Oldal: 40 / 57 ElsőElső ||| 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 976 - 1.000 (1404 összesen)
  1. #976
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    A T300-as kormány ffb beállításainál a periodic és spring mit állít?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  2. #977
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    A T300-as kormány ffb beállításainál a periodic és spring mit állít?
    A periodic az a fő FFB része, 100on kell hagyni mert pl rFactor 2 a Periodicot használja erősen. A Spring az ilyen plusz effekt, 0 a javasolt érték:

  3. #978
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    AccuForce Pro V2 Steering System Complete



    Ár: $1,299.00 + áfa + vám + szállítás, azaz 435 ezer + szállítás
    Link: http://simxperience.com/products/acc...uforcepro.aspx

    Tippre a Fanatec és a Thrustmaster megoldása is olcsóbb lesz ennél, de hogy eléri e ezt a szintet abban nem vagyok biztos. Meg ugye az OSW is ott van, az Európai de olyan 550 ezer Ft körül mozog mindennel együtt és a review alapján azért egy kicsivel még jobb minőséget képvisel
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 09. 09. 18:21.

  4. #979
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    AccuForce Pro V2 Steering System Complete

    Ár: $1,299.00 + áfa + vám + szállítás, azaz 435 ezer + szállítás
    Link: http://simxperience.com/products/acc...uforcepro.aspx

    Tippre a Fanatec és a Thrustmaster megoldása is olcsóbb lesz ennél, de hogy eléri e ezt a szintet abban nem vagyok biztos. Meg ugye az OSW is ott van, az Európai de olyan 550 ezer Ft körül mozog mindennel együtt és a review alapján azért egy kicsivel még jobb minőséget képvisel

    Esetleg egy DIY project A font most egyébként is a béka segge alatt van.

  5. #980
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy DIY project A font most egyébként is a béka segge alatt van.
    Kb az OSW ugyan ez, de ahogy nézem azért a legolcsóbb dolgokat pakolgatja alá amiket az OSW-nél már nem is árulnak / ajánlanak. Meg az a 45 fontos kormány is a vicc kategóriát súrolja. Az már nagyon összedrótozós cucc azért ahogy nézem. Az OSW egy kicsivel barátságosabb, az Accuforce meg abszolút felhasználóbarát. Amcsiban iszonyatosan nagy kereslete lesz ennek 1300 dollárért...

  6. #981
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Kb az OSW ugyan ez, de ahogy nézem azért a legolcsóbb dolgokat pakolgatja alá amiket az OSW-nél már nem is árulnak / ajánlanak. Meg az a 45 fontos kormány is a vicc kategóriát súrolja. Az már nagyon összedrótozós cucc azért ahogy nézem. Az OSW egy kicsivel barátságosabb, az Accuforce meg abszolút felhasználóbarát. Amcsiban iszonyatosan nagy kereslete lesz ennek 1300 dollárért...
    Akkor mit mondanál arra a kormányra amit 60 dollárért rendeltem szállítással együtt
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #982
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  8. #983
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam az új Fana DD wheel base-t az idei Expo-n.
    Erős. Sajnos Project Cars 2-vel csak ennyit tudtam levenni belőle.
    Erős és smooth, és betás még nagyon. Működik a régi kormánnyokkal, ez nagyon pozitív. Viszont az összes régi kormányon gagyi a pillangó-váltó.
    Mindenesetre ha MOST akar bárki kormányt venni a felső kategóriában, akkor sem izgulnék ezen nagyon, mert Fanatec-nél elsősorban a vezérlő elektronika/fw területén vannak általában problémák, és egy ilyen erejű kormánynál ez már nem tréfa.
    Aki nem próbált még ilyesmit, az csak azt képzelje el, hogy Fanatec standon tanusítványt kellett aláírni, hogy saját felelősségre próbálod ki...ha így sem tudod elképzelni a várható erőhatásokat, akkor képzeld el a lehető legerősebbet, aztán szorozd meg hárommal.
    Ilyen összeget sem a Fanatecnél költenék el legszivesebben. OSW kitek mostanra nagyon kifinomultak és az új Simucube FW megjelenésével komoly minőség ugrás is várható.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #984
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Pont akartam kérdezni, hogy mi a helyzet a tegnap megjelent SimCube fw.-el, azt hittem te már ezt használod egy ideje?!

  10. #985
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Pont akartam kérdezni, hogy mi a helyzet a tegnap megjelent SimCube fw.-el, azt hittem te már ezt használod egy ideje?!
    Nem volt időm kisérletezni, kivártam az open megjelenést, most pedig iracing van offline
    Később kipróbálom mi a helyzet..
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #986
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát igen, én is kételkedek a Fanatec DD-s kormányában, nálam is inkább az OSW a cél, esetleg az új AccuForce Pro V2 amikorra kiderül hogy mit képvisel.

  12. #987
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Pont akartam kérdezni, hogy mi a helyzet a tegnap megjelent SimCube fw.-el, azt hittem te már ezt használod egy ideje?!
    Kipróbáltam. Finom.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #988
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Én is, "finomabb" legalább is AC-ban.

  14. #989
    Sziasztok.
    Van egy Thrustmaster T300 RS kormányom. Sajnos nem tudja magát kalibrálni össze vissza csapkod jobbra-balra. ( rémisztő ) A gyári kalibrációs programot már próbáltam, melyet a gyártó honlapjáról töltöttem le. Szervizbe is elküldtem ( reworks szerviz kft ) ott nem tudtak mit kezdeni vele. Mivel nincs márka szervize magyar országon, így felhívtam még pár helyet de mindenhol elutasítottak.
    Ha esetleg lenne valakinek valamilyen információja, hogy ki tudná megjavítani, nagyon hálás lennék ha megosztaná velem.
    Minden megoldás érdekel.
    Ha nincs megoldás, akkor ha valakit érdekel alkatrésznek eladom

  15. #990
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498

    T300 VS G29

    Hali!

    Szükségem lenne némi háttér információra. Jelen pillanatban G29-el nyomom, de nem igazán tetszik. Van valakinek tapasztalata T300RS-el kapcsolatban? Mik a tapasztalatok? Apám vette egyet, de ő PS4-en nyomja, az meg nem ugyanaz.

  16. #991
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Jelen pillanatban G29-el nyomom, de nem igazán tetszik. Van valakinek tapasztalata T300RS-el kapcsolatban? Mik a tapasztalatok? Apám vette egyet, de ő PS4-en nyomja, az meg nem ugyanaz.
    Azért a T300 az már egy komolyabb szint, illetve az AC-ban PS4-en is ugyan az fizika és a FFB van, szóval azzal össze lehet vetni.
    Itt van egy-egy teszt is (T300, G29), de mondjuk mért nem kéred kölcsön, ha már van egy a családban?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 10. 16. 11:45.

  17. #992
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Szükségem lenne némi háttér információra. Jelen pillanatban G29-el nyomom, de nem igazán tetszik. Van valakinek tapasztalata T300RS-el kapcsolatban? Mik a tapasztalatok? Apám vette egyet, de ő PS4-en nyomja, az meg nem ugyanaz.
    DFGT, G25 és G27 után jutottam el a T300-ig és azt mondom, hogy valóban más játékszer. Elsősorban a kifinomultsága meggyőző a Logitech technikához képest. Jóval erősebb is, amit mondjuk pont nem használok ki, de szerintem határozottabban adja az információkat a "kezedbe". Egyértelműen jobb élmény vele vezetni. A gyorsaságot nem hiszem, hogy befolyásolná, nagyjából most is ott küzdök a mezőnyökben, ahol a G27-el tettem, de valóságosabbnak érzem a reakciókat vele.

  18. #993
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Szükségem lenne némi háttér információra. Jelen pillanatban G29-el nyomom, de nem igazán tetszik. Van valakinek tapasztalata T300RS-el kapcsolatban? Mik a tapasztalatok? Apám vette egyet, de ő PS4-en nyomja, az meg nem ugyanaz.

    Szintén most váltottam T300-ra (G27-ről). Sok különbség szerintem nincsen. Ha mindkettő megfelelően be van állítva, akkor komoly eltérést nem érzek FFB-ben. Persze a T300 jobb, érezhetően. Csendesebb is és kidolgozottabb az egész. Ugyanez igaz a pedálokra is (T3PA). Nem tettem bele a gumibakot a fékmodba, mert teszt után úgy döntöttem, hogy nincs semmi értelme. Semmivel nem lett jobb a fékpedál érzés, mivel a playseat pedáltartója amúgy sem fix, van egy kis mozgása. A pedálok érzékenysége is nagyon hasonló, érzésre ez is árnyalatnyival talán pontosabb. Cserébe nem egyszerű a telepítés+konfigurálás. Semmi dráma, de azért nem olyan plug&play mint a Logitech. Szerintem megéri váltani, most már árban is elég baráti.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ... illetve az AC-ban PS4-en is ugyan az fizika és a FFB van...
    Csak konzolon semmit sem tudsz rajta állítani. Alapbeállítás meg olyan, amilyen.

  19. #994
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

  20. #995
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Nekem T300 alcantara van. G25 után más liga érzésre. Nem annyival erősebb, de az egész kellemesebb, de ezt előttem leírták már.
    Viszont, az a rögzítő konzol... egy japán mérnök már rég kardjába dőlt volna ha ilyet kiad a kezéből. Már a legelső kormányomon is ugyanez volt, és már akkor is egy rakás szar volt, és ennél finomabban nem tudok fogalmazni. Nekem pl asztalon van egy merevítés alul körbe, G25nél a kis benyúlású satukkal ugyanúgy megfogta mint bármilyen másik asztalon, na de ez... felakad a merevítésbe, nem tudom betolni annyira hogy a hátsó pereme a kormánynak felüljön, és csúszkál az egész, meg ilyenkor még vertikális irányban is lötyög a konstrukcióból adódóan. Amíg nincs rendes állványom az egészhez valószínű nyomtatok egy pont ide illő alsó konzol darabot a gyári helyére inkább.

  21. #996
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem T300 alcantara van. G25 után más liga érzésre. Nem annyival erősebb, de az egész kellemesebb, de ezt előttem leírták már.
    Viszont, az a rögzítő konzol... egy japán mérnök már rég kardjába dőlt volna ha ilyet kiad a kezéből. Már a legelső kormányomon is ugyanez volt, és már akkor is egy rakás szar volt, és ennél finomabban nem tudok fogalmazni. Nekem pl asztalon van egy merevítés alul körbe, G25nél a kis benyúlású satukkal ugyanúgy megfogta mint bármilyen másik asztalon, na de ez... felakad a merevítésbe, nem tudom betolni annyira hogy a hátsó pereme a kormánynak felüljön, és csúszkál az egész, meg ilyenkor még vertikális irányban is lötyög a konstrukcióból adódóan. Amíg nincs rendes állványom az egészhez valószínű nyomtatok egy pont ide illő alsó konzol darabot a gyári helyére inkább.
    Jogos, a felrögzítés kicsit macerásabb tud lenni, bár nem megoldhatatlan dolog. Én először is adtam kenést a csavarnak (WD 40 vagy valami olaj tökéletes hozzá), az sokat segített, nem próbált a fém a fémbe harapni, ahogyan meghúzom. A másik "házi gyógymód" a tapadás növelése volt, hogy a kormány műanyag és az asztalom fa felülete ne csúszkáljon el. Ennek kiküszöbélésére az asztalra ragasztottam csíkokat erős, szövet hordozójú ragasztószalagból, ami így sokkal puhább, ezáltal kevésbé csúszós felületet ad, mint az asztal önmagában. Így már nemigen mozog el sehova, teljesen stabil.

  22. #997
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Sajnos az asztal moddolása nem megoldható, mert párom a kormánnyal együtt vágna ki
    De amúgy 120 ezer forintocskáért már hadd ne kelljen modolni csak azért hogy egyáltalán használni tudjam.
    Amúgy a rögzítést leszámítva szeretem.

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Jogos, a felrögzítés kicsit macerásabb tud lenni, bár nem megoldhatatlan dolog. Én először is adtam kenést a csavarnak (WD 40 vagy valami olaj tökéletes hozzá), az sokat segített, nem próbált a fém a fémbe harapni, ahogyan meghúzom. A másik "házi gyógymód" a tapadás növelése volt, hogy a kormány műanyag és az asztalom fa felülete ne csúszkáljon el. Ennek kiküszöbélésére az asztalra ragasztottam csíkokat erős, szövet hordozójú ragasztószalagból, ami így sokkal puhább, ezáltal kevésbé csúszós felületet ad, mint az asztal önmagában. Így már nemigen mozog el sehova, teljesen stabil.

  23. #998
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az asztal moddolása nem megoldható, mert párom a kormánnyal együtt vágna ki
    De amúgy 120 ezer forintocskáért már hadd ne kelljen modolni csak azért hogy egyáltalán használni tudjam.
    Amúgy a rögzítést leszámítva szeretem.
    Moddold ugyanígy a kormányt és a felrögzítését!
    Nehéz olyan univerzális megoldást kitalálniuk, hogy mindenhova jó is legyen, erősen szorítson, ne rongálja a felületet, stb... Ráadásul ebben az árkategóriában talán inkább a cockpitre fixen felszerelés a jellemzőbb.

  24. #999
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Üdv. Most szándékozom venni kormányt, logitech G29 vagy T300rs vegyek? Szeretném ha a fékpedálon lenne load/cell is! Ezeknél melyiknek van ilyen? Ha nincs akkor milyen lehetőségem van ilyen pedálra váltani?


    Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  25. #1000
    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv. Most szándékozom venni kormányt, logitech G29 vagy T300rs vegyek? Szeretném ha a fékpedálon lenne load/cell is! Ezeknél melyiknek van ilyen? Ha nincs akkor milyen lehetőségem van ilyen pedálra váltani?
    Egyik sem loadcell-es, de a G29-é átalakítható PTR-moddal, ha jól tudom. Cserébe a T300RS kormánya jobb, de a pedálja nem alakítható át. Szóval 22-es csapdája

Oldal: 40 / 57 ElsőElső ||| 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •