Oldal: 57 / 57 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57
Találatok: 1.401 - 1.404 (1404 összesen)
  1. #1401
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Van valakinek tapasztalata az Accuforce v2 pro kormánnyal? Láttam teszteket, elég meggyőzőek, leginkább az érdekelne, hogy mennyire megbízható. Van esetleg valaki aki huzamosabb ideje használja? Gondolkozom még a TS-PC-n, de azért ez mégiscsak DD és ár-érték arányban talán jobb vétel lehetne.
    Lattam mar fenykepen olyan embert aki ismert olyan embert akinek ilyen kormanya volt.

    Sokaig ez volt a megfizetheto dd kormany a leo bodnar meg a legprofibb. A sima osw1 mige kormany azonban mar kb leveri ezt a kormanyt.
    Az uj dd1 meg simu 2 sport meg ujabb es egyertelmuen jobb a ffb erzes azokkal.

    Ugyanakkor ez nem egy rossz kormany ha nagyon olcson mwg tudod venni akkor nem fogsz benne csalodni

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  2. #1402
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Chris Design

    Nemtudom mennyire volt tudvalévő, de Thrustmaster T300-ashoz létezik ilyen "Chris Design" műanyag gyűrű, ami a híres kilógó rögzítő csavart javítja ki, hogy a kormány ne saját magát kaparja szét ha túlságosan ráhúzod. Nincs ilyen kormim, de ez visszatartó erő volt nálam eddig.

    https://www.etsy.com/ca/shop/ChrisHDesigns

  3. #1403
    Köszi, kár, hogy ezt nem egy éve linkelted. Az én kormányomnak már mindegy (a csavarral szép kis menetet fúrtam bele). Én pont egy olyan quick release modot találtam hozzá, aminek meglehetősen komplikáltnak tűnt az installációja, abba nem vágtam bele. Viszont Kanadából gondolom érdemesebb többen összefogva rendelni.

  4. #1404
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, kár, hogy ezt nem egy éve linkelted. Az én kormányomnak már mindegy (a csavarral szép kis menetet fúrtam bele). Én pont egy olyan quick release modot találtam hozzá, aminek meglehetősen komplikáltnak tűnt az installációja, abba nem vágtam bele. Viszont Kanadából gondolom érdemesebb többen összefogva rendelni.
    Sőt, van itt kolléga aki 3D nyomtatóval büszkélkedik

Oldal: 57 / 57 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •