Oldal: 2 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (353 összesen)

Téma: HGPLM versenybíróság

  1. #26

    Re: HGPLM versenybíróság

    Sracok ez igy rendben is van de a szabaly ugy szol hogy ha a rajtracson felrobbantod a motorod akkor vege a versenyednek, nincsen kikotes hogy a rajt elott vagy utan. Ha ez eddig is igy szolt volna akkor kerem a tisztelt versenybirosagot hogy irja ki pontos megfogalmazasban minden lehetoseget megemlitve es akkor nem lesz kesobb ebbol vita.

    Ui. : Ricsi rad abszolut nem haraxom. Gratula ferfiasan kuzdottel es mentel egy oltari leggyorsabb kort is
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  2. #27
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Sracok ez igy rendben is van de a szabaly ugy szol hogy ha a rajtracson felrobbantod a motorod akkor vege a versenyednek, nincsen kikotes hogy a rajt elott vagy utan. Ha ez eddig is igy szolt volna akkor kerem a tisztelt versenybirosagot hogy irja ki pontos megfogalmazasban minden lehetoseget megemlitve es akkor nem lesz kesobb ebbol vita.

    Ui. : Ricsi rad abszolut nem haraxom. Gratula ferfiasan kuzdottel es mentel egy oltari leggyorsabb kort is
    A megfogalmazáson tényleg lehetne javítani, bár eddig erre nem volt szükség, hiszen ez a szabály csak egy bizosítékként jött létre, az ehez hasonló balesetek elkerülésére. Viszont itt megállapítottuk, hogy Ricsi nem tehetett semmit a baleset elkerülésére (ezt én le is szimuláltam a replay alapján ), ha meg a baleset elkerüléséért nem tehetett semmit, akkor azért az ember 2 heti munkáját ne tegyük tönkre egy az adott esetben betarthatatlan szabály alapján.

  3. #28
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    A HGPLM13 - Watkins Glen futam incidenseit megvizsgálva a versenybíróság a következő döntéseket hozta:

    B. Szabolcs:
    - 3:26 Loop előtt az egyenesben kiszorítja Kis Zolee-t
    - 30:30 Loop előtt kiszorítja Posta Janit.
    - 30:50 Loop után blokkolja Posta Janit.
    A következő futamra utolsó rajthelyes büntetést kap. Vörös Tomi mögül kell indulnia.

    V. Tamás:
    - 8:34 T6-ban kiüti féktávon Porczió Lacit.
    - 12:36 Loopban sárga zászlónál előz.
    - 21:53 Loopban kiüti Porczió Lacit
    - 23:00 Loopban kiüti Brixel Lacit.
    A következő futamra utolsó rajthelyes büntetést kap.

    Soós Gyula:
    -Rajtnál belemegy Posta Janiba.
    A versenybíróság versenybalesetnek minősítette, itt nem jár büntetés.

    Megjegyzés: Amennyiben lehetséges, a shift-R-t mindenki az ideális ívről lehúzódva használja.
    Utoljára módosította: Larionov; 2007. 01. 16. 11:19.

  4. #29
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    A HGPLM13 - Watkins Glen futam incidenseit megvizsgálva a versenybíróság a következő döntéseket hozta:

    B. Szabolcs:
    - 3:26 Loop elött az egyenesben kiszorítja Kis Zolee-t
    - 30:30 Loop elött kiszorítja Posta Janit.
    - 30:50 Loop után blokkolja Posta Janit.
    A következő futamra utolsó rajthelyes bűntetést kap. Vörös Tomi mögül kell indulnia.

    V. Tamás:
    - 8:34 T6-ban kiüti féktávon Porczió Lacit.
    - 12:36 Loopban sárga zászlónál előz.
    - 21:53 Loopban kiüti Porczió Lacit
    - 23:00 Loopban kiüti Brixel Lacit.
    A következő futamra utolsó rajthelyes bűntetést kap.

    Soós Gyula:
    -Rajtnál belemegy Posta Janiba.
    A versenybíróság versenybalesetnek minősítette, itt nem jár büntetés.

    Megjegyzés: Amennyiben lehetséges, a shift-R-t mindenki az ideális ívről lehúzódva használja.
    Bocsi Ádám, de nagyon szúrja a szemem: a büntetés rövid "ü".
    Az én esetemre meg megelőlegeztem magamnak egy felfüggesztett uccsó rajthelyes büntetést, de ezek szerint elnézőek voltatok.
    Élőben másként látszik a dolog, és visszanézve számomra súlyosabbnak tűnt mint élőben. Vagyis sokkal rövidebbnek. Akkor a rajtnál ott toporogtam, hogy miért nem megyünk már

  5. #30
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Ádám, de nagyon szúrja a szemem: a büntetés rövid "ü".
    Az én esetemre meg megelőlegeztem magamnak egy felfüggesztett uccsó rajthelyes büntetést, de ezek szerint elnézőek voltatok.
    Élőben másként látszik a dolog, és visszanézve számomra súlyosabbnak tűnt mint élőben. Vagyis sokkal rövidebbnek. Akkor a rajtnál ott toporogtam, hogy miért nem megyünk már
    De az elözőekben jól írtam, csak egy kis elírás volt, kijavítottam.

    Nekimentél, de vissza is engedted egyből, ahogy azt kell. Ezért nem fogunk bűntetést adni, főleg nem ezen a futamon.

  6. #31
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Nekimentél, de vissza is engedted egyből, ahogy azt kell. Ezért nem fogunk bűntetést adni, főleg nem ezen a futamon.
    A mondat helyesen: "Nekimentél, mert Jani is hirtelen fékezésre kényszerült az előtte elinduló, majd motorhiba miatt megálló autó miatt. Így az ütközés szimpla versenybalesetnek minősül és nem érdemel büntetést."

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #32
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    De az elözőekben jól írtam, csak egy kis elírás volt, kijavítottam.

    Nekimentél, de vissza is engedted egyből, ahogy azt kell. Ezért nem fogunk bűntetést adni, főleg nem ezen a futamon.
    Basszus, az előző üzenetemben kijavítom, és itt is rosszul írom a büntetést.
    Én már csak parasztgyerek maradok.
    Utoljára módosította: Larionov; 2007. 01. 16. 11:28.

  8. #33
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Basszus, az előző üzenetemben kijavítom, és itt is rosszul írom a büntetést.
    Én már csak parasztgyerek maradok.
    LOOOL!

  9. #34
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A mondat helyesen: "Nekimentél, mert Jani is hirtelen fékezésre kényszerült az előtte elinduló, majd motorhiba miatt megálló autó miatt. Így az ütközés szimpla versenybalesetnek minősül és nem érdemel büntetést."


    Oké.
    Gyakran változik a képed!

  10. #35
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: HGPLM versenybíróság

    A HGPLM14 megbeszélésen elhangzottaknak megfelelően a HGPLM14 bajnokság versenybírái :

    Varga Ádám, Soós Gyula, Kiss Zoltán

    Itt mondok sokunk nevében köszönetet Posta ( ) Jani barátunk eddigi versenybírói munkájáért, aki saját indokainak megfelelően ( ...nem bírom a feszültséget ...) kilépett a bíró testületből. Köszi az eddigieket Jani !!

    Helyét a továbbiakban Soós Gyula veszi át. Üdv a fedélzeten!

  11. #36
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta Hozzászólás megtekintése
    A HGPLM14 megbeszélésen elhangzottaknak megfelelően a HGPLM14 bajnokság versenybírái :

    Varga Ádám, Soós Gyula, Kiss Zoltán

    Itt mondok sokunk nevében köszönetet Posta ( ) Jani barátunk eddigi versenybírói munkájáért, aki saját indokainak megfelelően ( ...nem bírom a feszültséget ...) kilépett a bíró testületből. Köszi az eddigieket Jani !!

    Helyét a továbbiakban Soós Gyula veszi át. Üdv a fedélzeten!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #37
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: HGPLM versenybíróság

    A HGPLM 14. Bajnokság Hivatalos versenynaptára:

    Febr. 14: Kyalami
    Febr. 28: Zandvoort
    Márc. 14: Hockenheim 67
    Márc. 28: Spa Francorchamps
    Ápr. 11: Rouen
    Ápr. 25: Silverstone
    Máj. 9: Lime Rock Park Mountain
    Máj. 23: Nurburgring
    Jún. 6: Monza
    Jún. 20: Brands Hatch 67
    Júl. 4: Watkins Glen

    GL All !

    :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoeani :heyjoe67_ :heyjoe67_

  13. #38

    Re: HGPLM versenybíróság

    Urak! Mi újság a mexicói T1 - es katasztrófát illetően? Aranyosan elfeledkeztünk róla mindannyian de az új bajnokság előtt még ezt az ügyet le kéne zárni nem?

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  14. #39
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Urak! Mi újság a mexicói T1 - es katasztrófát illetően? Aranyosan elfeledkeztünk róla mindannyian de az új bajnokság előtt még ezt az ügyet le kéne zárni nem?

    Szabi
    Értékelem a mindenre kiterjedő figyelmedet, de mit kezdjünk vele? Szabjunk ki pénzbüntetést?

  15. #40
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    HGPLM versenybíróság

    Ha jól emlékszem, hivatalosan még be sem jelentettük, hogy Kiss Zoltán helyét a versenybíróságban Szegletes Gábor vette át, így ezt most tudatom azokkal, akik esetleg lemaradtak róla.

    Ezen kívül, az emlékfutam okozott némi cserét a versenynaptárban. Ez a bajnoki versenyeket nem érinti, az megy tovább az eredeti menetrend szerint, íme:
    http://hungpl.hsw.hu/versenynaptar.php

    A változás a köztes heteket érinti. A GP-futamok ezekben az időpontokban lesznek:
    http://hungpl.hsw.hu/versenynaptargp.php

    Tehát figyelem, jövő héten 69 mod GP futam.

    A maradék havi 1 keddre pedig várunk javaslatokat privát üzenetben, emailben, a fórumon, ha semmi ötlet, akkor alapestben előfutam lesz a következő bajnoki helyszínén.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #41
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM versenybíróság

    Érvényben lévő figyelmeztetések Spa-Francorchamps után:

    Balog Szabolcs, Brixel Balázs, Vörös Tamás, Babinszki Gábor, Brixel László, Varga Ádám.

    Fontos: a szerverre újra felkerül a BW Patch, mindenki telepítse fel, másképp nem fog tudni csatlakozni! Útmutató itt (alul).

    A versenybíróság tájékoztat továbbá mindenkit, hogy az időmérő edzéseket nem nézi végig, de természetesen, amennyiben valaki úgy érzi, hogy szabálytalanok voltak vele szemben az edzésen, azt jelezheti felénk. Tehát edzésen is össze lehet szedni büntetést.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  17. #42
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    HGPLM14 - Rouen - Közlemény

    A Rouen-i futam replayet megnézve a versenybíróság megbeszélésén az alábbi döntés született:

    Nem sokkal 11 perc után, a 3-as kanyarban Rajnóki Tibor hátulról belemegy Szegletes Gáborba, aki kicsúszik. Mentségére szóljon, hogy csak a sértett után indult újra, ennek ellenére a versenybíróság egy figyelmeztetéssel bünteti az akciót.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #43
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM14 - Silverstone Közlemény

    A Kiss Zoltán Emlékkupa - Silverstone futam incidenseit megvizsgálva a versenybíróság a következő döntést hozta:

    Soós Gábor:
    - 16:26 - Kiüti Vörös Tomit a Copse kanyar féktávján.
    Ezért figyelmeztetést kap, és ha a szezon során begyűjti 2. figyelmeztetését, az automatikusan utolsó rajthelyet von maga után a következő futamon.

    A szezon során figyelmeztetett versenyzők:
    Balog Szabolcs, Brixel Balázs, Vörös Tamás, Babinszki Gábor, Brixel László, Varga Ádám, Rajnóki Tibor, Soós Gábor

  19. #44
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Kiss Zoltán Emlékkupa - Lime Rock Mountain futam incidenseit megvizsgálva a versenybíróság a következő döntéseket hozta:

    Balog Szabolcs:
    • 00:54 - A rajtbaleset okozásáért utolsó rajthelyes büntetést kapott. Ezen kívül még megmarad a figyelmeztetése is.
    Szegletes Gábor:
    • 00:57 - Soós Gábort beletolja a rajtbalesetbe. Ezért felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést kap.
    Brixel Balázs:
    • 01:08 - A rajtbalesetet követően szemből nekimegy Soós Gábornak.
    • 18:27 - A lekörözéskor kiüti Posta Jánost.
    Ezekért az esetekért figyelmeztetésben részesül, és mivel már van 1 figyelmeztetése büntetése utolsó rajthely a következő versenyen.

    Brixel László:
    • 03:40 - Leszorítja a mellette lévő Kis Richárdot.
    • 05:14 - Ismét leszorítja Kis Richárdot.
    Mivel baleset nem történt, csak szóban figyelmeztetünk Laci, hogy máskor sportszerübben járj el!

    Figyelmeztetéssel rendelkező versenyzők:
    • Balog Szabolcs
    • Vörös Tamás
    • Babinszki Gábor
    • Brixel László
    • Varga Ádám
    • Rajnóki Tibor
    • Soós Gábor

  20. #45
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Brixel László:
    • 03:40 - Leszorítja a mellette lévő Kis Richárdot.
    • 05:14 - Ismét leszorítja Kis Richárdot.
    Mivel baleset nem történt, csak szóban figyelmeztetünk Laci, hogy máskor sportszerübben járj el!

    Figyelmeztetéssel rendelkező versenyzők:
    • Balog Szabolcs
    • Vörös Tamás
    • Babinszki Gábor
    • Brixel László
    • Varga Ádám
    • Rajnóki Tibor
    • Soós Gábor
    Én azért megkérdezném Ricsi véleményét is, hogy mennyire voltam sportszerűtlen...
    Tartottam a pozíciómat, és minden kanyaríven az ideális íven kívül mentem, hogy ha gyorsabb, el tudjon menni.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  21. #46
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Én azért megkérdezném Ricsi véleményét is, hogy mennyire voltam sportszerűtlen...
    Tartottam a pozíciómat, és minden kanyaríven az ideális íven kívül mentem, hogy ha gyorsabb, el tudjon menni.
    Ricsi véleményét nem hallottuk, ellenben neked érdemes megnézni a replayt. Ha jól emlékszem a 2. esetnél van, hogy Ricsi megy szépen a belső íven, és nagyon hirtelen pont bevágsz elé kicsit lassabban, alig tudta megfogni utána a kocsit.
    Szóval csak ezért szóltunk, hogy vigyázz legközelebb (nem csak te, mindenki), különösen ha gyorsabb versenyző van mögötted. Én is szeretek csatázni ilyen esetben, de ez Ricsi cockpitjéből nézve elég kemény manővernek bizonyult.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #47
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Én azért megkérdezném Ricsi véleményét is, hogy mennyire voltam sportszerűtlen...
    Tartottam a pozíciómat, és minden kanyaríven az ideális íven kívül mentem, hogy ha gyorsabb, el tudjon menni.
    Nézd, szerintem elöbb nézd meg a bejegyzett időpontoknál a replay-t. Ricsit nem kérdeztünk meg, de biztos nem örült annak a 2 esetnek, főleg a 2.-nak, az elsőt még úgy ahogy belehet tudni megcsúszásnak.

  23. #48
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    A Kiss Zoltán Emlékkupa Nürburgringi futamának replay-ét kielemezve a versenybíróság ülésén az alábbi döntések születtek:

    Porczió László: 03:50-nél leszorítja a pályáról Brixel Lászlót. Ezért a manőverért szóbeli figyelmeztetésben részesül.

    Balog Szabolcs és Brixel Balázs: amiért az időmérőn nem tartották be a szabályzatot, és mindketten kihajtottak a boxutcából, szóbeli figyelmeztetésben részesülnek. Legközelebb az ilyen vétség súlyosabb büntetéssel jár, kérünk mindenkit figyeljenek oda milyen büntetésük van érvényben. (legközelebb a versenybíróság is figyelmesebb lesz).

    Vörös Tamás: a rajtbalesetért ő okolható, valamint 02:55-nél Brixel Lászlóval való ütközésért is. Sajnos Tamásnak ez már nem az első esete ebben a bajnokságban, több figyelmeztetése, illetve utolsó rajthelyes büntetése is volt, így a szabályzat szerint kénytelenek vagyunk eggyel súlyosabb büntetést kiróni. Így Tamás Nürburgringen szerzett pontjainak felét elveszíti, a 9 helyett 4,5 egységet írunk jóvá a táblázaton.

    Ismételten megkérünk mindenkit, jobban figyeljünk egymásra, mostanában szinte állandóak a rajtbalesetek, valamint többször előfordult, hogy valaki simán ráhúz a mellette haladóra.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #49
    Vörös Tamás Regisztrált TomV logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 14.
    Város
    Gellénháza
    Életkor
    39
    Üzenetek
    131

    Re: HGPLM versenybíróság

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Tamás Nürburgringen szerzett pontjainak felét elveszíti, a 9 helyett 4,5 egységet írunk jóvá a táblázaton.

    Hát ez szép.

  25. #50
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM versenybíróság

    Nézd Tomi, természetesen nem akarjuk, hogy megsértődj ezen, vagy rossz szájízzel gyere a versenyekre, de neked pedig be kell látnod, hogy ha több embernek is problémát okozol a versenyeken akkor valahogyan meg kell védenünk az ő érdekeiket is. Erre való a büntetőtáblázat, és mint írtam nálad az első 2 fokozat már kevésnek bizonyult, tovább kellett lépnünk.
    Próbálj meg jobban figyelni az ellenfelekre, és nem lesz semmi gond.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •