 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •