Találatok: 1 - 17 (17 összesen)
  1. #1

    Thrustmaster T-LCM PEDALS

    Thrustmaster is erősít pedál fronton?



    Utoljára módosította: balage06; 2020. 01. 21. 12:01.

  2. #2
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Thrustmaster is erősít pedál fronton?



    Azert ranezesre a fanatec alatt van minosegben. Ha az ara mondjuk 20k akkor megerheti. Egyaltalan load cellas ez?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  3. #3
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Azert ranezesre a fanatec alatt van minosegben. Ha az ara mondjuk 20k akkor megerheti. Egyaltalan load cellas ez?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    A doboz szerint az.


  4. #4
    A T3PA-t lehet önmagában 37k-ért megvenni jelenleg, csak mondom.

  5. #5
    Itt a hivatalos bejelentés is, az ajánlott fogyasztói ár 200€

    Utoljára módosította: balage06; 2020. 02. 13. 19:02.

  6. #6
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a hivatalos bejelentés is, az ajánlott fogyasztói ár 200€


    Kiváncsi leszek SIMPIT-ben azért jókat mondtak róla

  7. #7
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Kiváncsi leszek SIMPIT-ben azért jókat mondtak róla
    Meglátjuk, sokak szerint Hall-szenzorokkal időtállóbb lehet a Fana potis megoldásánál és árban is épp a CSL Elite alá lőttek. Az egyetlen dolog, ami annyira nem tetszik a tesztekben, hogy láthatóan használat közben a pedálok itt is picit tudnak oldalra mozogni/fordulni, de ha azt vesszük a T3PA-m is él még két év intenzív használat után.

  8. #8
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek!
    A köztes szint pénzkidobás valójában

    Marad a T300 ma jön meg hozzá az új T-LCM pedál na arra kiváncsi leszek

  9. #9
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Marad a T300 ma jön meg hozzá az új T-LCM pedál na arra kiváncsi leszek
    Na arról jöhet majd vélemény.

  10. #10
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na arról jöhet majd vélemény.
    Röviden brutál jó. Bőven hozza a fanatech szintet. Hosszabban talán holnap1 órát mentem vele edsig!

  11. #11
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Röviden brutál jó. Bőven hozza a fanatech szintet. Hosszabban talán holnap1 órát mentem vele edsig!
    Na így hogy már 1-2 órát mentem vele abszolút pozitív a dolog a pedál mellé jár egy imbusz, pár + rugó és gumibak amikkel lehet variállni a fék paramtéreit alapból a medium van beleszerelve, én hagytam így mert nekem pont tökéletes. Amit le kell hozzá tölteni SW-t nagyon frankó lehet deadzoneokat állítani illetve a fékpedálnál azt hogy milyen erővel szeretnéd használni tehát milyen erősségnél legyen 100% a játékokban, ez szerintem nagyon jó dolog nekem az alap 70 (kg?) sok volt így visszább vettem és már kezdem tökéletesnek találni a beállítást a pedál amennyiben ugye külön USB-n használjuk( igazából nincs értelme nem így használni mert így a felbontása is nagyobb 16-bit) elmenti így ki-be dugdozások után is megmarad a beállítás benne.

    Maga a szerkezet már kézbevételkor érződik hogy ez már azért nem az egyszerű hobbi műanyag van súlya rendesen. A pedálok nem mozognak oldalra használat közben legalábbis ezt nem érezni, kézzel lehet mozgatni oldalra 1-2mm-ert de az nem életszerű szóval evvel nem foglalkoznék. 43-as átlagos méretű lábam van de sztem 45-46os lábméretig a pedálok hosszával sem lehet baj mivel én kb a pedáloknak az alját nyomkodom

    Hogy ne csak a fékről beszéljek a gáz és a kuplung(ezt mondjuk sztem havonta 5x ha lenyomom azt is véletlenül ha nem ETS-ezek) szóval ezek a pedálok is magsabb minőséget képviselnek mint az alap 2 vagy t3pa pedálok van rendes ellenállásuk rendes pedálútjuk sokkal jobban érezhetőek adagolhatóak.

    Negatívumok:

    Mivel fém az egész és én zokniban játszom nekem hideg
    Ha nagyon erősre állítjuk a féket és tiprjuk és nincs cockpit vagy valami am ivel fixen reögzítjük hajlamos megbillenni Jelenleg még meg nem jön a "cocokpit" addig egy "szép" kis hiltiszalagos megoldással rögzítettem a hamarosan amúgy is cserére kerülő laminált padlóhoz


    Szóval összeségében abszolút pozitív a cucc ennél többre igazából egy szimben semmi szükség, nem érzek semilyen különbséget mondjuk a Hyper-es szimulátorokban található gondolom Fanatech pedálokhoz.

  12. #12
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

    Thrustmaster T-LCM PEDALS

    Megjöttek az első darabok, az Alzán 73 090 Ft -os induló árral, ami a 200 eurós árat nézve nem is rossz (meg a 360 feletti eurót)



  13. #13
    Akkor már átmozgattam ide az eddigi hozzászólásokat, ha már én kezdtem rossz helyen az eredeti beszélgetést.

  14. #14
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A videót látva a Fanatec CSL Elite-nél sokkal jobban testre szabható, mert itt az egyek pedálok közelebb hozhatóak. A fék pedál is szélesebb ami kedvez a heel and toe-nak. Sokkal kevesebb mondjuk a fém benne, az alap gyakorlatilag müanyag és a rugós megoldás se biztos hogy időtálló (Gáz és kuplung rugó elég vékonyka).

    Mindenesetre szivesen kipróbálnám

  15. #15
    Sziasztok!

    Van jelenleg a piacon olyan load cell-es pedál amit ehhez hasonló árban adnak? Fanatec CSL Elitet láttam még de ahhoz már nem árulnak load cell kiegészítőt.

  16. #16
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg norbikra írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van jelenleg a piacon olyan load cell-es pedál amit ehhez hasonló árban adnak? Fanatec CSL Elitet láttam még de ahhoz már nem árulnak load cell kiegészítőt.
    Szia,

    A Fanatec CSL Load Cell pedál elméletileg már néhány tesztelőhöz eljutott, szóval hamarosan arról is lesz hír, illetve remélhetőleg árcédula is. Egyébként az alap szett is nagyon pöpec, csak hát az a fránya fékpedál...

  17. #17
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    A Fanatec CSL Load Cell pedál elméletileg már néhány tesztelőhöz eljutott, szóval hamarosan arról is lesz hír, illetve remélhetőleg árcédula is. Egyébként az alap szett is nagyon pöpec, csak hát az a fránya fékpedál...
    https://youtu.be/H_-Ve1JbHmE

    Kíváncsi leszek, hogy mikor jönnek az összehasonlító videók.


    Azért be van korlátozva ez a CSL LC pedál (nem állítható 60 kg az LC, 12 bites felbontás), mert úgy tudom léteznek már készletek a TLCM Pedálhoz, amivel jobbá lehet tenni...

    Meglátjuk

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •