Oldal: 42 / 57 ElsőElső ||| 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.026 - 1.050 (1404 összesen)
  1. #1026
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem a hardware a kérdés, akármi kihajtja. Inkább az hogy ezen a gépen mi fut el, amivel ki tudná használni a kormányt és mennyi időt töltene vele.
    Heti 1-2 óra Euro Track-hoz pl nem hiszem.
    Ja értem az automobilistával szoktam játszani vele elég aktívan most kóstoltam bele a multijába is egyszer de futamot még nem sikerült összehozni mert nem tudtam csatlakozni a futamokhoz a billentyűzet sebességváltás miatt és a vezethetőség miatt.
    Bajnokságokat is nyomnám abból is egyet nyomtam végig eddig.

  2. #1027
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Ja értem az automobilistával szoktam játszani vele elég aktívan most kóstoltam bele a multijába is egyszer de futamot még nem sikerült összehozni mert nem tudtam csatlakozni a futamokhoz a billentyűzet sebességváltás miatt és a vezethetőség miatt.
    Bajnokságokat is nyomnám abból is egyet nyomtam végig eddig.
    Ha hosszabb távra tervezel, akkor érdemes megvenni. Később a gépet tudod fejleszteni, ez meg nem kér enni. Ha nem vagy biztos a dolgodban én online rendelném. Ha mégsem jön be, úgy emlékszem 14 napon belül visszaküldheted indoklás nélkül, hogy mégsem kéred. Csak a postaköltséget bukod.

  3. #1028
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha hosszabb távra tervezel, akkor érdemes megvenni. Később a gépet tudod fejleszteni, ez meg nem kér enni. Ha nem vagy biztos a dolgodban én online rendelném. Ha mégsem jön be, úgy emlékszem 14 napon belül visszaküldheted indoklás nélkül, hogy mégsem kéred. Csak a postaköltséget bukod.
    Igen mert az új géphez venném egyúttal is hosszútávra természetesen, és sok kocsis játékkal nyomnám, ettől olcsóbban úgy se lesz kapható.
    A játék sebességére nincs hatással akkor?

  4. #1029
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Igen mert az új géphez venném egyúttal is hosszútávra természetesen, és sok kocsis játékkal nyomnám, ettől olcsóbban úgy se lesz kapható.
    A játék sebességére nincs hatással akkor?
    Ez kizárólag a játéktól függ. De ha most elégedett vagy a játékok sebességével, akkor szerintem nem lesz érezhető különbség.
    De ezért jó az online 14 nap elállási idő, mert ha nem vagy elégedett, csak vissza küldöd.

  5. #1030
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Igen mert az új géphez venném egyúttal is hosszútávra természetesen, és sok kocsis játékkal nyomnám, ettől olcsóbban úgy se lesz kapható.
    A játék sebességére nincs hatással akkor?
    G29--et 70 ezer körül szoktak akciózni...karácsonyig szerintem több helyen is lesz ekörül , sőt alatta is szerintem...

  6. #1031
    Megy azért játszhatón nincsenek benne durva beszaggatások 20 fps felett van álltalában.

  7. #1032
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Megy azért játszhatón nincsenek benne durva beszaggatások 20 fps felett van álltalában.
    Az szimulátorozáshoz, elég kevéske. Igen magas lesz az input lagod. Meg lehet szokni, de hosszútávon mindenképp erősebb gép kell.
    Ha kormányra akarod költeni ezt a pénzt, kölcsönkérnék egy akármilyen FFB-s kormányt és kipróbálnám hogy milyen. Vagy online vásárlás.

  8. #1033
    Természetesen veszek egy 4K-s gépet csak előre megvenném azt nem kéne akkor.

    Processzor: Intel Core i7-7820X Octa-Core 3.6GHz LGA2066 Processzor
    Memória: Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CMK32GX4M2B3200C16
    Videókártya: ASUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X 352bit PCIe (ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING) Videokártya
    Op. rendszer: Microsoft Windows 10 home 64 bit HUN FQC-08952 OEM
    Alaplap: GIGABYTE X299 AORUS Gaming 9 Alaplap
    Tároló eszköz: WD Sata 3 2TB SSD 2,5 Samsung 850 Evo Basic 250 GB
    Hangkártya: Alaplapi
    Ház: Corsair Graphite 780T CC-90110
    Tápegység: Corsair RM1000i
    Monitor: Samsung U28E590D Monitor


    Ez a gép milyen lenne?

  9. #1034
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen veszek egy 4K-s gépet csak előre megvenném azt nem kéne akkor.

    Processzor: Intel Core i7-7820X Octa-Core 3.6GHz LGA2066 Processzor
    Memória: Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CMK32GX4M2B3200C16
    Videókártya: ASUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X 352bit PCIe (ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING) Videokártya
    Op. rendszer: Microsoft Windows 10 home 64 bit HUN FQC-08952 OEM
    Alaplap: GIGABYTE X299 AORUS Gaming 9 Alaplap
    Tároló eszköz: WD Sata 3 2TB SSD 2,5 Samsung 850 Evo Basic 250 GB
    Hangkártya: Alaplapi
    Ház: Corsair Graphite 780T CC-90110
    Tápegység: Corsair RM1000i
    Monitor: Samsung U28E590D Monitor


    Ez a gép milyen lenne?
    Atya ég! Vízhűtés nincs benne?

    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

  10. #1035
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen veszek egy 4K-s gépet csak előre megvenném azt nem kéne akkor.

    Processzor: Intel Core i7-7820X Octa-Core 3.6GHz LGA2066 Processzor
    Memória: Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CMK32GX4M2B3200C16
    Videókártya: ASUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X 352bit PCIe (ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING) Videokártya
    Op. rendszer: Microsoft Windows 10 home 64 bit HUN FQC-08952 OEM
    Alaplap: GIGABYTE X299 AORUS Gaming 9 Alaplap
    Tároló eszköz: WD Sata 3 2TB SSD 2,5 Samsung 850 Evo Basic 250 GB
    Hangkártya: Alaplapi
    Ház: Corsair Graphite 780T CC-90110
    Tápegység: Corsair RM1000i
    Monitor: Samsung U28E590D Monitor


    Ez a gép milyen lenne?
    Ezzel még sokáig el fog menni az összes szim.

  11. #1036
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ha ennyi pénzt készülsz eltapsolni, ezt is érdemes megnézni.
    https://kormany-videojatekhoz.aruker...52-p312200479/

    Drágább mint a G29, de jobb vétel.

  12. #1037
    Ilyen gép mellé én sem logitechet vennék. T300-al jobban jársz.

  13. #1038
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ennyi pénzt készülsz eltapsolni, ezt is érdemes megnézni.
    https://kormany-videojatekhoz.aruker...52-p312200479/

    Drágább mint a G29, de jobb vétel.
    Vagy ez (csak a kormánykerék más, de 10-el olcsóbb):
    https://kormany-videojatekhoz.aruker...81-p354620723/
    Mondjuk én ezt májusban 93-ért vettem meg. Érdemes lenne megvárni a karácsonyi akciókat szerintem is.

  14. #1039
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy ez (csak a kormánykerék más, de 10-el olcsóbb):
    https://kormany-videojatekhoz.aruker...81-p354620723/
    Mondjuk én ezt májusban 93-ért vettem meg. Érdemes lenne megvárni a karácsonyi akciókat szerintem is.
    Ha már ennyi pénz, én ezt venném újan: https://kormany-videojatekhoz.aruker...BoCUhkQAvD_BwE

    Nekem ilyen van, csak használt, de imádom. És, tartja az árát

    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

  15. #1040
    Ahhoz képest milyen régi már eléggé drága.
    Ez a gép 4K-ra lesz nem mezei full hd-ra. Az alaplap azt írják hogy ez nagyon rossz igaz ez?
    Milyen vízhűtés lenne jó neki?

  16. #1041
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már ennyi pénz, én ezt venném újan: https://kormany-videojatekhoz.aruker...BoCUhkQAvD_BwE

    Nekem ilyen van, csak használt, de imádom. És, tartja az árát l
    Szíven döftél
    Amikor néztem, akkor 180 körül volt még. Ennyiért, ha valakinek megvan ráa pénze, tényleg ez a jobb ár-érték arány.

    Remélhetőleg jobb a kormány rögzítése is, mert nekem a T300 egy csavaros (mindössze egy ponton rögzítő) megoldása most halt be, elszakadt a menet a csavaron. Alátoltam még egy deszkát, hogy a menet más részén szorítson, úgy már jó. Ettől függetlenül ez az Achilles-ina a T300-nak. Holnap át is konstruálom és lerögzítem egy falapre fixen, aztán azt a lapot rögzítem az asztalomra oldható de masszívabb kötéssel.

  17. #1042
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szíven döftél
    Amikor néztem, akkor 180 körül volt még. Ennyiért, ha valakinek megvan ráa pénze, tényleg ez a jobb ár-érték arány.

    Remélhetőleg jobb a kormány rögzítése is, mert nekem a T300 egy csavaros (mindössze egy ponton rögzítő) megoldása most halt be, elszakadt a menet a csavaron. Alátoltam még egy deszkát, hogy a menet más részén szorítson, úgy már jó. Ettől függetlenül ez az Achilles-ina a T300-nak. Holnap át is konstruálom és lerögzítem egy falapre fixen, aztán azt a lapot rögzítem az asztalomra oldható de masszívabb kötéssel.
    Kellett egy nagyot nyelni, de a G27 nem volt annyival olcsóbb, hogy ne hagyjam ki azt a lépcsőt. Imádom, és nagyon sokat fejlődtem a Logitech WingMann óta. Bár lehet, hogy a pályánkénti több óra gyakorlás sem hasztalan
    Viszont, a rögzítés ennél is gázos. Eleve nem volt meg a gyári patkó alakú rögzítő (biztos eltört), így vettem egy 10X20-as pár mili vastag lemezt, amit egy csavarral ráerősítettem a kormányra, és így húzom rá az asztallapra. Elég stabil, és mivel mindig elő kell vennem, összerakni, majd gyakorlás v. verseny után szétszedni, eltenni, ezért ennél komolyabb megoldást nem kerestem.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

  18. #1043
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erik írta
    Remélhetőleg jobb a kormány rögzítése is, mert nekem a T300 egy csavaros (mindössze egy ponton rögzítő) megoldása most halt be, elszakadt a menet a csavaron. Alátoltam még egy deszkát, hogy a menet más részén szorítson, úgy már jó. Ettől függetlenül ez az Achilles-ina a T300-nak. Holnap át is konstruálom és lerögzítem egy falapre fixen, aztán azt a lapot rögzítem az asztalomra oldható de masszívabb kötéssel.
    Írj rá a supportra, kérdezd meg mennyi a pótalkatrész. Nekem pár napon belül postára kerültek a váltó mikrokapcsolóim.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #1044
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen veszek egy 4K-s gépet csak előre megvenném azt nem kéne akkor.
    Ez a gép milyen lenne?
    Használod másra is szimezésen kívül? Szép proci az a 7820X, csak nem játékra való. Szimes játékok még mindig eléggé main threadesek, azaz egy szálat használnak nagyon aktívan, de legalábbis 4nél többet biztosan nem. Szóval ha csak szimezésre / játékra használod akkor 7700K-t ajánlom a magasabb órajel miatt, több fps-ed lesz. És mivel 100 ezerrel olcsóbb is, bőven kijön belőle egy T300 (G29hez képest +30/40 ezer), de kicsit még többet költve egy CSL Elite bundle is load celles pedállal: https://www.fanatec.com/eu-en/bundle...ne-and-pc.html

    Persze ha munkára használod, videót vágsz, 3D-t renderelsz, programot fordítasz -j15 -el, stb, akkor tárgytalan. Amúgy az alaplapi kérdéshez: én csak MSI alaplapot veszek amióta az Asrock-al és a Gigabyte-al meggyűlt a bajom
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 11. 14. 11:27.

  20. #1045
    Star citizen, doom, carmageddon, batman arkham knite, flatout 4, ac sorozat, wolfeinstein, ewil vitin 2, age of wonders 3, star wars battlefront 2, minden jó game-val nyomulnék csutkára felhúzva.
    2066-os foglalattal 128 max ram mellett melyik msi a jó?

  21. #1046
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Írj rá a supportra, kérdezd meg mennyi a pótalkatrész. Nekem pár napon belül postára kerültek a váltó mikrokapcsolóim.
    Ááá, eleve rossz megoldást nem próbálok megjavítani. Az sem bírná sokkal tovább, talán már a kormányban lévő persely M10-es menete sem az igazi. A gyári rögzítés azzal a V-alakú karral és egy ponton felfogatva egyszerűen kevés. Inkább alácsavaroztam egy 80x20-as polcot (úgyis volt pont jó színben és elfekvőben), azt meg két nagy pillanatszorítóval az asztallapomra satuztam. Így már betonstabil volt. A pillanatszorítókat majd cserélem négy csavarra, amikkel gyorsan és oldhatóan le tudom rögzíteni a kormányt tartó polcot az íróasztalra. Ez már nem fog eltörni, megszakadni, stb...

  22. #1047
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Fanatec-nél szokott lenni valami karácsony elötti akció nem tudtok róla esetleg valamit? Érdemes várni a rendelgetéssel?

    a választ előre is köszi

  23. #1048
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ááá, eleve rossz megoldást nem próbálok megjavítani.
    Én nekem továbbfejlesztett kapcsolók jöttek már, azért is rendeltem bátran. V2ről köztudott volt hogy lehalnak rövid idő alatt (~2-3 év), de a V4eseké már jóval több klikkre lettek hitelesítve.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #1049
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Én nekem továbbfejlesztett kapcsolók jöttek már, azért is rendeltem bátran. V2ről köztudott volt hogy lehalnak rövid idő alatt (~2-3 év), de a V4eseké már jóval több klikkre lettek hitelesítve.
    Akkor tulajdonképpen azt csinálták, mint én a rögzítéssel. Elvetették a régit és új, jobb megoldást alkalmaztak. Tegnap kipróbáltam Macau-ban (Raceroom), ma Monzaban (AC) és meg se moccant. A gyári rögzítéssel mindig kellett igazítanom, utána húznom rajta. Így már érdemes a két bazi nagy gyorsrögzítőt szofisztikáltabb megoldással helyettesítenem

  25. #1050
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Fanatec-nél szokott lenni valami karácsony elötti akció nem tudtok róla esetleg valamit? Érdemes várni a rendelgetéssel?

    a választ előre is köszi
    Igen szokott, Black Friday (bármi is legyen az) alkalmából.
    Pl tavalyi:
    http://www.bsimracing.com/black-frid...or-sim-racers/

Oldal: 42 / 57 ElsőElső ||| 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •