Oldal: 49 / 57 ElsőElső ||| 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.201 - 1.225 (1404 összesen)
  1. #1201

    Kormányt, de milyet ?

    Sziasztok !

    DFGT ről indítottam kicsit több mint egy éve AC vel.

    Decemberben megleptem magam egy load cellás G25 el. (Nagyon jó érzés használni).

    A kérdés, milyen kormányt vegyek mellé ?.

    T300 ban gondolkodom. Vagy legyen egy Logitech ?
    A T300 különböző változataiban a látható különbségeken kívül (pedál, és a rim )
    van különbség a kormány mechanikában ?


    Jenő

  2. #1202
    Idézet Eredetileg eger.jeno írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    DFGT ről indítottam kicsit több mint egy éve AC vel.

    Decemberben megleptem magam egy load cellás G25 el. (Nagyon jó érzés használni).

    A kérdés, milyen kormányt vegyek mellé ?.

    T300 ban gondolkodom. Vagy legyen egy Logitech ?
    A T300 különböző változataiban a látható különbségeken kívül (pedál, és a rim )
    van különbség a kormány mechanikában ?


    Jenő
    A T300 ugyanazt a "bázis-egységet" tartalmazza, csak különböző kormányokat húzhatsz rá, illetve a Thrustmaster különböző csomagjaiban van hozzá 2 és 3 pedálos pedálszett is. Az Alcantara kormány tudtommal a legnagyobb átmérőjű, nekem is az van. Előtte a T300RS kormánya volt, az 2-3 centivel kisebb. Szóval a kérdésedre a válasz: minden T300... kormány alapja ugyanaz, csak a kormánykerék más.

  3. #1203
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A T300 ugyanazt a "bázis-egységet" tartalmazza, csak különböző kormányokat húzhatsz rá, illetve a Thrustmaster különböző csomagjaiban van hozzá 2 és 3 pedálos pedálszett is. Az Alcantara kormány tudtommal a legnagyobb átmérőjű, nekem is az van. Előtte a T300RS kormánya volt, az 2-3 centivel kisebb. Szóval a kérdésedre a válasz: minden T300... kormány alapja ugyanaz, csak a kormánykerék más.

    Köszönöm !

    Akkor az alcantara lesz a cél..

  4. #1204
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg eger.jeno írta Hozzászólás megtekintése
    T300 ban gondolkodom. Vagy legyen egy Logitech ?
    Nem véletlen hogy a G29-et lassan féláron árulják. T300 egyértelműen jobb. De a választás nyilván azon is múlik hogy mik az egyéni szempontok.

  5. #1205
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A Thrustmaster új zászlóshajóival van valakinek bármilyen tapasztalta?

    TS-PC Racer
    T-GT


    Köszi

  6. #1206
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Thrustmaster új zászlóshajóival van valakinek bármilyen tapasztalta?

    TS-PC Racer
    T-GT


    Köszi
    TS-PC-vel látszólag sok a probléma (alap TM tapasztalatokhoz képest is), elektronikailag rossz konstrukciónak tűnik, csak nagyon jó gariztatási feltételekkel javasolt.
    T-GT meg kifejezetten Gran Turismo-hoz lett fejlesztve, ami extrát tud, azt semmilyen más szoftverrel nem tudod kihasználni. Esztétikailag ízlés kérdése.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  7. #1207
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    TS-PC-vel látszólag sok a probléma (alap TM tapasztalatokhoz képest is), elektronikailag rossz konstrukciónak tűnik, csak nagyon jó gariztatási feltételekkel javasolt.
    T-GT meg kifejezetten Gran Turismo-hoz lett fejlesztve, ami extrát tud, azt semmilyen más szoftverrel nem tudod kihasználni. Esztétikailag ízlés kérdése.
    Köszi... engem elsősorban az érdekelne, érzésre milyenek?
    Külföldi beszámolókat találok róluk, csak érdekelne, hogy van-e valakinek személyes tapasztalata.

  8. #1208
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    A Fanatec elkezdte kiszállítani a Podium bázisokat:

    Ez az a termék ahol az 5 ezrelék meghibásodás nem volt megengedett.
    Két sort azért ide tennék a felhasználói útmutatóból:
    "The recommended operation time of the wheel with continuous force feedback activity is 1 hour.
    Excessive use may cause health risks. We recommend to take a break of 5 minutes every 20minutes, and do not drive for more than 2 hours per day."

  9. #1209
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Excessive use may cause health risks. We recommend to take a break of 5 minutes every 20minutes, and do not drive for more than 2 hours per day."
    LOL
    Ennek így mi értelme van?
    Ez így csak egy tech demo

    És gondolom nem ingyen adják

  10. #1210
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    "The recommended operation time of the wheel with continuous force feedback activity is 1 hour.
    Excessive use may cause health risks. We recommend to take a break of 5 minutes every 20minutes, and do not drive for more than 2 hours per day."
    Ez olyan, mint amikor egy sorreklamban odairjak, hogy "Fogyaszd felelosseggel!"

    Persze, azert lehet kapni rekeszben, meg 50 literes hordoban...

  11. #1211
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    A Fanatec elkezdte kiszállítani a Podium bázisokat:

    Ez az a termék ahol az 5 ezrelék meghibásodás nem volt megengedett.
    Két sort azért ide tennék a felhasználói útmutatóból:
    "The recommended operation time of the wheel with continuous force feedback activity is 1 hour.
    Excessive use may cause health risks. We recommend to take a break of 5 minutes every 20minutes, and do not drive for more than 2 hours per day."
    Ezt mindegyik bazisukhoz írjak... Viccesek
    De mondjuk még ez a tanács se mindig segít, mert az ő bazisaik meg akkor is elromlani ha nem használod jó ideig

    Majd azert élménybeszámoló jöhet a podiumrol... H milyen az osw-dhez képest...

  12. #1212
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    A Fanatec május hetedikén még rátesz kicsit az árakra(és ez nem vicc)
    https://www.fanatec.com/forum/discus...for-dd1#Item_2
    de legalább a terméken ami elvileg nem romolhat el, nő a garancia

  13. #1213
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Vettem egy fana v2.5 kormanyt,de valamit elrontottam a frissitessel,es azota nem latja a pc a kormanyt,illetve amikor kallibralna magat ,akkor megall a kozepallastol ballra 45fokban,es azt irja hogy Cal
    Mit kell csinalni?
    Köszi

  14. #1214
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Vettem egy fana v2.5 kormanyt,de valamit elrontottam a frissitessel,es azota nem latja a pc a kormanyt,illetve amikor kallibralna magat ,akkor megall a kozepallastol ballra 45fokban,es azt irja hogy Cal
    Mit kell csinalni?
    Köszi
    Nincs gond, csak meg kell mutatni neki hol van a középállás. Cal mint calibration.
    Ha beállitottad középre, akkor meg kell nyomni valamelyik 2 gombot a kormányon nyugtázásképpen.
    Nézd meg a leírásban melyik 2 gomb kell, én sem tudom fejből sosem.

    Drivert meg töröld és tedd újra, az szokott segíteni, de azbis lehet, hogy kalibrálás és pc restart után jó lesz.
    Utoljára módosította: latoo; 2019. 07. 05. 16:50.

  15. #1215
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Vettem egy fana v2.5 kormanyt,de valamit elrontottam a frissitessel,es azota nem latja a pc a kormanyt,illetve amikor kallibralna magat ,akkor megall a kozepallastol ballra 45fokban,es azt irja hogy Cal
    Mit kell csinalni?
    Köszi

    Szia!

    Ilyenem van, átállt xbox módra, vissza kell tenni PC-módra és akkor lehet konfigolni, xbox gomb és azegyik felette lévő gombot egyszerre nyomd meg amig a led a bekapcsoló gombon nem lesz piros, akkor van PC módban, ha zöld akkor xbox módon van.

  16. #1216
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Ilyenem van, átállt xbox módra, vissza kell tenni PC-módra és akkor lehet konfigolni, xbox gomb és azegyik felette lévő gombot egyszerre nyomd meg amig a led a bekapcsoló gombon nem lesz piros, akkor van PC módban, ha zöld akkor xbox módon van.
    Ja igen az xbox mód még bekavarhat.
    De szoftverfrissités után mindig kéri a kormány közép kalibrálást.

  17. #1217
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja igen az xbox mód még bekavarhat.
    De szoftverfrissités után mindig kéri a kormány közép kalibrálást.


    Köszi srácok a segítséget!
    Sikerult megoldani (-:

  18. #1218
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Házi készítésű szervós kormányt, cellás pedált készített egy magyar gyerek. Elég szép precíz munka. Funkcionalitás mindenek elött.
    https://logout.hu/cikk/szimulator_ko...pitese_pc-hez/

  19. #1219
    A Hungaroringen, a szurkolói zónában ki van állítva néhány Fanatec kormány (és pedálsor). Ki lehet próbálni, hogy milyenek, legalább is érzésre. Nekem sajnos majdnem mind csalódást keltő! Alig érem el a váltófüleket, pedig átlagos kézméretem van, pedélálok közel pedig nénelyik olyan, mint a szivacs. Szóval egy darabig nem váltom le a jó öreg G25-öt

  20. #1220
    Rég volt Fanatec kormányom, de emlékeim szerint a BMW kormányon és az F1-en is állítható a váltófül távolsága. A pedálhoz többféle keménységű gumis szivacsot is kapni, vagy tehetsz bele keményebb gumit is.
    iRacing

  21. #1221
    Sziasztok!

    Egy öreg DFGT-t használok egy 350mm-es kormánnyal(gombok száma a kormányon 0). Lassan szeretnék vmi újabb, jobb technikára váltani. T300 lenne az ideális választás. Abból is az Alcantara (ha jól tudom az 300mm). Szerintetek használhatóságban, élményben visszalépés a 300mm? Tudom, hogy a T300-ra is akármilyen kormányt rá lehet faragni csak akkor gombokat veszítek a kormányon. Szerintetek?

  22. #1222
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy öreg DFGT-t használok egy 350mm-es kormánnyal(gombok száma a kormányon 0). Lassan szeretnék vmi újabb, jobb technikára váltani. T300 lenne az ideális választás. Abból is az Alcantara (ha jól tudom az 300mm). Szerintetek használhatóságban, élményben visszalépés a 300mm? Tudom, hogy a T300-ra is akármilyen kormányt rá lehet faragni csak akkor gombokat veszítek a kormányon. Szerintetek?
    Szerintem a T300 akármilyen kormánnyal fényéveket ver a DFGT-re vezetési élményben.
    Egyébként már elég sokan használják, próbálj ki egyet ismerősnél.

  23. #1223
    Nekem még csak nem is az Alcantara, hanem az alap rim van, de szerintem nem zavaró, hogy lényegesen kisebb egy valós kormánynál. Én is pont DFGT-ről váltottam, élményben elég jelentős a különbség, nekem annak idején kellett is egy-másfél hónap, mire teljesen átszoktam, mondjuk az egy olyan időszak volt, amikor nem volt kapacitásom rendszeresen, jól felkészülten szimulátorozni.

  24. #1224
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a T300 akármilyen kormánnyal fényéveket ver a DFGT-re vezetési élményben.
    Egyébként már elég sokan használják, próbálj ki egyet ismerősnél.
    Kipróbálásra nincs lehetőség, elhiszem, hogy sokkal jobb. Az átmérő érdekelne, hogy számít e azaz 5cm.

  25. #1225
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbálásra nincs lehetőség, elhiszem, hogy sokkal jobb. Az átmérő érdekelne, hogy számít e azaz 5cm.
    használhatósággal nem lesz gond szerintem...
    minden probléma nélkül váltok a 32 cm-es bmw rimről az 28 cm-es f1 rimre és vissza..nem zavaró egyáltalán a méretbeli különbség..
    a 30 cm-es kerek rim már teljesen jó szerintem...nekem is volt 35 centis kormány t300-on és jobban kedveltem mint a gyári rimet (a sima 28 cm-es volt) , de az alcantara rimet szeretni fogod nagyon szerintem ...plusz ugye bázisban óriási ugrás lesz és szerintem azzal leszel elfoglalva

Oldal: 49 / 57 ElsőElső ||| 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •