Oldal: 4 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (353 összesen)

Téma: HGPLM versenybíróság

  1. #76
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Figyelem, figyelem!

    Felhívjuk minden kedves versenyzőtársunk figyelmét, hogy a Kiss Zoltán emlékkupa utolsó Watkins Glen-i versenyén esetlegesen elkövetett szabálytalanságokért a versenybíróság időbüntetéseket fog kiszabni.
    • FIGYELMEZTETÉS = 10 MP
    • UTOLSÓ RAJTHELY = 20 MP

  2. #77
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    A Kiss Zoltán Emlékkupa - Watkins Glen futam replay-ét megvizsgálva a versenybíróság a következő döntéseket hozta:

    Juhász Tamás
    : 04:35-nél a Loop féktávján hibázik, minek következtében kiüti a versenyből Balog Szabolcsot. Ezért 10 mp időbüntetést kap a versenyidejéhez.

    Krajsek Milán: 18:13-nál szintén a Loop-nál Milán hibázik és kiüti az előtte haladó Juhász Tamást. Ezért neki is 10 mp időbüntetés jár.

    Balog Szabolcs: 21:25-nél a Loop kanyar bejáratánál hátulról belemegy Babinszki Gábor autójába, majd gondolkodás nélkül továbbhajt. Mivel a versenybíróság alapelve, hogy ugyanazon vétségek ismételt elkövetése mindig eggyel súlyosabb büntetést von maga után, ezért ez a manőver azt jelenti, hogy Balog Szabolcsot pontfelezéses büntetéssel sújtjuk. (A WG-n szerzett pontjait illetőleg, tehát 9 helyett 4.5 pont jár neki)

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #78
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A Kiss Zoltán Emlékkupa - Watkins Glen futam replay-ét megvizsgálva a versenybíróság a következő döntéseket hozta:

    Juhász Tamás
    : 04:35-nél a Loop féktávján hibázik, minek következtében kiüti a versenyből Balog Szabolcsot. Ezért 10 mp időbüntetést kap a versenyidejéhez.

    Krajsek Milán: 18:13-nál szintén a Loop-nál Milán hibázik és kiüti az előtte haladó Juhász Tamást. Ezért neki is 10 mp időbüntetés jár.

    Balog Szabolcs: 21:25-nél a Loop kanyar bejáratánál hátulról belemegy Babinszki Gábor autójába, majd gondolkodás nélkül továbbhajt. Mivel a versenybíróság alapelve, hogy ugyanazon vétségek ismételt elkövetése mindig eggyel súlyosabb büntetést von maga után, ezért ez a manőver azt jelenti, hogy Balog Szabolcsot pontfelezéses büntetéssel sújtjuk. (A WG-n szerzett pontjait illetőleg, tehát 9 helyett 4.5 pont jár neki)
    Eredmény és pontverseny javítva a honlapon.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #79
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A Kiss Zoltán Emlékkupa - Watkins Glen futam replay-ét megvizsgálva a versenybíróság a következő döntéseket hozta:

    Juhász Tamás
    : 04:35-nél a Loop féktávján hibázik, minek következtében kiüti a versenyből Balog Szabolcsot. Ezért 10 mp időbüntetést kap a versenyidejéhez.

    Krajsek Milán: 18:13-nál szintén a Loop-nál Milán hibázik és kiüti az előtte haladó Juhász Tamást. Ezért neki is 10 mp időbüntetés jár.

    Balog Szabolcs: 21:25-nél a Loop kanyar bejáratánál hátulról belemegy Babinszki Gábor autójába, majd gondolkodás nélkül továbbhajt. Mivel a versenybíróság alapelve, hogy ugyanazon vétségek ismételt elkövetése mindig eggyel súlyosabb büntetést von maga után, ezért ez a manőver azt jelenti, hogy Balog Szabolcsot pontfelezéses büntetéssel sújtjuk. (A WG-n szerzett pontjait illetőleg, tehát 9 helyett 4.5 pont jár neki)
    A büntetésem teljesen jogos, és ezúton kérek elnézést Juhász Tamástól,
    a meggondolatlan manőverem miatt!

  5. #80
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Prekvalifikáció

    A szabályzatban a következő változtatás történt:

    amennyiben egy futam előtt, 21:00-kor 19-nél több indulni szándékozó jelenik meg a VROC chatroom-ban, akkor a mezőnyt két részre osztjuk. Egyik felük a HGPLM szerveren, másik felük a britektől kölcsönvett Groundhog szerveren fut egy 20 perces előkvalifikációt. Ezek után az időket összesítjük, és a legjobb 15 pilóta indulhat a HGPLM szerveren, a többiek (legalább 5-en) pedig a Groundhog-on folytatják. A folytatásban 30 perc kvalifikáció következik (Nürburgring-en, Spa-n és Solitude-on 40 perc), ez dönti el a rajtsorrendet. A futam ezek után a megszokott módon zajlik le. A Groundhog (B) szerver helyezettjei nem kapnak pontokat!

    Amennyiben valaki késve érkezik, az előkvalifikációra minden további nélkül csatlakozhat, ha azonban azt is lekési (kb. 21:20), csak a B-n folytathatja!

    Amennyiben pont 19-en indulunk, a későknek nincsen hely, így lehetőség szerint érdemes előre bejelenteni a késést, vagy ha valami váratlan esemény történik (vihar, áramszünet), azt érdemes egyéb úton jelezni.

    Megkérünk mindnekit, hogy kb. 20:55-kor már legyen a VROC chatroomban, ezzel gyorsítva és megkönnyítve a folyamatot.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  6. #81

    Re: HGPLM versenybíróság

    Én nem tudok jelezni VROC Chatroomban de ha vmelyik VB tagnak szólok MSNen hogy indulnék az jó?
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  7. #82
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation Re: Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    A szabályzatban a következő változtatás történt:

    amennyiben egy futam előtt, 21:00-kor 19-nél több indulni szándékozó jelenik meg a VROC chatroom-ban, akkor a mezőnyt két részre osztjuk. Egyik felük a HGPLM szerveren, másik felük a britektől kölcsönvett Groundhog szerveren fut egy 20 perces előkvalifikációt. Ezek után az időket összesítjük, és a legjobb 15 pilóta indulhat a HGPLM szerveren, a többiek (legalább 5-en) pedig a Groundhog-on folytatják. A folytatásban 30 perc kvalifikáció következik (Nürburgring-en, Spa-n és Solitude-on 40 perc), ez dönti el a rajtsorrendet. A futam ezek után a megszokott módon zajlik le. A Groundhog (B) szerver helyezettjei nem kapnak pontokat!

    Amennyiben valaki késve érkezik, az előkvalifikációra minden további nélkül csatlakozhat, ha azonban azt is lekési (kb. 21:20), csak a B-n folytathatja!

    Amennyiben pont 19-en indulunk, a későknek nincsen hely, így lehetőség szerint érdemes előre bejelenteni a késést, vagy ha valami váratlan esemény történik (vihar, áramszünet), azt érdemes egyéb úton jelezni.

    Megkérünk mindnekit, hogy kb. 20:55-kor már legyen a VROC chatroomban, ezzel gyorsítva és megkönnyítve a folyamatot.

    Annyit tennék ehhez még hozzá, hogy aki a B szerveren indul, az technikailag a "nem indult" kategóriába fog esni, azaz nem veszít és nem is kap kreditpontot.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #83
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudok jelezni VROC Chatroomban de ha vmelyik VB tagnak szólok MSNen hogy indulnék az jó?
    Számolunk állandó plusz 1-el, ahogy eddig is ; ). Csak a VROC chat menjen mindig!
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  9. #84

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Számolunk állandó plusz 1-el, ahogy eddig is ; ). Csak a VROC chat menjen mindig!
    Okés de nekem a VROC chat se megy (router a hibás....)
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  10. #85
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Okés de nekem a VROC chat se megy (router a hibás....)
    Tudom, veled számolunk.

    Úgy értettem általában menjen a chat, a többi ember miatt. Este Pau? Ne csak a fórumon settenkedj! : )
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  11. #86
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: HGPLM versenybíróság

    Nem akadékoskodni akarok, de szerintem összesíthetnénk a két szerver eredményt, és esetleg B szerveresek is kapnának pontokat. Pl. ha az A szerverröl kiesnek pontszerzök is, elég bosszantó lenne a B szerveren jó eredményt elérni és DNF minösítést kapni.

    Persze elöször érjük el a 19-es indulólétszámot
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  12. #87
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akadékoskodni akarok, de szerintem összesíthetnénk a két szerver eredményt, és esetleg B szerveresek is kapnának pontokat. Pl. ha az A szerverröl kiesnek pontszerzök is, elég bosszantó lenne a B szerveren jó eredményt elérni és DNF minösítést kapni.

    Persze elöször érjük el a 19-es indulólétszámot
    Laci, a B szerver semmiképp nem kaphat pontot! Ami a briteknél a '65-ös bajnokságban szokott történni két szerver esetén, az itt biztosan nem állja meg a helyét. Azaz a versenyidő alapján nem lehet összefésülni a két eredményt. Mert amíg náluk hasraütéssel megy/ment a mezőny kettéosztása, addig nálunk erősorrend alapján történik majd a besorolás.

    Ha összesítenénk is az eredményeket, azt csakis úgy lehetne, hogy a HGPLM szerver teljes létszáma (kiesőkkel együtt) után következne a B szerver eredménye. Ez technikailag kicsit nehézkes, de leteszteltem, hogy fel tudja-e dolgozni a honlap és végülis működik.

    Ezzel a megoldással viszont a B szerveresek kreditpontja is változna (a helyezés miatt +4). Ez lehet, hogy nem lenne rossz.

    Továbbítottam a felvetést a versenyigazgatóság felé.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #88
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, a B szerver semmiképp nem kaphat pontot! Ami a briteknél a '65-ös bajnokságban szokott történni két szerver esetén, az itt biztosan nem állja meg a helyét. Azaz a versenyidő alapján nem lehet összefésülni a két eredményt. Mert amíg náluk hasraütéssel megy/ment a mezőny kettéosztása, addig nálunk erősorrend alapján történik majd a besorolás.

    Ha összesítenénk is az eredményeket, azt csakis úgy lehetne, hogy a HGPLM szerver teljes létszáma (kiesőkkel együtt) után következne a B szerver eredménye. Ez technikailag kicsit nehézkes, de leteszteltem, hogy fel tudja-e dolgozni a honlap és végülis működik.

    Ezzel a megoldással viszont a B szerveresek kreditpontja is változna (a helyezés miatt +4). Ez lehet, hogy nem lenne rossz.

    Továbbítottam a felvetést a versenyigazgatóság felé.
    Magam részéről nem zárkózom el az elméleti lehetőség elől. Ha előfurdul valamikor, majd megnézzük, hogy van-e értelme egyesíteni, illetve milyen következményekkel jár. Sajnos igaz amit Jani ír, akár visszaélésekre adhat lehetőséget. Ha valakinek a futam előtt 1 kreditje volt, végiggurul a B-n BRM-el, és megkapja a 4 kreditet, újra mehet jó auóval.
    Azonban nyilván más szempontok is vannak:
    például ahogy néhány juniort elnézek, akár én magam is kiköthetek a B-n Namost ha vki végigküzdi ott a futamot, annyival honorálhatjuk, hogy valóban helyezett lesz, bekerül a futam a statisztikáiba, stb.
    Szóval dolgozunk a megoldáson.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #89
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGPLM versenybíróság

    Micsoda kellemes problémákkal kell megküzdenie a szervezőségnek Valóban reális esély van arra hogy 19-nél többen leszünk? Nem is emlékszem mikor láttam utoljára full gridet a HGPLM-ben
    Babinszki Gábor

  15. #90
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Komolyan van rá esély. A februári évadnyitón is asszem 15-en voltunk, azóta Jani begyűjtött jópár juniort, néhány régebbi GPL-es visszatérésére is van esély, meg 1-2 ember, aki GTR és egyéb helyekről jelezte, hogy jönne szívesen.
    Szóval igen, ilyenekkel kell foglalkozni, hogy mi van ha a full gridtől is többen leszünk

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #91
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Micsoda kellemes problémákkal kell megküzdenie a szervezőségnek Valóban reális esély van arra hogy 19-nél többen leszünk? Nem is emlékszem mikor láttam utoljára full gridet a HGPLM-ben
    Szerintem reális esély van rá. Jani ezzel a junioros ötletével beletalált a tutiba!

  17. #92
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Tisztelt versenyzőtársak!

    A versenybíróság megtekintette a Monacói futam replay-ét, és hosszas elemzések után az alábbi büntetések kerülnek kiosztásra:

    - Vörös Tamás a 6:06 és 6:23-ért elkövetett szabálytalanságokért 1 figyelmeztetésben részesül

    - Porczió László az 1:57, 34:25 és 44:48-nál elkövetett hibáiért szintén 1 figyelmeztetésben részesül

    - Az 1. körben a Loews hajtűkanyarban történtekért Balog Szabolcs és Varga Ádám egyaránt felelősek, és mivel ütközésük következtében majd az egész mezőnyt érintő tömegkarambol alakult ki, mindketten utolsó rajthelyes büntetést kapnak a következő bajnoki versenyre (Spa).

    Voltak még egyéb események is, de úgy gondoltuk, hogy a nem túl komoly esetek büntetésétől nyitófutamra való tekintettel elállunk. De tessék körültekintőbben menni. (Értem ezt saját magamra is)


    Sikeres felkészülést, és balesetmentes versenyeket mindenkinek a továbbiakra!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #93
    Horváth Sándor Regisztrált Horváth Sándor logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 26.
    Üzenetek
    102

    Re: HGPLM versenybíróság

    Amit én láttam:
    Szabolcs a Loews kijárata után nagyívben fordult ki és erőteljesen húzott balra hogy Ádám Ferrarijával az ütközést elkerülje, de mivel elég szűk a pálya azon része ezért a karambol elkerülhetetlen volt.De mindenképp próbálta elkerülni az ütközést és ezért szerintem nem kell őt az utolso helyre száműzni a Belga Nagydíjon.

  19. #94
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Horváth Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Amit én láttam:
    Szabolcs a Loews kijárata után nagyívben fordult ki és erőteljesen húzott balra hogy Ádám Ferrarijával az ütközést elkerülje, de mivel elég szűk a pálya azon része ezért a karambol elkerülhetetlen volt.De mindenképp próbálta elkerülni az ütközést és ezért szerintem nem kell őt az utolso helyre száműzni a Belga Nagydíjon.
    Kedves Sándor!

    Megkeresel privátban ugyanezzel a véleményeddel, én lényegretörően elmondom miért kapta Szabi a büntetést (holott egyáltalán nem kellene magyarázkodnom emiatt), majd hallgatsz. Ezután beírod ugyanezt ide a fórumra. Csak nem értem milyen céllal?

    1. Nem te vagy az illetékes.
    2. Még csak nem is vagy tagja a ligának, nem értem miért zavar ez téged?
    3. Ha Szabi jönne hozzánk, elmondanánk neki mi miért volt. Ha nem tudjuk meggyőzni, nem tudom, mondjuk fellebezik, de nemigen változik meg a látásmódunk.

    Szóval ha jogos panasz érkezik a versenybíróságra vonatkozólag, állunk elébe, demokrácia van, de így ebben a formában részedről nem érzem ezt megalapozottnak.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #95
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Horváth Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Amit én láttam:
    Szabolcs a Loews kijárata után nagyívben fordult ki és erőteljesen húzott balra hogy Ádám Ferrarijával az ütközést elkerülje, de mivel elég szűk a pálya azon része ezért a karambol elkerülhetetlen volt.De mindenképp próbálta elkerülni az ütközést és ezért szerintem nem kell őt az utolso helyre száműzni a Belga Nagydíjon.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #96
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Horváth Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Amit én láttam:
    Szabolcs a Loews kijárata után nagyívben fordult ki és erőteljesen húzott balra hogy Ádám Ferrarijával az ütközést elkerülje, de mivel elég szűk a pálya azon része ezért a karambol elkerülhetetlen volt.De mindenképp próbálta elkerülni az ütközést és ezért szerintem nem kell őt az utolso helyre száműzni a Belga Nagydíjon.


    Nézd meg még egyszer, hátha azt is látni fogod, hogy ott azért szűkebben is el lehetett volna fordulni, nézz akár engem . Első körben a biztonságot mindenkinek nagyon szem előtt kell tartania, ők ketten ezt most elmulasztották.

    Azzal, hogy erőlteljesen húzott balra, mit kellene kezdenünk? Ha kifékezéskor elmérem, és teljesen alászedett első kerekekkel ütök ki valakit, akkor nem vagyok bűnös, mert megpróbáltam elkerülni? Azt kellett volna elkerülni, hogy olyan szituációba kerüljön, ahonnan teljesen alászedett kerekekkel sem menekül (azért gázelvétellel valószínűleg lehetett volna ott élesebben fordulni).

    Azt, hogy ki mennyire illetékes, már Gyula tisztázta, ennek ellenére természetesen mindenki véleménye számít, különböző súllyal. Az ítélet pedig természetesen marad.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  22. #97
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Szerintem nagyon korrekt ítélet született.

  23. #98

    Re: HGPLM versenybíróság

    Megnéztem a replayt többször is és úgy gondolom hogy TÉNYLEG KORREKT itélet született! Én is bennevoltam a dologban ugyanúgy mint Ádám! És tényleg Sanyi: ha Nekem problémám lesz azt én beirom!

    Úgy gondolom mindenki ismer engem annyira hogyha Nekem valami bajom van azt leirom

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  24. #99
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    A HGPLM15 - Spa futam replay-ét megvizsgálva a versenybíróság a következő döntéseket hozta:

    Porczió László:
    • A rajtbalesetért figyelmeztetésben részesül és mivel a szezon során ez a 2. figyelmeztetése a következő versenyre utolsó rajthelyes büntetést kap.
    Szóbeli figyelmeztetést kap sportszerűtlen vezetésért:
    (A szóbeli figyelmeztetés nem jár következménnyel a szezon folytatására, ezzel csak az adott pilóta figyelmét szeretnék felhívni, hogy máskor más megoldást válasszon az adott helyzetben)

    Brixel László - 11:34
    Posta János - 02:11
    Balogh Szabolcs - 31:04


    1 db figyelmeztetéssel rendelkező pilóták:
    (a 2. figyelmeztetés=utolsó rajthely)
    • Vörös Tamás

  25. #100

    Re: HGPLM versenybíróság

    Ez most Nekem nem egyértelmű. Tehát BXL-nek Janinak és Nekem van egy szóbelink? Amúgy h nélküli Balog vagyok Ádám
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


Oldal: 4 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •