Oldal: 3 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (353 összesen)

Téma: HGPLM versenybíróság

  1. #51
    Vörös Tamás Regisztrált TomV logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 14.
    Város
    Gellénháza
    Életkor
    39
    Üzenetek
    131

    Re: HGPLM versenybíróság

    Ok tudomásul vettem.

  2. #52
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Kiss Zoltán Emlékkupa - Monza futam incidenseit megvizsgálva a versenybíróság a következő döntést hozta:

    Balog Szabolcs:
    • 05:12 - Ütközik Fejes Gabóval, mert középre sodródik. Büntetése felfüggesztett pontfelezés a következő versenyre.
    Megjegyzés:
    Mielött Szabi zokon vennéd a döntésünket elmagyarázom miért döntöttünk így. Te is elismerted, hogy te hibáztál ebben az esetben, tény hogy nem nagyot, de Gabó a 9. helyre esett vissza emiatt, tehát nem hagyhatjuk szó nélkül a dolgot. A legenyhébb büntetésünk, a szóbeli figyelmeztetés=enyje-bejnye. Ettől azért szigorúbb büntetést érdemelsz. A következő a figyelmeztetés, de mivel ez neked már a 2. lenne, tehát ez utolsó rajthelyet jelent. Ezt márcsak azért sem támogatom, mert akkor át kell magad vágnod a mezőnyön, ami újjabb baleseteket okozhat. Mivel elég szoros a küzdelem a pontversenyben, nem nagyon szerettünk volna belenyúlni a bajnokság végkimenetelébe, és a figyelmeztetéssel=u.r-el pont ezt cselekednénk, ezért inkább a felfüggesztett pontfelezés mellett döntöttünk, így a sorsodat a te kezedbe tettük. Ez a felfüggesztett büntetés csak a következő versenyre szól, ha ott nem csinálsz semmi galibát, akkor ez törlődik, ha igen akkor megkapod a pontfelezéses büntetésed.

    Figyelmeztetéssel rendelkező versenyzők:
    • Balog Szabolcs
    • Babinszki Gábor
    • Brixel László
    • Varga Ádám
    • Rajnóki Tibor
    • Soós Gábor

  3. #53

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Kiss Zoltán Emlékkupa - Monza futam incidenseit megvizsgálva a versenybíróság a következő döntést hozta:

    Balog Szabolcs:
    • 05:12 - Ütközik Fejes Gabóval, mert középre sodródik. Büntetése felfüggesztett pontfelezés a következő versenyre.
    Megjegyzés:
    Mielött Szabi zokon vennéd a döntésünket elmagyarázom miért döntöttünk így. Te is elismerted, hogy te hibáztál ebben az esetben, tény hogy nem nagyot, de Gabó a 9. helyre esett vissza emiatt, tehát nem hagyhatjuk szó nélkül a dolgot. A legenyhébb büntetésünk, a szóbeli figyelmeztetés=enyje-bejnye. Ettől azért szigorúbb büntetést érdemelsz. A következő a figyelmeztetés, de mivel ez neked már a 2. lenne, tehát ez utolsó rajthelyet jelent. Ezt márcsak azért sem támogatom, mert akkor át kell magad vágnod a mezőnyön, ami újjabb baleseteket okozhat. Mivel elég szoros a küzdelem a pontversenyben, nem nagyon szerettünk volna belenyúlni a bajnokság végkimenetelébe, és a figyelmeztetéssel=u.r-el pont ezt cselekednénk, ezért inkább a felfüggesztett pontfelezés mellett döntöttünk, így a sorsodat a te kezedbe tettük. Ez a felfüggesztett büntetés csak a következő versenyre szól, ha ott nem csinálsz semmi galibát, akkor ez törlődik, ha igen akkor megkapod a pontfelezéses büntetésed.

    Figyelmeztetéssel rendelkező versenyzők:
    • Balog Szabolcs
    • Babinszki Gábor
    • Brixel László
    • Varga Ádám
    • Rajnóki Tibor
    • Soós Gábor
    Tudomásul vettem a Versenybiróság döntését és szeretném megköszönni hogy nem kaptam újabb URt ezzel hagynak küzdeni a bajnokságban a minél jobb helyért. Nem veszem zokon Ádám abszolut nem. Hibáztam elismertem és ha büntetést érdemlek ezért akkor tudomásul veszem. Még egyszer köszönöm. Vigyázni fogok mostmár mert lassan megpályázhatom a legszabálytalanabb HGPLM versenyzői dijat.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  4. #54
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: HGPLM versenybíróság

    Tornádó Team nevében is köszönjük, így versenyben maradtunk a csapatbajnoki címért.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  5. #55
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Félünk a lincseléstől, azért döntöttünk így!

  6. #56
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: HGPLM versenybíróság

    Én is köszönöm a döntést, mert így nem mögöttem rajtol majd Szabi, és nem lesz rajtam a frász
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  7. #57
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    A tegnapi futam elemzése közben jutott eszembe, így gyorsan leírom: a versenybíróság kapott olyan jelzéseket, hogy nem mindenki számára világosak és érthetőek a különböző büntetések, azok súlyossága, illetve az azok közötti különbségek.
    Tehát amiket alkalmazunk, súlyossági sorrendben:
    (sajnos a honlap idevágó része sem up to date, de majd igyekszünk)

    - versenybaleset: nincs büntetés, azt hiszem egyértelmű, amikor egyik fél sem hibáztatható
    - szóbeli figyelmeztetés: ennek semmi további következménye, olyankor adjuk, amikor az egyik fél mégis hibásnak mondható, de annyit nem ártott a másiknak, hogy figyelmeztetést kapjon érte
    - egy versenyre szóló felfüggesztett büntetés: mint legutóbb Szabinál, még éppen ezt is meg lehet úszni következmény nélkül, egy tiszta versennyel. Azt hogy mi a konkrét felfüggesztett büntetés, az eset dönti el.
    - figyelmeztetés: egyértelmű eseteknél, amikor egyszeri, de nem túl súlyos, vagy több apró vétség. A figyelmeztetés egész szezonban megmarad, a 2.-nál automatikusan utolsó rajthellyé válik.
    - pontfelezés: az előbbitől több vagy súlyosabb vétségnél, értelemszerűen a szerzett pontok felét levonjuk.
    Eddig ez volt a legsúlyosabb, így tovább nem is tárgyalom a témát, már csak azért sem, mert innentől "felfelé" a honlap is pontos. Az elejével voltak gondok, ha minden igaz.
    És ha bárki bármit nem tud, inkább kérdezze bármelyik bírát, privátban, emailben, fórumon, akárhol.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #58
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Még egy apróságot hozzátennék:
    Természetesen van egy összesítő táblázatunk, amelyben mindenkinek láthatjuk a szezon során szerzett büntetéseit, ez egy olyan kis bűnlajstrom féle.
    A lényeg, hogy egy büntetés kiszabása elött megnézzük az illető "előéletét" is, ezért van az például, hogy a 2. figyelmeztetés után utolsó rajthely jár, viszont a 4. figyelmeztetés után már a súlyosabb pontfelezést alkalmazzuk.
    Csak ennyit akartam hozzátenni.

  9. #59

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy apróságot hozzátennék:
    Természetesen van egy összesítő táblázatunk, amelyben mindenkinek láthatjuk a szezon során szerzett büntetéseit, ez egy olyan kis bűnlajstrom féle.
    A lényeg, hogy egy büntetés kiszabása elött megnézzük az illető "előéletét" is, ezért van az például, hogy a 2. figyelmeztetés után utolsó rajthely jár, viszont a 4. figyelmeztetés után már a súlyosabb pontfelezést alkalmazzuk.
    Csak ennyit akartam hozzátenni.

    Most utalsz valamire Ádám? Nem kéne valahogy a büntetés. Nem okoztam balesetet!
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  10. #60
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Most utalsz valamire Ádám? Nem kéne valahogy a büntetés. Nem okoztam balesetet!
    Jaj, ne parázz/mosakodj már itt előre! Inkább nyilatkozz a versenyedről!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #61
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: HGPLM versenybíróság

    Ezúton szeretném megkérni az igen tisztelt versenybíróságot a szabályok betartatására, gondolok itt a tegnapi időmérő edzésen elkövetett többrendbeli szabálysértésre, a chat-stop-ra vonatkozó rendelet figyelmenkívülhagyása által. Mivel ezt többen elkövették (sajnos 2 versenybíra is) most még egy utolsó figyelmeztetést tartanék megfelelőnek, de a köv. futamtól szigorú elbírálást kérek ismétlödő rendbontás esetén. Engem mondjuk speciel nem zavart a dolog, mert az utolsó majdnem egy tucat percet a pitben töltöttem, de tudom milyen könnyen elvonja a volánművész figyelmét a bal felső sarokban megjelenő rövidebb-hosszabb gondolatokat megformáló betűhalmaz, én sose tudom megállni hogy el ne olvassam őket.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  12. #62

    Re: HGPLM versenybíróság

    Hozzátenném hogy amikor én utoljára olvastam a szabálykönyvet nem volt Chatstop és nekem szólt senki arról hogy nemcsak az egykörös időmérőn van chatstop. Nem ártana szerintem vagy ebbe a Fórumba vagy létrehozni egy HGPLM Szabályok és szabályváltozások kiemelt fórumot ahova beírnátok a módosításokat hogy mindenki idejében értesüljön a dologról mert nekem pl. fogalmam nem volt erről a szabályváltozásról.
    Az is jó lenne ha a versenybírák egyike CAPSRA kapcsolna és minden időmérő elején leírná hogy CHATSTOP és akkor senki se felejtené el.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  13. #63
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzátenném hogy amikor én utoljára olvastam a szabálykönyvet nem volt Chatstop és nekem szólt senki arról hogy nemcsak az egykörös időmérőn van chatstop. Nem ártana szerintem vagy ebbe a Fórumba vagy létrehozni egy HGPLM Szabályok és szabályváltozások kiemelt fórumot ahova beírnátok a módosításokat hogy mindenki idejében értesüljön a dologról mert nekem pl. fogalmam nem volt erről a szabályváltozásról.
    Az is jó lenne ha a versenybírák egyike CAPSRA kapcsolna és minden időmérő elején leírná hogy CHATSTOP és akkor senki se felejtené el.

    Szabi
    Mióta én versenyzek (2004. 11. 29.) benne van a szabályzatban a chatstop.

    A szabályváltozásokat és egyéb hivatalos közeleményeket pedig ebben a topikban olvashatod (lásd korábban).
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #64

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Mióta én versenyzek (2004. 11. 29.) benne van a szabályzatban a chatstop.

    A szabályváltozásokat és egyéb hivatalos közeleményeket pedig ebben a topikban olvashatod (lásd korábban).

    Akkor nemtom HGPLM13 ban nem vettük eléggé komolyan.
    Vagy legalábbis én nem emléxem.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  15. #65

    Re: HGPLM versenybíróság

    Amúgy nyilatkozni csak akkor fogok amikor a verseny kivizsgálása lezárul. Nem okoztam balesetet de nem akarom elkapkodni a dolgot nehogy az legyen a vége hogy boldogan nyilatkozok aztán mondjuk egy ilyen chatstophoz hasonló ügy miatt pontfelezést kapok.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  16. #66
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nyilatkozni csak akkor fogok amikor a verseny kivizsgálása lezárul. Nem okoztam balesetet de nem akarom elkapkodni a dolgot nehogy az legyen a vége hogy boldogan nyilatkozok aztán mondjuk egy ilyen chatstophoz hasonló ügy miatt pontfelezést kapok.
    Ne parázz már, most jó fiú voltál! Majd küldök cukorkát!

    Másról:
    Sajnos én voltam az egyik szabálysértő versenybíra. Ha jól emlékszem, a szezon elötti szabálymódosítások megbeszélésekor én javasoltam, hogy ne legyen chatstop az edzésen, mert az optionsban ki lehet kapcsolni az "in car chat" opciót és nincs belőle gond. Bár már elég homályosan emlékszem, de biztos hogy szóba került, aztán valahogy végül ígymaradt.

  17. #67
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi futam elemzése közben jutott eszembe, így gyorsan leírom: a versenybíróság kapott olyan jelzéseket, hogy nem mindenki számára világosak és érthetőek a különböző büntetések, azok súlyossága, illetve az azok közötti különbségek.
    Tehát amiket alkalmazunk, súlyossági sorrendben:
    (sajnos a honlap idevágó része sem up to date, de majd igyekszünk)

    - versenybaleset: nincs büntetés, azt hiszem egyértelmű, amikor egyik fél sem hibáztatható
    - szóbeli figyelmeztetés: ennek semmi további következménye, olyankor adjuk, amikor az egyik fél mégis hibásnak mondható, de annyit nem ártott a másiknak, hogy figyelmeztetést kapjon érte
    - egy versenyre szóló felfüggesztett büntetés: mint legutóbb Szabinál, még éppen ezt is meg lehet úszni következmény nélkül, egy tiszta versennyel. Azt hogy mi a konkrét felfüggesztett büntetés, az eset dönti el.
    - figyelmeztetés: egyértelmű eseteknél, amikor egyszeri, de nem túl súlyos, vagy több apró vétség. A figyelmeztetés egész szezonban megmarad, a 2.-nál automatikusan utolsó rajthellyé válik.
    - pontfelezés: az előbbitől több vagy súlyosabb vétségnél, értelemszerűen a szerzett pontok felét levonjuk.
    Eddig ez volt a legsúlyosabb, így tovább nem is tárgyalom a témát, már csak azért sem, mert innentől "felfelé" a honlap is pontos. Az elejével voltak gondok, ha minden igaz.
    És ha bárki bármit nem tud, inkább kérdezze bármelyik bírát, privátban, emailben, fórumon, akárhol.
    No, ezeket felvittem a honlapra. Mint újdonság egyelőre kiemelve szerepel.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #68
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM versenybíróság

    Úgy érzem chatstop ügyben meg kell szólalnom, én voltam az egyik vétkes. A honlapon a következő olvasható a szabályoknál:

    "Ne folytass hosszú beszélgetéseket, a boxból pedig próbálj a 589-es fórumtémában leírtak alapján elindulni, hogy elkerüljük a felesleges egymásrafutásokat!"

    A hiba ezek szerint az én értelmezésemben volt, amiért ezt nem vettem teljes chatstopnak, és azt hittem, Szabinak még válaszolhatok. Mikor kérte, hogy magyarázzam el a setupot, már kihívtam MSN-re, az előtt csak a setupom nevét írtam be (azt gondoltam megvan neki, installból). Következő chatelésem akkor volt, amikor MSN után ismét megkérdezte, hogy 57 körre tankoljon-e, én beírtam, hogy 57.

    Ez nem mentegetőzés akar lenni, úgy látom a töbség ezt már egyértelműen a szabály megszegésének tekinti. Egyszerűen arról van szó, hogy én azt hittem ez még belefér. Legközelebb másképp lesz, csendben maradok.

    Ja és Szabi előre tényleg ne mentegetőzz, az nem jó lelkiismeretre vall. Meg ahogy láttam eddig, nincsenek itt akkora gondok, nem kapsz büntetést.

    Báááááááááár, ha belegondolunk, hogy legutóbb is éppen, meg előtte Nürbin éppen, meg most is a chatstop, háát.... NEHOGY KOMOLYAN VEDD
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  19. #69

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy érzem chatstop ügyben meg kell szólalnom, én voltam az egyik vétkes. A honlapon a következő olvasható a szabályoknál:

    "Ne folytass hosszú beszélgetéseket, a boxból pedig próbálj a 589-es fórumtémában leírtak alapján elindulni, hogy elkerüljük a felesleges egymásrafutásokat!"

    A hiba ezek szerint az én értelmezésemben volt, amiért ezt nem vettem teljes chatstopnak, és azt hittem, Szabinak még válaszolhatok. Mikor kérte, hogy magyarázzam el a setupot, már kihívtam MSN-re, az előtt csak a setupom nevét írtam be (azt gondoltam megvan neki, installból). Következő chatelésem akkor volt, amikor MSN után ismét megkérdezte, hogy 57 körre tankoljon-e, én beírtam, hogy 57.

    Ez nem mentegetőzés akar lenni, úgy látom a töbség ezt már egyértelműen a szabály megszegésének tekinti. Egyszerűen arról van szó, hogy én azt hittem ez még belefér. Legközelebb másképp lesz, csendben maradok.

    Ja és Szabi előre tényleg ne mentegetőzz, az nem jó lelkiismeretre vall. Meg ahogy láttam eddig, nincsenek itt akkora gondok, nem kapsz büntetést.

    Báááááááááár, ha belegondolunk, hogy legutóbb is éppen, meg előtte Nürbin éppen, meg most is a chatstop, háát.... NEHOGY KOMOLYAN VEDD
    Nézd Szeglet ami a szabálykönyvben szerepel az nem Chatstop. Ugyanaz a helyzet mint tavaly Nürbi után amikor a rajtrácson való resetelés szabálya nem volt egyértelműen megfogalmazva az oldalon átfogalmaztuk igy mindenkinek egyértelmű lett és senki nem kapott büntetést. Mivel ez a Chatstoppos igy ebben a megfogalmazásban nagyon nem egyértelmű igy úgy érzem a szabálykönyv ezen pontja átfogalmazásra szorul és úgy gondolom ugyanúgy kell eljárnunk mint tavaly Nürbi után (magyarul egyértelműen megfogalmazni a szabályt és igy haladni tovább ).
    Van egy ötletem: az edzést meghosszabitjuk 10perccel és ez alatt a 10 perc alatt amikor már mindenki becsatizott az egyik versenybirónak CAPSRA kellene kapcsolni és igy az edzés elején tartunk egy kis Driver's Meetinget.
    A versenybiró végig CAPSon ir és beirja a szokásos dolgokat: CHATSTOP "haggyunk helyet annak aki gyors körön van ha mi nem vagyunk azon" stb. stb. Akinek kérdése van az beir egy "?" jelet. A versenybiró szólitja és az beirja a kérdéseket amikor végeztünk a versenybiró újra CHATSTOPot ir és onnantól kezdve csak PO PI LOL HAHA stb a megengedettek vagy full chatstop ezt már rátok bizom. Kérem vegyétek fontolóra ezt az ötletem. Ami pedig a mentegetőzésem illeti tiszta a lelkiismeretem de ismertek milyen vagyok. Csupa görcs pláne akkor amikor a bajnoki cimért küzdök

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  20. #70
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    A chat kétszer szerepel a versenyzői magatartás részben: az elején (amit Szeglet idézett) és a végén: "Chat: Edzésen és Versenyen bármiféle chat tiltott!! Edzés és Verseny között szabad a chat."

    Feltételezem, hogy az "edzés és verseny között" azt jelenti, hogy amikor 0:00-ra ér az óra, de még nem kezdődött el a rajtprocedúra.

    A plusz 10 percet nem támogatom.

    Én személy szerint mostantól kikapcsolom az incar chat opciót.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #71

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A chat kétszer szerepel a versenyzői magatartás részben: az elején (amit Szeglet idézett) és a végén: "Chat: Edzésen és Versenyen bármiféle chat tiltott!! Edzés és Verseny között szabad a chat."

    Feltételezem, hogy az "edzés és verseny között" azt jelenti, hogy amikor 0:00-ra ér az óra, de még nem kezdődött el a rajtprocedúra.

    A plusz 10 percet nem támogatom.

    Én személy szerint mostantól kikapcsolom az incar chat opciót.
    Igen most olvastam el mélyen a szabálykönyvet így már jobban értem. De miért szerepel kétszer? Jobb lenne hogyha csak egyszer szerepelne. A 10perces dologgal mi a problémád János? Feleslegesnek tartod vagy esetleg nem megoldható? Csupán érdeklődöm semmi több.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  22. #72
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen most olvastam el mélyen a szabálykönyvet így már jobban értem. De miért szerepel kétszer? Jobb lenne hogyha csak egyszer szerepelne. A 10perces dologgal mi a problémád János? Feleslegesnek tartod vagy esetleg nem megoldható? Csupán érdeklődöm semmi több.

    Szabi
    Így is soknak tartom a 45 perc edzést a 35 perces futamok elé. Annak meg végképp semmi értelme, hogy az edzés elején legyen a versenyzői megbeszélés/eligazítás, hiszen mindig a végén jönnek elő a "hány körre tankolsz?"-kérdések.
    Utoljára módosította: Leo67; 2007. 06. 21. 11:34.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #73
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Én meg a következő szezonra javaslom, hogy a chatstoppos szabály helyett javasoljuk a pilótáknak az in car chat opció nélkülőzését és a probléma meg van oldva.

  24. #74
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg a következő szezonra javaslom, hogy a chatstoppos szabály helyett javasoljuk a pilótáknak az in car chat opció nélkülőzését és a probléma meg van oldva.
    Nah!
    Először is egyetértek Janival, én is sokallom még a mostani 45 perc edzést is, ha már a felében körözök, sokat mondok. De megértem, legyen, van aki nem tud hamarabb jönni, stb. De hosszab ne legyen.
    Kettő: csipkebokorvessző
    Három: az eligazítást szintén feleslegesnek érzem, majd csak rögzül mit szabad és mit nem.
    Négy: nem tartom jó ötletnek azt sem, hogy akit zavarja, kapcsolja ki a chat-et, mert éppen lehet, hogy lemarad valamiről ami egyébként fontos lehet.
    Öt: javaslom ne flame-eljük tovább ezt a topikot, ezek már ötletek, ha akarjátok nyissuk meg alőre a HGPLM15 ötletek topikot, de ez nem erre való.
    Szóval a lényeg, hogy szerintem szrítkozzunk a minimális chat-re, teljes chatstop úgyse lesz megoldható. Uccsó 1-2 percben már ritkán köröz valaki, elférhet a ki merre hány liter. De a setupolás és poénkodás télleg maradjon el.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #75
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM versenybíróság

    Kiss Zoltán Emlékkupa - Brands Hatch 1967 futam incidenseit megvizsgálva a versenybíróság a következő döntést hozta:

    Porczió László
    • Figyelmeztetésben részesül, amiért Soós Gáborral ütközik 1:00-ál


    Figyelmeztetéssel rendelkező versenyzők:
    • Babinszki Gábor
    • Balog Szabolcs
    • Brixel László
    • Porczió László
    • Rajnóki Tibor
    • Soós Gábor
    • Varga Ádám
    Utoljára módosította: SzegletG; 2007. 06. 22. 10:57.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

Oldal: 3 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •